Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
30. nov 2009

to určitě, nic se nemá přehánět, ale do toho roka sterilizovat dudany a flaštičky mi přehnaný nepřijde...ale sto lidí, sto chutí, uvidíme jak budu zvládat až tu budou dva skřítci, možná pak ledasco přehodnotím 😀

klaarka22
30. nov 2009

pepi ty plastový flašky je třea jednou za měsíc oměňovat...já jsem z toho plastu úplně vyřízená,nikdy ho nedáš do tak čirýho stavu jako to sklo 😉

klaarka22
30. nov 2009

Zdeni já myslím že to neni o štěstí,z anás taky neexistovali nějaký sterilizátory a žijeme poměrně dobře ne??proto volim sklo to se udržuje nejlíp...

avent je v pohodě...každýmu sedí něco jinýho...já zase byla co se týče kolik spokojená s mam ultivent ale byl to plast takže na každý 2 tejdny jsem kupovala novou 😉

klaarka22
30. nov 2009

Pepi tak tak uvidíme jak to půjde.... 😉

mishutka
30. nov 2009

Já mám 3 plast Avent a 1 chicco a přikoupím až to bude aktuální.Pokud to půjde tak budu kojit dokud mě nesežere 😀

pepibubu
30. nov 2009

klaarko, teď jsi mě pobavila.... teda ne ty ale ta informace.... takže o Pepčovu imunitu se bát nemusím, tohle jsem nevěděla... Oki, Puclík bude mít sklo 😀 a "antikolikový dudlík" už je výrobcovské ptydepe, to už píšou na všech dudlíkách

klaarka22
30. nov 2009

mishu asi tak dolud půjde kojit udem kojit...pak přelezeme na lahve 😉

klaarka22
30. nov 2009

Pepi proč pobavila je to holej fakt... 😉

pepibubu
30. nov 2009

klári, pobavila tím, že jsem to nevěděla, a za dobu Pepova života jsem je neobměnila, jen jsem je pečlivě sterilizovala 😀

klaarka22
30. nov 2009

Pepi dyť řikám je to celkem jen o mojí úchylce....já nesnášim když je ten plast takovej jetej proto to sklo.... 😉 pokud jsi sterilizovala tak to je jedno ne??!!hlavně že je zdravej či??

pepibubu
30. nov 2009

klári, hele, jestli je tohle tvoje jediná úchylka, tak je to ještě dobrý 😀

mishutka
30. nov 2009

A co to narvat do myčky?????

michalag
autor
30. nov 2009

baby, ako asi som debil, ale ja som vyvarala flase 1 tyzdenne a poriadne som ich po kazdom krmeni umyla a nehala volne uschnut ... podla mna je to prehnane a ja sa chystam co najdlhsie kojit, tak snad flasu nebudeme potrebovat tak skoro

michalag
autor
30. nov 2009

ale umyvala som ich v horucej vode ...

klaarka22
30. nov 2009

pepi jedna z mála 😀 😀

klaarka22
30. nov 2009

Michal pohoda 🙂 objedem se i bez sterilu co??

michalag
autor
30. nov 2009

klaarka, ja urcite 😉 🙂

pepibubu
30. nov 2009

mishu, myčka OK, taky je od roka myjem v myčce, ale ta nemá 100stupňů jako sterilizace, takže tak asi.

aaadus
30. nov 2009

mishu nad myčkou jsem taky uvažovala, že bych to umývala bez té tabletky. nebo do té horké vody dát. ale snad budu kojit a takové věci budu řešit až za hoooooooodně měsíců

klaarka22
30. nov 2009

Michal i já 😉

a myčku využívám teď na lahve..páč je máme stjeně jen jednou denně na mlíko tak je meju v myčce(jak kdy)rychlejší je voda a jar 😀

mishutka
30. nov 2009

My máme totiž vodu která je o.k. na pití a tak, ale když myješ něco v rukách a nechaš to okapat tak tam zůstanou bíle kapičky 😒 Esteticky to není hezké 😀

michalag
autor
30. nov 2009

baby, poradte mi nieco rychle a chutne na obed? Ja fakt netusim co by som si dala

mishutka
30. nov 2009

já mám knedlík s vajíčkem 😀

klaarka22
30. nov 2009

Michla ani já nevim a zatim nemam hlad ale asi si uděláme polévku z ovesných vloček tu já ráda..a hned jak se dostanu do tesca tak si koupim nemletý rybací prsty od nowaca a udělám si je s kaší a zeleninou 🙂 😝

klaarka22
30. nov 2009

Michal a nebo kapustnicu bych si mohla udělat 😉

pepibubu
30. nov 2009

já tam mám řízek ze včera 😀

lucik...
30. nov 2009

nedělejte mi chuteeee 😠 😀

michalag
autor
30. nov 2009

klaarka, kapustnica mnaaaam, tu by som si dala, ale na to si uz pockam do Vianoc

zemiaky milujem a hlavne zemiakovu kasu, jaaaj len tak s ami slinky zbiehaju .... ale teraz som dostala chut na hrianky so syrom a paradajkou

klaarka22
30. nov 2009

jo Pepi i ten ych mohla kuchnout,ale nemam chuť 😒

michalag
autor
30. nov 2009

inak stalo sa vam uz ze ste dostali pocas dna, alebo vecr na nieco chut od hladu a ked ste si to spravili, tak vam chut uz presla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre