Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

klaarka22
1. dec 2009

jo a mimochodem doré ránko Vladka.....

ano ve čtvrtek mi ude dělat gyndr UTZ jsme tak domluvené 😉

vladkaz1
1. dec 2009

dnes nic neupraujem ,ideme sa umyt a obliect a idem babke a dedovi ,pridem, spravim fazulovicu, taku zahoracku a hotovo 😎

michalag
autor
1. dec 2009

vy idete skor na uzv ako ja, normalne vam zavidim ale jasne ze len v dobrom ... ja sa neviem len dockat, kedy uvidim toho maleho drobceka ktory ma teraz v kuse kopka 😀

vladkaz1
1. dec 2009

klaarka22 tak som zvedava ,co ti povie vy chcete tu babulku ze?
Michalag vy cakate chlapca tusim ?

michalag
autor
1. dec 2009

vladka, mozem prist na obed??? aj ja by som si dala

michalag
autor
1. dec 2009

vladka a to vies z kade???? 😕 , to neviem ani ja 😝 😀 😀 😀

lucik...
1. dec 2009

Vladko gratuluju 🙂 Já se modlim aby nám to zítra na 4D řekli 😉

vladkaz1
1. dec 2009

Dakujem dufam ,ze vam to povedia a potom hned piste nech sa mozeme tesit . 😵 xixixi
Michalag nepisala si ze budete mat asi chlapceka? 😕 sak sa mi asi sniva a co by si chcela?

klaarka22
1. dec 2009

Vladka ve skrytu duše duše ych asi chtěla kluka..ale v podstatě je mi to jedno jen ať je to v cajku 😉

lucik...
1. dec 2009

Jasně že napíšu, doufám že se prcek pochlubí 😀 Já bych chtěla holčičku, ale myslím že to bude kluk 😀

vladkaz1
1. dec 2009

klaarka22 jasne ze ano ja mne je to v podstate jedno aj sa bojim toho chlapceka 😅 , ja som ratala ze to bude fakt baba 😀 preto tomu este nejako neverim ,len moj chlap je jesitak a chodi jak pav ze zarabal chlapca 😝 😀

michalag
autor
1. dec 2009

mne aj mamina "vyvestila"ze to bude druhy chlapcek tak uvidime ... a mozno sa ti snivalo aj za mna 😀

mne je to tiez v podstate jedno co to bude 🙂 , hlavne nech je zdravucke 🙂

klaarka22
1. dec 2009

Vladka ten můj chlap je to stejný jen se naparuju i při holce víš jak...vždycky jsou na sebe hrdý 😉

vladkaz1
1. dec 2009

Michal mas uplnu pravdu .. aj mne to vyvestila kamoska a kazdy vravi ze som opeknela a dost schudla ja neviem..

ciknori
1. dec 2009

Lucik, moje doktorka je na tohle dobrá, taky jsem se stresovala že bude protivná. Ale měli jsme s manželem dopředu jasno, že si miminko necháme, na amnio bych stejně nešla a vady, na které by pediatři museli být po porodu připravení, ukáže ultrazvuk. Dokina nejdřív, že je to povinné, pak připustila, že to je povinný postup pro ni, aby byla posichrovaná, že udělala vše procedurálně správně. Tak jsem ji řekla, že mimi reklamovat nebudeme 🙂 a že ji podepíšu informovaný nesouhlas. Mám několik kamarádek, kterým vyšly falešně pozitivní a byly z toho hrozně stresované. Nakonec řekla, že mi rozumí, podepsala jsem ji prohlášení a bylo to. Českou medicínu respektuju - byla jsem zdravotní sestra, jen mám na některé věci z etiky jiný názor a to je každého věc. 🙂 Hlavně, že už tahle vlna stresu vrcholí a čekají nás příjemnější a příjemnější věci.. třeba ten ogtt a tak 😀

michalag
autor
1. dec 2009

vladka, ja mam naopak ksichtik ako pubertak 😒 , ale tiez mi vraveli ze som schudla, hlavne zo zadku a stehien, tak uvidime co nam ukaze uzv

lucik...
1. dec 2009

ciknori: no já na nich nakonec byla a čekám na výsledky, které budou asi až příští týden, ale moc se tím nestresuji. Byla jsem na screeningu v I.trimestru a ten vyšel dobře takže věřím spíš tomu a ty co vady které se u toho v I.trimestru nezjišťují tak u nich je snad nízká hodnota HCG a tu jsem nízkou neměla ani předtím a pochybuju že by ta vada vznikla až po 13tt

vladkaz1
1. dec 2009

aha ,hmm neviem to urcit podla tohoto ,ja som stertla kamosa ,este ked som cala malu a hovori mi ,ze jak si ospatnela ty cakas babu a aj tak bolo . teraz som ho stretla u dktora a zas hovori ,ze jaka som pekna 😀 a ja ze tehotna 😀 a on ze tak to bude uz konecne chlap 😅 😅 😅 😅

ciknori
1. dec 2009

Držím ti palce, Lucik, hlavně buď dobré mysli 😉

pepibubu
1. dec 2009

Ahoj holky.... hele, třeba já mám v průkazce chlíveček "výsledek biochemického screeningu v prvním trimestru NEBO v druhém trimestru..." z toho si troufám odhadnout, že kdo má za sebou NT, tak by ho nikdo neměl nutit k triplům.... My byly s doki dohodnuté, že když bude NT v pořádku, tak triply nabírat nebudeme, takže mě na ně sestřička ani neobjednávala. Ty nervy co jsem měla s Pepčou jsem si fakt chtěla odpustit... 🙂

aaadus
1. dec 2009

Dobré ránko,
klaarka koule jsem neviděla, protože byl otožený z boku a pak se asi nasral a otočil se k nám prdelkou 😀 tak třeba se pochlubí 14.12. na velkém utz, když sebou beru mamku a babičku 😅
fotky ze včerejška už mám v albu
lucik... budu držet palce ať nemáte takového stydlína jako my, půl obličejíčku měl zabořeného do placenty 😀

lucik...
1. dec 2009

aaadus obličej at ma kde chce, hlavně ať nám ukáže co má mezi nohama 😀 😀

cik: děkuji 😵 😵 😵

klaarka22
1. dec 2009

Aadus koukm že teda fotogeny asi nemá co??ani se mu nedivil mě kdyby někdo otravoval taky se neotočim 😀
já jsem jen zvědavá na nás...

xxx.klarka
1. dec 2009

ahojky holky,
tak jsem byla na odběrech. To byla zase operace, půl hodiny hledala žílu, pak když napíchla tak nevytekla ani kapička krve. Tak s tím kejvala co se dalo a stejně nic. Dalších 5 minut hledala žílu na druhé ruce😀 nakonec vzala stříkačku a tu krev musela prostě vytáhnout. Se z toho poseru, doufám, že už nebude moc odběrů.

aaadus: pěkný fotečky :o)

lucik...
1. dec 2009

klari tak to je mi líto, mě taky hledá žílu tři dny, ale když už jí najde, tak aspon teče 😉 A kdy budeš mít výsledky?

aaadus
1. dec 2009

lucik... tak už teď zační prosit aby se otočil tak jak má. a přeju ti tu holčičku ať můžu závidět ten růžový kočárek 😀

xxx.klarka
1. dec 2009

lucik... : Já na těch rukou fakt nemám žádné žíli nebo nevím 😀 je to na palici. Říkala že tak do týdne, takže snad až půjdu v úterý do poradny, že už budou ty výsledky.

aaadus
1. dec 2009

klaarka no asi není, ale už by si mohl zvykat 😀 ale některé grify už teda stačil zdědit po tatínkovi - podbírat si bradu, zívat
x.klarka to jsme na tom s těma odběrama stejně. mě když brali krev na screening začátkem října tak ještě teď tam mám jizvu odkud mi ji brali 😠 ale už jsem okoukala odkud mi ji vždycky berou a většinou se sestřička trefí když jí to místo ukážu

lucik...
1. dec 2009

aaadus já prosim 😀 Dám si chviku předtim kousek čokolády 😀 po tý se minule na UTZ pěkně mrskalo 😀
klari tak to máš dobré, mě to trvá 14 dní, takže ještě týden

xxx.klarka
1. dec 2009

aaadus: asi tak nějak, ale dneska se jí nepodařlo jí napíchnout, ani nahmatat nešla. Nevíš kolikrát bude ještě brát krev v těhu ? 😀 ona je ze mě už hotová sestřička 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre