Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
4. dec 2009

xxx.klarka u nas vcera na cisti mrzlo ,trava zamrznuta .. zniesla som normalne kabat

yanika
4. dec 2009

Dobre ranko, aj ja gratulujem Zuzane k dievcatku🙂)) dufam ze 15teho sa dozvieme nieco podobne 😉

xxx.klarka
4. dec 2009

vladkaz1: Přesně jak píšeš bylo u nás. Mráz, zima, ale ani vločka nespadla. Dneska to vypadá úplně steně. Včera jsem měla jen podzimní bundy, byla jsem na rossviceni stromku ve vedlejší vesnici a byla mi zima. Musim už vytáhnout zimní ať jsme hezky v teplíčku a nenastydnu.

vladkaz1
4. dec 2009

xxx.klarka
jasne zababus sa pekne ,aj ja som chodila do teraz v jarnej bunde ,ale vcera taka kosa ,ze som zababusila aj malu aj seba a isli sme ,mam pocit ,ze mi mala prechladla v noci sa mi pocikala ,co sa u nas nestava ☹
Dnes chcem ist pozriet s malu na mikulasa 😀

luciik
4. dec 2009

Dobré ráno 😉

KOnečně holká, no hurááááááááá 😵 😵 😵

doli1
4. dec 2009

ahojky u nás bylo včera škaredě námraza strašně mrzlo a dnes to šlo.po dlouhé době jsem vedla synka do školky.jinak ho vodí táta jak jede do práce.zimní bundu už mám dlouho a dokonce nosim i punčocháče jinak bych to nedala.furt mi musí byt teplo.

mishah
4. dec 2009

U nás bylo včera krásně, zato dneska to nevypadá ani trochu 😒 Já už taky chodím docela dlouho v zimní bundě 😉 a za chvilku asi vytáhnu i punčocháče..

xxx.klarka
4. dec 2009

vladkaz1: jasně, teplo je důležité. Je to možné, neteř je 6 let, a když hodně nastydne, tak se počůrá. Nikdo neví co s ní, ani doktorka. 😒 U nás je až zítra, rosvícení stromku, mikuláš a děti ze školy mají nějáké představení, tak se docela těším. 🙂 Hlavně se musím dobře oblíknout. 😉

Holky se mi zdálo o mimískovi. 😅 že jsem cítila na jedný straně břicha tlačení a když jsem to nahmatala že jsem cítila nožičkuale byla tak velká že to nebylo ani možný, a jak jsem jí držela tak se ještě více napl a ta noha mi koukala z břicha ( ten obrys jako) 😅 😅 😅

vladkaz1
4. dec 2009

Doli aj ja som vcera natasila pancuchy .. jasne .. hlavne ze je teplo , 😀 a uz mam aj 3 je tehu gate .. su mi velke sice .. ale v rifliach ma tlaci brucho a na zadku su mi velke 😅

xxx.klarka
4. dec 2009

Taky jsem už připravila punčocháče 😕

doli1
4. dec 2009

xxx.klarka za chvílu to bude skutečnost a nožička pujde v klidu nahmatat akorád se zní nebudeš radovat ale žduchat ju pryč.protože tohle napínání kůže je dost nepřijemné nebo na tebe vystrčí celí zadeček 😀

doli1
4. dec 2009

mě jsou těhu kalhoty ještě velký.když je dám na nejmenší velikost stejně mi padají ještě si budu muset počkat.nebo sehnat nějaké lacle co jsem měla u šimče tak jsou děsně opotřebované a nevim jak se to stalo ale asi mi vyrostl zadek 😀 ☹

babara
4. dec 2009

Vy porad jedete a jedete, se takhle nestiham zapojit 😀

Nara, ahoooj 😉 je tu i bramburka 🙂

Blahopreju k dobrym zpravam, ja zatim zadnou nepridam, na UTZ dem pristi patek a podle toho jak to tam pujde videt, se kdyztak jeste objednam na 4D, asi do Gennetu, byli jsme tam pred 2 rokama. Doufam, ze tam nemaj cekaci doby vic jak cca mesic. Neporadis Luci?

Puncochace ja samo taky nosim, jsem zmrzlik 😀

babara
4. dec 2009

No me jsou tehu kalhoty jak kdy, vcera mi zas silene padaly, a to jsem si je minule povolovala, je to des, normalni nezapnu. Asi se mi meni tvar, rekla bych, ze jak je to tehu nejaky jiny ted, ze to asi bude holka.. Ale my se nechame prekvapit 😉

Ja jsem byla i u prvniho tehu dost klidna, moc jsem toho nevedela, nebyl ani cas na vyhledavani info, mela jsem novou praci, maly nebyl planovany a jeste jsem se o nem dozvedela celkem pozde.
Ale jsem ted trochu nervozni, protoze pohyby porad nic. Uklidnila me trochu kamoska, ktera rikala ze v druhem tehu snad citila taky pozdejs jak u prvniho kluka. A taky je hubenour.

xxx.klarka
4. dec 2009

doli1: hehe, jsem se normárně až probudila, jak byl ten sen živý 😅 😅 vím, že to bude nepříjemné, věřím tomu, říká mi to každý. ALe já se těším, zase budu mít jistotu že ten prcek tam je a je v pořádku. Teď mi vůbec nepřijde, že bych ho tam měla.

skretik
4. dec 2009

Dobre rano holky. Zuzi taky gratuluju k holcicce, to budes mit parecek, to je parada 😀 .
Ja uz se taky nemuzu dockat az to budeme vedet 😎 . Ja jsem se ptala ted v pondeli a doktor na me koukal, ze jsem se asi zblaznila,ze je to jeste moc brzy videt 😖 , ale jak tak koukam, tak kdyby chtel mohl se kouknout 😕 ,ale asi se mu to nechtelo zkoumat...

vladkaz1
4. dec 2009

babara ani ja sa kolko krat neviem zapojit nevadi 😀
ja mam tehu gate na traky len jedny a tie vytiahnem az v lete su fakt velkeeee 😀 😀
teraz som sid ala sit normalne elegantne nad brusko a vzadu guma .. su pekne len su mi este na tom brusku velke .. nevadi sveter to zakrije 😀

skretik
4. dec 2009

a navic mimisek mel leharo, ruku pod hlavou, pokrceny nohy a doktor delal vaginalni UTZ,tak se asi mezi ty nozicky nemel jak dostat 😀

babara
4. dec 2009

skreti, mozna taky zalezi na ultrazvuku, nektery jsou holt lepsi, nektery starsi

doli1
4. dec 2009

kámošky mi taky říkali že u druhého cítili pohyby až kolem 20tt a jedna až 22tt řekla bych že prostě neni čas na to aby jsme se na ty pohyby soustředili a čekali na ně.
babara kdy jsi zjistila že čekáš Hynečka?
holky pokud to bude holčička tak dnes má sváteček.zatim jsem si báru neprosadila ale já ji tak říkám.

vladkaz1
4. dec 2009

zalezi urcite , mne robil cez brusko uz 🙂 Skretik a tebe este cez susurku???? HMMM ved si v 17 nastom tyzdni 😕

babara
4. dec 2009

mezi ty jeho 😀 vaginalni v 17tt? To teda cumim 😕

vladkaz1
4. dec 2009

Jaj a ked som chodla na Ultrazvuk pri malej do nemocnice tam nebolo vidiet nic .. teraz to bolo nadherne vidiet .. ricucky prstiky som opocitala 😀

klaarka22
4. dec 2009

Bréé ránko...

někomu gratuluju k holčičce,nejsem schopná si zapamatovat jméno....

co se týče těhu oblečení tak já zatim nenosim nic,jsou mi moje gatě takže pohoda....

holky jen jsem vám chtěla říct že náběr krve na tripl testy ovlivňuje pouze teplota,nikoliv nachlazení nebo ATB,já byla na náběrch bez teploty ale s ATB a dobrý.. 😉

vladkaz1
4. dec 2009

klaarka22 co zla noc??????

skretik
4. dec 2009

Vid Vladko, je to zvlastni, pry je pres ten vaginalni ted jeste to miminko lip videt, zase ho premeroval a zjistoval jestli ma vsechny organy, pres brisko by to pry nebylo tak hezky videt. 21.12 jdu na velky UTZ a ten rikal, ze uz bude pres brisko,tak uz se moooooooc tesim. Jinak UTZ ma kvalitni,ale asi oprvadu tim vaginalnim nemuze tolik sermovat jako tim briskovym 😀

vladkaz1
4. dec 2009

Hmm mne uz teraz vsetko popozeral .. neviem .. 🙂 niesom odbornik moze byt 😀

skretik
4. dec 2009

Babaro samozrejme mezi mimiska nozicky 😀 , ja je rada roztahla 😀 😀 😀

lucik...
4. dec 2009

barbar: snad ne... Já tam byla na NT a to mne objednali asi za 14 dní (protože jinak by bylo pozde 😀 )ale říkala že volám pozde, ale nakonec mě tam vmáčkla... Takže čím dřív tim určitě líp

skretik
4. dec 2009

No vidite, me takhle napina, asi nam to chce dat jako darecek k vanocum (myslim to pohlavicko) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre