Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
22. apr 2010

jaj kocky ved ta ceska je aktualna 😀 a my piseme sem ,no dufam ze sa baby nenastvu ....
Zuzub no teda ja neviem vobec co to znamena ,ale ked si das do googlu tie skratky tak ti ich najde a kukni si ... aspon by malo

michalag
autor
22. apr 2010

nikkka tak to vyzera ze obidve 😝 😀

zuzub myslim ze to znamena ze krcok mas skrateny na 0,5cm

xxx.klarka
22. apr 2010

holky, ale arcik to udělala, že je sk&cz .... mělo by se vám to ukazovat stejně jako tato ne???

nikkka
22. apr 2010

no mne sa teda neukazuje ta nova tema...
podla mna to bolo zbytocne uzamykat tu temu..ved kto chce byt anonymny nech si nedava fotky atd...no co uz...

zuzub
22. apr 2010

mne to v súkromných temach na sk neukazuje.
michalag a ta hodnota 0,5 to je dobré alebo ako vlastne 😨

vladkaz1
22. apr 2010

Klarka mne to neukazuje 😕

xxx.klarka
22. apr 2010

to je zvláštní ...

kofolka12
22. apr 2010

Ani mne sa neukazuje ☹ . A klarka, tebe sa teraz ukazuju obe diskusie?

vladkaz1
22. apr 2010

Klarke tebe sa to ukazuje????

xxx.klarka
22. apr 2010

mě se ukazují obě, záleží jestli jste v tabulce majovek, jestli ne, tak pošlete arcikovi IP a ona vás přiřadí, pak by se to mělo ukazovat ne?? já to mám ve foru, jak na to kliknu a na levo jak jsou vypsané témata tak hnedka první a je u toho zámek.

michalag
autor
22. apr 2010

zuzub ak sa ti hrdlo (krcok) skratil na 0,5cm tak sa pomalicky blizite a pripravujete na porod a aj sa otvaras ci stale si zavreta na 100 zamkov?

aktaka
22. apr 2010

tam jsem kukala na sk koně a ony to tam holky fakt nevidí. to je divné, tak musí arcik ještě zaúřadovat, abyste nemusely pořád klikat sem tam

michalag
autor
22. apr 2010

podla mna to bolo tiez zbytocne a uzavreta skupina sa bude ukazovat podla mna len tam kde sa vytvorila teda ak s tym admini nieco nespravia

iwonka
22. apr 2010

ahojte...a tuto diskusiu chcete uplne zavriet???

aktaka
22. apr 2010

je to na prd, když to funguje teď na dvou vláknech 😒

xxx.klarka
22. apr 2010

☹ taky jsem koukala a fakt tam neni ☹

michalag
autor
22. apr 2010

bolo to dost urychlene rozhodnutie, ale nehnevajte sa na mna, ved kto chce byt anonymny tak si sem nebude davat foto a ani do passu atd atd .....

nikkka
22. apr 2010

takto sme sa zbytocne rozdelili a vyzera to tak, ze su z nas dve skupiny zbytocne.. ☹

vladkaz1
22. apr 2010

Iwi nie ved pisme ,len ss skupina sa zalozila aby nesnorili co piseme a nemali nekale reci .. uz aj mne sa stava ze hocikto s okolia vie co pisem alebo robim asi preto ... ja si davam pozor co napisat

michalag
autor
22. apr 2010

nikkka ved to teraz je to viacmenej rozdelene na cesky a slovenky 😒 ☹

zuzub
22. apr 2010

michalag na 1 prst som otvorená, tak som zvedavá čo mi povie doki v utorok na poradni.....doki mi vravel, že by bolo lepšie keby to bolo trišku skôr lebo by som nemala prenášať kvôli tým mojim hematologickým problémom 😒

nikkka
22. apr 2010

uz tu raz bol taky napad zakladat novu temu a neosvedcilo sa to...

vladkaz1
22. apr 2010

ved to ,keby ze nechcem nemam foto ani nic v profile osobne ...to je jedno to riesit nebudem .. 😅

vladkaz1
22. apr 2010

zuzub ja som chodila 3 tyzdne na 2 otvorena a nic 🙂 pri malej

hepinka
22. apr 2010

ahojte, sory baby, ja nemam cas vas docitavat a nechapem co (a naco?) to tu zamykate/uzamykate..suhlasim s nikkou a michalag, ze tu nie sme anonymne a nepreberame tu nic, co by bolo zakazane hoci aj tym, co tu len tak nakuknu. Nevisim tu pravidelne takze ked sa rozhodnete odseparovat tak ma prosim informujte IP nech nezostanem uplne z kola von 😒

aktaka
22. apr 2010

teď jsem koukala, když se zakládá ta soukromá skupina, že není možnost zadat tam čr/sr jako u normální diskuze. snad s tím admini něco udělají, abyste to viděly i na sk, takhle je to na prd

iwonka
22. apr 2010

ahaa..ale mne to tam otvorit nejde..noo ale tak aspon aj tu ste nektore ostali...baby mam otazocku akych poslickov tu preberate???co to vlastne je???hmm???niekedy si pripadam jak keby som pipi lebo sa tu docitam same novoty 🙂 🙂 😀

zuzub
22. apr 2010

no toho sa vladkaz1 aj ja obávam 😅 juuj ale už by som to chcela mať za sebou, ale teda dosť veľký strach mám pred pôrodom či to všetko zvládnem a tak 😔

michalag
autor
22. apr 2010

baby tak potom ako ideme fungovat aby sme vedeli aj my slovenky

sonita
22. apr 2010

ahojta ja si myslím ani ja sa vtom nevyznám vždy som to čítala čo ma zaujalo alebo som narýchlo preštudovala lebo to sa nikdy nedalo celé prečítať ale aj párkrát som aj napísala ale ked to bude inde tak asi ťažko sa stoho vyklujem nebudem to vedieť tak asi ani čítať nebudem ani prispievať.Nemalo by sa to uzamknúť však už dnes sem 😝 baby nabehli 3 či 4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre