Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
22. apr 2010

zuzi kludne sa ti to moze rozbehnut dnes ale aj o 1-2tt takze, ale ak chces tak po ukoncenom 38-39tt sa uz nesetri a rob vsetko ako obycajne

aktaka
22. apr 2010

Iwonka, poslíčci jsou falešné kontrakce. to se děloha trénuje na porod

vladkaz1
22. apr 2010

Zuzub zvladnes neboj ,kazda to prezivame inak ,mozes mat uplne vysnivany porod bez bolesti prajem vam to 😵
Ono ja som si pri malej uzila bolesti len kontrakcie na rovinu to je hruza ... ale porod je uz nic ... nic oproti tej bolesti ako sa otvarate ... 😉 musime to prkeonat je to nas udel alebo epi si das a je to ja nechcem .
Ja tu zostavam tiez nehcodim pravidelne ,snad ma tu niekto nedorazi za to ..... 😅
Poslickovia su ked uz citis ,ze budes coskoro rodit ,taka predtucha uz je to tu alebo nieco take ... ja to tak vnimam .. 🙂

zuzub
22. apr 2010

iwonka poslíčkovia to sú taký škriatkovia čo ťa občas pred pôrodom navštívia 😀 😀 😀
Poslíčkovia/falošné kontrakcie nie sú pravé kontrakcie, ktoré otvárajú pôrodné cesty. Ale je to náznak toho, že sa maternica pripravuje na proces pôrodu. Poslíčkovia sa dajú prirovnať k menštruačným bolestiam s tvrdnutím bruška.

vladkaz1
22. apr 2010

No vidite zas som mudrejsia ja som nevedela ze je to tak 😀 ze su falosne ...

kofolka12
22. apr 2010

ja som napriklad poslickov nikdy nemala, ani pri prvom tehotenstve a ani teraz, takze tiez vobec neviem co to je

michalag
autor
22. apr 2010

s poslickov moze byt bolst aj do krizov ale su urcite miernejsie a hlavne nepravidelne bolesti

ja tu tiez ostavam

zuzub
22. apr 2010

ja si epi nebudem môcť mať kvôli heparinovým injekciam čo si pichám, takže sa už s tým vyrovnávam 😅 pôvodne som chcela rodiť s epiduralkou

vladkaz1
22. apr 2010

Zuzub to je co? ????? 😕
Ja mam brucho jak skalu ked idem spat ,pri malej som nic take nepocitovala ,aj teraz som vobec nevnimala ze som tehu ,az od vcera uz to namna nejako dolahlo 😝 ze uz mam toho fakt dost

zuzub
22. apr 2010

ja tiež mávam poslíčkov, ale to hlavne vtedy ked niečo viac cez den robím alebo veľa chodím a tak....
a my sme mali s mm zakázané v tehu sexovať,ale teraz na posl.poradni mi už doki povedal, že teraz už môžeme nech to trošku urychlime 😀 tak som zvedavá čo na to povie mm ked zajtra príde zo služobky

vladkaz1
22. apr 2010

😀 😀 no co by povedal vrhne sa na teba 😀
ja som bola jak nymfa furt som mohla hahaha ale teraz ,nie nie len sa vyhovaram ,no ale co by som pre svojeho muza nespravila ze? 😀

sonita
22. apr 2010

ja už mám tak často poslíčkou že to je hrozné pri prvom tehotenstve som ani nevedela čo to je,ani pri menštruácii ma nebolí tak bruško ako teraz už tak mesiac a tvrdnutie brucha to mám skoro vždy také stvrdnuté ako by som chcelaa puknúť 😅

michalag
autor
22. apr 2010

tak aj my sme stale mohli ale moj sa boji a ked som mu povedala zeby sme to mohli cez vikend urychlit tak mi nato povedal ze sa boji ked vie ze uz tam dole ma hlavicku, no nejako ho musim prehovorit 😅

iwonka
22. apr 2010

ahaaa 🙂 vdaka za vysvetlenie🙂))))))no tie bolesti este take nemam len sem tam neake to pichnutie....baby a to brusko ako citite ked vam stvrdne lebo mne stvrdne skoro pri kazdom pohybe mimi...a to je casto

zuzub
22. apr 2010

vladkaz1 mne po dvoch potratoch zistili leidenskú mutaciu čo je vlastne genetická porucha zrážanlivosti krvi-veľmi jednoducho napísané, je tam vyššie riziko trombóz a podobne tak si musím cele tehu pichať tie injekcie a ešte aj mesiac po pôrode 😖

vladkaz1
22. apr 2010

Sonita vies co mam ja? ja mam pocit na kakanie stale 😒

xxx.klarka
22. apr 2010

Já mám dneska břicho jak šutr furt ...

Holky, nevím na kterou tému psát, já budu psát snad na obě dvě 😀

michalag
autor
22. apr 2010

baby aj vas picha do krcku pri kazdom pohybe?

xxx.klarka
22. apr 2010

My chtěli sexovat včera, ale nějak se nedařilo. tak uvidíme dneska.

arcik
22. apr 2010

holky psala jsem znova adminům ať to opraví a máte tu zamčenou diskusi i vás 😉

vladkaz1
22. apr 2010

zuzub drzkam palce som nevedela ☹ , dobre to dopadne 😉 😵
Michalag a uz sa otocila nie?

michalag
autor
22. apr 2010

iwon, ale niekedy sa moze mimi aj poriadne zapriet a vtedy stvrdne alebo to je len pocit stvrdnutia

michalag
autor
22. apr 2010

vladka, nasa mala je otocena hlavickou dole uz od 25tt

kofolka12
22. apr 2010

baby a nebolia vas bedrove klby? mna lavy pri kazdom kroku ☹

zuzub
22. apr 2010

michalag ja mám akurát niekedy pocit, že malý zo mna už už vypadne tak mi tam kdesi dolu tlačí či čo

aktaka
22. apr 2010

Zuzub, takové pocity má taky 😅

arcik
22. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/maj-2010-2-cast/

a nech si to daju do oblubenych tem, mali by to potom najst to je od admina....že prý to taky nechápe proč se vám to neobjevuje tak zkuste to holky z SK a pojďte vedle

vladkaz1
22. apr 2010

Michal no prehliadla som prepac ,sa mi nieco marilo ze ste tu hovorili o svietenie svetielkom ze sa tak mimi otoci ...
tak na kakanie nema nik pocit?
Mna strasne tlacia rebra ...
Inak teraz je aj toto uzamknute ci co?

arcik
22. apr 2010

vladka neni to je normálně přístupné

vladkaz1
22. apr 2010

dobre ale ked ja kliknem na odkaz mne tam nejde dat do oblubenych 😖 uz som s toho jelen
prisiel mi muz koncim a kuknem sa na to vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre