Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

newyorkgirl
5. okt 2009

ahojte 🙂

doli no aj ja mavam take od veci sny v poslednej dobe ako iny manzel a podobne 😀 take halusky... babule vam to skoro ziadnej nie je zle aj ja chceeeeem mne je tazko aj dnes sme si upiekli kuriatko s ryzou a broskynovy kompotik k tomu, ja som sa uplne tesila a nakoniec som ledva cosi zobla 😒

blanka.k
5. okt 2009

Já taky ještě nenakupuji, ani to na neschopence bez vycházek nejde.... a zrovna se mi rozpadají takové nejpohodlnnější boty, už radši přestávám chodit na svých oblíbených podpatcích, potřebovala bych nové kozačky (protože nosím i v zimě sukně, a už se zima blíží), brýle nový potřebuju,.....já bych potebovala nakupovat pro sebe, a ne pro mimčo 😅 A hnusné sny teď mívám, ale spíš takové, že se v noci vzpocená probudím a hned zapomenu, co se mi zdálo, ale vím, že to bylo něco ne moc pěkného, a i u usínání mám pak takový divný pocit, posledních pár týdnů jsem hrozně i přes den napnutá, nesvá, streslá, vím, že bych měla být v klidu, hlavně, když nemusím do práce, ale mě to nějak nejde, včera jsem tu brečela muži v náročí, atd.... asi hormony 😅 Upřímně, že bych se cítila psych. nějak super,..to teda ani náhodu, nějak furt se nedostavila ta radostná euforie z těhu, tak snad už to nebude dlouho trvat 😅

bramburka
5. okt 2009

k diskuzi, ibalgin radeji ne, ale Paralen si evzmi v poho.

lenocka84
5. okt 2009

michalag aha, uz chapem,
ja som zatial pribrala 1kg ale nejem viac ako pred tehotenstvom, by som povedala ze dokonca menej

bramburka
5. okt 2009

jo jinak těhu vitaminy, brala jsem u 1. těhu a bylo mi z nich děsně blbe, dr. rekl vysadit a brat jen listovku.

Blani, enmuzes mit ty krece z tech vitaminu
?

blanka.k
5. okt 2009

Bramburka - díky za fotky, vypadá to dobře. Mě nepřijde žádná kombinace barev ujetá, když jsem babiče říkala, že máme černočervenou kuchyň, že do ní se mi její ubrus s husama fakt nehodí, tak mi to strašně vymlouvala, ale jak přijela , tak říkala, že to nevypadá tak hrozně. Což je na starou paní, co se jí nejvíc líbí architektura typu podnikatelský baroko, a kuchyň by nejradši s takovýma těma zlatýma "šprušlema" v prosklených skříňkách, pochvala nejvyšší 😀 😀 A ty křeče jsou od jídla, když jsem nemohla min. týden nic jíst a lítala po špitále po vyšetřeních, tak 3 dny jsem měla absol.klid. Ale v sobotu jsem se najedla a za 2 hod. to začalo, po půl dne sjsem skončila na WC a byla totálně hotová, nejedla pak už nic a zas byl klid. V neděli to samé..... A vitamíny jsem jedla i před těhu, ne ty stejné, ale prostě taky nějaký ty multivitamíny.

pipussa
5. okt 2009

kocky, beriete niektora magnezium ?

iva.4
5. okt 2009

Ja megnezium neberu mam jen GS-mamavit vitaminy.

ivanka612
5. okt 2009

Ahojte,nestiham vas normalne docitat,cely vikend som tu nebola,lebo som pracovala a vcera som bola rada,ked som o osmej prisla domov lahla si do postele a s nikym nemusela komunikovat,na piatok si beriem volno lebo akosi nevladzem... Ste tu toho popreberali zasa ale niektore prispevky som radsej vynechala,lebo vikend tu bol nabity fakt riadne depresivnymi temami a kedze k DR idem az buduci tyzden v pondelok tak nemam chut stresovat sa. Ja mam pocit,ze z mojho tehu je najviac nadseny moj brat ma 19 rokov ale je taky zlaty a zodpovedny,ten uz mi vybral kocik a pozeral hracky a vsetko mozne tak som z neho uplne rozcarovana...
Uz pozorujem,ze sa mi troska nafuklo brusko,este to sice nie je nejako vidiet pre tych co ma nepoznaju si povedia,ze je to normalne ale ostatni to vedie zpozorovat.....
Hura uz len hodinku a idem domov

iva.4
5. okt 2009

Tak at ti to Ivanka utika rychle a bud rada ze mas tak skveleho brachu. 🙂

dezyre
5. okt 2009

Blani.. ani já se necítím nějak psychicky super.. už pár dní mám normálně náladu pod psa ☹ ne že bych byla pro okolí protivná, ale nějak se nemůžu radovat.. a z toho možná ty moje obavy jestli je všechno OK.. asi mi pracujou taky hormony 😅

halintoa
5. okt 2009

Ahojte baby,
dnes som mala aj ja nanič deň, po víkendovom šantení som dnes na papieri našla v hliene takú červenú nitku, bola slabučká, ale stačila na to, aby som sa vydesila 😨 Už som drahému povedala, že ak sa to zopakuje, tak nám sama naordinujem útrum od mojkania. Chvala bohu to bolo všetko, ale bojím sa ešte viac než doteraz, ja si to tehu tiež dajako neviem užívať ☹ .

dezyre
5. okt 2009

A nejhorší na tom je, že jsem si vždycky říkala, že až budu čekat miminko, tak si to budu náramně užívat, že se nenechám rozhodit nevolnostma, únavou a hlavně strachem, protože co má přijít stejně přijde.. a teď? .. no úplnej opak.. únava mnou prostupuje.. žaludek bolí a hlavně ten strach o mimčo.. jáááj.. :(

bramburka
5. okt 2009

holky ja mam to same, a to jsem si rikala, ze u druheho se stresovat nebudu, a je to tu!

gabap
5. okt 2009

dobry vecer 🙂
kontrola dopadla vyborne,uz nemusim brat ascorutin,mimi porostlo a dokonce mi mavalo 😵
jo a pribrala jsem neuveritelnych 10dkg 😀
co ta andelka nevite?

dezyre
5. okt 2009

Gabi .. máš pravdu, andělka se tu neukázala od dopoledne ... snad bude vše v pořádku a jen se někde "zakecala" .. 😉 Jinak moc gratuluju k dobrým výsledkům...
Já jdu až příští čtvrtek ☹.. chjoooo... to je doba...
Holky.. tak já už se skoro šest týdnů držím na stejné váze.. přibrala jsem ještě než jsem zjistila, že jsem těhotná, a to skoro tři kg.. a teď už dloooouho nic... jen ty boky se mi nějak rozjíždijou ☹

andelka
5. okt 2009

Ahoj holky, četla jsem jen tuhle stranu, doženu to zítra. Zatím je to v pohodě, špinění přešlo, ale pořád jsem opatrná a zobkám sem tam Ascorutin. No ale stresy mám taky, no snažím se nad to povznést a určit si priority a povídat si s bleškou. Nevím jestli jsem psala, že jsem v sobotu večer byla na pohotovosti, vyšetření dopadlo ok, bleška porostla, dneska jsem ještě volala svému doktorovi a říkal to samé, že se mám sledovat, nepřepínat. že v tomto stadiu se s tím stejně moc nenadělá a co se má stát stane se. Ale že špinění může být i úplně nevinné, třeba jak se roztahuje děloha.
jo jo, zakecala jsem se. Dneska mi přišlo rozhodnutí, že jsem vyděděná a já jsem strávila celý den přemýšlením co s tím. Jestli má cenu se bránit nebo ne. soudy a tahanice, když mám strach o blešku, to asi není to pravé, čím bych se měla zabývat.

dezyre
6. okt 2009

Ahoooooj holky.. po celém dni.. 😉 Tak jak jste se měli.. celý den to tu nejelo ☹
Musím vám napsat, že jsem si na čtvrtek a na pátek nahlásila dovču a budu doma lenošit .. huráááá už se nemůžu dočkat 😝
Andi.. tak jsem ráda, že je všechno v pohodě.. teda s "bleškou" .. 😉 .. Andi.. jestli nechceš, tak neodpovídej a předem se omlouvám za netaktnost.. ale to tě vydědili oba rodiče 😲

bejunka
6. okt 2009

ahojky můžu se přidat?! 😉

aktaka
6. okt 2009

nazdárek ve spolek 🙂

dneska nám ten kůn fachal, co? jsem byla jak bez ruky 😀

Anděl, to je moc dobře, že už je to lepší. mimouš je bojovník, určitě nezdrhne bez boje a bude se držet jak klíště až do porodu 😉

Beju, vítej mezi námi 🙂

kacka2
6. okt 2009

ahoj, je mi líto že diskuzi vůbec nestíham, ale chci se zeptat těch co už maj doma jednoho bzučáka, jak to zvládaj, mě je pořád dost špatně, zvracim několikrát denně a jsem naprosto na dně ☹

gabap
6. okt 2009

andelko,odpocivej a vse bude ok 😉 ja jsem krvacela 2 dny dost a spinila 2tydny a ted uz dlouho nic 🙂 myslim ze to bude dobre,neboj,hlavne ze bleska roste a prospiva 😵 s tim vydedenim je mi to lito,zazivam neco podobneho 😔

dezyre,budes 4 dny valet sunky,jo? 😀 urcite ti to neda a budes uklizet nebo neco podobneho,co?
bejunko,vitam te 😵

akti bez kona jak bez dechu 😀

kacko,snad to brzy prejde,zvraceni je hnus 😒

ivanka612
6. okt 2009

Ahojte,no myslela som,ze to len mne blbne pocitac ale asi bol problem niekde inde,ja som si tiez povedala,ze vo stvrtok mam volno a pekne si dam veget doma ,lebo zajtra toho mam strasne moc. Inak ja si to tehu tiez neuzivam a uz sa stresujem ci je vsetko ok do pondelka to asi bude len takto,ked budem mat po kontrole budem spokojnejsia,dufam,ze je vsetko ok. Dnes sa u mne v praci zastavila jedna znama,Miska ju mozno pozna je to energetoterapeutka a kartarka a hned mi povedala,ze budem mat dievcatko,ze to mi tatinko poslal aby som uz za nim tolko nesmutila,tak som z toho taka dojata,na nejakej stranke som nasla videa roznych porodov tak som to tak pozerala,pekne som si pri tom poplakala ake je to pekne a tak,Kamoska uz isla vcera do porodnice,tak som zvedava kedy bude maly vonku...
Andi: tak toto viem ake je u nas to nebolo videdenie ale ,,nejako sa stratila,, tatinova zavet a v den jeho smrti si jeho spolocnicka prepisala vsetko na seba a my sa uz rok tahame po sudoch ☹

dezyre
6. okt 2009

Gabi.. tak částečně máš pravdu... potřebuju vyžehlit.. ale gruntovala jsem v tu neděli.. i s oknama .. a bylo to na mě fakt moc.. už si budu dávat pozor.. takže fakt plánuju čtyři dny víceméně relaxovat.. ale jen válet se asi nevydržím 😀 😀

bramburka
6. okt 2009

no jak mame ted ty 40 horečky, tak ja na to male ani nemyslim...holky je to hrozne, kdyz jsou deti nemocne, porad ji to jeste nekleslo, dnes dostala antibiotika

gabap
6. okt 2009

bramburko at je xenusce brzy lip 🙂 deti by nemely byt nemocne 😒 vsechno jde stranou vid? 😔

dezyre jsem te prokoukla 😀 ja kdyz se mi ulevilo jsem taky vygruntovala cely barak,manzel kdyz me pak videl myslel ze me prerazi 😀 ale jinak se setrim 😉

doli1
6. okt 2009

ahojky jak vidim tak to dnes blblo všem.
ivanka já myslim že dcera nikdy nemůže byt vyděděná a pokud neni závět vše musí jít na části podle sourozenců a manželky(pokud je)pokud měl půlku nějaké firmy z někym tak ta půlka by se měla dělit mezi děti a neni právo na přepsání půlky na majitele druhé části to jen tak nejde.měla jsem teda právo jen dva roky tak hodně věcí naznám

andelka
6. okt 2009

dezy: Oba rodiče ne, maka je moje zlato. Ale otec před pár měsíci zemřel a teď mi došel z notářství dopis se závětí, kde mě vydědil z úplně nesmyslných důvodů. Zatím se kloním k tomu se na to vykašlat, nebude to stát za ty nervy.
Tobě pár dní klidnějších určitě prospěje, udělala jsi dobře. 🙂
aktaka: Pořád se sleduju dávám si pozor, zatím všechno ok, tak věřím, že to bude dobré. Že s náma chce bleška zůstat.
brambu: Taky přeju, ať je malé brzy dobře, nemoc je potvora a umí potrápit děťátko i maminku.
dneska to byl teda šok - celý den bez koně, no to bylo fakt jak bez ruky 😀

bondy1
6. okt 2009

Ahojte kočky, riešite tu vážne veci - dúfam, že sa všetko vyjasní a podarí k vašej spokojnosti - andelka - čítala som, že ste boli na pohotovosti - určite bude všetko v poriadku - len veľa oddychovať a myslieť pozitívne 🙂 ono sa to ľahko povie, tiež mi nie je všetko jedno - neviem sa dočkať ďalšej kontroly, ideme 14.10., od minulého týždňa mi nie je najlepšie - všetko mi chutí ako seno - kovová chuť v ústach, páli ma žáha, najmä večer - cestovanie do práce v rannej a poobednej špičke dáva zabrať, to som si pochvaľovala, že ma ranné nevoľnosti obišli, čakám na druhý trimester ako na spásu 😒

mishutka
6. okt 2009

Ahojky,dneska jsem se těšila,že se s vámi podělím o zážitky a vono prd 😀

Byla jsem na odběry a vyšetření. Už mám průkazku.
Mrně je ready, mávalo jak o život 🙂 Kdo neviděl neuvěří jaký to je krásny pocit, vidět vlastní mimčo 😵
16.10. jdu na ty testy za 1500,- tak uvidím...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre