Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

m.c.
4. jan 2010

já jsem taky měla pro Peťulu froté ručník s kapuckou, ale stejně jsem víc používala ty velký pleny, jsou silnější než normální a na utírání supr.

Tak jsem neodolala a tu červenou zavinovačku už mám objednanou 😀. Od Emitexu máme zimní fusak a je moc dobrej, ten určitě na druhý bejby taky využiju.

doli1
4. jan 2010

já našla tyto pleny.myslim že budou super http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22189054&tab=1
jinak mám jednu mega plenu po šimčovi a tu jsme používali hodně dlouho.

blanka.k
4. jan 2010

M.c. - ta červená je moc hezká, taky bych do ní šla,a le štve mě, že to jdem poslat jen kurýrem ☹

doli1
4. jan 2010

ještě jiné vzory http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28160388&tab=1

mě dnes došli další věcičky ale namám baterky do fotáku :( a taky už mám tu odsávačku hlenů a kámoška mi ju darovala tak je to super.úplně nová odsávačka

zdenkapo
4. jan 2010

jj Blani,ale těch bavlněných plenek si kup pro začátek aspoň 20ks nebo nebudeš stačit prát- na odříhnutí, pod mimi na přebalovák a do postýlky,i do kočárku, na utírání pusinky, do poradny- já jich měla asi 40 při TOmáškovi,teď budu kupovat nové

dobrou noc...

blanka.k
4. jan 2010

Na přebalovák, do kočárku, postýlky, atd je dávat nechci ... tak nevím,jesli to není zbytečné jich mít tolik 😅

vladkaz1
4. jan 2010

tie ruzove plienky su nadherne!!!!!!Ale maju zrejme malu gramaz .. to len tak na odgrckanie pre paradu u vas to je jake lacne

vladkaz1
4. jan 2010

🙂 No ved ja budem mat tie bamboo uteraciky take na paradu 🙂 na odgrckanie kupim par KS

lienka1076__2
4. jan 2010

Ahojky aj ja čakám bábo v máji.

antynka1
4. jan 2010

Vítej Lienko 🙂

xxx.klarka
4. jan 2010

lienka, ahoj a vítej.

holky, mě zase píchlo asi 2x dole až do podbřišku, myslíte že mi to muže dělat mimčo jak mě kopne třeba?? mám zase nějáké tlaky 😒 se mi mimí šponuje nebo co.

Holky, nevím kdy se sem zítra dostanu, na 12h máme být na tom 3D a pak chceme ject nakoupit do Globusu. Tak pak až přijedu Vám hodím foto, jestli zatíčko bude tak hodné a poslušně nám vše hezky ukáže 🙂

doli1
4. jan 2010

vítám leinku
prckovi jsem vzala baterky s tanku a vyfotila vám oblečky jsou v albíčku 😀
xxx klarka mě se to stávalo dřív fakt hnusný píchnutí a myslim že to bylo tim že mě prcek pěkně nakopl do vaječníku.at je vše zítra v pořádku

lucik...
4. jan 2010

tak jsem teď zjistila že mám nahoře už 8kg... to je teda drsný... 😀 😀 😀

antynka1
4. jan 2010

Lucik - no lepší než mít dole 4 kg jako já 🙂

xxx.klarka
4. jan 2010

doli, mě se to stalo právě ve strše když jsem se sprchovala 😠 ☹ Děkuju, už se nemůžu dočkat!!
krásné oblečky🙂

lucik.... , pěkně Ti to jde. Akorát nevíím kam Ti ty kila jdou. 😀🙂 Nic ve zlým. Jsi hubeňoučká jak proutek.

antynka1
4. jan 2010

Luciku - to je pravda - kam ti ty kila jdou? Já zase nevím, kde mi ubylo to co jsem sundala. Ach jo - kdo zhubne je nespokojený, kdo přibere, tak taky 😀

adelka89
4. jan 2010

klarko mylsim ze se nemas ceho bat, mne tak Lukasek kope do cipku je to fakt neprjemne, dokoce ho nekdy kdyz lezim na boku citim az v zadech...

xxx.klarka
4. jan 2010

adelka, tak to děkuji, jsi mě uklidnila. Bojím se každého píchnutí nebo špatnýho pohybu😀

aaadus
4. jan 2010

jsme zpět, dostali jsme pro hafana kapky a do týdne by mu ty krevní sraženiny z očí měly zmiznout
lienka ahoj 🙂
lucik... já přibrat 8 kg tak vypadám jak matrona, na tobě to nejde vůbec vidět

vladkaz1
4. jan 2010

😝 baby dnes som mala navstevu a svagor mi povedal ze som vyziabla 😝 😔 no nepotesi ze ? nie aby ma pochvalili ze pekna som .. ale kritika hned ,nejde mi dobre net

xxx.klarka
4. jan 2010

vladka, to nebude netem, mě koník taky blbne. nevím proč.

vladkaz1
4. jan 2010

mne to nejdeeeeeeeeeeee 😝

lucik...
4. jan 2010

kde to mám? V prsou, pase, břiše, bokách, prdeli a stehnech 😀 😀 😀 Ještě otázky 😀 S takovou skončim tak s 30kg navrch 😀 To je teda věc 😀 😀 😀

michalag
autor
4. jan 2010

sem sa dostat .... 😒 😠

michalag
autor
4. jan 2010

tak ja som sa bola registrovat do DM, ale vela veci z toho nevyuzijem asi mame ine akcie ako vy v Cechach ... ☹

michalag
autor
4. jan 2010

huraaa ideeee normalne 🙂 🙂 🙂

xxx.klarka
4. jan 2010

lucik, prosím Tě, těch 8kg není na Tobě ani vidět! 😉

michalag
autor
4. jan 2010

klarka silno ti drzim zajtra palce aby sa vam potvrdilo to co si zelate 😉 🙂

lienka1076 vitaj medzi nami !!!

vladkaz1
4. jan 2010

No Lucik ale fakt kde to mas?
HIHI ... ja mam pocit ze mam stale take slaninkove brusko 😀
uz to ide konecne 😕 😅

xxx.klarka
4. jan 2010

michal, děkuju mooc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre