Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
19. feb 2010

anty, aj ja blahozelaaam k dobrym vysledkom 🙂 a dobre aspon s anemusis obmedzovat a mozes jest cokoladku 🙂

aaadus
19. feb 2010

antyn bašti bašti, dej si i za mě 😀
michalag gratuluji k potvrzení holčičky, jsem to nějak nedočítala 😅

lienka1076__2
19. feb 2010

michalag gratulujem 🙂 , dúfam, že aj mne ju 2.3. potvrdia na 100%.

Ako je to teda s tými číslami??????

jemrykka
19. feb 2010

michalag aj ja gratulujem k dievčatku🙂 A aj ja som Lucia inak🙂) pekné meno ste jej vybrali teda ak to nebude Andrea🙂) Miška môžem teda tebe napísať ja mám termín 2 týždne po tebe tak by som ti mohla napísať sms? napíšem ti do ip oki?

zdenkapo
19. feb 2010

holky nějak se ztracim- kdo teda pošle do IP to číslo,komu budem posílat SMS?

Fialka
kdo teda nebudete kupovat tu fialku,jak nám doporučila dr.,jakou použijete desinfekci pro dítě do roka? když se škrábne,poraní atd?

michalag
autor
19. feb 2010

baby, poslite mi vase cislo aby som vedela od koho sms je a ja vam poslem naspat moje 😉 , hmmmm??? 😕

michalag
autor
19. feb 2010

este raz dakujem 🙂

jemrykka, uz to bude na 100% Lucia, uz jej tak vravim od zaciatku, tak nech nema zmatok ked sa narodi 😝 😀

jemrykka
19. feb 2010

Tak si si dobre vybrala Miška🙂 Nechem byť narcis, ale ak by som sa nevolala ja Lucia asi aj ja by som dala meno mojej Lucka 😝

aaadus
19. feb 2010

michalag IP 🙂

zdenka nevím co budu používat, zeptám se v porodnici nebo až půjdeme poprvé k pediatrovi

jemrykka
19. feb 2010

aj ja sa určite opýtam pediatričky, ona mi bude asi najlepšie vedieť poradiť 😉

michalag
autor
19. feb 2010

myslim ze aj Dettol sa moze, ale racsej sa este poradim s pediatrickou

jemrykka, aaadus IP 😉

bibi13
19. feb 2010

michalag gratuuuluuujeeeeeem... 🙂

mám otázku. kamoška mi hovorila, že ked pojdem na dašlí mesiac k lekarovi, tak mu mám pripomenuť, aby mi spravil ster na streptokoka (myslím, že o tom hovorila).. vraj to budu chcieť aj do porodnice.. aj vám to bude lekár robiť?

aaadus
19. feb 2010

bibi myslím, že i mě to bude dělat buď jak půjdu teď 1.3. na poradnu nebo někdy kolem 32tt se to dělá + ještě odběry krve na protilátky, HIV atd

michalag
autor
19. feb 2010

bibi, ano nieco som pocula, ale myslim ze ten ster s arobi az okolo 36tt

blanka.k
19. feb 2010

Bibi - dělá se to každé, protože je to mrcha, která je v porodních cestách a při porodu by swe dítko nakazilo a hrozily by mu třeba záněty mozk.blan a podobné nemoci ☹ A pokud ho máš, tak dostaneš přímo při porodu do kapačky ATB, a neboj, já ho mám 3 roky (teda co o něm vím), teď jsem v nemocncici na něj brala ATB, ale podle mě i mé mudr. zbytečně, prý se toho nedá zbavit, že mám cca 99% šanci, že ho budu mít do pár dní zpět, proto se to ani nějak neřeší, když ho máš, až u toho porodu. A dělá se někdy kolem 35tt (teda aspoň u mé) 😉 Mě ta ATB dala akorát to, že jsem měla hnusnou mykozu 😝

jemrykka
19. feb 2010

Michalag: číslo mám uložené🙂
bibi ja netuším čo na mňa nabudúce chystá🙂) Ale opýtam sa, a načo je to dobré? 😅

aaadus
19. feb 2010

michalag uloženo 🙂

bibi13
19. feb 2010

no michalag ja budem v 36 tt..
krv viem, že mi bude brať ale o tých steroch mi nehovoril nič..

super blanka, dakujem za výklad.. a ked mi to nespraví, mám mu to pripomenuť? mi to bude blbé.. 😕

bibi13
19. feb 2010

jemrykka, výklad hore..🙂

jemrykka
19. feb 2010

😉

blanka.k
19. feb 2010

Bibi - určitě mu to řekni, protože fakt pro mimčo je to dost nebezpečné...

jemrykka
19. feb 2010

oki ženičky, idem pozrieť panelák a do postele, dnešný študijný deň ma vyčerpal 😀 Pekný večer ešte!

bibi13
19. feb 2010

ok, poviem mu.. už som si to napísala na papierik a dala do skumavky na moč...🙂 aby som nezbadula..xixix

michalag
autor
19. feb 2010

bibi, myslim ze nezabudne lebo je to povinne vysetrenie

zdenkapo
19. feb 2010

Bibi
já streptokoka měla pozitovního poprvé a třeba bude i teď,nevím,gyn.řikala,že je to normální,akorát při porodu to vadí,tak dostaneš kapačkou antibiotika

lienka1076__2
19. feb 2010

michalag ďakujem, už je uložené 😉

lienka1076__2
19. feb 2010

Jaaaaaaaaaaaaaj ako mi super. 🙂 🙂 Som si poležala v teplej vodičke a hneď ma prešla bolesť krížov.
A teraz ideme skúšať tú masáž bradaviek 😀 . Som zvedavá, či sa pri tom nepohádame 😀 .

zdenkapo
20. feb 2010

ahojky

holky večer mi bylo zle,byla jsem ráda,že jsem si lehla,zvracela jsem a měla jsem zase nízký tlak.... fuj...

doli1
20. feb 2010

pěkný den.
nějak vás vůbec nestihám jak je prcek doma tak je to jeden kolotoč a do toho jsem onemocněla i já tak máme o zábavu postaráno.
stěry by se už měli dělat.dr mi už něco takového říkal.minule jsem ho neměla tak doufám že ani ted enbude.holky jak vám udělají stěry tak už by se nemělo chodit plavat aby jste něco nechytli protože by už na to nepřišli.
stěma bradavkama jste šikule já se nějak neodhodlala a docela stoho mám hrůzu ale u šimka jsem nějak netrpěla tak doufám že ani ted ne.
já chci taky nějaké číslo na někoho.
stejně to děsne uteklo ted už může kdokoliv porodit.
kdy přestanete jíst magnésko a pit maliník?

aaadus
20. feb 2010

Dobré ráno 🙂
zdeni snad už bude dneska líp a nechytneš nějakou virozu
doli já tam mám posledních 30 tablet Mg a to je na 15 dní a pak už ho brát nebudu. Maliník jsem koupila včera a může se pít myslím od 34tt? Teď si nejsem jistá a začnu tak 1 šálek denně a postupně budu dávky zvyšovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre