Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
11. apr 2010

Anděl to jooo tvoj eokolnosti se chápou 😉 tak ať to máš brzo v cajku 😉

aaadus
11. apr 2010

arcik mě to stejně nedá a budu to zkoušet s plyšákem 😀

arcik
11. apr 2010

aaadus dyť jooo..to natrénuj....je ot jednoduchý celkem 😉 žádná maturita 🙂

dezyre
11. apr 2010

Holky, sice poctivě tu jsem a čtu, ale Aduš mě uniklo co s tím plyšákem chceš zkoušet?

arcik
11. apr 2010

dez trénink s autosedajdou 😉

arcik
11. apr 2010

zejtra dopol mám gyndu tak jsem zvědavá co jako se mnou bude... 😀 doufám že nějakej krok kupředu...

lolita.9991
11. apr 2010

co kocky zatial ziadna s novym mimcom,nic sa nedialo cez vikendik?

dezyre
11. apr 2010

Ahááá 😀 Já si totiž zase s plyšákem trénovala nasazování látkových plínek 😀 😀 😀

arcik
11. apr 2010

dez vidiš jak se ty plyšáci hoděj???to je věc... 😀

dezyre
11. apr 2010

Loli: zatím přes víkend žádné miminko, čekáme až odrodí Zdeňula a pak ji budeme následovat všechny ostatní 😀

aaadus
11. apr 2010

Já jsem na plyšákovi ukazovala manželovi i manipulaci s mimčem co nás učili v kurzu 😀
dezy ty budeš látkovat?

dezyre
11. apr 2010

Jo jo Arci pravda, protože já nevěděla jak mám naskládat plínky do kalhotek, aby to moc nevyčnívalo ven, tak jsem to poskládala a přebalila plyšáka 😀

arcik
11. apr 2010

holky já vás látkařky obdivuju,já bych do toho nešla a s 2 dětma už vůůůbec

dezyre
11. apr 2010

JJ Aduš budu látkovat.. Samozřejmě v kombinaci s pemprskama.. protože když někam pojedeme tak rozhodně nebudu sebou vozit pokakané plínky 😉 Nebo když půjdeme ven...

dezyre
11. apr 2010

Arci, ono se v praxi ukáže jak dlouho to vydržím 😀 😀 😀

arcik
11. apr 2010

dezy no to je teda....zlatý plyšáci hele moje malá na nich trénuje péči o bráchu dnes a denně,mě z toho sice trošku hrabe ale jinka pohoda..dneska malýmu méďovi Pů navlíkla punčochy pod ně plínu a na ty krpatý noženky mu narvala sandále velikosti 22 .velice směšnééé

arcik
11. apr 2010

dez s tim látkováním samozřejmě držim pěsti ale já bych na to nervy neměla,nesnášim žehlení a tohle by mě zabilo...fuj tolika plen uuuaaaa

aaadus
11. apr 2010

dezy tak to obdivuju. Já jsem si to taky původně plánovala, ale nakonec jsem to vzdala. Já nechtěla ty klasické čtvercové látkovky, ale takový ty moderní separační či jak se jim nadává a jak jsem viděla ty ceny....
Kámoška taky chtěla látkovat a vydržela to asi měsíc a pak to vzdala.
arcik šikovná je Klárka 😵

dezyre
11. apr 2010

Arci, jejda ta je sladká 😀 Alespoň se nenudíš 😀 😀 a ještě se u toho bavíš 😀 😀

lolita.9991
11. apr 2010

arcik to muselo byt zlatunke,mala sa ucii,jak sa bude o brasku starat
bibi aj pisala ze aky bol porod,sice slovo na pii...hovori za vsetko

dezyre
11. apr 2010

Aduš, tak je fakt, že ty moderní látkový jsou drahý jako prase.. No uvidím jak dlouho to vydržím.. Pokud bude malej hodnej proč ne, nevadí mě u telky třeba žehlit, ale pokud bude plakací, tak na to nervy mít asi nebudu.. 🙂

dezyre
11. apr 2010

No nic holky jdu taky na véču.. doufám, že až se sem stavím, nebudu muset dočítat 20 stran 😀 😀 😀

arcik
11. apr 2010

aaadus ,dezy,loli...děkuju za lichotku a pochvalu Klárky ale co vám povim jestli se bude starat o bráchu tak jako o medvěda tak se malej nedožije ani prvního dne v kruhu rodinném... 😀 😀

arcik
11. apr 2010

dezy dobrou chuť teda tady kvůli vám přemejšlim co vemu do huby abych nebyla pozadu s tim jezením...ale nějak nemam chuť spíš jen žížu.

lolita.9991
11. apr 2010

arcik som sa teda pobavila.
tak ty sa budes starat o maleho a ona o medvedika

arcik
11. apr 2010

loli jo a nebo já skončim v blázinci,malá u máti a malej chudák v kojeňáku páč manža si hodí mašlu.. 😀 😀

aaadus
11. apr 2010

Já mám v poslední době žízeň snad pořád, nevím čím to. A čekám až manžel přijede z nákupu a doveze mi čerstvou housku ať se můžu nadlábnout a jít spinkat. A jdu si napustit vanuuuuuuu

lolita.9991
11. apr 2010

aby si nebola prekvapena ze by sa postaral o oboch

inak ja som dnes tiez maturovala na vajicku,uz som ho rozobrala ze poperiem co sa da,a svagrina ci jej ho nepoziciam,tak zase skladat spat,to boloo

arcik
11. apr 2010

aaadus nuž manža na nákupy zásadně nechodí,žízeň mam stále a kdyby jen na vod...vidim víno a jsem jak pes co cejtí hárající fenu....a ve vaně už jsem byla s malou takže si jdu slupnout delisu a dát si k ní zmrzku

arcik
11. apr 2010

loli tak to bych opravdu překvapená byla...to si piš že jo.....ten má chudák za sebou celosobotní šichtu při Klárce a rozdejchává to ještě teď jak mu dala zabrat....asi ho pošlu na dovču na SK za rodinou aby se z toho dostal 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre