Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
16. apr 2010

Aktaka - tak malování asi zatím nehrozí.. Nebo myslíš nějakou takovouhle baruv na ten koberec? Jinak jsi koupila krásné věcičky, v Mothercare mají fakt úžasné kousky, ale ty ceny....

aaadus
16. apr 2010

aktaka no jenom si pokecej 😀
antyn já bych taky do toho pokojíčku koupila nějaký kusový koberec v oranžové, možná zelené hráškové barvě

antynka1
16. apr 2010

O kusovém koberci pořád přemýšlím, dokonce o oranžovém🙂 Ale pořád se bojím té modré.....

aktaka
16. apr 2010

anty, já myslela ty barvy jen pro inspiraci na ten koberec. ono je dobré vidět to tak vedle sebe

v mothercare se vyplatí kupovat, když mají slevy. já tak po vánocích nakoupila spoustu věcí za půlku a to už jde. teď jsem si tam ale vyhlídla šatečky, jdeme v červenci na svatbu, tak jsem si říkala, aby byla malá kočka. jenže stojí 700, což za šatky, co by měla jednou, asi fakt nedám

aaadus, ale kusový koberec asi anty neřeší ten problém, že chce schovat modrou podlahu. tedy já to tak pochopila, že takový je záměr

aktaka
16. apr 2010

anty, ale v tom vzorníku tu oranž s modrou měli, jestli sis všimla, a vypadalo to celkem dobře

lucik...
16. apr 2010

Tak sem se holky byla měřit a mam šok 😀 V pase 96 z původních 63 😀 A přes pupek (tam kde je nejširší) 109 😀 To sou čísla to vám povim 😀 😀 😀

aktaka
16. apr 2010

a já zase musím letět, za chvíli mi přijede manžel a mám tu bordel jak v tanku 😅

antynka1
16. apr 2010

Aktaka - já bych klidně byla i pro kusový koberec, kdybych věděla, že mi to bude ladit s tou příšernou modrou a s tím nábytkem 🙂
Já se neměřím a měřit nebudu - to by byla čísílka.........

lolita.9991
16. apr 2010

male brusko vsak?

aktaka
16. apr 2010

lucik ale víš jak se pak bude dobře hubnout z takových čísel? 😀

aaadus
16. apr 2010

antyn já bych se toho nebála. A nezbylo ti doma kousek lina, že bys to v obchodě mohla přirovnat?

aktaka
16. apr 2010

anty tak musíš vyrazit na obhlídku 🙂 když tam dáš kusový oranž, tak tím nic nezkazíš, akorát by to chtělo ještě nějaký aspoň malý doplněk v modré a i v té oranžové. třeba rámeček nebo poličku, květináč a tak

lucik...
16. apr 2010

aktaka no to jo 😀 😀 😀

loli to máš teda malinké bříško 😎

lolita.9991
16. apr 2010

lucik a to mam pred sebou uz iba 5tt,pondelok mam poradnu sa opytam ze kolko ma mala,sa mi to nejak nezdaaa 😖

mishah
16. apr 2010

Ahojky 😉

Jen jsme nakoukla, byli jsme celý den pryč a koukám,že máme nové miminko 😵 hrozně moc jste toho nakecaly, nestíjám dočítat...

Gratulace veliká Lience k Lukáškovi 😵 😵 😵

Jinak koukám,že se tady dekoruje a maluje 😉My máme dětský pokoj oranžovo-žluté stěny(fakt sytá barva) a musím říctže to moc pěkěn prosvítilo a je to teda takové neutrál-jak pro kluky,tak pro holky..a máme vždy dvě steny vedle sebe stejné.Koberec máme červený 🙂neměla jsem na to odvahu,ale jak nám rekosnrtuovali byt, nechali jsme si torchu poradit a rozhodně nelituju 🙂

Já chci taky radu!!!!Šíleně ,ale fakt šíleně nám tady vyje hned ve vedlejším bytě pes(takový malinkatý,ale vyje snad za 3☹(Ona se totiž sousedka odstěhovala od souseda a byla na ní hrozně zvyklý ☹Normálně už mě z toho bolí kolikrát hlava, je to už skoro měsíc a žádné zlepšení... 🙄 Jsem z toho fakt vyřízená..soused chodí domů kolem 10-11 večer....takže pejsek je celý den sám..

Jo a jak jsem si pochvalovala,že mi nic není,tak tento týden mě teda pěkně pobolívá nřicho-jako před MS, cca 5-10 minut, několikrát za den...je to trvdnutí nebo poslíčci???(já jsem to u Lukyho takhle neměla... 😨)

aktaka
16. apr 2010

loli, tak to já proti tobě nosím asi trojčata 😅

jo dnes se mi stalo, jak jsem jela z té porodnice. stojím na zastávce a začal se kolem mě motat nějaký chlap. pak najednou se postavil těsně ke mně. tak jsem začala v duchu nadávat, že zase nějaký úchylák, já takové přitahuju. tak se na něj podívám naštvaným výrazem, co chce a on: mladá paní, já vidím, že už máte takové velké bříško, já bych vám chtěl jen popřát hodně štěstí, ať vám to dobře dopadne. tak jsem se mu tedy v duchu omluvila no 😅 a pak povídá, že už to mám asi za pár. a já, že za měsíc. a on: aha, já myslel, že už teď někdy ... takže já jsem opravdu chodící vorvaň 🙄

mishah
16. apr 2010

ad měření: já se v tvz."pase" změřila a málem jsem odpadla-skoro 120cm 😀

lolita.9991
16. apr 2010

aspon vidiet ze sa blizis ku koncu,ale niektore maju take bruso jak ja v 20tt tak co ktomu dodat

blanka.k
16. apr 2010

Mishah - červený koberec bych taky brala... jsem chtěla ke gauči, naoknec jsem byla ráda, že jsem sehnala příjemmný smetanový. Tak jsem chtěla aspoň vymalovat kus za sedačkou na červenovínovou,ale to mi muž zatrhl, al ejinak na ostatních úchylárnách v bytě jsme se shodli... nábytek a spotřebiče černé sklo, zbytek červený lesk, atd. 😀 Ale stejně si to tam jednou načerveno vymaluju 😝

lolita.9991
16. apr 2010

blanka ved to je pekne ,mat za gaucom inu farbu ako vsade inde,a cervena,ta sa aj mne lubii,alebo cierna a take kvietkove tapety biele

blanka.k
16. apr 2010

už se těším až budeme možná za rok znovu malovat, to udělám ještě sytější barvy než máme teď (většina pokojů je teď na žluto nebo zeleno), to bude svítit 😀

mishah
16. apr 2010

..my máme v obýváku taky béžový koberec,ale už bych ho nejradši vyměnila za červený (je to teda naštětsí je kusovka,jinak máme parkety,ale zas měnit to po roce a půl..)..ta béžová je pro děti totiž jak dělaná 😀 😀

mishah
16. apr 2010

blani: 😀 já se dalšího malování děsím už teď... 😝

antynka1
16. apr 2010

Aktaka - tak to je hezký příběh.
Díky holky za tipy, kousek lina bohužel nemám, ale kusím si alespoň vytisknout na tiskárně ten vzorek. Po obchodech jsem už byla, ale nějak to nebylo ono - to jsme právě zkoušely ten kusový koberec. Ale je pravda že modrá a oranžová k sobě jdou dobře. Tak držte palce, ať něco vybereme. Možná nakonec zůstaneme přeci jenom u toho kusového na prostředek, bude to dobrá údržba a já budu happy, protože jsem nepřítel koberců - chtěla jsem slyšet názory i jiných - tak holky ještě jednou moc děkuju!!!!!

lucik...
16. apr 2010

loli neboj, známá neměla celé těhotenství břicho absolutně žádné... A maličká se narodila v termínu a měla krásnou váhu, úplně zdravá.. Někdo má a někdo nemá nooo 😀

lolita.9991
16. apr 2010

si maa ukludnilaa troskuuu

lucik...
16. apr 2010

loli neboooj, všechno bude v pořádku, ne každý má bříško obrovské 😵 😵 😵 Kdybych znala nick té známé tak ti tu její fotku před porodem najdu a to bys teprve viděla (nebo spíš neviděla) 😀 😀 😀

aaadus
16. apr 2010

Manžel si vymyslel, že budeme malovat v létě 😠 Jsem teda celá nadšená, že tu budu mít bordel, ale snad bude stačit jenom obývák a kuchyň, zbytek až příští rok. Já nehodlám s tak malým mimčem ještě uklízet po malování

lolita.9991
16. apr 2010

lucik kolko si zatila pribrala?ty to mas fak t za par uz,aj pocitujes ze sa to blizi ci nie:

mishah
16. apr 2010

loli: můžu potvrdit-spolužačka měla termín stejně jako já a měla bříško,jak kdyby se jen trochu víc naobědvala 😀 ani zkoušející nepoznal, že je těhu a ptal se,proč jde v předtermínu...no a holčička měla 3,6 kg a skoro 53 cm 😎 nikdo nechápal, kde ji měla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre