Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pipussa
28. apr 2010

dovolala som sa mojmu porodnikovi...
malo by to doznievat do vecera... ak nie, suvisi to s niecim inym... a mam prist ( teraz mam vylozene nohy, a vyzera to ze to doznieva, sice ked idem na malu potrebu, na papieri mam trosku krvi, ale uz to nieje tmave a silne , len hovorim, nehybem sa )
aj tak rano idem tam do nemocnice, ortopedovi, a mam sa ozvat rano aj porodnikovi.....
drzte palce 🙂

pralinka25
28. apr 2010

tak pekne lezkaj s vylozenymi nozkami a uvidis. do rana snad bude cisto 🙂

monikapd1
28. apr 2010

ahojte babule, dnes som bola na poradni, mala ma okolo 3200g a krcok je este cm dlhy a tuhy, tak sa este nackame 🙂

pralinka25
28. apr 2010

monika ved ty mas este kopec casu 🙂

simi.w
28. apr 2010

pipus, tak lež a uvidíš, držíme palce 🙂

noemisofia
28. apr 2010

Ahojte baby, ja som v 38 tt a maly ma vraj medzi 3100 az 3500 g a cervikalne skore mi napisal do kniky, ze 7. Nepovedal nic k tomu, takze neviem presne, co to znamena, ale asi je to v norme. Nevravel, ze sa otvaram, alebo nieco take. Termin mam 15. maja - este 2 tyzdne, takze aj mame cas. Ved uvidime.
Gratulujem vsetkym, ktore to uz maju za sebou a drzim palce tym, co to maju pred sebou.
Krasny den.

monikapd1
28. apr 2010

prainka veru mam este kopec casu, ale poslickovia su uz dost silny a tak sa bojim aby mi nemuseli SC robit, ked krcok este taky dlhy

nice202
28. apr 2010

ja mam tiez 15. maja termin

lolita.9991
28. apr 2010

baby mam otazku vsetky chodite na monitor?

lienka1076
28. apr 2010

ahojky tak konečne mi ide internet. pridávam fotky nášho malinkého anjelika. robí nám len a len radosť. 🙂 🙂

antynka1
28. apr 2010

Lienak - krásné fotky a Lukášek je nádherný 😉
A pojď za námi do nových májovek 🙂
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/

antynka1
28. apr 2010

Lienka a oprav si pas, píše ti to, že Lukáškovi je už rok 😀

blanka.k
28. apr 2010

Lienka - krááááásnééé. Na mě jde zas rodící nálada, jjá chci taky takové krásné dítě mít už u sebe 😨 😀

lienka1076
28. apr 2010

Ďakujem. No blanka uvidíš, že sa dočkáš a potom ti bude aj ľúto, že ho nemáš len pre seba v brušku 🙂 🙂

sonita
28. apr 2010

pipusa to je určite normalne aj ja to mam teraz také a mna vysetroval okolo 12 hod.

sonita
28. apr 2010

mna doktor dnes zapísal na 7.5 rodiť pravda cisarskym rezom,nechce nech sa somnou niečo stane a budú to následky na celý život nech radšej vytrpím 1-až 3 dni hovoril a budem ešte aj rada.Ale ked budem mat kontrakcie tak hned mu mam volať a spraví to vten den aj ekg aj krv a bude skor bábo.Ináč si myslel že už som porodila aj sestričky lebo som meškala knemu 20min lebo bola obchádzka a vedeli čo povedal dr. v pondelok .

anopka
29. apr 2010

ahoj holky,tak jak jsem se tesila na porod,tak to skoncilo uplne jinak....7.4 jsem sla do rizikovky a uz jsem v nemocnici zustala.spatny monitor spatny prutoky.jak jsem se to dozvedela byla jsem na dne.jen jsem brecela,ve 13.hodin jsem dostala tabletu na vyvolani porodu.kontrakce se dostavily temer okamzite a hned po peti minutach i driv.stridala jsem sprchu,motitor,balon takhle to slo do peti do rana kdy byla posledni kontrakce,byla jsem pekne vysilena,takze jsem si rikala ze pokud mi daji jeste jednu tabletu tak to nepreziju.rano jsem sla na posledni monitor,kam prilitl primar ze jdu akutne na cisare.dalsi sok vubec mi nerekli co je s malym.opet jsem byla psychicky v haji telo se mi klepalo a nedalo se to zastavit.na sale byli vsichni fajn.akorat tatka chybel byl na ceste z prahy za mnou.a bohuzel to ani nestihl.takze 8.4 ve 8.20 se nam narodil Toník ktery v azil pouze 1630g a meril 44 cm a to jsem byla 36+6 od 30.tydne mel stejnou odhadni vahu a nikdo se tim nezabyval.narodil se zdravy a to je hlavni.maly byl v inkubatoru ja za nim nemohla...hned jak se narodil videla jsem ho par sekund a hned ho odnaseli na nedonosence.rikala jsem si az budu citit nohy hned za nim pujdu.vecer mi bylo spatne opet zimnice,studeny pot a hlavne bolesti bricha a tak se zacalo kolem me litat dopadlo to tak ze jsem ve 22 hodin skoncila opet na sale kde jsem krvacela do bricha.chyba lekaru nebo nahoda:?NEVIM....noc na jipu kam do me lili jednu krev za druhou.nad vodou me drzel maly Tonik a tatka musela jsem se co nejdriv postavit na nohy chtela jsem za nim.v nedeli jsem byla propustena ale cely tri tydny jsem byla s tondou na nedonosencich kde jsem ho jen krmila a krmila abysme sli co nejdriv domu.konecne vcera nas pustili.mame zatim 2100g ale verim ze to brzy dozene.

renata79
29. apr 2010

anopka gratulujem, dufam,ze ste z najhorsieho obaja vonku a uz sa budete len vsetci spolocne tesit jeden z druheho, hlavne, ze je maly zdravy, to je hlavne!!! tiez som si pri prvej dcerke svoje vytrpela, hned po narodeni dostala silny obojstranny zapal pluc, silnu zltacku, takze sme boli v nemocke 8dni, ale stale je to nic proti tebe, dufam, ze budete pekne priberat 🙂 drzim palceky, papa

pralinka25
29. apr 2010

anopka gratulujem. Zvladli ste to i ked to bolo tazke. snad uz bude len dobre. vela zdravicka vam obom 🙂

vladkaz1
29. apr 2010

aj ja gratulujem vela sil a hlavne nech ste zdravi obaja 😵

hepinka
29. apr 2010

ahojte, joooj Boze ked tieto horory citam hrozne sa bojim 😢 Srdcecne ale blahozelam Anopka! dufam, ze teraz budete uz doma v pohode a ze bude vsetko OK. Pisala som aj "druhym majovkam" tak pisem aj vam nech sa postazujem 😀 Dnes absolvovala poradnu a krvne testy - takze som chudokrvna, malo zeleza a pravepodobne budem potrebovat po porode transfuzku len sa bojim, ze mi koli zlej zrazanlivosti krvi nedaju epidural, no je to este na uvazeni lekara tak uvidime. Uz sa zacinam otvarat, tak mam kludovy rezim, lebo ja mam do 28.5. este daleko 😠

antynka1
29. apr 2010

Anopka - nebylo to jednoducé, ale zvlády jste to a to je hlavní. Tak ať se vám daří 🙂

antynka1
29. apr 2010

A Anopka - většinu z nás najdeš na novém tématu 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/

bibi13
30. apr 2010

anopka, to mi je luto, že to tak dopadlo, ale hlavne, že ste zdraví a želám vela mliečka..

xxx.klarka
30. apr 2010

anopka, tak to je síla. Hlavně že jste oba v pořádu, přeju jen to nejlepší a hlavně zdravíčko obou dvoum. 😵 🙂 🙂

blanka.k
30. apr 2010

Anopka - držím palce, ať malý vše brzo dožene a hlavně přeji pevné zdraví 😉

solinka
30. apr 2010

ahojte babenky 🙂
pre nás bude máj naozaj mesiacom lásky a nového života ... 😉
máme schválenú žiadost 😉 veľmi sa teším ...veríme že na prvý šup sa zadarí ....
krásny den!!!!

anopka
30. apr 2010

vsem vam moc dekuji.vam vsem preji pohodovy porod.jinak Tonik je moc hodne mimco,place jen kdyz ma hlad nebo ma neco v plence 🙂 doufam ze to tak zustane

yanika
1. máj 2010

Včera sa nám narodil náš malý Martinko. 3180g 50 cm
🙂

mishah
1. máj 2010

yanika: obrovská gratulace k Martínkovi 🙂 😵 😵 Tak jste stihli asi poslední dubňátko 😉 Ať krásně prospíváte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre