Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
14. feb 2010

ukončený 30tt je 29 +6tt

Blani
určitě budu prát všechno- i lehátko i hračky z kolotoče i autosedačku-ten potah atd.

blanka.k
14. feb 2010

Arcik - teda, krásný šatkyyyy. Já bych šla plesat 😅 I když nevím,jak dlouho bych vydržela sedět , natož se pohybovat. 😅
Zdeni - no jo, autosedačka, to je fakt. A dík za ty lahvičky, já si chtěla jednu obyč.koupit do zásoby k rodičům, jinak doma mám Nuk a Avent, ale kašlu na to, až bude potřeb,koupím Avent. Holt nebude s takovým hezkým obrázkem 😅 Si tam kdyžtak něco nalepím 😀
Jo a v Globusu jsem včera viděla asi 0,5m nálepku krtka (plus cca 10 menších) za asi 300,- v akci. Ale M. mě táhl k pokladně, ani pokochat jsem se nemohla 😀

lolita.9991
14. feb 2010

arcik,kuasne satky fakt,saknu ti

aj sisi zatancovala?:ja by som sa bala ze malinkej ublizim

zdenkapo
14. feb 2010

Blani
jj příští týden začnu prát Aničce a tento týden sobě do porodky- podprsenky,župan atd.... ty lahvičky jsou při umělé výživě fakt základ a doporučuju fakt Nutrilon

arcik
14. feb 2010

blanka vydržrla bys trsat jako já do půlnoci pak jsem byla KO 😀 😀

lolita ty kokšo jsem trsala jak naposled v životě a malej byl spokojenej

holky za chválu šatů díky,můj návrh 😉 jen mi je šila krejčová ne já... 😀 😀

greeri
14. feb 2010

arcik super fotky, si tam bola za bohyňu určite 😀
blanka 😀 vite co? zampomeňte na to 😀 😀 😀

arcik
14. feb 2010

greeri spíš za blázna všici důchodci na mě čuměli jak na dementa jakože co tam dělám když jsem těhotná 😉 😉 🙂 😀 😀 no důchodcii......

blanka.k
14. feb 2010

Zdeni - to jo, jen se mi teď nechce kupovat jich moc, když jsou třeba do 6 měsíců, což bych hctěla kojit, holt, když bude potřeba, tak hned vedle porodnice je velký obchod s věcma pro mimčo, tak tam M. zajde a ještě dokoupí. Stejně tak odsávačku mléka.
Arcik - mě bolí břicho i při chůzi, natož, abych zkusila třeba nějak se víc hýbat 😅

michalag
autor
14. feb 2010

arcik super fotky 🙂 a ke pekne brusko mas 🙂

arcik
14. feb 2010

blani i já jsem chrobák ale tohle.......to byla fakt bomba 🙂 a tanec??já jsem živel já i na smrtelný posteli budu trsat 😀

arcik
14. feb 2010

michalag jak vorvaň z moře vyvržený 😀 😀

greeri
14. feb 2010

arcik holt to je už údel dôchodcov, pozerať ešte vládzu 😀 tak pozerajú 😀 😀

blanka.k
14. feb 2010

Arcik - mají spíš koukat na těhu v hospodách u piva a cigárka 😖 Holt důchodci no.. mě přijde, že na mě koukají pokaždý v MHD, jak jezdím mezi tou 10-14hod., tak to je to většinou plný důchodců, děcka ještě ve škole,lidi v práci, ale prostě už je nepouštím sednout, tak koukají, že by mě zabili 😅

arcik
14. feb 2010

http://www.facebook.com/index.php?lh=0d9d9b0131...
jak vás to pustí takje tu víc fotek

arcik
14. feb 2010

greeri 😀 😀 😀 😀 výstižné holka

blanka ať so zvykaj staroši já bych to hnala....a MHD neřešim tuhle jsem jednoho starocha vyčutla do uličky že si musim sednout....čuměl jak blázen 😀 ale co jsem si rizeplabundu a bylo hotovo 😝

blanka.k
14. feb 2010

Já bych si strašně chtěla zatancovat nějaký ploužák, napoelsdy jsem ploužila před 2 lety na svatbě, a M. mi furt sliboval , že tady půjdeme na nějakou oldies diskotéku a prd. Klidně bych i v obýváku, kde je místa, třeba dala svíčky, zapnula hudbu, ale M. by asi trefilo, nějak není moc romantik, jako asi by si jdnu písničku zaploužil, ale moc by se netvářil.
Za hoďku jede Sáblíková na ČT2! Dnešní noc jsem trávila na WC, takže jsem do 4 do rána mezitím koukala na Olympiádu, doufám, že dnes budou lepší výsledky 😉

arcik
14. feb 2010

blanka 😀 😀 😀 😀 si to prostě vydupej nee???jeden ploužák ho nazabije djete si to jako hezkou předehru 😉

olympiáda??vůbec nepobírám

zdenkapo
14. feb 2010

Blani,však jo,já mám teĎ jen Avent 125ml na čaj kdyby bylo třeba a ten Hipp instantní ve skleničce bez cukru... jinak manža už je zacvičenej kde co koupit,kdybychom přestali kojit...

olympiáda mě nas.. hned na začátku,koukat nebudu,fakt chudák ten kluk co zemřel vinou organizátorů- zase selhal lidský faktor,blbci....

dobrou,dočtu ráno...

blanka.k
14. feb 2010

Já taky rozepínám bundu ještě venku, hned jak se otevírají dveře. A nosím těhu pás s těma "tapkama" na břichu, jelikož moje sestra prohládila, ať se nedivím, že kdo má poznat, jeslti jsem těhotná nebo tlustá. Tak se vždycky narvu mezi prvníma, protože u nás na hlaváku, kde většinou nastupuju, většina lidí vystoupí a pak se tam nahrnou davy, tak ruchle ukořištit místo. nebo aspoń místo u tyče, nahoru na madlo pořádně nedošáhnu normálně, natož těhotná 😀

arcik
14. feb 2010

kočky dočtu ráno,malej kope jak o život tak jdu dát sprchu a lehnout si... 🙂

arcik
14. feb 2010

dobroooooou

andelka
14. feb 2010

Jaj, taky nezvládám dočítat - tak jen, co jsem si všimla, že bylo na mě 😅
zdenkapo: Mělo by mi přijít to červenooranžové, taky je moc pěkné 🙂 Baby vak mám objednaný taky.

antynka: jo jo, 25.8.2007, náš slavný den - jako by to bylo včéra 😅 Ty ses vdávala taky v ten den?

Jinak moje mrně je celkem aktivní, většinou má fázi spaní a fázi bdění a když bdí, tak kope, převaluje se. Skoro vždycky začne zlobit, když se chystám jít spát. Nejlepší je, když už skoro spím a ono mě začne okopávat.

S cestováním většinou problém nemám, sednu si skoro vždycky, průkazku jsem ještě vytahovat nemusela. A v pátek mě poprvé někdo odhalil i v bundě jako těhotnou - ale byla to známá, takže si spíš všimne, než cizí člověk, že. Ale tchyňka a švagrová dneska říkaly, že už pěkně rostu a neteře mi hladily bříško a strašně se jim to líbilo 😵

lucik...
14. feb 2010

Ahojky 🙂

my jsme se teď vrátili z véči.. A nic moc teda ☹ Tak jsem si pak aspoň dala medovník 😀 😀 😀

Blani moje Dr. má takovej komunistickej UTZ, že mě 100% někam pošle 😀 No zítra se objednám tak jak jsem byla ve 20tt a max. tam pak zavolám že nepřijdu 😉 Lepší než aby mne pak nevzali.

Arci šaty moooc hezké. Mám taky jedny které jsem si navrhovala sama a kamarádka mi je šila, akorát se do nich teď nevlezu 😀 😀 😀
My jdeme na ples příští týden 😵 😵

greeri
14. feb 2010

teda baby, klobúk dole, ja by som dotrsala už asi o deviatej 😀

lucik...
14. feb 2010

A Twigligt sem si dnes koupila na DVD za 69kč 😀 Na HBO sem to nestihla a od půlky koukat nechci, to neni ono 😀

lolita.9991
14. feb 2010

ja by som toho tiez moc nenatrsala,alebo by som bola kazdu chvilku na wc,xixi

bibi13
14. feb 2010

🙂.. lucik už si videla twilight? dosť dobré. ale na hbo je to v čestine a to nie je podla mna ono.. niiič v zlom.. 😅
no original je original..

zdenkapo
14. feb 2010

holky tak ještě já naposled- asi budu mít toto http://haipa-daipa.com/product/baby-vak-bio/ je to docela novinka a celkem to maminy chválí

lucik...
14. feb 2010

bibi viděla jsem to už někdy vloni, s titulkama 😉 Je to super.. Byli jsme i v kině na té 2 😉 A přelouskané mám už všechny knížky 😀

Zdeni to vypadá dost dobře, hlavně že se to dá nosit i jakoby na obou ramenou a ne jen přes jedno, jen bych měla trošku obavu z toho že tam píší že se časem vytahá 😀

lucik...
14. feb 2010

No nic, já jdu do sprchy a do hajan, zítra musím vstávat od 9 jdu na cvíčo 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre