Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ajina
2. dec 2009

bramburka : špatné tripl testy, vyšlo mě 1:250 na Dawn syndrom ...byla jsem z toho paf u Ondráška jsem to měla v pohodě tak jsem se jich ani moc nebála ..a pak telefon a Dr. že musím na odběr ☹ no šok ! věk mám v poho 27let tak bych tam jinak nemusela

ajina
2. dec 2009

luciik taky gratuluji ! 😉 kluci jsou fajn 😅

aaadus
2. dec 2009

luciik tak to jsme dvě kde bude doma boj o jméno. my se neshodneme za nic na světě 😀 a dívala jsem se do tvého alba že máš taky vybraný kočárek peg perego

zzuzullka
2. dec 2009

klarka, presne tak, sestrička hneď volá. mne robili odber pred týždňom v utorok večer a teraz v pondelok mi hneď ráno volala, že vyšli trochu horšie a mám hneď prísť. tak teraz si to celé zopakujeme znovu...včera zasa krv a zasa čakať či niekto zavolá.

aaadus
2. dec 2009

ajina bude to dobré 😉 . já měla riziko na Downa 1:61

xxx.klarka
2. dec 2009

luciik: Taky jsem včera řekla přítelovi, že jestli to bude klučina, tak pak bude další snažení dokud s nedočkám holčičky. 🙂 My naštěstí jména máme už pevně rozhodnutá, takže žádná změna ani hádka u nás nebude.

luciik
2. dec 2009

Adus, jo mám vybraný asi tento, má kamardka ho má a je s ním nadmíru spokojená, jen nebudeme kupovat autosedačku, tu koupíme zvlášť a asi maxi cosi..

ajina
2. dec 2009

joj tak to ses pěkně vybála co ? ☹ klky jsou prej horší jauvajs jsem slyšela 😒

zzuzullka
2. dec 2009

ajina, mne vyšli tiež zlé tripple testy na Dawna 1:310 tak mi brali znovu krv a lekár drobca včera aj poriadne premeriaval, ale podľa neho je všetko v poriadku a neni tam žiadny náznak Dawna, tak som kľudnejšia. lebo si myslím, že by to už aj teraz poznal na veľkosti hlavičky.

mishutka
2. dec 2009

U nás jméno kluka je problém protože nás nenapadá žádné vhodné ☹
My se shodnem, ale není zatím na čem 😀

ajina
2. dec 2009

aaadus klky se dělají někde kolem 12tt že ? takže už máš to nejhorší za sebou a bude zdravej chlapeček 😉

ajina
2. dec 2009

zzuzulka : taky jsem chtěla znova na krev.testy prej už to ale nejde ☹ asi u mě pozdě nabrané

aaadus
2. dec 2009

luciik nad tou autosedačkou taky váhám, ale když pojedu do obchodu sama, tak bych musela tahat celou korbičku když autosed. od Maxi Cosi nepasuje na podvozek od PP
ajina jo, strach jsem měla pořádný. a bolelo to dost, ale nemůžu srovnávat. každý to snáší jinak

aaadus
2. dec 2009

ajina klky se dělají nejpozději do 13+6, mně je dělali 12+6 já věřím že to nejhorší už jsme si vybrali

ajina
2. dec 2009

na utz jsem měla NT taky dobré 1,1 a u Downa to bývá nad 2,5 ale krev je krev , chjo

luciik
2. dec 2009

Já pořád nevím výsledky z triplů, ale už je to 14 dní od obděru a nic mi nepřišlo, tak doufám, že jsou ok. U ns kdyby něco,tak pošlou pozvánku už přímo z genetického centra.

Aus, já vím, že nepasuje, ale kašlu na to...budu jezdit s celou korbičkou.

aaadus
2. dec 2009

ajina já jsem měla krev taky katastrofální. ale až na genetice v olomouci mi byli schopni vysvětlit, že to bylo způsobeno z největší pravděpodobní tím, že jsme přišli o dvojčátko a brala jsem utrogestan kvůli špinění. kdyby mi tohle řekli už u nás na fakultce nemusela bych tak stresovat

ajina
2. dec 2009

luciik : kdyby to bylo zlé hned by te naháněli , tady se nesmí moc otálet aby se to vše stihlo v případě inteupce ☹ Neboj se určitě by ti už volali, mě volali hned po týdnu

aaadus
2. dec 2009

luciik 14 dní už je hodně, tak to je určo v poho 😉 a máte v autě isofix nebo budeš kupovat i takový ten podstavec když ten isofix nemáš v autě?

luciik
2. dec 2009

Aji, taky si říkám, že kdyby něco, tak nebudou s ničím otálet.
Musdí to být hrozné, ta nevědomost....hlavně ať je vše v pořádku, u ns všech 🙂

ajina
2. dec 2009

aaadus : no pane jo 😕 Tak teď už máte nárok na klídek !

zzuzullka
2. dec 2009

my ideme zajtra popozerať predajne kočíkov, takže máme na celé poobedie o zábavu postarané. v podstate máme už vybraný aj kočik aj predajňu kde je najlacnejší ale to som porovnávala cez internet takže radšej zájdeme ešte do predajní a popozeráme ceny a či nám náhodou nepadne aj iný do oka a možno už si nejaký aj kúpime

luciik
2. dec 2009

Adus, budeme muset koupit i ten izofix.
Hodím ti odkaz na autosedačky.

www.zaparkacek.cz

bramburka
2. dec 2009

tak vysledky triplu mam OK 😀

xxx.klarka
2. dec 2009

bramburka :. gratulujuuuuuuu 🙂

luciik
2. dec 2009

Brambu, paráda 🙂
Obrovská gratulaceeeeee 😵 😵 😵 😵

ajina
2. dec 2009

braburka : SUPER ! 🙂

zzuzullka
2. dec 2009

bramburka gratulujem 🙂

zatiaľ nám všetkým vychádzajú zdravé deti, tak dúfam, že nebudem výnimkaa v piatok sa dozviem že je všetko OK 🙂

aaadus
2. dec 2009

ajina nic špatného si už nepřipouštím 😉
luciik my budeme asi kupovat v kamenném obchodě, manžel si musí prostudovat technickou stránku věci 😅

aaadus
2. dec 2009

brambur gratuluju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre