Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

jemrykka
12. feb 2010

Ahojte ženičky🙂
no dnes mám tan oGTT test, už mám za sebou aj fajný kokteil 😝
Na začiatku to bolo celkom v poho ale na konci som to už predýchavala🙂)) ale už je to oka, takže teraz o 9tej idem nakrv tak držte place🙂

zdenkapo
12. feb 2010

Ahojky

Andelko
vidíš,tak já zase původně chtěla to červenooranžové a to už nikde neměli nové- ale to moje je pro holku taky hezké 😉 to cos vyhlídla na MMB je nové nebo použité za tu cenu...

Blani
to nepůjde- každý výrobce má si myslim svoje tvary a tak,aby ti to neprotékalo.... a na lahviččce se nevyplatí šetřit... ta avent je fakt dobrá, při pití úplně slyšíš jak ten vzduch fučí ven,u těch obyč to dítě polyká a pak má bolesti bříška

ivanecka
při prvnim jsem mela zvysenou hodnotu po hodine,teď mi brali až po 2 hodinách a to mám ok, takže spousta mamin i tady,které to maj taky brané až po 2 hodinách,by to třeba měli taky po té hoďce vyšší a neví o tom,tak si myslim,že po té hodině to je pro těhule brzo... jinak mě tenkrát řekli jen omezit sladké a pak se kontrolníma odběrama uvidí,zda to omezení stačí nebo je třeba přitvrdit... ale já to měla až do konce těhu v pořádku

taška do porodky
holky jak píšu seznam do porodky,tak ještě dávám typ na antiperspirant- ale v kuličce- žádné spreje a rozprašovače- fakt je to pak příjemnější po sprše- asi vezmu dove s tou okurkou,je takový svěží...

xxx.klarka
12. feb 2010

ahojky,

dneska jsem spala jak zabitá, furt nějak dospávám ten týden co mě otravovala ta rýma. 🙂

zdenka, já si teď kupuju ten gelový lady speedstik ( nevím jak se to píše😀) a jsem s ním spokojená, asi ho koupím i do porodky.

medan29
12. feb 2010

Zdenkapo: a co říkáš na ten nafukovací kruh do porodnice?

matpaj
12. feb 2010

ahojte..... 🙂

medan, ak to mate tak ako u nas, tak po materskej si vycerpes ostatok dovolenky a az po nej ides na rodicak.....ja som to tiez riesila a vycerpem si dovovolenku este pred materskou, pretoze mne ju nechcu preplatit.......

babky, niektorym babatkam pri kojeni antiperspiranty vadia.....volila by som co najjemnejsie alebo neparfumovane......

no klarka ty uz mas rymu za sebou, ja sa trapim.....dnes som uz v robote je mi trocha lepsie...... 😒

babky, vy ste riesili nohavicky po porode, dajte tip alebo odkaz ktore kupujete.....mam v tom mis-mas......dakujem.....

xxx.klarka
12. feb 2010

matpaj, vím jak Ti je, taky se mě nechtěla pustit .... 😒 zkoušela jsi ty kapky jak mi radili holky, ten pinosol?

matpaj
12. feb 2010

klarka neskusala, pouzivala som homeopatika.....najhorsie je ze mne tie sople ustupili a zacinaju ma boliet usi...pocujem len tak napoly...... ☹

dnes si idem kupit vankus na kojenie.....nasla som ho este v jednom obchode o 400sk drahsi!!!!!!tak ma to nakoplo a idem dnes po ten povodny az mi ho niekto nevyfukne.......
len maju modry, ruzovy a zlty......tak neviem aku farbu-mna sa totiz brusko akosi spicati, ja uz uplne prestavam verit v to dievcatko.......a UVZ mam az v 32tyzdni, to je daleko.........

aaadus
12. feb 2010

Dobré ráno,
nástup na MD - na personálním mi řekli, pokud možno nastoupit 6 týdnů předem. A s tou dovolenou to je jak píše blanka - skončí se MD, pak nastoupíte jakoby na dovolenou a pak teprve na RD 😉
medan já kruh určitě kupovat budu, úplně nějaký obyčejný z hračkárny 😅
matpaj kalhotky nějaké takové, neříkám přímo tuto značku, ale hlavně ať jsou síťované
http://www.ctyrlisteklekarna.cz/shop.php?action...

antynka1
12. feb 2010

Krásné ráno holky,
k té mateřské - s tou dovolenou je to tak, že si jí vyberete buď před MD (můj případ na přání zaměstnavatele) nebo až po MD. Jestli jde zároveň čerpat RD a dovolená to nevím.
O těch antiperspiratnecha a všeobecně o vůních sjem četla, že když mimčo naše vůně nesedne, tak že klidně může odmítnou i kojení - tkaže je asi nejelepší co nejméně parfémované - já osobně bych bez antirpersipratnu nemohla existovat (no i když se pořád objevují zprávy, že díky obsaženém hliníku způsobují rakovinu prsu - ještě to nikdo neprokázal a nemůžu si pomoci, deodoranty bez hliníku jsou naprd......)

zdenkapo
12. feb 2010

Klarko
jj,,taky jsem ho dřív kupovala,ale spíš mám radši spreje,ale do té porodky to fakt nejde

Medan
no jak jsem psala,sice jsem byla nastřižená a šitá hodně hluboko,ale porodník byl tak šikovný,že jsem už druhý den mohla s opatrností sedět i na tvrdé židli,takže jsem nevyužila a teď ho taky kupovat nebudu a kdyby to bylo nutné,tak se manža někde pro něj cestou do porodky staví

Matpaj
měla jsem po prvním porodu tyto http://www.rajmaminek.cz/pro-tehotne/canpol-jed... a teĎ koupím zas pokud neseženu prací síťované,ty bych chtěla radši,ale nechce se mi dávat přes 200,-Kč za Chicco... jako za ty vložky do podrsenky chicco jsem to dala ale za kalhotky 😒 našla jsem prací tyto,ale to asi v krámě neseženu a objednávat jen to na na netu se mi nechce

http://www.rajmaminek.cz/pro-tehotne/fixacni-ka...

xxx.klarka
12. feb 2010

matpaj, tak to je špatný, v jednu chvíli mě taky bolelo ucho, naštěstí to povolilo .... snad ti to taky povolí.

aaadus
12. feb 2010

Antiperspirant určitě koupím nějaký neparfemovaný. Ještě jsem uvažovala o přípravku Driclor - ten by měl pocení zmírnit nebo úplně zastavit. Je tady o něm i nějaký diskuze. Já když jsem ve stresu (a to v nemocnici budu) tak ani sebe lepší antiperspirant nepomůže a jsem mokrá za 5minut 😖
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

adelka89
12. feb 2010

holky jakou velikost poporodnich kalhotek jste kupovali? XL mi prijdou hodne velke a u nas v DM maji jen XL ☹ vcera jsem si nakoupila pleny do porodnice, zubni pastu, sprchovy gel a vsechno to naskladala do policky k vlozkam at uz mam neco pripravene do porodnice, kdyby nahodou. Ale ty kalhotky mi stale chybi...

luciik
12. feb 2010

Ahoj holky, přišla vám už nemocenská za leden? Mě dnes došla a doslova jsem v šoku, protože mi přišlo úplné minimum peněz 😖 Od nového roku jsou nějaké změny co se týče nemocenské? I když pokračuju od loňského roku? Normálně mě to rozbrečelo 😢

xxx.klarka
12. feb 2010

Holky já vůbec nevím až si půjdu kupovat ty kalhotyk jaké si mám koupit, aby na tu mojí prdel a stehna mi vůbec nějáký byli... 😕

anopka
12. feb 2010

luciiku je to tak o proti lonske nemocenske jsem -4000 tisice coz je docela znat.taky jsem byla nastvana

skretik
12. feb 2010

Dobre rano. Kdyz uz se bavite o tech kalhotkach, Zdeni kolik tech jednorazovych myslis, ze je potreba, asi nestaci jen to jedno baleni po 5,vid?!

luciik
12. feb 2010

anopka, tak je to tak jo??? já jsem úplně v šoku. z toho se nedá žííííííít ☹

medan29
12. feb 2010

luciik:jojo už mi přišla a byla taky o dost menší, myslím že od nového roku je to už jen pořád asi 60%

luciik
12. feb 2010

Tak to se mám co těšit na nemocensku za únor, to bude úplně směšná částka, když je krátký měsíc ☹
To jsou takové ku..!!!!!! Mám vztek, se omliuvám, ale toto jsem opravdu nečekala

adelka89
12. feb 2010

skretik ja myslim, ze to jedno baleni stacit bude, kdyztak vezmu jeste nahradni bavlnene do porodky ... asi poslu dneska manzela do lekarny at se mi tam na tu velikost popta, fakt nevim...
jeste nemam ani kojici podprdu, tu taky nevim, kdy budu kupovat

anopka
12. feb 2010

no ja nastesti mela vysoky zaklad ale i tak proste 4 tisice chybi.navic platime hypo ktera neni nejlevnejsi ☹

skretik
12. feb 2010

Dekuji Adelko, tak koupim jedno baleni, pripadne pak pritel podle krabicky dokoupi 😉 . No kojici podprdy jsem videla v CA za docela dobrou cenu, 2ks za 498,- ,ale rikala jsem si, ze ty koupit az tak v tom 9.mesici, protoze nevim co mi ty prsa jeste udelaji....

zdenkapo
12. feb 2010

holky
tak po ukončení MD normálně hned požádáte o rodičák a ZÁROVEŇ budete čerpat dovču- budete mít dvojí penízky 😉

Adus
driclor je super věc ale musíš se to naučit používat,je to malý zázrak,ale v těhu jsem ho přestala používat,protože je moc agresivní a koncentrovaný a při kojení bych ho teda nepoužívala,obvzlášť v blískosti prsou...

Adelka
já si tenkrát koupila teď nevim zda M nebo L v té DM a byli mi teda těsné,takže teď koupím určo větší,musím mrknout---

antynka1
12. feb 2010

Holky s těmi penezmi to je naprd - no ale jedna pozitivní zptáva, dneska by mělo jít do třetího čtení ten návrh na zvýšení mateřské - no jestli se tedy zase nepohádají a neodloží to na jindy.

aaadus
12. feb 2010

luciik já mám o 2000,- méně ☹ A že budou změny jsem věděla...
klarka ty kalhotky se dají na stehnech nastřihnout kdyby tě to škrtilo 😉 Já budu kupovat L až XL 😅

adelka89
12. feb 2010

skretik, presne tak, myslim, ze to zatim staci.
Ja bych chtela tu podprsenku koupit co nejdriv, ale ted muzu jit max na zachod nikam jinam, takze nevim, jak to nakonec vyresim... Mozna reknu manzelovi,at me tam nekdy v tydnu hodi autem...

luciik
12. feb 2010

Tak to já o tom vůbec nevěděla, tak mě to totálně vyšokovalo. Já mám o 3000 míň. A to člověk pozná...

aaadus
12. feb 2010

zdenka a myslíš, že se v těhu nemůže? Že bych to teď začala používat ať to aspoň do porodu trošku omezí to pocení?
kojící podprsenka mi dneska přijde tato. Jsem zvědavá jaká bude, ale určitě si ještě koupím takovou tu odepínací a jednu nějakou pěknou když půjdu mezi lidi 😅
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

zdenkapo
12. feb 2010

kalhotky
no měla jsem tenkrát jen jedno balení ale uvažuju o dvou,byla jsem v porodce 7 dní,tak by se bývalo hodilo a myslim,že klidn se unosej doma,čim víc budete větrat tim fakt líp...

podprsenka
no já bych to nenechávala na 9. měsíc- nikdy nevíš,kdy porodíš a těžko ti pak mažel bude kupovat podrsenku-to je třeba zkusit osobně.... a zase teda není dobré kupovat o číslo větší jako preventivně,ony josu docela pružné a uzpůsobené- a nepřehánět,koupit dvě do porodky obyčejné,protože ty prsa značně povyskočí jak se rozjede kojení,tak pak koupit třebas ještě nějakou lepší....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre