Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

luciik
14. mar 2010

Zdeni, a ten BAbysence má rovnou dvě podložky?

luciik
14. mar 2010

Tak už jsem si to vyhledala 😉
A ta podložka se může položit přímo na rošt a na ní hned matrace?

doli1
14. mar 2010

jako dezinfekci bych to určo nepouživala.
já taky musim zaklepat že šimiho bříško nebolelo skoro vůbec nebo jsme párkrát zacvičili nožičkama a byl klid.po šestinedělí úplná pohoda takže ted čekám že to vychytáme.celkově se chystám na uprděné,uřvané dítě ani nevim proč třeba budu mile překvapená

zdenkapo
14. mar 2010

Doli
tak už teď víme co a jak,třeba to nebude s holčičkou takový rozdíl, hlavně byla Anička tak hodná a v noci spavá jak Tomášek 😉

Luciiik
jj,podložky má dvě a píšou,že by se měla dát nějaká deska na rešt ve velikosti toho monitoru,na to monitor a na to matraci,ale spousta mamin psala,že to dali rovnou na rošt,tak taky ještě nevim jak to dáme... ale ten monitor je pevná deska,tak myslim,že by to mělo fungovat na tom roštu....

antynka1
14. mar 2010

Ahojky,
já taky ankonec půjdu do toho monitoru Babysense a chůvičku vybírám. Asi také vyhraje Philips, z těch testů, které sem dávala Mishah tam dvě vychází výborně je to Philips 470 a Philips 480 - co se týká dosahu.
Ten test je tady (rozklikněte ty tabulky):

http://www.detske-chuvicky.cz/index.php?akc=rs&...

bramburka
14. mar 2010

aha ja ten test necetla, nam to rikal ten pan z obchodu, at si je enkupujeme, že s eporad reklamují a doporučil tyto http://www.detske-chuvicky.cz/p/hh-mbf-8020 to jsou vubec dobre stranky, jsou tam reference a tak

Ten babyCalm je čistě na přírodní bázi na rozdíl od Sab Simplex, ktrerej se smí davat ja nevim 3x denne, kdezto ten babycalm jsme mohli davat pred kojenim, po kojenia hrozne to zabiralo. Je to podle mě i menší dryják.

Monitor mam Nanny páč má záruku 48 měsíců

bramburka
14. mar 2010

jo holky a koukala jsem v tescu maji porodnické vložky 12 ks za 29 kč, ale nevim, jestli to je vyhodny nebo ne, celkem se mi to zdá dost, co?

zdenkapo
14. mar 2010

Bram¨
jj,četla jsem na lekarna.cz složení,tak ten Babycalm asi spíš pořídíme... uvidíme,zda bude třeba...
a ty plánuješ další mimi že máš Nanny kvůli záruce? já mám Babysence II a plánuju ho prodat tak po tom roce a taky bude ještě v záruce... další už teda neplánujem...


Cerazette
tak půjdu asi do této antikoncepce po porodu,nic jiného mi nevyšlo jako nejlepší řešení,tak doufám,že mi to sedne a ne jak Depo provera injekce,to byla hrůza.... no tu dobu,co snad budu kojit to musim nějak překonat,pak si nechám zase nasadit třífázový Tri-Regol,ten jsem brala se spokojeností několik let

bramburka
14. mar 2010

Zdeni, já ho právě koupila z druhé ruky, takže má ještě 3 roky záruku a plánuju ho prodat. Koupila jsem za 1300 a myslim, že když ho po pul roce prodam za 1000 kč utrhnou mi ruce, když má ještě rok a pul zaruku.

Cerazzette já mít nemohu krvácela jsem bez přestání, strašný problémy, my asi budeme si davat pozor 😅

jo a taky v tý lékárně koupim dubovou kůru, bez ní bych si minule nesedla.

antynka1
14. mar 2010

Holky, musím vám naspat jaký jsem dement.....
Nedávno jsem tu řešila, že mi nejdou nacvaknout ty řetízky na dudlík - já kretén je totiž rvala na ležato pod to držátko a ono se to dává do toho držátka! Tak jednoduchý, že mě to nenapadlo. Manža mi furt tvrdil, že to určitě patří do toho držátka - já ho ještě chudáka posala do háje s tím že tomu nerozumí tak ať se do toho nemontuje 😀

blanka.k
14. mar 2010

Antyn - no já taky koukala na ten řetízek, a děsila se jak, to na ten dudlík narvu, ale ještě jsem to nezkoušela...tak pak kdyžtak napíšu o radu 😅
Brambur - já koupila v lékárně popord.vložky od Hartmann 20 ks za asi 30,- 😉
Jijnak jsem zpět z BVV, no... 😅 , nějak mě to nenadchlo. Kočárek bych si tam nevybrala, značky jako Perego, Jané,..tak vůbec neměli, ale jinak většinu těch ostatních značek docela jo 😅 Hned u vstupu mě nasr.., chtěla jsem rod.vstupenku pro 2 osoby (a plus max.3 děti) za 150,- a paní, že musím mít 2x100=200,- 😖 Aspoň jsem koupila ten Nanny monotor a záruka je fakt 4 roky rovnou (ne jen při 2.dítěti jak někde píšou) a prý se to může dát rovnou na rošt, že tam nemusí být deska. Taky jsem tam zkoukla tu naši cestovní postýlku, protože jsem ještě nepřekecala M., abychom ji složili a vyzkoušeli, jestli vše funguje (má to mít i nějaký vibrace, světýlko, melodie. A s krtkem tam měli jen zvainovačku a deky, ale oblečení žádný :( Ty šátky na nošení tam taky nebyly, ještě jsem chtěla slunečník a pláštěnku na kočárek, ev. chůvičky. Tak M. aspoň zkoukl nahatý blondány na motorkách v druhém pavilonu. 😀
Tak jsem pak aspoň měli ještě čas zajet do Ikei pro nové záclony a skleněnou desku, kterou chci dát na komody nahoru. A při té příležitosi jsme se tam naobědvali, ten jejich zákusek, takvá zelená polokoule, marcipánová, je děsně dobrá 😀

antynka1
14. mar 2010

Tak Blani, ať nejsi za dementa jako já, tak tady máš obrázek:
http://www.alenkaobchod.cz/img.php?file=http://...

zdenkapo
14. mar 2010

Bram
já objednávala hodně věcí na lekarna.cz,tak jsem měla poštu zdarma,takže mě stály porodnické vložky Samu 20ks za 34Kč tyto http://www.lekarna.cz/vlozky-porodnicke-samu-20ks/

tak naštěstí já byla v pohodě po nástřihu a to jsem byla šitá ve třech vrstvách,no dr, šikovný,tak doufám,že budu mít na to zase štěstí,,

no já jsem taky zvědavá,jak budu Cerazette snášet,právě po té Depo Provera injekci jsem taky krvácela,tak jsem zvědavá... jen na dávat pozor rozhodně nebudu spoléhat,další dítě nechceme...

taky myslim,že ten monitor v pohodě prodám i s účtenkou




Anty
😀 to jsme řešili spolu,že? manžel koupil pro Aničku nová krásná plastový klip-lepší údržba- a zase to byl stejný proncip zapínání jak ta beruška,tak mě to bylo pořád divné,že to tobě nešlo a vida,zadařilo se 😀

antynka1
14. mar 2010

Zdeni - jj, to jsme řešily spolu a ono je to tak jednoduchý... no prostě u mě těhu demence propukla ve velkém 😀

blanka.k
14. mar 2010

Anty - aha, tak já mám úplně jiný systém, já tam namám ten kroužek, ale jakýsi jiný systém 😅
Zítra se chystám na výstavu orchodeií, tak doufám, že nebude moc hnusně, ne, že by mě kytky nějak braly, ale potřebuju se nějak navnadit n jaro a kytičky, když venku to zatím moc nevypadá. 😅

zdenkapo
14. mar 2010

Anty
no jo no,to se brzy zlepší a počkej při druhém těhu 😀

Blani
už asi měli dost vyprodáno asi,že?když doli psala kolik tam toho měli... škoda...
orchideje miluju, mám je doma na oknech a zrovna krásně kvetou...
ty jsi psala,že manža objednává výhodně ze zahraničí- jaký to je prosím odkaz?

Driclor
tak právě jsem s hrůzou zjistila,že se nedá koupit u nás v lékárnách,nechodí na sklady,tak snad se to zlepší,chci ho zase používat po kojení,je to zázrak...

blanka.k
14. mar 2010

Zdeni - klasicky objednává z americkýho Ebay, ale prý už snad fungují i v češtině... http://www.eim.ebay.cz/ Jinak spíš objendává ze spec.obchodů na náhradní díly na autíčka, a to fakt mají třeba jednotné poštovné 0,5 dolaru atd.
Na tom BVV mě nepřipadalo, ž eby měli vyprodáno, spoíš tam ty věci, co jsem chtěla neměli 😅 Třeba nějaké ty neoriginál pláštěnky, slunečníky, tašky ke kočárku...

bramburka
14. mar 2010

Blani, ja byla takhle na veletrhu atky jednou a byla jsem zklamana

Ty Sanu u nas maji za 40 kč no.. to je asi jedno, zkusim na to kouknout v me oblibene lekarne nebo v DMku, objednavam na docSimon, protoze si to tady kousek pak vyzvednu osobne, tak taky neplatim za postovné

zdenkapo
14. mar 2010

Bram
tak to máš v Praze výhodu...

Blani
tak to jo,tak to asi bude něco jiného ty obchody...

zdenkapo
14. mar 2010

Blani
tak na to koukám jen tak pro zajímavost a narazila jsem na info,že se platí jen prostřednictvím PayPal,tak se s manžou dohadujeme,ani ani jedem nepřicházíme na to co to je- jak se to provádí 😲

bramburka
14. mar 2010

co je Driclor?

doufam, ze davaji zase ty kufříky pro narozené mimi, páč tam byla jedna celá rybilka, právě do nosu ten Libenar a další vychytávky, menší balení na zkoušku, třeba krém na masáže bříška Pupík a tak...

blanka.k
14. mar 2010

Zdeni - to musíš mít kartu pro placení přes internet (třeba Mbank ji vydává klasicky k účtu), pak se tam zaregistruješ, zadáš číslo karty tomu PayPalu, a když si něco koupíš, tak tomu obchodníkovi číslo neřekneš, jen se domluvíte na platbě přes Paypal a ten Paypal si to od tebe strhne sám a tomu obchodníkovi to přepošle, že je to od tebe, ale neřekne mu, jaké máš číslo karty, atd. M. tak prý platí, že je to bezpečnější. 😉

zdenkapo
14. mar 2010

Bram
Driclor je roll-on proti pocení z lékárny,je to teda děsnej driák,s vysokým obsahen hliníku,ale jediná věc,která pomáhá fakt zaručeně, prostě v podpaží ani kapka a tim pádem ani na triku a to jsem na úřadě za pultíkem fakt ocenila a fakt to člověku zvýší sebevědomí...

a ten kufřík jsem tenkrát v porodce taky dostala takový z kartonu růžový,ale teda Libenar tam nebyl, rybilka,pupík,bepanthen minibalení... letáky,časopisy,květákový příkrm- který by prošel,než by to Tomášek mohl jíst 😒 dudlík kaučuk-taky jsme nevyužili,a dalšího něco...

zdenkapo
14. mar 2010

Blani
aha,to je komlikované a stejně jsem tam tda nenašla na děti nic výhodného....

lubka89
14. mar 2010

ahojte baby . chcem sa spytat ze ked ma picha v bruchu tak to je nieco vazne ? dakujem

zdenkapo
14. mar 2010

lubka
no to je těžké takhle poradit,záleží kde,zda je to pravidelné a tak...

lubka89
14. mar 2010

no mavam to kazdy den ked nieco robim . ale niekedy je to len v podbrusku a niekedy aj hore

zdenkapo
14. mar 2010

lubka
radši to řekni dr. v poradně,ale to asi sem tam píchne každou těhuli v bříšku,i ty vyzy na bokách břicha se napínají a tak....

lubka89
14. mar 2010

ahhha tak skusim sa spytat .dakujem za radu

zdenkapo
14. mar 2010

no,to jsem ti moc neporadila,ale pokud to není v nějakých pravidelných inervalech a je to fakt jen píchnutí a není to šílená bolest,tak to asi nic nebude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre