Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
30. mar 2010

mishu: Na mě se lidi taky koukají podivně - vypadám tak maximálně na 18, někdy i na míň. No co nadělám.

lucik...
30. mar 2010

Já byla minulý týden nakupovat a poprvé jsem byla mezi lidma jen v tričku, bez zimní bundy a byla sem v šoku jak všichni civí 😀 😀 😀

andelka
30. mar 2010

lucik: Já jsem slepejš 😀 díky, už to vidím. Si na ten nový design nemůžu furt zvyknout.
Zkusím to, jak to bude vypadat 🙂

lucik...
30. mar 2010

andělko taky nemáš nějak obrovský bříško ale 😵

andelka
30. mar 2010

Jé, jsem to chtěla naopak - ta v bílém je před 14 dny 😅 Ta první dneska

andelka
30. mar 2010

No, úplně obrovské, ne, čekala jsem větší - ale mám jen 160cm (možná i s botama), oplácaná jsem byla už před těhu, tak jsem takový Míša kulička. Ale hlavně že manželovi se bříško líbí - furt se s ním ňuchňá. 🙂

lucik...
30. mar 2010

andel každému se bříška líbí, proto ty lidi možná tak koukají a někteří třeba i závidí, prostě je to hezké 😵 😵 😵

andelka
30. mar 2010

lucik: no, oni spíš koukají stylem: Tak mladá a těhotná 😕 Zas jedna nezodpovědná co si neumí dávat pozor, kam ten svět spěje 😒 Přitom je mi 26, mám VŠ diplom a su skoro 3 roky vdaná 😅

vavenka
30. mar 2010

Dievcata ved vy ani bruska nemate, si viete predstavit tie pohlady smerom k mojmu kotlu??

😀

xxx.klarka
30. mar 2010

Já mám bříško velké, ale ošklivé ☹ mám ho tam mooc popraskané ☹

andelka
30. mar 2010

Ale tvoje vysvětlení čumení je mnohem hezčí - si ho asi vsugeruju 😵

lucik...
30. mar 2010

andel no tak možná taky proto koukají.. Mě bude teda 23 tak možná mladá sem, ale rozhodně toho nelituju.. Miminko bylo plánovaný a mooooooooc se na něj těšíme... Mm je 29, jsme spolu 6 let, skoro rok manželé, do práce chodim od 20.. Ale taky spousta lidí v okolí říká jestli jsme ho jako chtěli a kamarádky se mě ptaj a těšíte se vůbec.. Takovýhle otázky fakt nechápu...

vavenka
30. mar 2010

Mishutka si ma pobavila prispevkom o "zlych chlapoch" 🙂 zas to, ze moj chlap nechce ist k porodu neznamena, ze je to nejaky hnup ktory sa o mna nestara, len proste nemocnica a pohlad na krv mu nerobi dobre, tak by sa mozno o neho museli starat viac ako o mna..... Nikdy by som ho do toho nenutila a nazor ze "nech len vidi ako trpim" je podla mna uplne ze od veci.....

mishutka
30. mar 2010

Nestihám vařím koprovou polévku 😅

Lucik:upřímně mě nepřipadají těhu nějak zvlášť hezké nedej bože pro chlapi přitažlivé 😀 Pak přijde období kdy budou čumět do kočárku 😠

xxx.klarka
30. mar 2010

Lucik, i mě se furt ptají a těšíte se atd atd, leze mi to na nervy. Ne netěším ... pořizuju si ho jen tak. Bych jim dala ránu. Co je komu do toho, že mi je "jen" 20 a čekáme miminko. Oba jsme ho chtěli a nemůžeme se dočkat. Tak ať se každý tak pitomě nevyptává. Přítelovi je už 33 a na nijak moc nepomyslel, až co jsme se začali snažit atd tak je hotový. 🙂

lucik...
30. mar 2010

mishu tak já se vždycky na těhuli taky podívala... 😵 😵 😵

Vaven můj muž taky nesnáší pohled na krev, ale on tvrdí že nesnáší jen když teče krev jemu 😀 😀 😀 Ale na předporodní besedě ho dr. uklidnil když řekl že odtamtud může kdykoliv odejít a buď se vrátí, nebo počká na chodbě, že ho tam určitě nebude nikdo držet

adelka89
30. mar 2010

vavenka, urcite bych chlapa do toho aby sel k porodu nenutila,
podle me i tvuj manzel si to jeste rozmysli a nebude te chtit nechat samotnou, proste tu silu na to najde a pokud ne tak to urcite nebude myslet spatne... 🙂 muj manzel taky pred nekolika lety kdyz jsme jeste prcka neplanovali mluvil otom, ze k porodu nepujde,ale ted uz ma vsechno dokonale nastudovane a tesi se na to, az mi bude moct pomahat prodychavat kontrakce. 🙂 jsou to nase zlaticka ale nutit je do neceho takoveho by se podle me nemelo...

vavenka
30. mar 2010

Lucik ved jasne, kazdy na to, na co sa citi.....
Moj isto bude sediet pred porodnicou, aj ked by tam mal sediet aj 12 hodin, ale proste dovnutra nie, a uplne ho chapem....
Aj tak to musim odrodit ja, nikto nase dieta za mna von nevytlaci, takze naco mu zbytocne robit traumy 🙂

vavenka
30. mar 2010

A ako som pisala, k prvej dobe by ho aj tak nepustili, a pri druhej dobe zas ja nechcem, aby tam bol, aj tak tam uz nebude uzitocny 🙂

adelka89
30. mar 2010

vavenka beres to spravne 🙂 manzele se musi tolerovat 🙂
holky na chvili vas opustim, jdu (mozna naposledy) cvicit s epinem tak snad budou aspon nejake vysledky...

andelka
30. mar 2010

lucik: Nás se taky ptají, jestli bylo plánované. A to je manželovi 31. Mi se mladé maminky moc líbí, pár jich znám a přijde mi to fajné 🙂 Jen se děsím dne, kdy se mně někdo na procházce zeptá, jestli je to bráška nebo sestřička 😀

to je fakt zajímavé, jak jsou ta bříška různá - ale ve všech jsou krásné šikovné dětičky 🙂

vavenka: Já bych ho taky nenutila. Sama nevím, jestli tam bude po celou dobu, možná nakonec nebudu ani chtít, aby tam byl na to tlačení - záleží na situaci(kdyby byl třeba nutný vakuumex..cosik nebo kleště nebo byly jiné potíže, to bych ho asi poslala za dveře), to teď žádná z nás nemůže 100% vědět. Myslím si, že by to nemělo být kategoricky řečeno předem - jestli bude u porodu nebo ne a jak dlouho apod., protože aktuálně to může dopadnout jinak a každý má právo se rozmyslet.

mishutka
30. mar 2010

vavenka:já neřikám, že je hňup 😀 ale, že i takové případy jsou a žena si to uvědomí když už je pozdě, že to není chlap do života 😉
Ale my jsme si všechny vybraly dobře páč čekáme s miláčkama potomky 😀

nikkka
30. mar 2010

inak ja kebyze som chlap, tak ja k porodu nejdem, alebo ze by ma nejaka kamaratka zavolala, tak nejdem tam...takze aj chapem chlapov ze tam nechcu ist..

vavenka
30. mar 2010

Mishutka presne tak 🙂 lucim sa s vami, idem sa prevetrat 😉

mishutka
30. mar 2010

Já bych jako chlap asi nešla. Ale je to asi tím že jsem ženská a koukat na ..... mě neláká 😕

hepinka
30. mar 2010

ahojte baby, moja mala sa rozhodla, ze bude obyvat prevazne pravu polovicu bruska a mna taaaaaaaaak picha v pravom boku, ze az:( Hrcu tam mam jak svet, podla mna ma bude rebro boliet od tych kopancov este pekne dlho 😝 Ja som zrazu zacala brutalne priberat co doteraz nebolo az take rapidne tak dufam, ze je to v pohode, ale chvalabohu zatial nemam popraskane brusko, podstivo sa natieram 🙂 Co sa tyka manzela pri porode ja som ho tam velmi chcela a moj muz nechcel tak som sice bola sklamana, ale nechcela som ho nutit. Paradoxne ho ale presvedcil lekar, ked sme boli na 3D ultrazvuku a to som s nim nebola dohodnuta, aby donho hučal tak dufam, ze uz nezmeni nazor 😀

mishutka
30. mar 2010

Já myslím, že někteří chlapi tam chcou jít i kvůli strachu o rodinu, člověk nikdy neví ☹ Tak je lepší když pak dohlídne co se děje s malým...

nikkka
30. mar 2010

inak ja niekedy rozmyslam nad takymi somarinami, niekedy sa fakt bojim ze pri tom porode zomriem...asi moc rozmyslam..

dezyre
30. mar 2010

Holky, tak otázky typu "a už se těšíš" nemůžu ani vystát, tak už odpovídám jen na půl huby "ale jooo", což zase lidi dostává do kolen, protože to neříkám moc nadšeně, takže se asi netěším.. Co jim mám vykládat, že mě takový otázky už serou 😀 😀 😀 Taky mám zkušenosti s tím, že když někam jdu tak každej čumí, že málem zakopává, ale spíš si myslím, že čumí tak soucitně, že vypadám jak velryba a ještě k tomu celá nateklá....

dezyre
30. mar 2010

Nikka tak stejné úvahy mám i já.. už jsem dokonce hustila do manžela, že když umřu při porodu, tak ať se o malýho hezky stará a aby ho rozhodně nedával vychovávat jeho mamce, protože jeho rodiče na dovolenou moc nejezdí a naši zase chodí do práce, takže bych chtěla, aby o něj pečoval on.. no samozřejmě jste měli vidět ty jeho pohledy co na mě házel, jako co to zase třepu za hovadiny 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre