Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
30. mar 2010

Dez
nee,ani poprvé,ani teď....

Adus
to jo no, na kurzu nám tenkrát PA vyprávěla,že jeden tatínek na sále vydržel porod,všechno,ale dr. mu pak ukázal placentu a normálka omdlel chudák 😀

jdu uvařit fleky- budem mít k véče s mákem....

dezyre
30. mar 2010

a na co je to semínko dobré?

doli1
30. mar 2010

já placentu viděla ukazovali mi že je celá ale tátovi nee ten by to nedal stačil mu pupečník 😀

lucik...
30. mar 2010

no já nechci aby jel domu, za žádnou cenu, ještě to s ním musím pořešit...

dezy já to nepraktikuju ale příští týden začínám s epinem 😀

aaadus
30. mar 2010

dezy semínko je dobré, že mimčo by z tebe mělo lépe vyklouznout

dezyre
30. mar 2010

Tak asi nic nezanedbám, když se na tu masáž vyprdnu? Myslím, že nástřih tím asi moc neovlivním..

dezyre
30. mar 2010

Holky takový cizí slova .. co je to epino? 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀

lucik...
30. mar 2010

dezy těžko říct jestli nástřihu pomůžeš nebo ne... já to budu dělat pro klid duše 😀 😀 😀
Koukni tady www.epino.cz

lubka89
30. mar 2010

ahojte baby... ako sa tu mate?

aaadus
30. mar 2010

dezy těžko říct. Já teda zkusím vše a potom uvidím, jestli to k něčemu bylo

dezyre
30. mar 2010

Já mám totiž holky pocit, že tu předporodní přípravu nějak zanedbávám 😅

sonita
30. mar 2010

Ked môj mm bude v robote od nás asi 60km povedal že nech mu vtedy hned volám a on príde domou hned aj ked ukradne auto,ja som mu povedala že ja pôjdem do nemocnice nech tam príde to je od nás tích 40 km.Lebo malú som mala po 4 hod a to bol prvý pôrod a ked je pravda druhý bude dúfam že skôr však sa tak vraví.Včera mm bolo strašne špatne hovorí nie že porodím lebo tak bolo aj pri malej on to vycítil už mu bolo špatne ale ja hovorím ešte počkám na máj však som ani pripravená neni do nemocnice

lucik...
30. mar 2010

aaadus a piješ už maliník??? Já jsem chtěla od včerejška a pak sem četla že to může vyvolat předčasný porod tak sem ho odložila 😀 a i lněné semínko.. Ale asi si ho půjdu uvařit a pak si dím jogurt se semínkem

martina71
30. mar 2010

Zdravim vsechny, tak to pomalu docitam, ale vy jste opravdu rychle...to se neda... 😀

Vavi ty mas krasne brisko!!! 🙂 No tak to ja jsem uplny bridil!!! 😀

lucik...
30. mar 2010

ch jo.. sem měla krásnou růžovou molitanovou podložku do vaničky a nemám nic... Sem ji vyprala, pověsila s prádlem ven a teď jdu a můj milovaný psík jí stáhnul a rozerval na tisíc kousků 😔

aaadus
30. mar 2010

lucik včera jsem obojí začala aplikovat - čaj ráno, semínko večer

sonita
30. mar 2010

jaj chcem sa pochváliť ako pekne je tu vidieť na fotke tváričku na 4D 32+5tt a malý mal vtedy 2430g

lucik...
30. mar 2010

soni moc hezké 😵 😵 😵

aaadus
30. mar 2010

lucik šikovný psík 😀 Já jsem psovi dala plyšáka co jsem vyhrabala na půdě - bílou chlupatou kočku a můžeš hádat co z ní zbylo - po celé zahradě se válí to bílé, čím jsou ti plyšáci vycpaní, hlava urvaná, ocas urvaný, trup celý rozcupovaný. Vydržel mu 2 dny 😀

aaadus
30. mar 2010

soni pěkné 😵

lucik...
30. mar 2010

aaadus no já dělala pokus... já vim že to dřív strhávala, ale jak nám umřel ten vlčák tak mi přišla klidnější.. A celý den to tam nechala.. Teď zmizlo sluníčko tak chytla energii a peru znova.. Ale ničit to nemusela 🙄

bibi13
30. mar 2010

dezy aj ja zanedbavam.. 😒 😠
som si myslela, že budem robiť minimalne masaž a hovno hovno rybka zlata..xi.. aj som si kupila ten malinik a vypila som len jeden pohar.. druhý som si uvarila a aj tak som ho nechtial vyliala..

sonita
30. mar 2010

lucik-dakujem ,a lutujem že ti to psík roztrhol do vaničky.

lucik...
30. mar 2010

tak já si dám maliník zítra ráno 😵 a semínko už dnes 😀

lucik...
30. mar 2010

soni nedá se nic dělat ☹ Stálo to asi 100,- a mám ještě látkové lehátko takže to nějak nevadí, ale bylo to tak hezký 😅

bibi13
30. mar 2010

hm.. rozmyšlam, kedy prichystať postielku..

sonita
30. mar 2010

aaadus -dík . Ináč vážne to tu ked si neni celý den na tom počítači tak sa nedočítaš určite tolko sa tu napíše

lucik...
30. mar 2010

bibi já jí přichystám někdy v půli dubna... zrovna dnes se mm ptal jestli to bude dělat on až budem v porodnici, tak sem řekla že ne, že by to dopadlo 😀

martina71
30. mar 2010

Taky jedna fotecka...uz se ji na potvurky nemuzu dockat 🙂

dezyre
30. mar 2010

My budeme skládat postýlku teď každým dnem, chtěla bych, aby to dřevo trochu vyvětralo a vysmrádlo, než se tam malej uvelebí. Jinak jsem už dokonce povlíkla i peřiny 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre