Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
31. mar 2010

bibi tak v tom případě si za 5 týdnů nic nepřibrala ne? Tak to už třeba nic nenabereš... Já za 3 týdny nabrala 2 kila, tak doufám že se vlezu třeba do 22 nebo tak 😀 😀 😀

vavenka
31. mar 2010

Zuzi ty nevies ako sa vazi??
Zasadne rano, po wcku, na lacno, nahata a pred tym ako stupnes na vahu, tak este aj vydychnes 😀 😀

martina71
31. mar 2010

vavi, tak tak se vazim taky 🙂)) a zatim cca 10kg nahore

zuzana39
31. mar 2010

vavenka- dakujem za radu nabudúce to spravím tak 😉 no ale teraz vážne už idem ahojteeeeee

bibi13
31. mar 2010

zuzana39 😀 😀 😀 😀 😀

vavenka tak tak. presne tak sa vážim aj ja.. rano vstanem, vycikam sa, vykakam sa, vyzlečiem pyžamo a šup na vahu..xixixi

lucik, presne 3 kg za tie týždne..xixi

bibi13
31. mar 2010

sorry, 4 kg..

vavenka
31. mar 2010

Tak som rada ze to nepraktizujem len ja 😀

A naozaj to asi netreba riesit, kolko bude tolko bude, ja sa spolieham na to ze popri babatku a jeho dojceni pojdu kila rychlo dolu... A hlavne - ideme mat letne deticky, rano ich nalozime do kociarov a mozme joggingovat dosytosti 😀 bude moznost pohybu, podla mna to pojde 😉

lucik...
31. mar 2010

bibi dyt si říkala že má teď 20 já sem asi blbá 😀

bibi13
31. mar 2010

vavenka, tak tak.. ako som už písala, nebojí sa toho, že kila nepojdu dole, ale že ma lekar zdrbe..xixixixi

bibi13
31. mar 2010

lucik, nemôžem písať presnu vahu.. písala som, že nad 20.. 🙂

bibi13
31. mar 2010

sa hanbím za to, ako som pribrala..xixixixixixix

matpaj
31. mar 2010

no vaven, ja sa napr. v poradni vazim oblecena, v rifliach, najedena, napita, nevykakana aspon 4 dni.....tak si odpocitavam vzdy 2 kila............ 😀

lucik...
31. mar 2010

bibi aha, to já jen neumím číst, to je dobrý 😵 😵 😵

matpaj
31. mar 2010

bibi, ja som v prvom tehu pribrala z 55kil na 80........ 😅 a za tri mesiace po porode som mala 53kil................neries to....

martina71
31. mar 2010

Kazda pribereme jinak...ja jsem pred transferem pribrala tou hormonalni lecbou 15 kg za rok...ted k tomu skoro 10...je pravda, ze od te doby, co nejim po kilech nutellu kvuli cukrovce, uz jsem mesic nepribrala vubec nic 😀 ale zase trpim pri pohledu na cokoladu uaaaa 😀

miska1981
31. mar 2010

ja mam z 50 kg 66-67 kg a teda nemam to len v bruchu a prsiach, ale ja na bokoch a zadku ☹
ani jedny gate, sukna, rifle, proste nic mi po porode nebude dobre, teraz to natiahnem len po stehna a tam koncim.
asi to istia cierne leginy a dlhsie tricko, kamoska mi vravela, ze ona v tehotenstve nemala chute, ani moc nepribrala, ale ked kojila jedla by piate cez deviate, tak ma moc nepotesila, lebo ja mam apetit riadnu uz teraz 😒

veve a ten vankusik budes davat od narodenia, alebo len ked bude mat mimco reflux?
ja fakt teraz neviem co je lepsie, vidim, ze aj tu kazda robite, alebo budete robit inak 😕

miska1981
31. mar 2010

baby vidite mi fotku? niekam zmizla alebo to len mne? 😕

lucik...
31. mar 2010

misko asi ti ji smazli kvůli pravidlům, mě jí taky smázlli před pár dny...

vavenka
31. mar 2010

Miska budem davat od narodenia.... Pre ostotu, aby sa nieco nestalo, kebyze vyjde slinka alebo trocha mlieka, nech jej nezabehne.....

matpaj
31. mar 2010

miska, nevidime....aj mne zmizla, lebo som tam nemala tvar, ale nozky......to su nove pravidla........

matpaj
31. mar 2010

ale sa podobam na tuto kreslenu kocku, tiez blondinka.....tak ju asi ani nebudem menit....

matpaj
31. mar 2010

babky ake to mate tie dupajdy?ake najvacsie cislo mate?

miska1981
31. mar 2010

mam dalsiu dilemu objednat ten vankusik co vave davala link? 🙂
a to dnes riesim ci mam zaobstarat cestovnu postielku, alebo nam ju nebude treba a tiez sa neviem rozhodnut...

matpaj ja sa tiez podobam, aj ked sa mi zda, ze tato kocka je skor do rysava a ja som blond 😀

dupajdy ja mam nakupene 56, 62 a asi jedny aj 68 pre istotu

monikapd1
31. mar 2010

no tak som svokre uz druhy zakusok dnes upiekla a myslim, ze uz mam aj dost na dnes 😝

vladkaz1
31. mar 2010

Lucik ty mas uplne ine foto ,ja by som ta nespoznala ....
pozeram ze kolko kocik novych je tu .. ci som dlho len nebola? 😀

xxx.klarka
31. mar 2010

Holky, jsem kaput, a to jsem toho tolik dneska neudělala na bytě. ☹ Spíše mi hodně pomohla tchýně, umyla mi všechny topení a trubky a vytřela celý byt z toho nejhoršího... já pak už nemohla nic, tak mě vzali záda. To je bolest, ted jsem si dala teplou sprchu a jdu si lehnout ... 🙂 Mylím že do konce příštího týdne by jsme mohli bydlet, už toho není tolik, umýt mi stačí akorát sprchový kout a vymalovat zdi, stropy už všude máme .... pak jen umýt okna, pořádně vytřít a může se stěhovat 😵 😵

Jinak aby jsem nabrala na zítra sílu tak jsem snědla celou jahodovou čokoládu 😀

aaadus
31. mar 2010

No to je výborné, večer a vy tu zase melete o jídle 😀 Já už vás večer nebudu číst, protože pak se nacpu, druhý den se snažím nežrat, večer si vás zase přečtu a veškerá snaha je ta tam 😀

Dneska jsem byla na poslední lekci předporodního kurzu, až mi bylo líto, že končí. Učili jsme se kojící polohy na panenkách. A pak nám ještě PA ukazovala jak se váže šátek. Nevypadalo to zas tak složitě a někdy během dubna by snad měl být i kurz na vázání šátků a docela o tom uvažuju. Sice ta pořizovací cena je dost vysoká, ale na nošení a i pro kontkat matky s dítětem se mi to zdálo super. A taky jsem si nakoupila olejíčky za 500,- 😅 A to ještě neměla olejíček na podporu laktace.

adelka89
31. mar 2010

holky v dubnovkach mame dalsi miminko 😵 😵 😵 😵
juuuuj uplne me to dojalo

aaadus
31. mar 2010

adelka kolik už tam máte miminek?

lucik...
31. mar 2010

vladi však ty máš taky úplně jinou fotku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre