Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
9. apr 2010

aaadus četla jsem to je good co??ale si představte mi psala kámoška že normálně jela k nám do porodky,tady jí hodinku a půl vyšetřovali a pak jí oznámili že mají stop stav a že jede rodit jinam ať si vybere kam...tak jela do LTM kam přijela ve 4:30 ráno a malej se v 5:40 narodil....fuj kdyby jela dýl porodí v autě

aaadus
9. apr 2010

arcik ne každém rupnutí vody pomůže. Kámošce se potom totálně zastavily kontrakce, musela tlačit i když neměla nutkání, malému začaly klesat ozvy a nakonec ho museli tahat vaxem

arcik
9. apr 2010

aaadus abys pak nebyla ráda za to špárání kdo ví čím kdo ví kde 😀 😀 ono v tom finále už je to to stejně jedno...mě například než jsem malou vytlačila ještě cévkovali...

lucik...
9. apr 2010

arci to je teda dobrý.. fakt vtipný..

arcik
9. apr 2010

aaadus ani mi nemluv...... člověk neví co ho potká ...no fuj ..

lucik...
9. apr 2010

arci a to proč???

arcik
9. apr 2010

luci dobrý ne??bych jim to tam rozmlátila kdyby mi tohle řekli...

arcik
9. apr 2010

luci co proč?
nějak zrácim orientaci 😅

lucik...
9. apr 2010

proč tě u porodu cévkovali??

aaadus
9. apr 2010

arcik tak to měla tvoje kámoška štěstí. A jako to jí nemohli hned říct, že je stop stav? Ještěže jsou u nás ty porodnice kousek od sebe

arcik
9. apr 2010

no tak to netušim ,myslim že proto aby mi zmenšili měchýř a malá líp vyplula ven....měla jsem jí natočenou do pánve,rodila jsem na 6 cm a ten plnej močák jí asi taky bránil v cestě ven

aaadus
9. apr 2010

u porodu se cévkuje aby mimi líp sestupovalo a když máš plný močák tak to jde blbě. Nebo si to pamatuju blbě z kurzu?

aaadus
9. apr 2010

arcik na 6cm? to je nějak málo ne?

lucik...
9. apr 2010

achaaaaaaa, to sem vůbec nevěděla

arcik
9. apr 2010

aaadus nevim proč jí to neřekli hned a to jí ještě řekli že jestli chce tak ať jde domu a přijde ráno na příjem že jí vemou...haha ale prej jako druhorodička by to asi nezvládla a to tam byla už na 8 cm otevřená...

arcik
9. apr 2010

aaadus s močákem máš pravdu.....a 6 cm je opravdu málo ale už jsem musela,taky jsem byla pěkně dotrhaná a i čípek mi natrhla takže pocuc porod 23 hodin...

blanka.k
9. apr 2010

A to nejde si normálně skočit na WC? 😅 Nějak mezi kontrakcema se prostě vyčůrat 😅

antynka1
9. apr 2010

Teda holky, to jsou zážitky....
Psala jsem teď Doli - ať podá hlášení 🙂 Tobě se Blani neozvala, viď? A co Adélka, už je doma?

arcik
9. apr 2010

blani už jsem byla na koze a záchod bych asi nedala a hlavně jem ani nepociťovala že bych jako měla čůrat...

aaadus
9. apr 2010

Na WC by se mělo chodit i mezi kontrakcema, prostě co nejčastěji jak jen to půjde. Nejlepší je prý čurat ve sprše. Jsem to doma zkoušela, že jsem si podbřišek sprchovala horkou vodou a za chvíli se mi chtělo
arcik chudáku, tak tě potrápit

arcik
9. apr 2010

aaadus v pohodě,žiju....i jsem na to rychle zapoměla....dali mi u porodu 2 dávky epidurálu a ten jaksi zafungoval až po porodu takže jsem to ani nijak nepociťovala....

antynka1
9. apr 2010

Ty jsi rodila v leže na koze? Tak to nechci... To je prý snad to nejhorší poloha, při které jde blbě tlačit a mimi se dostává špatně ven...

arcik
9. apr 2010

anty měla jsem polosed nebo jak se tomu nadává a docela jsem i za to rodit jako na všech 4 to je prej pohodlnější než cokoliv ostatního..prej..nevim vyzkoušeno nemam

l.e.o.n.t.y.n.k.a
9. apr 2010

Ahojky holky,
mishah pokud jsi registrovaná na Bulovce tak v termínu malování Tě veme jakakoliv porodnice v Praze a pokud pojedeš autem, tak akorát řekneš že máš registraci na bulovce, oni už budou vědět, že se tam maluje. Existuje mezi nima dohoda o výpomoci. Takže můžeš jet třeba do Podolí.

Jinak mě Dr. na kontrole řekla, že už to můžu čekat každým dnem. A to jestli bude císař nebo normal se opět nerozlouslo, takže to bude překvapení............

nara
9. apr 2010

Mně taky cévkovali před porodem automaticky, ale vůbec si na žádný okolnosti nepamatuji. Já si z porodu vlastně nepamatuji vůbec nic 😀
Ale ono je to hezký si plánovat, co člověk všechno nechce, aby byl porod přirozený. Třeba po 20 hodinách bolestí chce člověk všechno klidně v dvojnásobný dávce. Já jsem šla rodit první s tím, že nic plánovat nebudu a budu se rozhodovat až na místě, co se týká epidurálu apod. A teď vím, že kdyby mi třeba nabídli urychlovák, tak nebudu váhat ani minutu a jdu do toho všemi deseti. Ale musím říct, že mě o všem vždycky informovali a byli všichni hrozně laskaví. A všechny ty kleště a píchátka na plodovku apod. nám ukazovali na předporodním sále, takže mě to pak už tak moc neděsilo. Říkali, co se může stát, abychom se neděsili, že to pak vypadá třeba jako zmatek, ale že je to normal.

aaadus
9. apr 2010

antyn nám na kurzu říkala to samé, že v leže jako neeeee. Doufám teda, že mě do toho nebude dr nutit abych tak rodila

nara
9. apr 2010

ach jo, né na předporodním sále, ale "kurzu" - jsem tatar

nara
9. apr 2010

já bych řekla, že dneska asi už všude mají ty polohovací křesla a rodí se na nich, nebo se pletu?

aaadus
9. apr 2010

nara no si říkám, že by vás ještě před porodem stihli provést a ukázat všechny nástroje 😀
leontynka a mimčo je blbě natočené nebo proč se neví jak budeš rodit?

nara
9. apr 2010

aaadus, to bych jim asi pěkně poděkovala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre