Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
16. okt 2009

ono se řekne z druhé ruky někomu se to dost příčí ale díky tomu že ty děti rostou tak rychle tak věci nejsou skoro použitý.

bramburka
16. okt 2009

vsak to vyperes, neni na tom nic divnyho, ale mozna se to zda jen me, ale uprimne, to chce dost kapital pak vsechno kupovat nove, oteplovaky, bundy (asopn 2) zimní, cepise, svetry, mikiny, tak 15 triček...bla bla bla.....

lucik...
16. okt 2009

mě na tom taky nepřijde nic divného, ale znám pár lidí kteří by z druhé ruky nikdy nic nevzali.. Což konkrétně na ty mimča nechápu, kolikrát to na sobě mají fakt jen jednou

andelka
16. okt 2009

doli: tý jo, to už je pěkné miminko. Bodejť ne, 14tt+0 a 10 cm, to už je fakt miminko 😵
Švagrová taky na holky kupovala ze sekáče, měla toho strašně moc a holky, i když byly dvě, to neunosily. A jelikož se nevědělo, co to bude, tak je většina věcí neutrál nebo od každého něco. 🙂

doli1
16. okt 2009

já mám většinu věcí z MMB skvěle se tam nakupuje.ted jsem tam koupila kombinézu jak šimčovi tak i anežce za chvíli se bude hodit.jak říká lucik znám pár lidí co nechtějí mít věci po někom

nikkka
16. okt 2009

ja sa najviac bojim, ze moja svokra nas bude zasobovat gycovymi vecami...

hepinka
16. okt 2009

No ako pozeram vy uz nakupujete, pripravujete vsetko ja fakt toto budem riesit az najskor po novom roku - a vacsinu veci planujem nakupit cez mimibazar.sk, resp. myslim, ze nieco aj zdedime, podostavame - no uvidime🙂 zatial sa o vecicky velmi nestaram skor vyberam kocik a postielku, to si chcem vybrat sama a asi nove.
Ja inak beriem len kys. listovu - Femibion 800 a si predstavte,ze kolkokrat som si dala Centrum baby tak to slo po chvilocke von - blll..tak som to vysadila a je dobre, neviem co nam z tych vitaminov vadi 😕

hepinka
16. okt 2009

Nikki tak sa jej snaz taktne naznacit, ze si chcete vybrat sami 😅 ale mam pocit, ze moja mamina bude rovnaka - kupi mi x milion malych zlatych veciciek, ktore nevyuzijeme - to je hrozne s mamami a svokrami 😀

nikkka
16. okt 2009

tazko jej to vysvetlim, ked sa tesi.. 🙂
inak ked tak citam, ze sa bojite dalsich kontrol..ja som sa objednala teda na moje prve vysetrenie, idem na buducu stredu...tiez sa zacinam bat ci je vsetko v poriadku..

blanka.k
16. okt 2009

Ahoj holky, tak se přiznám k těm, co budou kupovat vše nové 😅 Zatím jsme si tak odhladli, že výbavička přijde na 50-60t., ale to jsem nic nepočítali, fakt jen odhad. jen doufám, že to nebude jak se svatbou, tak se odhazd a konečná cifra teda sakra lišila 😅 Já asi začnu nakupovat za 14 dní po NT+. Ono se to nezkazí a kde člověk jinak koupí troje dupačky za 45,-, že 😅 Sice je to to Tesko "značka", ale mimčo to stejně hned poblinká, pokaká, a hlvaně z toho vyroste 😀

blanka.k
16. okt 2009

Nikka - už nevím, jeslti to byllo tady na diskuzi, ale taky se bojím co moje mamka vytáhne ze zásob, tak jsem dostala radu, jí říct, že to necháme u ní, když k ní budemm jezdit, tak mimčo taky bude potřebovat nějaké svoje věci, atd. 😉

zuzub
16. okt 2009

čítam, že tu rozoberáte výbavičku 🙂 ja by som už najrdšej teraz všetko pokúpila, tie vecičky sú také nádherné 😵 teraz ked som bola v stredu na kontrole som čosi ulovila v tescu, kuk do albumu
inak my pôjdeme kočík kúpiť do poľska sú tam oveľa lacnejšie ako u nás normálne v obchode sa dajú kúpiť aj so zárukou. u nás v žiline sú fajné obchody na destské vec a potreby al estrašne predražené a väčšina sa to dováža z Poľska a Maďarska

zdenkapo
16. okt 2009

holky hurá, máme po prohlídce 🙂
vše v pořádkum, termín vychází na 30.4.,takže budu rodit určo v dubnu...
máme 5,56 cm a 12+0tt
mám čtyři fotky z utz,super, mimi dělalo pěkné kotrmalce a mávalo 😉

zuzub
16. okt 2009

zdenkapo, super, že je všetko ok 😉

blanka.k
16. okt 2009

Zdeni - to je dobře, že jste v pořádku.
Zuzub - tyhle neutrální věci se mi líbí nejvíc 😉 Akortá tady v tesku měli v akci akorát vše modré a růžové. Ale kdo si počká, jednou musí lsevnit i ty béžové, ne? 😀 😀 😀 😀

lucik...
16. okt 2009

zuzub to je super, gratuluju 😉

blani nic si z toho nedělej, u nás v tescu mají jen všechno růžové a modré.. Budeme muset navštivit jiné tesco 😀

zuzub
16. okt 2009

aj u nás v tescu mali skoro všetko ružové a modré ale aspon čosi som vykutrala 😅

blanka.k
16. okt 2009

krásný víkend všem ,pěkně si odpočinte a ať se tatínkové starají 😉

mayocka
16. okt 2009

taaak a ide sa vikendovat holkyyy 😉 o chvilu koncim v praci papa cmuq

hepinka
16. okt 2009

No ja som sa akurat v praci vytocila,ze ma az v brusku pichalo ☹ Ja som asi vazne nejaka precitlivela a podrazdena ci co mi je 😖 Tak vsetkym pekny vikend, ja nakuknem az v pondelok

monika.c
16. okt 2009

Ahojte dievcata,tak po dlhom case sa vam znova ozyvam.Bola som na utz na Slovensku,Dr.povedal,ze je tam jeden vitalny plod,zatial je vsetko v poriadku, 🙂 len mi posunul termin na 10.5.Aj tu v UK sa to uz trochu rozhybalo,v utorok som obj.u midwife a v piatok 23.10.mam ist na sono aj na NT,tak dufam,ze bude vsetko v poriadku.A ozaj,ked tu preberate temu vybavicky,my budeme kupovat asi len kocik,ostatne veci mam este po malom,teraz ma aj sestra malu,takze mam po kom dedit ,ale urcite si nejake vecicky este dokupim,lebo ked tu chodim po obchodoch a vidim tie nadherne veci,tak mi to neda,aby som nieco nekupila.Baby,je vam este stale tak blbo od zaludka?Mna to nie a nie prejst. ☹ Niekedy si myslim,ze ma to asi ani neprejde a ze zachodova misa bude moj spolocnik po cele tehu. 😖 Tak aj ja prajem vsetkym pekny vikend. 😉

bramburka
17. okt 2009

ahoj holky, tak ja se chystam varit a nechceeeeeeeeeeeeeee se miiiiii...no mala ma furt okolo 38...tak nevim, necham ji bojovat bez léků, snad pujde brzy spat a vyleží se. Je to děs, když jsou děti nemocné. Celé léto byla jako rybička. A pak jdu taky balit, uz se nam etn termin stehovani blizi...

michalag
autor
17. okt 2009

Ahojte kocky, tak som vas prisla pozdravit, tento tyzden som nejako nestihala 😅
bramburka, to ma mrzi ze Xenuska je este stale chora a drzi sa jej teplota, tak snad sa jej uz choroba dlho drzat nebude 😉

My sme tiez od vcera soplavy ale prvy krat ako chodi do skolky ma take skarede, ze si ho aspon do utorka/ stredy necham doma aby to vyliecil
Teraz idem varit prvy krat plnenu pariku tak drzte palce aby sa vydarila ... ale potom si vas urcite docitam 🙂

dezyre
17. okt 2009

Ahoj holky..
Tak já mám dnes takovej den blbec... prvně jsem se tak strašně bouchla o radiátor, že mám mondráka na půl stehne.. pak se mi nepovedla bábovka.. mrcha jedna.. se mi to ještě nestalo.. dělala jsem ji do jiné formy než normálně.. a pekla ji snad hodinu a půl, pak do ní píchnu špejlí, dobrý, tak ji vytáhnu vysypu a celej prostředek se mi rozlil.. asi spodek nebyl dodělanej.. vůbec to nechápu, ještě se mi to nestalo nikdy ☹ ☹ ☹ No a ve finále jsem rozblila jednu skleničku na víno ... ale manža to komentoval tím, že střepy přináší štěstí.. no teda dneska jsem to všechno obulela 😀 😀 😀 😀 normálně by mi to bylo fuk... fakt mazec..

bramburka
17. okt 2009

Dez, hormony...na kolik stupnu jsi to pekla, byla ta trouba zapnutá vubec 😀 ja se chystam na bublaninu az se mala vzbudi

dezyre
17. okt 2009

Samozřejmě Brambu :D .. pekla jsem to na 160 (podle receptu a potože to byla velká forma) .. taková jak jsou ty starý kameninový.. jinak když peču bábovku a je psaná do velké formy, tak jsem ji vždy dělala do dvou menších skleněných a všechno bylo OK .. no ale dnes mě napadlo, co budu špinit dvě.. lupnu to do jedné velké.. no a bylo to...

bramburka
17. okt 2009

hmmm, no jo, stane se... i v lepších rodinách (jak říká můj táta)...já peču asi tak na 200 vždy tak pul hodky...je to OK. nuda, mela bych neco delat, ze...jsem zase ale sama doma... 😔

ciknori
17. okt 2009

Ahoj holky 🙂
Mě už pár dní trápí močák, ale ptala jsem se v lékárně a doporučovali jen brusinky. Zdálo se mi, že to odeznívá, tak jsem si řekla, že budu v teple, proplachovat se čajema a cpát brusinkama ve všech podobách a s doktorem ještě počkám. No a dneska ráno to byl mazec, čurala jsem krev a fakt mě to vyděsilo. No, ale byla jsem na pohotovosti, Krišpínek je v pohodě, je to "jen" močák, tak mám antibiotika, ale byl to šok. 😨

bramburka
17. okt 2009

To znam s močákem, prodělala jsem to pred otehotnenim, curaní krve, děs...snad bdues OK, co ti dali za antibiotika?

ciknori
17. okt 2009

Amoxiklav, prý by měl být v pohodě, raději jsem to ověřovala. Doktorce věří,, ale přeci jenom, je to moje mimčo, ne její 🙂 , byla jsem v nemocnici kam chodím k doktorce... No, zrovna dneska jsem měla takový hnusný sen, že jsem potratila, takže když jsem pak uviděla tu krev, málem mě trefil šlak. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre