Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
13. apr 2010

já měla minulý týden CS2 a otevřená na špičku prstu 😀 Tak sem zvědavá co mi dr. řekne dnes 😀 A že by malá měla kopat 20x za hodinu faaaakt nehrozí... Máme lenocha, sem tam kopne, max. večer je trošku akčnější ale jinak ne

lucik...
13. apr 2010

aktaka já začínala na 62 a teď mám tak 82 😀

matpaj
13. apr 2010

co nikka? 6kil navyse? to som ja pribrala asi len na rit-s prepacenim..... 😀

aktaka
13. apr 2010

chudák doli, ti jí tam taky dávají zabrat 😖

aktaka
13. apr 2010

lucik, ony ty holčičky šetří energii, protože vědí, že se pak celý život nadřou 😀

lucik...
13. apr 2010

aktka no já se jim nedivim 😀 Jen aby byla takhle hodná i tady venku a ne že si to vybere v bříšku a pak bude řádit 😀 😀 😀

matpaj
13. apr 2010

lucik, si moj clovek ja som presne tak zacinala aj tak mam ako ty......ale som o 2 tyzdne menej tehu.......

hepinka
13. apr 2010

uuff..uz som normalne doplašena z toho co tu čitam o tych porodniciach 😒
Nikka - Ja sa inak tiez cudujem, ze ta lekar stale nepozrie. Mne robi stale ultrazvuk aj kontrolu, stale som CS0, ale ved na 34 tyzden je to snad dobre.
maj15 - ja budem rodit na Antolskej trosicku po tebe, ale ja si lekara urcite chcem zazmluvnit, som s jednym uz predbezne dohodnuta a po skusenostiach kamaratky prave z Ružinova uz duplom - narodili sa 3 babatka pokym ju tam nejako nechali "napospas osudu". Samozrejme, zmluvny lekar nie je zaruka bezproblemoveho porodu, ale ja sa spolieham, ze to takto bude lepsie.

nikkka
13. apr 2010

aktaka pozeral ma zospodu naposledy v 31tt, predtym okolo nejakeho 24tt a zo zaciatku mi robil utz len zo spodu..potom ked uz mi zacalo brusko rast tak zospodu nerobil utz...
teraz idem vo stvrtok na poradnu, budu mi brat krv, ale nehovorili, ze budu pozerat zo spodu...

lucik...
13. apr 2010

matpaj já nevím kolik mám teď 😀 Ale minulý týden jsem měla 80,4 a poslední dobou žeru úplně maximálně takže myslím že min. těch 82 už mám 😀

aktaka
13. apr 2010

lucik, taky se bojím. a prý se to říká, že když je klidné v břiše, vybere si to na světě 😅

iivet
13. apr 2010

klarka: me na to hodne pomohl dynovy olej. Mela jsem i krece v lytkach a ted si davam denne 1lzicku dyn.oleje a vse OK.

lucik...
13. apr 2010

no říká, ale kamarádky mi zase potvrdili že měli hodné mimi v bříšku a že pak byli andílkové i když se narodili tak uvidíme 😀

nikkka
13. apr 2010

hepinka utz mi robi vzdy, ale nie vzdy ma pozera aj zospodu..

lucik...
13. apr 2010

nikky myslím že odteď už tě bude kontrolovat zespodu, měl by zjišťovat jak je na tom čípek, jeslti se neotvíráš a tak..

matpaj
13. apr 2010

zeny idem zehlit....... 😖

martina71
13. apr 2010

Holky to je divne, ze vas doktor neprohlizi. Ja chodim pravidelne kazde 3 tydny od zacatku tehotenstvi a pokazde vysetreni, moci, vazeni, pak tlak a ultrazvuk. Ma 3D, tak mam pokazde i obrazek. Vaginalne me vysetruje tak po kazde druhe az treti navsteve. Minule mi brala krev a domu mi prisel recept na zelezo,, ze ho mam malo..

xxx.klarka
13. apr 2010

matpaj, i já mám od začátku nad 80, začínala jsem na 89kg 😠 😖
Neboj, Vochomurku si domaluju ještě sama a chci sthnout ještě Krtečka 😀 ... vzala jsem si odpolední dávku Mg a je to lepší 🙂

iivet, ani nevím že nějáký dýnový olej existuje 😕

lucik...
13. apr 2010

marti přesně tak to mám já.. Moč, váha, tlak, UTZ a poslední 3 poradny vnitřní vyšetření a poslouchání srdíčka, UTZ ne.. A dneska jdu poprové k Dr. z porodnice tak uvidíme jak to bude probíhat

xxx.klarka
13. apr 2010

I u mě pokaždé váha, tlak, moč, vnitřní vyšetření a UTZ koukne na srdíčko.

martina71
13. apr 2010

No a ja jsem zacinala na 74kg a mam o 10 vic. Pulku v brise a pulku v kozach...prsa se uz tomu rikat neda...kosicek G pred porodem, pak uz budu shanet vyrobce padaku 😀

iivet
13. apr 2010

klarka: Doporucila me to PA na kurzu a fakt zabral : http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=...

zdenkapo
13. apr 2010

CTG
holky prosim vás kolik tak máte na CTG tep maximální při pohybech?

jinak mě teda vyšetřuje pokaždé vnitřně i UTZ

nikkka
13. apr 2010

asi som to zle napisala, aj ja mam pokazde vaha, tlak, moc, utz, meria mi tu sponu ci co to je...a vnutorne ma vysetril zo zaciatku vzdy a potom neskor od nejakeho 20tt uz len par krat..
tak asi teraz pri konci uz bude robit vnutorne vysetrenie vzdy...

martina71
13. apr 2010

Ja jdu zitra naposledy k moji doktorce a hned asi jeste tenhle tyden pujdu na ,,prvni´´ vysetreni do porodnice. No prvni jen oficialne, meho porodnika otravuji s kazdym zarazenym prdem uz od zacatku, aby taky vedel, ze ma nejakou kamaradku hahaha 😀

xxx.klarka
13. apr 2010

Křemílák 😵 😵 akorát není přesně podle barviček, nějak s emi nedařilo je namíchat. A na čepce měli být na konci třásně, jsem to po*urvila.

aktaka
13. apr 2010

tak já taky klasika, váha, tlak, moč, vnitřní vyšetření, utz občas, ale když ho nedělá, tak aspoň poslechne srčíčko

xxx.klarka
13. apr 2010

zdenka, mě když dělali monitor v nemocnici jak mě přijímali, tak malá měla frekvenci tepu 170. 😕

martina, ehm s těma padákama budeme dvě 😀 Já měla G už při otěhotnění a furt se na nich držím ... naštěstí. 😀

iivet, ajo, to vidím prvně.

terkajesterka
13. apr 2010

tak vás jdu zase po dlouhé době pozdravit 🙂 a popřát hodně sil v posledních dnech/týdnech. Já jsem tedy často jak přejetá parním válcem, večer mi nebývá moc dobře, protože jsem hrozně unavená a tvrdne mi břicho, ale beru to tak, že je to normální.
Zdenko, my když jsme byli na monitoru, tak skoro pokaždé miminko spí (TF cca 130), při pohybech to asi nebylo víc jak 160.

dezyre
13. apr 2010

Holky, tak já mám konečně dosmaženo, uklizeno, pojezeno a teď se chystám do vany, protože jsem nasáklá těma smradama ze smažení, a ještě k tomu ryby 😀
A pak se taky chystám žehlit.. dnes jsem si řekla, že žádné spaní nebude přes den, možná až tak kolem šesté 😀
Já půjdu na monitor poprvé v pátek, tak jsem celá napnutá jak to bude probíhat a tak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre