Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
29. okt 2009

Luci - já taky. 😀 Pak to bude sranda taky udělat nějakou tabulku, jaké byly odhady a jak to dopadlo 😉
Jí se ještě chtěla mudr. zeptat na to zubní , EKG, plicní a člověk je vždycky tak rád, že je vše ok, že jsem na to zas zapomněla. Nebyla jste některá na tom plicním, na co se tam ptají ?

lucik...
29. okt 2009

blani nebyla, nikdo mi o plicním ani nic neříkal, byla jsem jen u obvodního, ten mi udělal i EKG a na zubním

blanka.k
29. okt 2009

Já jdu zítra taky k obvodní, končí mi neschopenka, a dnes jsem se domluvila, že si ji nechám převést na gyn., tak jse jí na to zeptám, jeslti zas nezapomenu. A na to EKG taky, to tam netočí, to vím. Na zubní se chystám, ale už mám asi 14 dní aft a nemůžu se ho zbavit a furt roste a roste 😅

andelka
29. okt 2009

Tak holky, zajímavá debata, o alkoholu 😀 Já teda vím, že nejlíp by se nemělo pít vůbec, ale přiznám se bez mučení, že jsem od doby co jsem těhu měla 3x 1dcl vína a jednou šampus. Tvrdý bych si nedala.

No a dneska jsem byla na poradně, všechno OK, akorát mě překvapil tlak, sestřička mi naměřila 135/70. čemuž jsem nemohla uvěřit, protože se normálně měřím už několik let sem tam doma a můj průměr za cca 2 roky je tak 110/65, normálně mívám problém když rychle vstanu a tak, tak nechápu, kde se to tam nabralo. Ale doktor říkal, že dobrý.
No a ptala jsem se na ty kolonky v průkazce, a říkal, že mám zajít jen na zubní, že na plicní, EKG a k obvodnímu jen kdybych se už na něco léčila (na srdce, na astma a pod.), jinak ne. No tak stejně se má chodit na zubní 2x ročně a já jsem byla na konci dubna, tak se objednám.

No a pohlaví - já tuším kluka. Vychází i podle čínského kalendáře, teoreticky i podle styku blízko ovulaci. Ale kdoví.

blanka.k
29. okt 2009

Ten čísnksý, je taková ta modrorůžová tabulka, co má hodně lidi tady v albu - podle věku při početí a měsíce početí?.... tak to nám taky vychází kluk 😀 Já dnes měla tlak 117/90 😅 Ale předtím to bylo ok, já tam totiž doelzla ty 2 patra a hned jsem šla k setřičkám, navlečená, tak jsem funěla, srdce mi bilo, tak prý to je z toho 😅

andelka
29. okt 2009

blanka: Jo, ale jen někde je i tabulka narození, ono totiž se ten věk matky nepočítá jako u nás, tak bacha na to.
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

No, taky si říkám, že kdybych nešla k doktorovi docela bystře pěšky, pak 2 poschodí a nebyla tak nervní, co mi řekne, tak by to taky bylo OK. Když jsem došla domů, schválně jsem se změřila a měla jsem 100/60...tak někde museli soudruzi z NDR udělat asi chybu. 😕

lucik...
29. okt 2009

tak podle toho nám taky vychází kluk.. Heeeej, já chci holku :-P

doli1
29. okt 2009

blani já když se učila počítat tu krev, tak když jste počali dítě a je vám 28 a manža je starší tak by to měla byt holčička protože tvoje krev je mladší.já mám taky u dr vyší tlak než doma.
holky tak na svařáček se taky těšim.dnes jsem hledala nějaké koření a samí hřebíček a skořice udělali jsme zásobi.poleze nám to pěkně do hlavy to bude něco úžasného
sem tam mám taky problém něco přeložit ze slovenštiny.hlavně když napíšete dlouhý článek to už se pak nesoustředim a čtu blbosti.jinak na slovensku máme půlku rodiny

lucik...
29. okt 2009

tak podle toho od andělky nám vychází holka 😀 To je ale dobrej bordel co 😀 😀

doli1
29. okt 2009

mě stále vychází kluk jak podle krve tak podle tohoto.Manža pochází ze 4 kluků tak asi nemáme na výběr 😀

lucik...
29. okt 2009

mě podle krve vychází kluk, ale známá mi to podle krve vypočítala na holku tak nevim kde dělám chybu a podle tohohle čínskýho holka 😀

blanka.k
29. okt 2009

Doli - to je podle toho, kdo má mladší krev? Holky právě říkaly, že starší 😅
Anděl - tak mozgove zaviny se zapotily, ale nakonec jsem ty Číňany přelouskala a vychází kluk
Luci - tak když budete mít kluka a my holku, tak si je vyměníme 😀 😀 😀 😀

lucik...
29. okt 2009

blani tak jooo 😀
Nelži, mi řikala mladší 😀 😀 😀 (doufám 😀)

andelka
29. okt 2009

Tak určení pohlaví podle krve slyším prvně 😕

No, ono je to stejně spíš pro zábavu, 100% to budeme vědět cca za půl roku 😉

lucik...
29. okt 2009

andel 😀 100% jo ale doufám že nám to řeknou už před vánoci na prvním velkém UTZ ve 20tt

blanka.k
29. okt 2009

Ale možná mám krev starší než manža, protože v době početí (srpen) jsem neměla krev ještě 28 let starou,jelikož mi jako mimču měnili v porodnici komplet krev (myslím, že mamka říkala ve 2 měsících), takže kdybych to brala jako start O, tak jsem ji při početí ještě neměla vyměněnou, manža už pár měsíců jo, takže prostě to bude kluk a basta! 😀 😀 😀 😀

lucik...
29. okt 2009

blani určitě 🙂
Já si to taky domýšlím tak jak potřebuju 😀

andelka
29. okt 2009

luci: Tak to já taky doufám, že by to s velkou pravděpodobností už mohli před Vánoci říct, to by bylo super. 😵

nikkka
29. okt 2009

tak mne stale vychadza chlapec, aj podla krvi aj podla toho grafu..len nevyznam sa v tom cinskom, nejde mi to dobre zobrazit..

blanka.k
29. okt 2009

tak podle mimino.kvalitně to bude kluk 😉

nikkka
29. okt 2009

vyzera to tak ze vsetky budeme mat chlapcov.. 🙂

blanka.k
29. okt 2009

Tak to nic moc prognóza pro budoucí generace 😀 😀 😀 😀

nikkka
29. okt 2009

ja som si stale myslela, ze budeme mat dvojicky, aj podla prstena mi to tak vyslo... ( to sa zavesi prsten na retiazku a nad dlanou - rukou sa bud toci alebo netoci, ked kmita je to chlapec, ked sa to ci je to dievca...) ale doktor mi ziadne dvojicky nepotvrdil zatial..

doli1
29. okt 2009

😀 to jsem taky zkoušela a taky se ptat miminka co to bude.zhodně všichni kluk.to by jste nevěřili jak 2 mesíční mimi umí mrkat.kámoška říká karolinko jestli bude mít teto holčičku mrkni karoli nic všichni sranda že to dítě nemůže vnímat atd.šárka v pohodě říká karoli bude mít kluka a to by jste nevěřila jak se ta malá potvůrka rozmrkala 😅 a prstýnek se mi taky točí jen na kluka.takže sečteno a potrženo bude to Marek

doli1
29. okt 2009

já jsem tu ještě na snažilkách a tam zas všichni mají holky ještě ani jeden kluk tak budu první

andelka
29. okt 2009

Já jsem taky na snažilkách a máme tam vééélkou převahu holčiček, tak kluk by se hodil 🙂

Tak podle miminko. kvalitne mi vychází taky kluk, i když ta červená šrafovaná čára je kousek pod tou modrou, takže kdoví, ale pravděpodobně kluk. No, to jsem teda zvědavá. 😅

bramburka
29. okt 2009

taky mi vysel kluk, ale budte bez starosti, zadala jsem si tam zpetně i Xenušku a taky vysl kluk... 😝

m.c.
29. okt 2009

Podle miminko.kvalitně mi vychází kluk, vychází mi kluk i když jsem si zadala datum početí u Petrušky 😀. Takže si počkám až k porodu, to budu na 100% vědět co to je 😉 .

zdenkapo
29. okt 2009

tak podlo toho vašeho grafu mi při synovi vyšel opravdu kluk a ted mi vyšla holka,tak uvidíme, snad to do Vánoc budem vědět 😉 u syna jsem byla krásná,hezkou pleť,a ted 😠 pleť hráza a nepřipadám si tak krásná,tak uvidíme,zda mi holka bere krásu 🙂

která plánujete 3D utz- já bych chtěla právě kvůli určení pohlaví asi do ústí nad labem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre