Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
20. nov 2009

holky tak mi nemáme na druhé mimi ještě vůbec nic a manža říká,že vlastně všechno máme po Tomáškovi,ale to si jen myslí 😀 po Vánocích to začne 😉 a notož jestli to bude holčička,tak se manža po a bude sám chtít kupovat oblečky 😉 při prvnim si byl jistý,že je to kluk a to jsme si to nenechali říct a uhádl to a teď zase tvrdí,že je to Anička,tak jsem zvědavá,snad nám to v tom Německu 8.12. řeknou 😉

medan29
20. nov 2009

aaadus :ultrages. jsme brala ale doktor říkal že mi to už psát nebude že se to píše jen do 12tt a já jsem už 16tt, takže nic neberu a mám být v klidu nic nedělat a jen ležet

michalag
autor
20. nov 2009

mne sa paci tento x-lander, ale uz ho nejde zohnat ☹, takze ostavame pri tom nasom starom
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

bibi13
20. nov 2009

medan, držím palce, aby všetko dobre dopadlo..

aaadus
20. nov 2009

medan aha, to jsem nevěděla že je to jen do 12tt. jenom pěkně lež, doma se to dá vydržet, v nemocnici je to horší. a máš někoho kdo ti navaří, uklidí a tak?
zdeni máš manžela jasnovidce 😀 mě taky mamka hned od začátku říkala, že to bude kluk

zdenkapo
20. nov 2009

adus to se teprv uvidí 8.12. no říká,že snad ví,co si udělal,tak jsem zvědavá 😉

aaadus
20. nov 2009

zdeni ten můj si byl taky jistý že to bude kluk. byl by zázrak kdyby to byla holka, v jejich rodině jsou samí kluci

michalag
autor
20. nov 2009

aj ten moj ma tusaka na babu, tak som zvedava, ale ja ho trosku asi ponatahujem ak sa to nahodou na morfologickom uzv dozviem 😝 😀

inak kolko ste doteraz pribrali?

zdenkapo
20. nov 2009

tak můj manža je taky z kluků,ale jeho bratři mají holčičky,takže šance je

aaadus
20. nov 2009

michalag já jsem stále -2kg a to jím koblihy a nedzravé věci ve velkém 😀

lucik...
20. nov 2009

tak já se dneska vážila a zjistila jsem že mam nahoře 3kg 😀 To sem zvědavá kolik nakonec přiberu.. Ale 3kg nahoře ale nic na mě není vidět (já bych teda řekla že jo, protože mi jsou i těsné kalhoty) ale ostatní nic nevidí 😀 nebo to aspon tvrdí

lucik...
20. nov 2009

tak můj manža je z kluků.. a já mam bráchu.. ale chceme holčičku tak nevim nevim 😀

hepinka
20. nov 2009

ahojte, vidim,ze tu preberate vsetko mozne - pohlavie babatka, kila, jedlo, kociky 😀 U nas je este skoro (13tt) ale uz sa neviem dockat co to bude - aj ked nam kazdy tipuje chlapca. Ja som zatial pribrala asi 2,5 kg, ale obmedzovat sa nemienim aj ked samozrejme sa neprejedam. Co sa tyka kocika zatial vahame a obzerame - velmi sa mi paci casualplay a peg perego lenze su podla mna dost drahe. Tak sa drzte a krasny den vsetkym!

michalag
autor
20. nov 2009

hepinka, poslala som ti IP 🙂

pytam sa preto ze mna vcera sestricka vazila koli tomu ze potrebovala napisat vahu na papier ohladom Tripple testov a zatial som pribrala +1kg ale brusko uz mam teda riadne 😝 😀 , no mozne je aj to ze si babo berie zo mna co mi ostalo navyse po Samkovi(+8kg) a mamina mi povedala ze sa jej zda ze som naopak schudla a nie pribrala 😅

mishutka
20. nov 2009

Ahoj, tak u nás vyhrál x-lander xa09 v razicí zelené 😀 ale jestli to bude holka tak asi oranžový 😅

Manžel taky pochází z kluků a holka je u nich malý zázrak 😅 Jeho brácha má dceru a ten už se třepe, že mu spadne z lopaty 😠 protože ji každý cpe horem dolem 😉

Já přibírám furt a před porodem to vidím na 100 kg 😢

Jo a můj manžel si zas myslí, že když už bude jaro tak není třeba kupovat nějakou flísovou kombinezku a mimiš pojede domu jenom v bodyčku 😀 😝

hepinka
20. nov 2009

Kočky a nemate nejake info napr. od kamosiek na kociky Casualplay a Peg Perego, lebo pocuvam rozne protichodne nazory a uz fakt neviem podla coho si mam vybrat..dik

lucik...
20. nov 2009

hepi já se taky neomezuju 😉 a ani nehodlám. Jím na co mam chut a neřeším to, znám se, takže vím, že po porodu budu cvičit, dát zdravou stravu a půjde to dolů. Ale vždycky sem se těšila až budu těhotná a budu moc jíst co budu chtít a nikdo mi nic neřekne 😀

lucik...
20. nov 2009

hepi znám spoustu lidí co mají casualplay s4, co budeme mít my a všichni jsou strašně spokojený..

aaadus
20. nov 2009

mně se to projevuje zatím na břichu a prsou, přes stehna a zadek jsem zhubla
mishu že by otužování hned od začátku? 😀 já už mám koupenou teplou soupravičku a zdenka mě navnadila na letní fusak od Emitexu, takže ten taky pořídím
v jídle se taky neomezuje a nebudu omezovat, konečně nemusím hlídat, kolik kalorií za den sním 😀 a v létě půjde hubnutí samo. včera jsem dostala takovou chuť na meloun, ale teď asi nebudou dobré melouny že
hepi žádný kočárek není 100%, já bych vybírala podle toho co se ti líbí tobě. co může na kočárku vadit jinému nemusí vadit tobě

mishutka
20. nov 2009

hepi.já viděla Peg perego a hned mě zaujal, ale pak ta cena 23 tis. mě zchladila 😀
Mám hranici 15 tis. a víc ani ťuk, už mám našetřeno 13 tis. sbírám kovové 50,- 😀

lucik...
20. nov 2009

aaadus přesně tak 😀 Konečně nemusím hlídat kalorie 😀

aaadus
20. nov 2009

mishu my zase máme obří keramické prasátko do kterého házíme všechny drobné a šetříme na exotickou dovču, loni jsme ho po 5 letech šetření vysypali a celý den počítali penízky 😀

mishutka
20. nov 2009

Kam chcete letět?
Já mám slíbeny kypr 😉

aaadus
20. nov 2009

mishu do Thajska. letos jsme tam byli na svatební cestě a chtěli bychom se tam znovu podívat i s prckem

lucik...
20. nov 2009

my byli letos na rhodosu.. na svatební cestě a sem zvědavá kdy se kam s prckem podíváme, jak na tom budem s korunkama 😖

mishutka
20. nov 2009

Peníze budou my nebudem 😀

Tak já budu ráda když vůbec vypadnem na hory, ale i to mi stačí ke štěstí 😉

michalag
autor
20. nov 2009

zatial sa s vami lucim, ideme vyuzit ze dnes ma drahy dovolenku, tak ideme do mesta pozriet nieco pre drobca pod stromcek a na hamburger 🙂 , tak sa zatial majte 🙂

zdenkapo
20. nov 2009

adus,já ale nebudu kupovat od Emitexu letní fusak,ale letní rychlozavinovačku- fusak od Emitexu mám ale zimní combi

aaadus
20. nov 2009

zdeni jo aha zavinovačka, už v tom mám trošku guláš

andelka
20. nov 2009

adus: Tak poreferovat ještě nemůžu, balíček byl sice z Brna, ale ne z Betterfly, ale z MMB - došly mi první plínky 😵 10 bílých, 1 s potiskem, fakt pěkné, a ještě k tomu přebalovací podložka (teda asi, já se v tom ještě moc nevyznám, ale je to jakoby plínečka obalená potisklým "igelitem" 😅 ). doufám, že příští týden už to dojde. 😒

michalag: Já jsem též na kila nepřibrala nic, pohybuje se mi to pořád 65,5 - 66,5, od začátku těhu. Ale hned v počátku se mi zvětšila prsa a teď mi roste bříško. Tak snad je všechno v pořádku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre