Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

marmar1
20. nov 2009

bibi aspoń máš co plnit 😀

zdenkapo proč jedete do Německa,tady vám to nechtějí říct? 😲

bramburka
21. nov 2009

ahoj holky
s touprasečárnou je to fakt, v nejhorším se zabarikádujeme...

přebalovák budeme dělat tak, že dáme jen nástavec na obyč komodu 😉

zdenkapo
21. nov 2009

marmar jedem tam,protože na toho dr. a hlavně na ten utz jako přístroj takový jsem slyšela a četla dobré ohlasy,je to 3 nebo 4D utz,ale prý lepší a podrobnější než tady v ČR a hlavně je tam prý na tom vše lépe vidět-jako ostřeji... dostaneme fotky 3D a DVD záznam a ten dr. je Čech a jsou tam na čechy zvyklí a je to nová moderní klinika,tak se těšim co nám tam řeknou a cena není takový rozdíl od čech-chce za všechno 50eur... a zda nám pohlaví řeknou tady v ČR uvidíme, do 2týdnů bych měla jít na srdíčko-ECHO- a na velký utz do nemocnice,takže uvidíme,ale tak je logické,že na tom 3D půjde pohlaví rozpoznat lépe a jedna mamina co tam byla dokonce psala,že to s manžou na té obrazovce poznali sami,než dr. stačil cokoliv říct,tak jsem fakt už zvědavá 😉

bibi13
21. nov 2009

dobree ranko.. vyspané? 🙂

aaadus
21. nov 2009

dobré ráno,
vyspané, teď jsem vstávala 🙂

bibi13
21. nov 2009

ja som hore už od pol ôsmej.. teraz by som mala začať upratovať.. no nejako sa mi nechce.. 😀

aaadus
21. nov 2009

já mám v plánu vytřít, vysát a vyžehlit, no nevím nevím jestli se mi bude tohle všechno chtít 😀 hlavně to žehlení tak nemám ráda 😝

lucik...
21. nov 2009

ahojky 😉 Já už jsem vyspaná dávno.. Máme doma úklid.. Konečnš se dodělává ta koupelna tak sem včera do půlnoci uklízela a teď mě pěkně bolí záda a to mě ještě uklid čeká ☹
Zdeni psala jsem mu včera a ještě nic 😀 Vidím to tak na pondělí 😀 Ale sem moooooc zvědavá..

Jinak jdu ve středu na tripply a dohodli jsme se s manžou že když vyjdou špatně tak na plodovku nepůjdu.. Budem věřit NT+ 😉

zdenkapo
21. nov 2009

Lici tak to buďv klidu,mě odepsal za dva tři dny,takže vydrž určo se ozve 😉

aaadus
21. nov 2009

uklizeno, navařeni, poobědváno, teď pauzička a hurá žehlit 😝

já jdu na tripply v pondělí, komplet zpráva z genetiky jaksi nedorazila 😠

andelka
21. nov 2009

Holky, mě začlo normálně růst břicho 😀 Ještě minulý týden jsem původní rifle zapla v pohodě (jen bez knoflíku) a teď už jsou mi trochu natěsno. Tak tipuju, že brzo prubnu nové rifliky. No a jelikož jsem za ně dala 600Kč, tak mám sto chutí si pořídit ještě nějaké, když jsem na kalhoty zvyklá a v ničem jiném nechodím. Ale ještě počkám, jednak budem přešívat původní manšestráky a taky mi donese nějaké oblečení kamarádka a když mi bude, tak není co řešit - aspoň ušetřím 🙂

Ad prasečí chřipka - zas tak hrozné to nebude si myslím. Takže očkování určitě ne, jen opatrnost a vitaminky. Epidemie by měla kulminovat v druhé půlce prosince, takže plánuju mít do té doby koupené dárky, nikam moc zbytečně nechodit a chystat se na Vánoce 🙂

aaadus
21. nov 2009

já rifle co jsem měla na těsno nezapla hned ze startu, musela jsem sedět s rozpenutým knoflíkem 😀

andelka
21. nov 2009

Já taky hodně brzo. 😀 Ne, že bych ho nezapla, ale nebylo mi to příjemné. A teď už mi není příjemný ani zip, tak brzo vytáhnu buď větší rifle, nebo už těhu 🙂 Pro pohodlí bříška cokoliv 😉

xxx.klarka
21. nov 2009

Ahojky holky, dneska jsem byla na návštěvě u mámy. 🙂 Pak jsem doma zabalila dárky na Vánoce co jsem dokoupila a neteř měla dneska narozeniny. Zítra k ní jedeme, tak jsem jí pekla dortík, vymyslela si že chce barbínovej se šatama. Trošku mi to trvalo než jsem to nazdobila. 😀 Ale už mám hotovo a vypadá docela dobře, akorát mě z toho teď berou záda jak jsem se nad to nakláněla. ☹ Tak půjdu hodit koupel a pak šupky do postele odpočívat.

Nechala jsem si zkrátit těhu kalhoty a až mi to udělá, tak je asi začnu nosit. Moje rifle mi jsou opravdu více a více nepříjemné a dělá se mi ouvej když je mám na sobě.

bibi13
21. nov 2009

ja by som už tiež potrebovala tehu rifle.. čo som dedila po segrach, tak tie su mi kratke.. mam dlhšie nohy.. takže z netu si objednavať nemôžem, musím si vyskušať. .ale zase do ba sa mi nechce ísť.. mne sa páči ta jedna stránka, cz, lan neviem či si trufnem odtial objednať tie tehu rifle.. ☹

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
newyorkgirl
21. nov 2009

ahojte tehulky 🙂 tak my sme tento tyzden absolvovali v UK vakcinu proti prasacej chripke a aj AFP testy... dokonca som pribrala za mesiac len 200g a kedze mi uz vykuka dost brusko prisla som na to ze som vlastne schudla, hlavne zo stehien 😀 keby to bolo cele tehu takto to by bolo super asi mam dost pohybu 🙂

ja si v UK objednavam oblecko aj z ebaya a uz 2je tehu rifle mi nesadli... su mi na brusko dost velke hoci su nastavitelne, takze tiez mam taku dilemu ze moje oblecko male, tehotenske volne, je to hruza... nasla som jednu firmu co sije rifle aj nohavice v polsku su s takym makkym pasom na brusko tak rozmyslam nad tymi 😖

lucik...
22. nov 2009

Ahoj holky 😉 Tak já si chtěla koupit těhu rifle v pátek.. cena 1890 mě silně šokovala... A když jsem si je zkoušela tak sem stejěn zjistila že je nemůžu ještě mít, protože mám břicho do nich malé a odstává mi tam ta část kde bývá u normálních kalhot knoflík.. tak teda nevim ☹

aaadus
22. nov 2009

lucik... teda nějaké drahé, to bych už za rifle nedala. já objednala z netu a sedí perfektně i když nemám mega břicho a nic mi neodstává. jen je mám trošku dlouhé, ale to je tím, že jsem malá
dneska jsme byly s andelkou na plavání a cvičení pro těhotné a super. teplá voda, cvičení fajné, porodní asistentka nás chvílemi pěkně mučila a rozdýchávání kontraktcí je teda pěkná fuška, byla jsem zpocená až na pr... 😀

blanka.k
22. nov 2009

Ahoj holky,
Bibi - už takto nakupujete ve velkém, jo? 😀 My pult nebudeme mít, v ložnici mám větší pracovní stůl, a v koupelně takový pojízdný "stolek" tak využiju to 😉
Lucik - vidím, že to máme stejně, taky jdeme ve středu na triply a manže říká, ať se kdyžtak na plodovku vyprdnu, že věří víc NT 😉 Tak doufejme, že se takto nebudemem muset rozhodovat, že to vyjde všem na 1 😉 Ty těhu ruífle, to jsou ceny, i za jiné těhu věci.
Adus, Adel - vy jste teda akční, já dnes nevylezla z domu, venku od pátku nonstop mlha jak u Rákosníčka, dnes ještě déšť... 😝

kajamatus
22. nov 2009

tak ja som uplnou nahodou v obchode kde som vobec netusila, ze budu mat tehu nohavice kupila tehu menzestraky, teplucke s nadctavitelnym pasom na gumu a cena 10eur 😲 😲 😲 , moc som sa potesila pretoze z prveho tehu mam tehunohavky za 1200 Sk a teraz su mi volne cez stehna, no ale este do konca tehu sa to moze zmenit, alebo pri najhorsom ich dam zuzit.

tak take kupkanie pre tehulky by som brala, bohuzial u nas take nic nie ☹, je iba cvicenie s porod. asistentkou, budem sa musiet spytat doktora ci mozem chodit, pretoze pri prvom som bola rizikova a mala som klud. rezim na lozku doma a v nemocnici.

aaadus
22. nov 2009

blanka u nás ráno krásně svítilo sluníčko a už to chtělo protáhnout kostru po tom několika týdenním nic nedělání

blanka.k
22. nov 2009

Kaja - taky ještě čekám na poradnu, abych se zeptala, ajeslti chodit na nějaké cvičení / plavání 😅 A pak to napřed zkusím v bazénu s manželem, jak mi to půjde, vodu nemusím ani za netěhotna , tak než se někam přihlásím, tak to musím odzkoušet, v bazénu jsem "plavala" naposledy před 10 lety 😅 Ale už jsem si naplánovala masáže, jen ještě najít nějaké, co mají s těhulema zkušenosti (a nestojí majlant), na to už se třesu 😀

aaadus
22. nov 2009

my jsme byli plavat ve fakultce na rehabilitacích, vedla to porodní asistenka. voda byla krásně teplá, měla 30-33 stupňů a plavalo se s pomůcka co tě nadnáší. už se těším na další lekci

doli1
22. nov 2009

ahojky u nás je taky počasí jak s rákosníčka.měli jsme tu na víkend sestřenku tak jsem si vyzkoušela jaký to bude s dvěma dětmi.v baráku bordel jak prase ale zvládli jsme to.překvapivě táta si skvěle s dětmi vyhrál.
blani plavání v těhu aspon u nás v Blansku můžou i mamča co neumí plavat.je to prostě taková pohoda.jako nějaký tempa a tak se tam vůbec nedělají.hodně se plavalo s pomůckama že ses položila na vodu a oni tě nadvznášeli rovnali se záda a trochu protahování.spíš záběr na tělo je cvičení na balonech.
masáže bych si taky nechala líbit až mě budou bolet tak jedna holka to tu umí tak ji navštivim.zatim se mi stává že ráno jak vstanu tak jak šlápnu na pravou nohu tak mě zabolí vzádech ale to do chvíle přejde.
táta odjeli se švagrovkou k prabábě tak mám čas uklidit bordýlek.večer máme domluvené spol.hry u svařáčku tak at si mají kam sednout 😀

blanka.k
22. nov 2009

Doli - já se taky spíš cítím na to, že bych zvládala víc bazén něž cvičení "na suchu", do toho se mi moc nechce, ale zas si říkám, že hýbat bych se měla...kdyby to bylo jen na mě, tak mě nikdo nikam nedostane ani párem volů 😀 Včera jsem se na to psychicky připravovala doma, napustila jsem si vanu ne moc tepl vody a ošplouchla jsem si pupík, to bylo fajn... 😀 já jsem hrozný lenoch, z toho už asi nevyrostu 😅

ciknori
22. nov 2009

Ahoj, Blani, ve špáru nabízejí hrací deku s krtečkem za 999 😅 ale nemá moc vychytávek a ani nevím jak je velká, jen jsem si na tebe vzopmněla.

doli1
22. nov 2009

to já se zas na plavaní těšim jen ty balony budou namahavé.jak říkáš je to ale potřeba se hýbat.v Brně je třeba jen plavání a cvičení zvlášt ale mě přijde že hodina ve vodě je strašně moc asi bych tam zmrzla i při 33stupní.ještě se informuji jak je to v tom vyškově tam by to mělo byt s porodní asistentkou.
už čekám až mě uschnou země a pujdu umyt nádoby a budu mít hotovo.

blanka.k
22. nov 2009

Ciknori - díky za tip 😉 Schválně jsem se teda koukla na web na letáky Sparu a tu tam vyfocfenou nemají, ale mají soubor her s Krtečkem 😀

doli1
22. nov 2009

řikám si žeby další šílenec do krtečka a ono nee Blanča si změnila fotečku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre