Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ciknori
22. nov 2009

Děcka včera večer dovalili letáky a tam to je 🙂

blanka.k
22. nov 2009

aha, možná jsem to přehlídla... já občas koukám na letáky tady... http://www.akcniceny.cz/letaky/ 😉

bibi13
22. nov 2009

no blani, dobrá príležitosť čo sa týka toho pultu, tak treba ju využiť.. 😉

blanka.k
22. nov 2009

Bibi - to je jasný. Muž zas furt sleduje kočárky, tak taky čekám, kdy zavelí směr obchod s kočárkama 😅 Tady v okolí se to hrozně rozrodilo a venku je to úplná přehlídka kočárků, prý jsme byli "obviněni", že kazíme morálku v našem domě, že jsme poslední bezdětní 😀

bramburka
22. nov 2009

cauky, ja jdu na triply ve stredu 😒 doufam, ze pujdi ale i na UZ 😵 mozna by mohlo byt videt miminko mezi nohama resp. miminku mezi nohy 😵 😵 😵

blanka.k
22. nov 2009

Brambur - taky už asi týden na Marcelka psychoilogicky působím, že půjde ve středu k paní doktorce a ať se kouká ukázat, ať víme, jeslti bude Marcel nebo Etelka 😀 😀 😀
Holky, jak se pozná to obávané "tvrdnutí břicha" ...já je mám poslední týden takové bolavější a přijde mi ii mnohem tvrdší než předtím, fakt jak kdybych měla v podbřišku kámen, ale říkám si, jeslti to není tím, že mi teď to břicho fakt narostlo a už i ta děloha je asi mnohem větší než před třeba měsícem 😅 V noci se někdy probudím bolestí,jak se blbě a rychlo otočím nebo lehnu bokem na břicho,... 😅 Ale jinak jsem ok, žádné špinění, křeče, ... jen prostě takový divný tíživý pocit, občas trochu větší bolest než normálně, ale nic extra bolestivého apíš nepříjemného 😅

blanka.k
22. nov 2009

Tak už malýmu slibuju, co mu všechno koupím, až bude větší a hodný:
na výlety: http://www.mubrno.cz/index.php?detlim=43&sw=+ca...
nebo http://www.mubrno.cz/index.php?detlim=53&sw=+ca...
to mi, teda Marcelkoovi 🙂)), musí ušít mamka: http://www.mubrno.cz/index.php?detlim=49&sw=+ca...
ale nenašla jsem tam žádné oblečky pro děti s krtečkem, to asi vyrábí zas někdo jiný :(

bramburka
22. nov 2009

tvrdnutí myslím byly takove kontrakce jakoby, prostě ztvrdlo povolilo a tak dal, kup se preventivně magnesii, hořčík na to pomáhá i se na to dává a mě stačila ta magnésie

aaadus
22. nov 2009

blanka taky to mám taky, v podbřišku úplně tvrdé, ale ne pořád, jen někdy. zítra se na to u dr. musím poptat. jsem úplně mrtvá po cvičení a to musím ráno brzo vstávat 😝

blanka.k
22. nov 2009

a počítám, že když stojím, tak to asi mám být tvrdé, že? protože když si lehnu, tak mi to přijde měkkčí 😅 já bych si potřebovala ošahat nějaký cizí těhu břicho... právě, že křeče nebo jako kontrakce nemám, tak si říkám, že možná zas toho špeku na břiše tolik nemám a je to prostě ta děloha a je to ok... to zas bude mít ze mě mudr.radost až se jí budu ptát 😀 Už se tam těším, měsíc jsem tam nebyla...a pak se rychle objednat na velký UZ..a pak už tu budou vánoce.

zdenkapo
22. nov 2009

holky tak já beru od gyndr. předepsaný hořčík z lékárny 3x denně 2 tablety

Blani taky toto- sedátko jsme koupili loni Tomáškovi k Vánocům a pořád na něm rád sedí 🙂 http://www.mubrno.cz/index.php?detlim=5&sw=+cat...

jo a moje gyndr, nechce řikat pohlaví dřív jak ve 20tt,tak musim čekat na velký utz a do Německa,ale to je za 2 týdny už 😉

blanka.k
22. nov 2009

Zdeni - tuhle sedačku (tedy s různými večerníčk.postavičkami) mají teď v Globusu v akci za 999,-)... škoda, že do toho nenarvu svoji prd...zadek 😀 , to by se sedělo a třeba četlo 😀 Nevím, proč by ti to nemohla říct dřív, nám taky v tom 12tt řekli co by to mohlo být (s rezervou), ve středu se určo gyn. taky zeptám a pochopím když řekne, že tam buď nic nevidí, nebo že tam něco vydí a odhaduje to 😅 a odkáže mě na velký UZ. Tak ať jsou v Německu na vás hodnější 😉

slunino
22. nov 2009

Ahoj sice sem nepatřím, ale zítra ráno mě čeká první snad "těhotenská" kontrola u Dr a nevím jestli mám sebou mít moč z rána. Můžete mi poradit? Děkuju předem

michalag
autor
22. nov 2009

Ahojte 🙂

slunino, ak mas prvy krat poradnu tak by som si zobrala aj moc 😉 🙂

blanka.k
22. nov 2009

U nás po mě chtějí moč na každou poradnu 😉
teď jsem zase poserfovala na Aukru a provětrávám účet 😅

zzuzullka
22. nov 2009

Ahojte baby 🙂

slunino, ak ideš zatiaľ len na potvrdenie tehu tak to myslím moč ešte nepotrebuješ, teda aspoň ja som ho nepotrebovala u môjho doktora. Ten chcú až keď sa začína chodiť do poradne.

inak baby dnes som mala super zážitok, som mala brucho také trochu do jednej strany, že som tam mala takú hrčku a na dotyk to bolo tvrdšie ako na druhej strane brucha, tak si myslím že tam bol drobec 🙂

a nepremýšlali ste niektorá nad kúpou kočíka z Poľska? tam vychádzajú ževraj oveľa lacnejšie, teraz tam bola kupovať známa kočík a že vyšiel cca o 3000 SK lacnejší ako na Slovensku.

blanka.k
22. nov 2009

Zuzul - my nad Polskem neuvažovali, nemáme ho "po ruce", ale bavili jsme se o tom, a nějak nás to neláká 😅
Teď jsem objednávala nějaké věci k foťáku z Aukra, a pak jsem ťukla na Děti a dala si vyhledávat nové věci, no....dalo by se tam nakoupit 😀 😀 😀 Třeba toto se mi líbí:
http://www.aukro.cz/item821783030_krasny_komple... 😉

zzuzullka
22. nov 2009

blani, to je peknučké 🙂 ja sa idem práve pokúsiť nájsť nejaké stránky s kočíkmi čo sú tu v okolí a popozerať čo majú, ale začínam mať z toho hrôzu. ja by som bola najradšej keby mi niekto nejaký vybral a hotovo 😀 , lebo na toto moc nie som.

blanka.k
22. nov 2009

já jsem dala mužovi za úkol zjistit jaké značky jsou dobré (a i autosedačky, aby to šlo ev.nakombinovat) a pak půjdeme je zkoušet do kamenných obchodů a buď objednáme přes net nebo když narazíme na akci v kamenném obchodě tak tam 😉 Zatím mi hlásí, že Maxi-Cosi a Peg-Perego jsou dobré a hledá dál 😉

zzuzullka
22. nov 2009

jej tak to máš super, môjho by to nebavilo hľadať. ak ti to nebude vadiť tak po skončení úlohy o hľadaní mi môžeš dať vedieť čo zistil, aké sú teda dobré a ktoré naopak by ste nekupovali 😀
nejako sa mi začínajú krížiť oči tak idem asi do postele, lebo už aj tie písmenká sa mi rozmazávajú. tak dobrú noc 😉

blanka.k
22. nov 2009

jasně , to já sem hodím 😉 dobrou

denkolc
22. nov 2009

Jeeej, prepáčte, že som vám sem nakukla....bola to náhoda...ale krásne sa vás číta...."problémy", ktoré máte, sú fakt úžasné...
Napr. kupovanie kočiarika, sledovanie trendov, chodenie po obchodoch a porovnávanie cien....požiadavky ako prehadzovacia rúčka, nafukovacie kolesá, nízka hmotnosť a pod.....ach, ako to len letí....
Držíme vám palčeky, nech máte čo najmenej starostí a ooobrovské množstvo radostí.... 😉 🙂

blanka.k
22. nov 2009

Denkolc - děkujeme 😉
Všem dobrou a tady něco pro lepší náladu :

made in china
Poprvé: Bůh navštíví Českou republiku: "Češi, jestli do roka nepřestanete krást, tak zmáčknu červené tlačítko a Česko půjde do pekla!" Uplyne rok. Bůh se dívá, a vidí, že se Češi polepšili. Podruhé: Bůh navštíví Ameriku, povídá: "Jestli do roka nepřestanete kouřit, zmáčknu červené tlačítko, půjdete do pekla!" Po roce se na ně Bůh dívá a vidí, že Američani přestali kouřit. Do třetice se Bůh vypraví do Číny a říká: "Jestli nepřestanete do roka vyrábět nekvalitní výrobky, zmáčknu červené tlačítko a půjde Čína do pekla!" Po roce Bůh vidí, že Čína pořád vyrábí nekvalitní výrobky. Zmáčkne červené tlačítko a nic. Podívá se blíže na přístroj co s tim je a vidí tam napsáno: "Vyrobeno v Číně!" 😀

lucik...
23. nov 2009

Dobré ránko 😀

Blani dobré 😀 😀 😀

bondy1
23. nov 2009

Dobré ráno maminky 🙂 Na NT skríningu som sa pokúšala zlomiť doktora, čí by neodhadol chlapca alebo dievčatko - malé malo dôsledne prekrížené nôžky, tak sa nedalo - dúfam, že pri najbližšom sone už nebude taká hanblivka 😀 Zajtra máme volať kvôli výsledkom triple testov, snáď bude všetko OK. Pomaličky kompletujem vianočné darčeky, tento rok väčšinou cez internet 😀, študovala som niektoré diskusie, napr.: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea..., ono je toho fakt veľa - na bábetko sa dá minúť majland, snažím sa pribrzdiť, ale niekedy sato nedá 🙂

bondy1
23. nov 2009

o mesiac a kúsok sú vianoce 😀

medan29
23. nov 2009

Dobré ránko!tak mám za sebou den bez špinění, jupí, ve středu jdu na kontrolu tak doufám že bude vše ok, jo a tiše vám závidím to cvičení já mám vše zakázáno, jen odpočívat a ležet

michalag
autor
23. nov 2009

Dobre ranko 🙂 ,
medan, tak snad to bolo uz naposledy a teraz uz bude len lepsie 😉 🙂

blanka 😀 😀 😀

doli1
23. nov 2009

dobré ránko
šimka mám ve školce tak si můžu užívat volna
medan nezávid a pěkně dál lež a raduj se že to dobré.při další těhu si vše vynahradíš.

medan29
23. nov 2009

no to doufám, ale do práce mi asi už doktor nedovolí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre