Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
1. dec 2009

Chtěli bychom ale vvidět "naživo" tento http://www.x-lander.cz/x_zobraz_vyrobek.php?obr...

zdenkapo
1. dec 2009

Blani já přesně nevim z hlavy ty částky,ale na aukru to je rozepsané,ale jsou to jen korunové,někdy haléřové položky... dle výše prodejní ceny,ale je to kryté tím,že ten kupující i prodávající bývají ověření adresou a kdyby něco,tak se můžeš se sporem na aukro obrátit

mishutka
1. dec 2009

Kombinaci????? a za kolik???

vladkaz1
1. dec 2009

balanka ja som bola s x landerom spokojna len sa ti neda otacat korba na nom

terkajesterka
1. dec 2009

ahojky, jdu vás pozdravit po dlouhé době 😀

zdenkapo
1. dec 2009

tu jsou přesně měsíce těhu dle tt https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... zde fce viaminů https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

takže já budu na Vánoce již v 6.měsíci 🙂

blanka.k
1. dec 2009

Mishut - sport + korba + nějaká jejich autosedačka něco přes 19.000 😉 , bez sedačky asi 17.000, Perego měli 11.000 sport. a 4500 korbičku 😉

terkajesterka
1. dec 2009

😀 holky, tolik z vás už ví pohlaví miminek 😀 to teda koukám 😉

blanka.k
1. dec 2009

Ale teď nevím,jestli mluvila o 3 kolce nebo 4 kolce, byly vedle sebe a na jendom byl sporťák, na druhém korbička... ale předpokládám, že to nebude extra rozdíl 😅

lucik...
1. dec 2009

já začínám v sobotu 5.měsíc 😉

blanka.k
1. dec 2009

Terko - myslímm, že jsi jedna z málo, co pohlaví nechce vědět... 😉

blanka.k
1. dec 2009

Lucik - tak to já v tom případě taky 😀

mishutka
1. dec 2009

to si děláš prdel 😀
U nás i na netu sport+korba10500-11500 a autosedačka MC 3500,-,x-lander do 3000,-
Takže +- o kolo 15000,-
Peg perego(nevím typ)komplet 23000,-

terkajesterka
1. dec 2009

teda to je pálka za ty kočárky, co? My jsme platili 10500 za kombinaci Inglesina Magnum, byl levnější, protože to byla asi 2 roky stará kolekce.
blani, mám asi 3 kamarádky, které to taky nechtějí vědět 😀 takže určitě nejsem jediná. možná tady v květnu 2010 😀

zdenkapo
1. dec 2009

Terka asi budeš jediná tu kdo nechce znát pohlaví předem, ale já jsem při prvním taky chtěla mít překvapení,tak mě spíš taky udivuje,že i tolik prvomamin chce znát pohlaví

blanka.k
1. dec 2009

My půvo.chtěli Perego GT3 a ta by vyšla na cca 19. tady v obchodě (sport+korba+autosedačka). Ten jediný z Perega má totiž větší kolečka. 😅 Jinak se mi jiné typy od Perega nelíbí. Ten Xlander z hlavy nevím, co t bylo za tip.

blanka.k
1. dec 2009

teda tYp 😅

mishutka
1. dec 2009

zdenka.protože jsme zvědavé 😀
A já osobně nechci aby moje dcera měla jenom žluté nebo zelené věci ☹
A kluk musí být frajer.
Neutralní věci mě neberou!!!!! 😅

blanka.k
1. dec 2009

Mishut - přesně tak... jak se mi potvrdí kluk, tak nastane modrá a zelná mánie, modrou miluju 😀 a když to bude holka, tak i tak asi bbude modrá převládat a do toho žlutá a červená 😀 ale když koukám na svůj pupek.. tak to aasi budou dvojčata 😀

terkajesterka
1. dec 2009

tak my jsme měli výhodu, že dědíme po kamarádčiných dětech a ta má chlapečka i holčičku, takže neutrální žlutou a zelenou zas tolik nemáme 🙂

terkajesterka
1. dec 2009

a přiznám se, že kdybychom měli holčičku, tak určitě nebude chodit v růžové 😒

mishutka
1. dec 2009

blanka.mám i bílé věci ale jak je pos... tak radší barevné 😉
Třeba holčičce šatičky a klukovy zahradníky když bude dobrý kup 😀

mishutka
1. dec 2009

Neříkám růžová, ale holčička má vypadat jak holka a ne same oblečení s traktůrky, autičky a nevím co ještě 😀

terkajesterka
1. dec 2009

no jasně že kdybychom teď měli holčičku, tak bych asi nějaké šatičky a holčičí věcičky pořídila, ale stejně bude nosit věci po Jiříkovi, když jich už máme tolik 😉
ale možná to jsou liché úvahy, třeba čekáme zase chlapečka 😉 a pak nebudeme muset nic řešit

mishutka
1. dec 2009

terka:já si taky nedělám plane naděje, ale furt mám tu možnost volby věcí.Dědit asi nebudu tak co jiného mi zbývá 😉

Pa holky musím se loučit jdu nakoupit masíčko na uzení 😀

terkajesterka
1. dec 2009

tak dobře nakup, ať vám to chutná 🙂

vladkaz1
1. dec 2009

http://www.babybazar.sk/Pieree-cardin-toledo-id... volado tu spominal tento kocik tu je jak novy za super cenu a pekny 🙂

monikapd1
1. dec 2009

ahojte babule nemate tu niektora zoznam co treba do porodnice?? hm rada by som si ho precitala. vopred dakujem 😉 ak ano tak mi ho prosim poslite do IP 😵

terkajesterka
1. dec 2009

moniko, seznam nemám ☹ zkus projít nějaká fotoalba, často to tam holky mají místo fotky.....

monikapd1
1. dec 2009

terka dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre