Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
4. dec 2009

my se naštěstí v otázce bydlení s rodiči shodneme - nikdy s nimi nebydlet. s tchýní bych nechtěla bydlet ani za nic. s našima asi taky ne i když máme naprosto suprové vztahy

lucik...
4. dec 2009

já bych přimo s nimi taky bydlet nemohla.. ale máme každý všechno svoje, jen dva baráky na jedné zahradě.. Tím je to taky jiné než přímo bydlet u nich.

mishutka
4. dec 2009

lucik:pro mě ani to 😀

skretik
4. dec 2009

Dekuju holky 🙂 . Lucik horcik prave beru od pondelka, bolela me porad hlava a doktor rikal, ze by to mohlo byt nedostatkem,tak mi ho predepsal a rekla bych, ze to pomohlo, hlava uz moc neboli.

Mushu jsem bohuzel v praci 🙄 , ale nerekla bych, ze jsou to streva, ty ja poznam, boli me fakt spis v podbrisku, no pockam pres vikend a kdyztak se zastavim u DR., snad to bude v pohode.

My bydlime v domku s nasima, mame vlastni patro a naprosto v pohode. Vidime se kdyz chceme, oni k nam vubec nechodi, spis my k nim a myslim, ze jsme vsichni spokojeni 😉

babara
4. dec 2009

No jo, to bydleni s tchyni je pro me ted aktualni ☹ mas mishu pravdu, ja presto, ze mam skvelou tchyni a myslim, ze jsem celkem nenarocna, tak jsem ve stadiu, kdy me toci, cokoliv rekne nebo udela. Asi by bylo jine kdyby to byla moje mama, takhle je to takovy, ze si jedna druhe nic nedovolime rict, pritom s vlastni mamou bych bydlet nemohla, to je tchyne milionkrat lepsi, ale stejne, no..

Dnes se uz poustim do peceni, du udelat linecke testo a zkusim ty Blanciny susenky. Nemate holky v elektronicke forme nejaka klasicka vanocni cukrovi (recepty 🙂 )? Kdyztak hodte link nebo poslete IP, dikec.

mishutka
4. dec 2009

babara.to je ten problém nejsem člověk co bude držet hubu za každou cenu 😉
Manžel mě má rád takovou jaká jsem a ví, že mám pravdu a když ne mi to řekne 😀

Furt mít strach někoho neurazit, že mi pak nepohlídá nebo něco podobnýho.
Nebo aby na mě někdo furt nadával před rodinou co dělám a nedělám.

Švagr bydlí na baráku a jeho tchýně k ním často jezdí, furt na ní nadává, že otravuje, ale když mu hlídá děca, seče trávu a pomáhá na baráku tak je ta nej.....

terkajesterka
4. dec 2009

cauky 😀
barčo, tebe jsem dlouho neviděla, všechno v pořádku? Pár stránek předem jsem zahlédla Kristýnku 😀 😀 nestíhám dočítat, jen jsem to prolítla 🙂

yanika
4. dec 2009

skretik: ja mam podobne pocity a hlavne v noci, zobudim sa na bolest a ked idem na toaletu, tak to prejde..
minuly tyzden som na poradni mala krv v moci, tak som sa preliecila urinalom a myslim ze to trosku ustupilo, tak mozno to budes mat tiez od toho mechura.. 😉
A tiez ma to pobolieva v priebehu dna, ale priznam sa ze som ten horcik este neskusala.. po vikende Ti napisem - dnes som si ho bola kupit.

michalag
autor
4. dec 2009

Ahooojte, tak som vas prisla trosku pozriet kym sa maly hra, aj ked za chvilku ideme obedovat (cakam kym trosku vychladne polievka) a potom si snad na chvilku zdriemne 😅

Baby co idete zajtra varit??? mna fakt nic nenapada 😒

mishutka
4. dec 2009

Zítra vaříme ražničí a kaši 😉

terkajesterka
4. dec 2009

my budeme mít pečenou rybku 😀 asi s bramborem nebo hranolkami 😉

xxx.klarka
4. dec 2009

nám asi ještě zbyde z dneška sekaná a bramborová kaše, ale přítel dneska jede zítra zabít prase a zítra bude dělat sekanou a vařenou asi, takže stejně na oběd nepřijde.

babara
4. dec 2009

Ahoj Terko, je mi celkem ok, zvracim jen v aute, tak se mu se celkem vyhybam. Poranu je mi taky divne, ale chce to mit plnej zaludek. Pak je mi zas po jidle tezko 😀 😀 😀
No akorat porad necitim pohyby, tak se tesim za tyden na UZ, snad bude vse ok. Moje doktorka mi totiz ani neposloucha srdicko a naposledy jsem na UZ byla ve 13tt.
Terko, kdy jdes na ten velky UZ, jdes taky do Podoli? Nebo ti ho dela tvuj gyndar? Zajimalo by me, jaky je, jestli tam jde dobre mimi videt, jestli je to 3D nebo normal.

terkajesterka
4. dec 2009

klárko 😉 nestihla jsem dočítat - nechtěla jsem se tě otázkou na věk nijak dotknout a nemyslím si, že je někdo moc mladý na dítě v 19 😀 naopak, ta tvoje holčička bude mít pak mladou maminku a kámošku.

Rozhodnutí, zda mít dítě nebo ne nemusí souviset s věkem a pokud jste k tomu rozhodnutí dospěli oba, tak je to super 😉 a jak tady už někdo psal, je to jen a jen vaše věc, nenechte si do toho mluvit 😀

mně je 30 - jen abych nevyzvídala a sama pak nic neřekla 😀

terkajesterka
4. dec 2009

barčo, utz mi vždycky dělal jen můj doktor, do Podolí mě předal do péče až 2 měsíce před porodem. Utz má normální - asi žádná hifi mašina, ale všechno tam bylo vidět. Ještě mi dr. doporučil echokardiogram v Gennetu, ale rozhodla jsem se tam nejít, není to nezbytné vyšetření.

Pohyby jsem začala cítit ve 13tt, ale v poslední době taky nic moc necítím.

xxx.klarka
4. dec 2009

terkajesterka: Vůbec jsi se mě nedotkla, to mě mrzí, jestli jsi to tak pochopila z toho co jsem napsala. Jé kéž by si tak měla pravdu a byla to opravdu holčička, to bych byla štastná 🙂 Né že bych za kluka nebyla, ale ta holčička by mi udělala větší radost 🙂 Jinak moc děkuju za pordporu. A jak píšeš, kecat si do toho rozhodně nenecháme. Vyslechli jsme si toho až dost, ale vždy to šlo rychle dovnitř a rychle druhou stranou ven 😀 😅

terkajesterka
4. dec 2009

klárko 😀 😀 😀 neboj, nepochopila jsem to tak, jen jsem si říkala,jestli jsem nebyla nevhodně zvědavá.....já občas napíšu něco ještě dřív, než si to promyslím. A tu holčičku ti moc přeju 😀

xxx.klarka
4. dec 2009

terkajesterka: Tak to jsem ráda 🙂 Mě nevadí když se někdo ptá na osobní věci, myslím že to není nic tajného 🙂 Já si jí taky moc přeju 😀😀 a doufám, že se nám v úterý ukáže, abych měla alespoň malou naději že to bude cácorka. 😀

terkajesterka
4. dec 2009

radši si nic nepřej 😀 a počkej 😀 já mám taky kamarádku, co si tak moc přála holčičku a co myslíš, že čeká? 😀 😀 😀

mishutka
4. dec 2009

terka:to co my všichni-lulana 😀

doli1
4. dec 2009

já měla šimona v 21letech a každý se divil proč tak mladá.chtěla jsem tak brzo.možná je to druhym těhu možná věkem ale beru to trochu jinak než to první.přijde mi ted i fajn to že budu mít odrozeno mohu nastoupit do práce a scela zajistit svoje děti.třeba moje kámošky mají všeljaké připojištění,stavební atd já tohle nemám vybralo se vše na stavbu a krom životního a připojištění už nic mít nebudu vše pujde do dětí a budu se snažit naspořit co nejvíc pujde.nechci aby jste si to někdo stáhl na sebe ale oni cpou peníze do sebe málo co si dají bokem.postaví dům stoho co naspoří potom budou na mateřské a najednou jim bude 40 a začnou zajištovat budoucnost svích dětí.nevim ted se lopotíme aby jsme všechno splatili.řekla bych že máme nejhorší období ale jak ho přejdem bude už líp.chtěla bych aby děti byli zajištěny nějakýma panězma.jsme mladí budu mít víc času na to abych je zajistila.dřív bylo normál 5dětí ale ted nemáte šanci je zajistit 😖

nara
4. dec 2009

Ahoj holky!!! Tak jsem vás poctivě od včerejška přelouskala!
Klárko, já myslím, že na věku až tak na nezáleží. Spíš, jak se kdo cítí. My jsme se rozhodli pro dítě a svatbu v 26 a kamarádi na nás koukali dost divně, že je brzy a rodiče naopak byli nadšený a jsou dodnes. A když se dneska rozhlídnu, tak jsme určitě nic neztratili, naopak jenom získali. Bytový poměry jsme řešili za pochodu a taky to šlo.
Mně je úplně jedno, co budeme mít. Manža by to chtěl vědět, ale já ne. Takže bude mít asi smůlu 😀
Příbuzní a známí dostanou eventuelně za úkol přinést do kouta něco růžovýho, kdyby se nám náhodou povedla holčička.

zdenkapo
4. dec 2009

holky tak co se týče obědu tak mi máme králíka na zelenine-manža upekl a jen jsem udělala brambory tak asi zbyde i na zítra-stejně ráno vyrážíme zase "za Ježíškem" tak aspoň bude vařeno

nemůžu dočkat úterka 4D,snad bude vše ok a řeknou nám pohlaví

doli1
4. dec 2009

ještě k tomu bydlení.nejlepší je byt úplně oddělaný.my bydleli s mími rodiči a bylo to na hlavu.idkyž jsme měli svoje patro tak tam stále byli.hrozně mě hlídali jak kdyby nepochopili že už se nemusim jich ptat jestli můžu ven ale že se už ptám zdenka.no bylo to strašný.tchýně nic neřeknu ale řeknu to manžovi a ten ju pak sjede ale svim rodičům neřeknu nikdy nic.mám je ráda a nechtěla bych je naštvat ani urazit tak mlčim.nejlepší byt sami ted se máme fajn ikdyž jsme začali bydlet s kuchyní a jednim pokojem ale byli jsme ve svim.

některým se skoro celé těhu dělá vnitřní ultrazvuk.u někoho nadokážou projít ty vlny tak to řeší takto.

nara
4. dec 2009

Já si taky myslím, že kdyby člověk myslel, až moc dopředu, tak děti nikdy mít nebude. Tím samozřejmě nemyslím, že když jsou dva na pracáku, bydlí u rodičů a volný čas tráví po hospodách, že by měli ideálně založit rodinu. Ale trocha skromnosti taky neuškodí, protože jinak to dítě před 40 fakt nehrozí 😉

terkajesterka
4. dec 2009

mishutko 😀 😀 no jasně 😀

krystýnko 🙂 ahoj 😀 na nás se ani nikdo nekoukal divně, protože jsme se vzali po 7 letech (mně bylo 27). Bytové poměry řešíme průběžně a celkem laxně, ono to vždycky nějak dopadne 🙂 zatím máme kde bydlet a rekonstrukci bytu řešíme nějak pomalu.

to jsem zvědavá, jestli nakonec bude mít Fratišek bráchu nebo ségru 😀 já tipuju ségru 😀

nara
4. dec 2009

Já tvrdím, že nejlepší vztahy s rodiči začíná po 100 km 😀 😀 😀 Díky tomu posledních 5 let vycházím s našima výborně. I když teď začínám sakra oceňovat druhé rodiče na druhém konci Prahy, když potřebuju občas malýho pohlídat a taky ochotu našich sednout do auta a těch 100 km přijet.

nara
4. dec 2009

Terko, my jsme se brali po roce a s naší party se vzal po nás už jenom jeden další pár 😀 😀 a zatím nic dalšího v nedohlednu.
Já jsem taky zvědavá, co to nakonec bude 😀 Vždycky se ho ptám, co v tom bříšku je, jestli kluk nebo holka a on to mění tak dvakrát za den 😀 😀
A jak jste na tom Terko, kdy se budete stěhovat?
Já teď marodím, ale až budu fit, mohli byste zaskočit!

terkajesterka
4. dec 2009

to můj táta říkal taky - odstěhuj se nejmíň 100 km od nás 😀 😀 😀 😀 no a my se budeme stěhovat cca 3km od nich 😀 ale nebojím se, že by to nědělalo dobrotu, vycházíme dobře jak s jedněmi, tak s druhými rodiči.

nara
4. dec 2009

já se na oboje rodiče vždycky moc těším, ale domů se pak těším vždycky ještě víc 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre