Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
10. dec 2009

já jedině můžu zkusit napsat kamarádce které se narodila holčička letos v květnu. já jsem se dívala na fotky když jsem byla malá já (narozena v červnu) a celé léto jsem nosila nosila dlouhý rukáv. brácha je zase narozený v dubnu a na fotkách měl krátký rukáv. mám hodně bodyček s krátkým rukávem, tak ještě dokoupím kabátky ať se to vynosí

blanka.k
10. dec 2009

A v jakých obchodech vám přijde, že mají hezké věci - mě se docela líbí v Tesku a CaA, v HaM to taky jde, ale nemají toho tolik. V Nextu měli pár věcí, stejně jako v MarksSpencer nebo Zara. 😉 A co mě překvaopilo, byla jsem v Puntanele a ještě v nějakém podobném obchodu a některé věci nejsou drahé. 😉 Jo a v Kice (nábytek) taky mají oblečení (ale fakt jen pár), tak jsem koupila pěkné punčocháčky 😉

bibi13
10. dec 2009

mishutka 🙂 🙂 🙂 ale aspon niečo..

antynka1
10. dec 2009

Ono s tou velikostí to asi nejde nějak zobecňovat - každé miminko bude jinak velké, takže dopředu těžko hádat jaká velikost bude ta pravá. Já osobně si pořídím tak 2 věci velikosti 56 a pak se uvidí..... Dokoupit se to dá vždycky.

m.c.
10. dec 2009

já jsem nejmenší kupovala 56, a jenom pár kousků, je fakt že v tom zezačátku plavala, ale jenom tak prvních 14dní🙂. Menší velikost nemá vůbec cenu kupovat, pokud to není nedonošený dítě. Určitě víc těch 62.

aaadus
10. dec 2009

blanka tesco, HaM, CaA, Lindex. V Kika jsem kupovala body s dlouhým rukávem. Byla jsem se podívat i v Kik, měli tam pěknou chlupatinu. Včera jsem byla v Chiccu a strašně draho tam bylo. Já mám zatím vše velikost 56, ale liší se to podle toho od jakého to je výrobce. Mám už koupeno i něco teplejšího kdyby byl chladný květen. Teď teda musím začít kupovat ty větší velikosti

blanka.k
10. dec 2009

Lindex, to se přiznám, že neznám. Tady v Chiccu jsem kupovala tričko, měli skoro na vše 40% slevu, takže to vycházelo cenově jako jinde 😉 Ale když jsem chtěla koupit nějaké dupačky, kabátek a čepičku, tak vždycky jim něco z toh o vadné vel.chybělo 😅

xxx.klarka
10. dec 2009

Vy jste toho nakecali za takovou chvilku.

mishutka: gratuluju ke Štěpánkovi🙂

aaadus
10. dec 2009

blanka já v Lindexu byla poprvé minulý týden a pěkné oblečení tam mají. teď mají na vybrané druhy dětského akci 3 za cenu dvou. líbilo se mi, že měli body pro kluky i s červeným vzorem, ne jen modré. v Ostravě v chiccu měli slevněné jenom overalky, nejmenší velikost 80
a co mě zarazilo u těch miminkovských, že jsou na klasický zip. nemůže si tím mimčo ublížit?

zdenkapo
10. dec 2009

Mishu gratuluju k chlapeckovi

Blani,kupuj větší,to maličké 56 jen pár kusů, nejlíp opravdu 62,když budou dupajdy delší,stejnak dáš ponožtičky nebo ty bavlněné bačkůrky... a v Tescu radši O-3

mi taky už můžem nakupovat- HOLČIČÍ

jinak Anička měla na 20 +4tt 340g

nasvačíme a jdu péct

zdenkapo
10. dec 2009

jo a Tomášek je červnový a trika- teda body s krátkým rukávem jsme na ven hodně uplatnili-hlavně na ven do veder,hlavně v kočáru

blanka.k
10. dec 2009

Adus - koukala jsem na web, u nás v Olympii taky je Lindex, příští týden tam mám sraz s kamarádkou, tak tam kouknu. Teď v týdny jsem ho asi přehlídla, protože co vypadala jako obchod s hadříkama, tak jsem vlezla.
Zdeni - gratuluji k holčičce, to vám řekli v tom Německu?

zuzub
10. dec 2009

ahoj, tak po dlhsej dobe, sa ozývam, dnes som mala poradnu, všetko ok, mimčo si krásne rastie 😵 ale zatiaľ sa neukázalo kto býva v brušku 😨 tripple dopadli výborne, tak mám radosť 😅
21.12.09 idem na veľký UTZ, aj spolu s manželom tak tam sa hádam dozvieme či to bude chlapček alebo dievčatko

lucik...
10. dec 2009

ahoj 😀
Sem celý den pekla... bleeeeee...

mishu gratuluji k chlapečkovi 😉

tak my máme oblečení zatím jen 56, ale už kupujem jen 62 protože toho máme v té 56 až moc 😀

lucik...
10. dec 2009

zuzub gratuluji k triplům, samé dobré zprávy 😉

aaadus
10. dec 2009

zuzub hlavně že jsou tripply v pořádku
lucik... no ty jsi šikovná 🙂

lucik...
10. dec 2009

aaadus no ale ted umiram 😀 mamka slaví ještě zítra narozky tak sem musela dělat dort...

bibi13
10. dec 2009

ńo končene máme doma DVD zo 4D.. a ako tak pozerame, tak je tam pipik.. 🙂.. idem spraviť album a dam tam foto..🙂

bibi13
10. dec 2009

tak som tam dala nejaké foto.. tak skuste pozrieť, ak budete chcieť.. 🙂

xxx.klarka
10. dec 2009

bibi: hezký foto 🙂

allie69
10. dec 2009

no my mame termin na 01.05.2010... tak to sme na hrane.. 🙂

mishutka
10. dec 2009

Všem děkuju za gratulačky 😀
Rodina je nadšená ale to jméno Vendelín jím moc nejede asi budeme muset s pravdou ven, že to bude na 99% Štěpánek 😉
Za odměnu jsem mu koupila capačky a v sekáči mikšu next a frajerskou košili 😀

Mě je líto dát za mikinu 300,- když jí můžu mít za 45,- 😉

doli1
10. dec 2009

za chvíli si budem gratulovat k prvním zoubkům 😀 😀 😀
dnes mě to těhu nějak zmáhá.bolí mě záda a nemohla jsem si obut ani boty 😖

lucik...
10. dec 2009

bibi fotečky moc krásný 😉

mishu přesně tak, já to taky tak mám 😉

doli1
10. dec 2009

bibi máte potvrzeno co je to za pohlaví?mě přijde že je dost podobný na tatínka 😀
já preferuji mít pár pěkných věcí na návštěvu a k dr.jinak věci s mmb stačí.takto jsme to měli skoro do tří let až nastoupil do školky muselo se pořídit víc věcí

aaadus
10. dec 2009

bibi pěkné fotky 😉

zdenkapo
10. dec 2009

Blani jj,psala jsem to tu hned v to úterý večer... viděli jsme to krásně v tom Německu a pan dr.nepochyboval, ukázal nám stydké pysky,takže je to holčička 😉

bibi13
10. dec 2009

dakujem dakujem..🙂.. doli, nemáme práveže.. len sa nám zdalo, že tam je pipik.. no vidíš a segra so svokou tvrdia, že je drobec na mna, len nosík ma po tatovi.. 🙂

mishah
10. dec 2009

Holky, dobrý večer 🙂 Už jsem tu dneska nakoukla odpoledne, napsala sáhodouhý příspěvek a nato jsem ho nějak nechtěně smazala 😅 takže:
mishu: moc gratuluju k chlapečkovi 😵 😵
bibi: taky gratulace 😵 😵 a řekla bych,že ten pindík je docela hezky vidět 🙂 něco takového nám ukazovala dr Lukáška a říkala, že vidí pindík a pytlík 😀
Jinak u nás počasí hrůza, už mě z toho chytá depka...nemám s malým jít kam ven,jak někam vyrazíme začne jak naschvál pršet 😠 Tak snad se to počasí zlepší 😉
aaadus: ty overalky se zipama se mi osobně docela osvědčily,protože se hrozně rychle oblíkaly(nejhorší byly naopak knoflíky-ty jsem pak vyřadila a ani nepoužívala a zapínání na zádech☹
Já si budu asi nějaké letní věci půjčovat od kamarádky,co má jarní mimčo.protože jak máme Lukyho na zimu, tak s těmahle věcma jsme na tom bídně...a pak určitě něco přikoupím,jak se znám 😀

arcik
11. dec 2009

Dobré ránko holky......

koukám že dneska vedu..jsem tu první....
jakpak se máte při pátku?
já a malá jsme v pohodě....malej ude pravděpodoně tanečník áč tam dole sebou furt mele... 😀 jinka mě teda docela šíleně olje kozince holky,to je olest jako prase....to u prvního těhu nepamatuju.....fuj... 😅

holky zeptám se,kdy zdobíte vánoční stromek?já chci teď v neděli..aby se malá potěšila ze stromku dýl než týden 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre