Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
29. dec 2009

lucik, tak to sme dve 😝 , ja som si kupila skoro 2kg bananov ze mi vydrzia aspon 3 dni a na druhy den vecer uz nebol ziadny lebo drahy polovicu zjedol 😅 😀

aaadus
29. dec 2009

lucik právě manželovi se moc ty moderní kočárky nezdají z technického hlediska a když jsem mu ukázala inglesinu tak byl nadšený, že konečně normální kočárek

michalag tak nevím jestli se mi prsa plní, ale někdy je mám hoooodně napnuté a jakoby mi v nich mravenčí a někdy je mám úplně horké

iwonka
29. dec 2009

aadus ked ja som u lekara nebola uz vise mesiaca lebo to vseko vislo tak zle kvoli sviatkom idem az pondelok tak sa snim porozpravam lebo za ten mesiac sa toho vela stalo..uz mam aj obavy ci je vsetko tak ako ma byt:(((( ☹ neviem sa uz dockat pondelka...

michalag
autor
29. dec 2009

bibi kapusta nafukuje

lucik, tak staci kupit sumive? tak teda ti stacia? ... ja chcem len preventivne ved ak by bol problem tak by som isla k dr alebo do nemocky

lucik...
29. dec 2009

aaadus no manžel to na mě taky zkoušel, ale neprošlo 😀 My se pořád rozhodujem mezi Peg Perego a nebo Jané Nomad.. mě se mooooc líbí ten Nomad ale chodíme v létě často na brusle a na to je lepší na tříkolka protože má ruční brzdu ☹

aaadus
29. dec 2009

iwonka tak si kup do pondělí aspoň ty šumivé a minerálky a v pondělí mu určitě všechno řekni a o tabletky si klidně řekni. no já jsem taky včera měla dr tolik otázek a zrovna tam zaskakovala její dcera tak jsem otravovala jí 😅 a neboj, určitě je všechno v pořádku 😉

a bánan je nejlepší se šlehačkou a čokoládovou nebo karamelovou polevou 😀

lucik...
29. dec 2009

michal tak preventivně ti podle mě šumivé stačí 😉 já je mám taky jen preventivně 😉

iwonka
29. dec 2009

baby skuste si kuknut tuto podlozku co na to hovorite????http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lucik...
29. dec 2009

aaadus mě stačí banán normálka 😉 Ale mám ráda ty čerstvé, napůl skoro zelené 😀 😀 Ty hnědé už ne e 😀

aaadus
29. dec 2009

lucik tak u nás brusle nehrozí 😀 manžel je na to strašné dřevo a mě to taky moc nejde, raději bruslím na ledě. no a hold někdy manželovi v technických věcech musím dát za pravdu, i když strašně nerada 😀

lucik...
29. dec 2009

iwon podle mě je ta podložka zbytečná.. Vždycky můžeš dát vedle toho mimča polštář aby se nepřekulilo 😉

aaadus
29. dec 2009

lucik tak zelené banány jsou moje. jak už to má hnědý flek tak to nevezmu do pusy 😀
iwonka to je myslím věc bez které se dá obejít. stačí srolovat deku a je to

lucik...
29. dec 2009

aaadus no já přemýšlím že koupíme taky to jane... po rovině to bude v pohodě a dole budu kdyžtak vozit boty a když bude kopec tak se hold přezuju 😉

lucik...
29. dec 2009

aaadus přesně 😀 😀 😀

michalag
autor
29. dec 2009

tak ja som nasla este jeden schovany banan tak teraz sa napchavam 😝 😀

iwonka
29. dec 2009

dakujem za radu🙂)))))))))) 🙂

aaadus
29. dec 2009

lucik no my asi tu inglesinu. manžel říkal že už ten kočárek raději koupíme ať nad tím furt nemusím přemýšlet 😀 ale aspoň mám zábavu když jsem doma

dezyre
29. dec 2009

aadus .. tak i my přemýšleli nad inglesinem.. a nakonec to bude bolder sd ... a to z důvodu, že má otočný přední kolečka o 360 stupňů... 😉

aaadus
29. dec 2009

dezy bolder byl taky můj favorit, ale tady v diskuzi o něm nebyly holky moc spokojené. a i včera v obchodě jsem se ptala paní a říkala, že si myslela že půjdou více na odbyt a moc nejdou prý. maminy se zase vrací ke klasice

bibi13
29. dec 2009

michalag viem, že kapusta naduva, ale toť vše?

michalag
autor
29. dec 2009

bibi, ja som kapustu teraz cez sviatky jedla a dokonca som pila aj vodu z kapusty a mne nic nebolo, len mi robila kyselinu a inak neviem preco

vladkaz1
29. dec 2009

Michalag to ti tak idu banany???
Ja ked som zostala tehu teraz som zjedla asi 7 kilo pomarancov za tyzden .. a kamoska mi vravi ,ze je to postriekane kade jake umele, ze tolko nemam jest ... 😕 🙂 ,takze neviem ..
A o tej kapuste som nepocula naduva jasne ..
Prsia bolia aj mna ,len ma znervoznuje len to ze mam len kilo hore ale s tych minusovych mam este 6-7 neviem presne kolko dole
A pohyby citim paradne uz castejsie a castejsie ,niekedy dokonca spravim prudky pohyb v sede a az taka divna bolest .. neviem to popisat je to chvilkove ,ako keby ma fakt maly kopol s nozku 😀

vladkaz1
29. dec 2009

A chcela by som chodit na nejake kludne tehu cvicenie aby sa mi toroska spevnili nohy .. som nejaka roztrasena 😅 😝

michalag
autor
29. dec 2009

vladka, ja som zjedla tak 3 banany a drahy zjedol dalsie 3 a bolo po bananoch, ale boli velke tak sa to zda ze tak vela a mne pomahaju na zahu 🙂 ... u nas idu tak aj mandarinky, ja kupim do tyzdna tak 6kg mandariniek a za 2-3 dni je po nich, ale myslim si ze pokial mas na pomarance chut tak preco nie, ved hadam nejes supku 😅 a navyse je tam dostatok vitaminov, myslim si ze je to zdravsie ako kazdy den zjest celu cokoladu 🤐 😉

vladkaz1
29. dec 2009

Ja sladke nejem ,ako som lubila cokoladu a vsetko mozne od sladkosti ,tak mi nic neveze ...
jedine grilazky co som napiekla tak som aj sama postupne pojedla .. 😀
No a teraz mi tie pomarance nevezu .. pred tym ano
Manza ta podporuje .. zaroven nie? 🙂

michalag
autor
29. dec 2009

idem ja k tomu mojmu certovi a vyslobodit ho z postele, uz tam lezi od 13:00 a nejako sa mu nechce spat, tak asi ideme do mesta kupit ovocie, magnezko a mozno na nejaky kolacik, tie malemu nejako zachutili .... bude asi po tatinovi 😅 😝 😀 aby tatino nechodil zbytocne po vonku ked je este chory a potom sa zase vymenime a ja budem vegetit 🙂

vladkaz1
29. dec 2009

oki pa uzite si to .. my ideme na 4 tu segre 🙂

michalag
autor
29. dec 2009

v com?

mne chuti aj cokoloda a som schopna zjest celu 🤐 , ale to bolo aj pred tehu, takze z toho nejako nerobim tragediu skor sa teraz kontrolujem a racsej si dam to ovocie, ved aj to je sladke a ked si dam jeden vecer celu tak potom 2-3 dni si nedam vobec, lebo inak by som bola do konca tehu riadna gula 😅 😀

lucik...
29. dec 2009

tak čokoládu já taky s ním s přehledem celou 😀 Ale držím se a nechávám si jí většinou na dva dny 😀 😀 Zítra jdeme plavat a pak asi zajdeme na véčá 😉

Taky bych chtěla chodit na těhu cvičení, jenže u nás poblíž nic není a nebo je to dopoledne a to já sem v práci 😢

lucik...
29. dec 2009

ale manža slíbil že budem chodit 1x tydne plavat tak aspon tak 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre