Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
30. dec 2009

blani, ja som chcela 21.4. to tiež máme vyročie..🙂

blanka.k
30. dec 2009

Adus - tak podle tvého odkazu odpovídá líp 😉 Co jsem koukala na 3 výrobce, tak mi vycházela i vel. I 😅

aaadus
30. dec 2009

na to lehátko jsem se v chiccu taky dívala, ale na netu ho mají o 300,- levnější
a jaké jsou ty vložky do podprdy lepší - jednorázové nebo pratelné? to je pro mě další neznámá oblast

aaadus
30. dec 2009

blanka I? to se dělá? 😀

blanka.k
30. dec 2009

Zdeni - nestraš, já už větší prsa nechciiiii ☹
Bibi - tak to zas nemáš od TP tak moc odlišné 😉 Já ještě přemýšlím, že vždycky kolem 24.4. bývá u rodičů pouť, tak si zajdeme na večeři oslavit výročí, ale nevím, jak moc se mi bude chtít s pupekm jezdit...nerada bych rodila v blízké nemocnici 😝

bibi13
30. dec 2009

ja budem radšej brať tie jednorazové.. už vidím ako ich budem prať.. 😒

blanka.k
30. dec 2009

Adus - podle webu jo....ale fakt to tam měli nějak divně v té tabulce.... ale už nevím, co to bylo za odkaz. Teď jsem se schválně měřila a vychází mi vel.80F, ale zatím nosím svoje 75, asi už jsou vytahané 😅

zdenkapo
30. dec 2009

adus jj na natu se dá sehnat levněji,jen jsem ho chtěla vidět na živo ať vim,co kupuju a líbí se mi 😉

no vložky do podrsenky jsem měla oba typy a i od různých značek a musim říct,že ty pratelné mi moc nevyhovali,tak třeba na doma,kdyžbys to často měnila a prala možná,ale nebylo mi to pohodlné, ,,,, ty jednoázové levné jsou vidět pod prádlem a taky nevydrží tak dlouho,ale tak na doma asi někomu stačí,ale fakt dobré jsou ty chicco- 60ks stojí asi 220 Kč a mlíko se tam mění v gel a odvdí hezky vlhkost a nejsou tak viditelné pod trikem- no prostě já je měla nejradši a určo je nakoupím- hlavně doporučuju vzít do porodnice-jsou k nezaplacení 🙂

Blani, to nestrašim,už teď mám taky plná prsa co mi zůstaly po TOmáškovi a tak vim,že po porodu se nalijou ještě řádně,ale to k tomu patří 😉

zdenkapo
30. dec 2009

jo holky která jste objednávala z toho Brumla.cz? ,,myslim Adelka? je to spolehlivý obchod? já teda nikdy nekoupila použité zboží,ale něco se mi tam líbí,tak nevim,ale informuju se dopředu 😉

bibi13
30. dec 2009

zdeni a tie od chicca su jednorazové?

blanka.k
30. dec 2009

Zdeni - a jak dlouho ta vložka vydrží? To se mění po každém kojení? já se v tom nevyznám... 😅

bibi13
30. dec 2009

blani, to myslím zistíme..🙂)))

blanka.k
30. dec 2009

asi jo, přebalit dítko, sebe,... 😀 Za 40 let...přebalit vnouče, sebe, manžela... 😀

blanka.k
30. dec 2009

ještě mě napdalo, kdy jste byli na velkém UZ a jak jste byli velcí? My jsme měli v 20+2 350g, tak co jsem zkoumala, tak nejsme obříci, huráááá 😅

aaadus
30. dec 2009

zdenka jo Adelka tu dávala ten odkaz
jaj to jsou věci s těma vložkama. zdeni ještě že tě tu máme 🙂

aaadus
30. dec 2009

blanka já jsem byla tak samo a malý měl 341g

lucik...
30. dec 2009

aaadus no nakonec se tam snad zítra vypravíme 😉 Kdybys chtěla, tak ti tam můžu něco koupit a pak poslat poštou 😉 😉

dezyre
30. dec 2009

Blani, nám vůbec neřekli jak jsme velcí ☹ ale v lednu tam jdu znovu, tak se optám 😀

bibi13
30. dec 2009

blani, ja som bola na 4D v 20tt4 a mali sme 375g.. ale podla mna sme len starší...

blanka.k
30. dec 2009

Dez - mě to taky neřekla, já se ptala až na konec, nic neměřila a řekla, že asi kolem 350g 😉

lucik...
30. dec 2009

my jdeme na velký UTZ až 7.1. 😉 a 13.1. na 3D tak snad to vyjde a alespoň na jednom nám prozradí pohlaví... 11.1. jdu na KO a už asi zůstanu doma.. Bolívá mě břicho a tvrdne mi tak nechci riskovat 😕

aaadus
30. dec 2009

lucik... to jsi hodná 😉 a nemáš odkaz na ten outlet že bych se aspoň podívala o co na Moravě přicházím?

aaadus
30. dec 2009

lucik... jj, jenom zůstaň doma, je tam blaze 😀
ta váha se počítá tak, že se sečte délka trupu + délka stehení kosti. tak jsem to aspoň vyčetla

dezyre
30. dec 2009

Já jsem jen na fotečce vyčetla, že tam bylo psané 17,1 cm .. tak předpokládám, že tolik měří.. ale nevím jestli s nožičkama nebo bez 🙂

dezyre
30. dec 2009

Holky náš Staníček bude asi noční pták.. celý den jsem necítila ani jeden pohyb... a teď stejně jako včera to začalo pořádnýma kopancema.. a včera to trvalo až do půlnoci 😀

bibi13
30. dec 2009

ja som tak rada, že ma tie kopance ešte nebudia.. stačí, že ma budí mm chapanie.. 😠

aaadus
30. dec 2009

dezy to je asi bez nožiček
naše dítko kope taky hlavně večer když se snažím usnout a hned ráno po probuzení. a i v noci když jdu na záchod a pak si lehnu tak je vzhůru - drží basu s maminou 😀

zdenkapo
30. dec 2009

😀 holky to jo,že mě máte jo? no jste tu samé prvomamky,tak za pár let si tu budete psát s jinýma prvomamkama vy a budete dávat zkušenosti dál 😉

vložky od chicco jsem měla a budu mít tyto http://www.profilekarna.cz/Products/Zdravotnick... ano,jsou jednorázové ,ale určo jsem je neměnila po každém kojení,prostě to poznáte až budou nacucané... prostě jsem nakojila,mázla bradavky Bepanthenem na bradavky a zapla podprsenku s nalepenou vložkou a bylo,až bylo třeba,tak jsem jí vyměnila,prostě pohodlí,ale je to jak se všim,každému vyhovuje něco jiného 😉

Anička měla na tom 4D v Německu na 20 +4tt 340g, což je na holčičku normální

aaadus
30. dec 2009

zdenka já se cítím akorát jako frajerka když něco vyprávím bezdětným kámoškám 😀 ale co jsem těhu lezou ty informace samy že se až někdy divím kolik jsem si toho zapamatovala

bibi13
30. dec 2009

zdeni, vyskušam...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre