Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
30. dec 2009

baby a co hovorite na toto? http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

a planujete kupit aj chranice bradaviek? http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

aaadus
30. dec 2009

michalag ten chránič asi jo, to první nevím, spíše ne

michalag
autor
30. dec 2009

ja sa na to prve len pytam ci s tym niektora nema skusenost

a tiez planujem kupit vlozky do podprdy, je to super a velmi to pomoze v nemocke 🙂

xxx.klarka
30. dec 2009

my jdeme na silvestra na naší vesnickou zábavu, jsem zvědavá jaké to tam bude🙂

lucik... , ty máš fakt malinkaté bříško, ale mimískovi tam je určitě dobře🙂

dezyre, tý jo, to je luxus s bazénem🙂bych si taky nechala líbit.

Já kojící podprsenku mám jednu, koupila jsem jí asi před 3 měsíci a už jsem jí nasadila, protože moje mi byla malá. Je to 85G, takže tahle je číslovaná stejně jako normální a má i kostice. Tak nevím, myslím že je to inviduální, že seženete s i bez kostic.

To naše dítko řádilo celé dopoledne a teď ho taky cítím, to je tak krásný🙂Teď to cítím trošku i v sedě.

Už odešli všechny návštěvy co byli popřát k svátku mému drahému, tak půjdu rozdělat postel a půjdu si lehnout. Jinak jsem seděla na zemi a když jsem se zvedala tak mě tak píchlo v břiše že jsem myslela že se nenarovnám. 😒

lucik...
30. dec 2009

aaadus tady, ale nevim jestli tam něco najdeš 😀

zdenkapo
30. dec 2009

😀 jj,tak každá nabere zkušenosti... a ty vložky jsou super... a mrkněte na co dává vaše pojišťovna, mi dává i na koj. podprsenky a jiné pomůcky na kojení atd....

blanka.k
30. dec 2009

Dobrou noc, kdybych se tu zítra neobjevila, tak všem vše nej do nového roku, pěkně to oslavte 😉

bibi13
30. dec 2009

jeeejda, na tie bradavky je toho taaak vela.. teraz čo si vybrať? ha?

blanka.k
30. dec 2009

Mě nedává pojišťovna na nic....nejsem ani alkoholik, ani kuřák, .... 😅 Akortá 400,- za 1 těhu na cvičení v někteerých centrech. 😝 VZP 😒

michalag
autor
30. dec 2009

tak ani ta moja mi na nic nedava ☹

bibi, toto otazka 😀

aaadus
30. dec 2009

lucik... kde? 😀
blanka moje pojišťovna taky dávala kulové - revírní bratrská pokladna a od 1.1. jsem přešla k české průmyslové, ta přispívá maminám 1.500,-

bibi13
30. dec 2009

ja viem iba o tom monitore dychu.. dalej neviem čo moja poistovna poskytuje.. ale zistíííím..
hm.. myslím, že už nič.. 😀

zdenkapo
30. dec 2009

😉 já mám Ministerstva vnitra,tak dává pro těhu 1000-Kč,ale uvidim co bude na rok 2010

Klarko,tak ještě koupíš min. o číslo větší na kojení novou podprdu 😀

holky ty pomůcky od Aventu jak sem dávala Michalag nechci,ten první lapač by určo šel vidět pod věcma a chránič bradavek pokud nemáte zničené bradavky není třeba,pro dítě je lepší přírodní....

dobrou...

xxx.klarka
30. dec 2009

zdenka, uvidíme, ona je tahle dost volná, tak snad nebudu muset, jinak nevím kam bych jí už šla koupit😀

bibi13
30. dec 2009

dobru noc Vám prajem..

michalag
autor
30. dec 2009

ja si chranic asi kupim, ak sa mi stane ze budem mat znicene bradavky, ale inak tiez chcem kojit normalne

zdenka a nemas nahodou skusenosti aj s tamponmi do podprdy od Fixies?

doli1
30. dec 2009

ahojky
já používala fixisky hodně se mi lepili na bradavky a nechávali na nich chlupy.nejdřív jsem je musela očistit a pak kojit ale jiný jsem nezkusila do města se jelo jednou za čas tak jsem byla ráda za tyto
já si kloboučky ani žádný chrániče kupovat nebudu.

doli1
30. dec 2009

kojící podprdy mám po šimkovi tři ted jsou mi trochu volné tak po porodu budou akorád asi si koupim jednu novou jako svátečný

misicka85
30. dec 2009

Já kojící nemám ani jedu,ale plánuju teď koupit asi 2..
Vložky do podprsenky mám ještě půl balení takže zatím kupovat nebudu, mlíčko mi z prsou neteklo takže jsem spotřebovala za celou dobu kojení (11 měsíců) jen tu půlku krabice 🙂
Kloboučky ani chrániče jsem taky nepoužívala takže dopřeu je kupovat nebudu,až když tak podle potřeby,lékárnu mám za barákem tak není problém...

michalag
autor
30. dec 2009

no ja som mala Babylove z DM Drogerie a bola som celkom spokojna 🙂 , ale je pravda ze som ich vyuzila len chvilku ....

doli1
30. dec 2009

mě teda teklo a dost jen v těhu jsem vypotřebovala jednu krabici

doli1
30. dec 2009

já taky nevim kolik prcek váží nějak mi to neřekli a na fotce mám napsáno 13,6cm ale to asi nebude přasný to by byla dost malá.vim že je menší byla jsem tam přesně 21 a jí vycházelo 20+4 tt aspon se mi bude líp rodit podle dr.

michalag
autor
30. dec 2009

my sme vazili v 19tt+1d 300g, tak neviem ci je mala alebo akurat ale snad ... len neviem co si mam mysliet o tom ze mimi je mensie o 5 dni, ked viem kedy som na 100% otehu

xxx.klarka
30. dec 2009

holky, mě ještě nikdy neříkala kolik vížé, a kolik měří mi říkala naposledy ve 13tt... 😒

misicka85
30. dec 2009

Klárko,já mu vždycky řeknu jestli mi řekne míry a není problém. Malý měl teď 20+1 330g a 22cm i s nožkama, Doli,tak ta tvoje míra bude možná jenom od hlavičky po zadeček, někdy to s nožkama změřit nejde pokud je má skrčené... 😉

doli1
30. dec 2009

to je mi jasný ale holky tu píší o hodně větší délky k 20tt

xxx.klarka
30. dec 2009

misicka, tak já jsem ráda že mi pokaždý dělá utz jen abych věděla že je vše ok, tak snad teď bude měřit toho 7, kdy jdu do poradny a když né, tak jí to řeknu. 🙂

misicka85
30. dec 2009

Doli, koukla jsem do moudré knihy a tam je napsané že ve 20tt měří od hlavičky po zadešek 14-16cm takže by to odpovídalo těm tvým 13,6cm 😉 A navíc čekáš holčičku,ty bývají drobnější,Adélka byla taky menší 🙂

lucik...
30. dec 2009
pugie
30. dec 2009

nestíhám Vás ani dočíst 😀 včera jsme pěkně utráceli, to to lítá, ty penízky 😨 byli jsme v německu objednat kočárek, vyjde tam levněji, je na něj ale čekací doba až 10týdnů, tak aby jsme to měli včas vyřízenýi 😵 měli zrovna i zlevněný autosedačky, takže jsme taky rovnou objednali.. už jsme pořídili i druhou postýlku - takovou tu půlenou, jak se přímo přidělá k naší posteli, jestli to znáte..? (máme jednu obyč z Ikei, ta půjde přímo do pokojíčku, jen jsme nevěděli, jak to vyřešit v panelácký ložnici, tak tohle je dobrá varianta), no a taky nějaký oblečení ve slevě jsme nakoupili.. 😵 dneska jsem se v tom místo žehlení přehrabovala 😀
Jinak jsem chytla od manžela pořádnou rýmu, ach jo, zrovna před Silvestrem, taková pakárna 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre