Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
6. jan 2010

oki dik 🙂

michalag
autor
6. jan 2010

tabulka majoviek/ květnovek2010: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

blanka.k
6. jan 2010

Míšo - díky. koukám, že co jsme tu 3 z Brna, tak každá máme vybranou jinou porodnici 😀

michalag
autor
6. jan 2010

blanka, ale podla mna ked si vladka zoberie 2x magnezkoB6 tak sa jej nic nemoze stat, teba predavkovali lebo ti dali 8 tabliet denne to musi byt aj pre slona vela

vladka a kolko je to mg? Ja som si vcera vecer dala magnezko sumive 300 lebo sprosta som isla na nakup ako hrdinka a nakupila som toho tolko ze ked som zobrala tasku a prisla domov tak mi tvrdlo brusko, tak som si racsej dala a nastastie zabralo ale aspon mam ponaucenie 😝 ...

inak chcem aj vas zacne pobolievat v podbrusku ked slhsie sedite???

michalag
autor
6. jan 2010

blanka 😀

doli1
6. jan 2010

já teda na milosrdný bratry moc dobrou odezvu neslyšela.docela flegmoši tam jsou

blanka.k
6. jan 2010

Micha - však jsem jí psala, že 2 tbl se můžou 😉 Koará aby pak ješyě třeba nebrala jiné vitamíny s B6 nebo si nevzala 4, 6 denně, což u klas. Mg klidně jde 😉 Mě bolí v podbřišku akorát při chůzi nebo práci, jinak mi naopak sed nebo leh dělá dobře 😀

xxx.klarka
6. jan 2010

holky, nemáte nějáká dobrý recept na utopence??

adelka89
6. jan 2010

blani ja jeste nejsem nejak napevno rozhodnuta, ale mame to nejbliz, tak asi Obilnak....

ciknori
6. jan 2010

Ahoj. Já na všechny porodky slyšela dobré i špatné i strašidelné ohlasy... 🙂 K Miloušům bych chtěla proto že tam mám doktorku, protože jsem slyšela víc těch dobrých ohlasů a taky jsem tam byla na praxi, tak to trochu znám. Za nevýhodu považuju, že nemají novorozeneckou Jip, ale pokud se to bude dobře vyvíjet, chci tam.

doli1
6. jan 2010

mě tvrdne břicho kdykoliv ale hlavně když třeba umyvám země.zametám takoví ten polo předklon to je nejhorší.jinak to přichází ve stoje,v leže,na boku,při chůzi prostě kdykoliv.
u miloušů je dobrý že temu nechávají scela přirozený průběh takže moc nechtějí epidurál.kámoška tam ted rodila a až byla po termínu tak se do ní poprvé koukli jak to tam vůbec vypadá.kámoška chtěla aby aspon zkusili hemiltona na vyvolání a nechtěli ale na to že kvůli riziku velkého dítěte a taky že si celé těhu musela pichat injekce na ředění krve tak měla zakázáno přenášt ale to tam nikoho nezajímalo.takže nakonec porodila 10dní do termínu stejně vyvolaný hemiltonem přenošený a velký dítě

blanka.k
6. jan 2010

Taky jsem na všechny 3 četla + i -, do Bohunic to mám sice nejdál, ale zas to tam znám, líbí se mi tam ten nadstandart a třeba na gastro kliniku nemám jediné špatné slovo, tam jsou super, a i co jsem byla třeba jendou na kožním, chirurgii, tak jsem byla spokojená (když pominu, že jsem byal v čekárně třeba 4 hod 😅 )
Klárko . mám - běž do Glubusu, tam mají utopence z těch mini párečků v akci a jsou výborné 😀
jinak holky z Brna, budu možná tento víkend objednávat nějaké věci odtud, kdybyste chtěli ušetřit za poštovné, klidně vám něco přihodím do balíčku a můžu pak předat v centru, mají tam teď v kaci ty plínky 😉
http://www.baby-eshop.cz/vyprodej-latkove-pleny 😉

doli1
6. jan 2010

ale říkala že porod super bez problému.šestinedělí taky v pohodě jen ta předporodní péče sté byla vždy špatná.jenže její první porod byl katastrofa díky řízenému porodu tak chtěla klid a pohodu jak to u miloušu je.

xxx.klarka
6. jan 2010

blani, mi právě chceme udělat domácí😀

doli1
6. jan 2010

ted čtu a napsala jsem blbost 10 dní po termínu

doli1
6. jan 2010

klarko koukni na MMB tam jsou snad recepty na všechno

blanka.k
6. jan 2010

mě u Mmiloušů rodila kamrádka v říjnu a říkala, že asi kdyby neměla titul (to je jak jsem psala, že je fyzioterap.), tak dostala pokoj...a teď nevím, jeslti říkala pro 6 nebo dokonce 8 😅 , ale že ještě jí našli místečko na pokoji pro 3.Ale že to měla za barákem, tak šla tam 😉 Ale jinak si nestěžovala,a kortá na ty pokoje 😅 A přenášela taky hezkých pár dní. Zítra s ní jdu na oběd, tak se poptám 😉

doli1
6. jan 2010

mě ve vyškově nechali přenášet den a druhý den mě hned brali na vyvolání.stejně byl šimi už přenošen

xxx.klarka
6. jan 2010

doli, na MMB?? Však tam jsou jen inzeráty ne? 😀 se tam moc nevyznám.

doli1
6. jan 2010
doli1
6. jan 2010

do toho název napiš utope a ono ti to najde spousty receptů

xxx.klarka
6. jan 2010

doli, aha, tý jo to jsem ani nevěděla, děkuju, jsem zase o něco chytřejší😀

doli1
6. jan 2010

je tam i hodně postupů na tvoření pokud někdo rádi vybíráte.nebo inspirace k šití nebo výtvorům

blanka.k
6. jan 2010

Ach jo, tak už se těším až M. přijde z práce, dostala jsem neodolatelnou chuť na ty miniutopence, co si jich asi 5 sklenic koupil, ale nemáme tu ledničku, tak musím počkat, jestli si dá se mnou napůl.... 😀 Zatím si asi ulovím nějakou čokoládu, ať nepojdu hladem😀

xxx.klarka
6. jan 2010

blani, já na ně mám taky právě chuť už snad měsíc, tak jsme se rozhodli je konečně udělat😀 miluju tu cibuli z toho😀

doli1
6. jan 2010

fuj já teda vůbec kyselí nemusim takže jen představa chuti mi dělá blbě 😖 já před chvíli měla druhý pozdní oběd(ten první byl v normální dobu) a potom si dám nějakou večeří ale to až později 😀 😀
už to zase přestavá šlapat.
k nám měl v 6 přijet poradce a nějak nestihá nebo co.což mě štve bude tu otravovat jakou dobu a je potřeba aby šimi byl v 7 v posteli.vykoupaný najezený 😠 dělá nám čáru přes naše pláný

lucik...
6. jan 2010

klari my děláme utopence takový rychlý, že se nemusí uležet a můžou se hned snísta a je to lahoda 😀 Normálně buřty - ale nakrájet na kolečka, cibuli, okurky, feferonky (kozí rohy) naložené, zelí - všechno s lakem 😀 A je to... Teda myslim.. Pokud bys chtěla přesně musela bych za tchýní 😉

Holky ještě se vrátím k té dovče 😀 Buď se dá vybrat před MD a nebo když skončí MD tak budu mít dejme tomu měsíc dovolenou a pak až nastoupím na rodičák? V tom případě je asi lepší až potom ne?? Protože ať už teď pracujete nebo jste na PN tak máte nějaké peníze (určitě víc jak 7600) a po MD byste brali jen těch 7600 kdežto když si vezmete tu dovču tak dostanete jakoby skoro celý plat... Je to tak?

Zdeni, pani mi odepsala že mají to lehátko i v té variantě co chci, takže ho hned beru 😉 😉

lucik...
6. jan 2010

klári: "natálo" je sice ošklivý, ale když jí chceš vynadat tak jí přece nebudeš říkat hezky 😀 😀 😀

zdenkapo
6. jan 2010

ty bláho holky to fak nebudu vše dočítat 😲

Blani jj ať ti tam napíše,těžko se pak budeš někde v porodnici v bolestech dohadovat zda streptokoka máš nebo ne, mě zapoměla sestra zapsat jedny výsledky do průkajdy a taky to nebylo nic příjemnýho ty keci...
Ten kolotoč jsem právě našla na MMB za 990,-Kč,tak se mi to líbí a musim najít nějaké reference i o dalších...

JMÉNO- měli jsme při TOmáškovi vybrané jméno Eliška,ale byl to kluk a teď budeme mít Aničku

Právě jsme ve fázi,kdy pilujeme chození na záchod a to že si samo dítě řekne v roce je spíš velice unikát

lucik...
6. jan 2010

zdeni myslíš ten kolotoč FP?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre