Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
6. jan 2010

Adus - právě, že jen do některých 😅 Ono se to sice neztratí, ale každý měsíc mi muž nosí nové 😅 tak pak tam budu kupovat ten Sunar, atd., akorát jsem si říkala, že aspoň plínky by tam mohli mít 😅 ještě to platí i do zdrav.potřeb a optik, tak můžu nakoupit prarodičm co potřebují nebo sobě nové brýle, ale raději bych to vrazila do mimča 😀
právě jsem spořádala kupu utopenců z těch babby párků a rozdýchávám to 😝

lucik...
6. jan 2010

peprlik a kde... Myslíš jako přímo mezi nohama nebo v podbřišku? Mě se to nikdy nestalo tak nevím.. 😔

aaadus
6. jan 2010

lucik já budu kupovat úplně obyč a do toho takové pěnové lehátko. a jinak budu koupat v kyblíku až se s malým naučím manipulovat
bibi a nebyla jsi dlouho venku?
peprlik to nevím co by to mohlo být, nikdy jsem o tom neslyšela

aaadus
6. jan 2010

blanka ty si nějak poradíš 😉

doli1
6. jan 2010

rozhodně nekupujte tvarovanou vaničku nebo nějaký blbosti vní.ze začátku je nejlepší aby dítě leželo a mělo volnost na plácání až bude sedět tak už bude stejně ve vaně.my ju třeba využíváme i ted protože máme jen sprcháč a šimi se chce koupat tak ho dáváme do vaničky a tvarovanou už by jsme využít nemohli.
blančo tak to jsi byla asi v blbé lékarně protože jinak mají všude všechno.kosmetiku,plinky,ubrouzky,vybavení do porodnice,dudlíky,flašky,příkrmy.
možná bych si dost peněz nechala na příkrmy.první mrkvička a tak v lékarně mají vždy velký výběr a je prokázaný že lahvičky jsou lepší než vaření našich babiček.třeba my máme zahradu ale ve městě kupovat BIO mrkev stojí hodně.

blanka.k
6. jan 2010

Já jsem byla přimo v té v Tesku u nádru, prootože tam mají levné věci, a pak na Kobližné. Ještě ve Vaňkovce taky ty poukázky berou, ale tam si myslím nic takového nemají, tak vím, že mají akortá všude vitríny jednotlivých zn.(Vichy, Bioderma,...) 😅 Tak přikrmovat budu až tak v půl roce nebo déle, ne? To už mi ty poukázky platit nebudou 😅 ale já si kdyžtak nakoupím zas svoji kosmetiku a léky do zásoby 😀 Ono to platí a na regulační poplatky atd. 😅
jsem si ssedla k netu, objendávám ty tetra plínky , plus ještě s jinýma holkama z Brna napůl balík bílých plen, a už mám v košíku 9 věcí, třeba todle:
http://www.baby-eshop.cz/klipsy-a-krabicky-na-d...
Chudák dítě, na dudlíku krtečka, oblečené do body s medvídkem, overal gepard, a na krku žirafu 😀 aby z toho nebyl zmatený, co je za zvířátko 😀 😀

blanka.k
6. jan 2010

A tuhle bundu jsem koupila taky na Aukru novou za 31,- 😀
http://www.aukro.cz/item876545669_moc_krasna_su...

xxx.klarka
6. jan 2010

blani, ten klips je úžasný😀

doli1
6. jan 2010

no to přikrmovat budeš ale říkala jsi že máš stálí přísun a platí to rok.třeba obě lékarny hned nad šalinama mají výbavičky pro děti

doli1
6. jan 2010

no to přikrmovat budeš až za půl roku ale říkala jsi že máš stálí přísun a platí to rok.třeba obě lékarny hned nad šalinama mají výbavičky pro děti

blanka.k
6. jan 2010

Platí to jak stravenky, takže kalendářní rok...takže co dostanu letos, musím letos utratit 😉 A jaké lékárny nad šalinama? 😅
Našla jsem docela levné přeb.podložky: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24480063&tab=0
a tady mají taky docela levné a i třeba povlečení, atd... http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=... 😉

blanka.k
6. jan 2010

a taky tady levné šití povlečení a mantinelů, atd 😉 http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=... 😉

lucik...
6. jan 2010

a ta pěnová podložka se dává ještě na to "lehátko" nebo jen do té vaničky?

lucik...
6. jan 2010

a máš aaadus tip na dobrý obchod kde tu podložku mají?

blanka.k
6. jan 2010

Ta se dává jen do vaničky "na dno" 😉 Na Akuru ji mají za pár kaček, akortá to poštovné 😅 http://www.aukro.cz/item868178526_molitanove_le...

doli1
6. jan 2010

jak je hlavní nádraží a zastávka šalin prostě na městě tak jedna menší lékarna je kousek nad KFC a druhá je na druhé straně nad peckdonaldem

vevercik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michalag
autor
6. jan 2010

neviem ci aj vam ide konik stale pomaly, ale uz ma to nebavi, tak pre dnesok koncim a idem do hajan ... bruuu noc 😉

blanka.k
6. jan 2010

Doli - tak ta nad Mdonaldem by měla ty poukázky brát, duhá ne, díky za tip. 😉
Micha - jo,pravidelně každý večer. A poslední dobou mi jede doma blbě i net...holt od novýho roku zdražili, že prý zkvalitňují služby, to bude asi ono 😀
Dobrou

basky
6. jan 2010

Ahojte,
joj babulky, vy teda toho napisete za den, je mi aj luto, ze to nestiham docitat.
Len tak v rychlosti som videla, ze rozoberate kociky.

My mame Jane Nomad 2008, je uzasny, odporucam urcite. Vanicka velka, priestranna, sluzi aj ako autosedacka, super a rychlo sa upevnuje na skoby, a to sme mali velke prve babo.
Teraz ostane babatku a dokupime dosku na statie pre starsieho. Vanicku - uzasna vec ozaj - sme pouzivali 7 mesiacov aj ako autosedacku, maly bol strasne spokojny, pekne leskal na rovnom , ziadne krcenie vo vajicku, a bol premiestnovany vklude a aj si pekne spinkal. Vajicko sme nekupovali, no mali pozicane a vyuzili sme ho asi 5x, to medziobdobie, ked sme presli na velku autosedacku.
No mozno som niektorej pomohla pri rozhodovani .... idem skusit citat aspon 2 - 3 strany, nech som troska v obraze.

skelin
7. jan 2010

ahojte ja som v 20 tt a termín mám 31.mája, čas rýchlo letí a ani sa nenazdáme je to tu, aspon nebudeme v lete s pupkami 😀 myslím koli horučavam, budeme si užívať krásne teple prechádzky 🙂

arcik
7. jan 2010

Dobré ránko holky....

vítám nové těhulky....

teeda vy toho nakecáte to je hrozný....
koukala jsem že řešíte opět kočíky.....včera jsem byla v jednom obchodě a tam jsem viděla kočááár a hned jsem si ho musela okouknout,ten kdo ho řídil na mě koukal trošičku jako na debila ale já si musela napsat značku...holky HOCO WINNER.... neviděla jste ho některá blíž v akci??nebo nevíte o něm něco?? 🙂

arcik
7. jan 2010

jo a dneska jdu do poradny,musim nahlásit mudře že mam na jedný noze křečáky a dokonce musim sebou vzít i malou páč mi vybouchlo veškerý hlídání...no ale neva ona tma bejvá hodná,maj tam dětskej koutek takže pohodička... 😉

arcik
7. jan 2010

no holky se po vás slehla zem nebo co??
nikde nikdo 😒

zdenkapo
7. jan 2010

Blani v lékárně nakoupíš spoustu věcí,odsávačku hlenů Baby vac, hadičkovou odsávačku,čtverečky z buničiny,líh na pupík,fialku,sirup na horečku-mi používáme Panadol sirup,mýdlo Nivea,mast proti mrazu Nivea ,rybilku,ubrousky,plenky,tyčinky do učí- i anatomické,přebalovací podložky,fenyklový čaj,čaj pro kojící,kojenecká voda- měli jsme Horský pramen-nemusí se už převářet,někde mají i lahvičky,sterilizátory,ale hlavně jak psala Doli- Mlíčko Nutrilon a nápoje,šťávičky, příkrmi-ty první lžičky a tak.....a taky botičky později

Vanička- jen ne tvarování a podobné blbosti, nejlepší je do vaničky ta pěnová podložka přímo na dno a sojí kolem 100,-Kč

Dnes mám v 16 hodin poradnu,tak bude vše v pořádku a zítra oGTT ☹

yanika
7. jan 2010

Dobre ranko, zdenkapo tak drzim palce na test a napis zajtra ako si to zvladla, mna to caka v utorok. Drzim palce...

zdenkapo
7. jan 2010

Ahojky yanika,no tak zvládla jsemm to poprvé tak musim i teď,ale bojim se zase výsledku,to lítání po kontrolách by bylo děsné,když manža někdy nebývá přes týden doma,tak hlídání je problém 😖

aaadus
7. jan 2010

Dobré ránko,
lucik... ta pěnová podložka je toto, je to úplně obyč, stojí to pár korun a mimčo nebude ležet na tvrdém
http://www.babyexpert.cz/produkt/penove-lehatko...
zdenka budu držet palce, tentokrát to bude určitě ok 😉
vítám skelin 🙂
arcik ten kočárek neznám a už se po žádných nedívám 😅

michalag
autor
7. jan 2010

Ahojte 🙂

skelin, vitam ta medzi Majovkami2010 🙂

bara.c
7. jan 2010

Dobrá ráno holky, jak se máme ??? Zdenkapo : uvidíš, že to bude v pořádku. Držíme palečky. - i u nohou 😀
Arcík: Ty máš termín porodu na moje narozeniny. To gratuluji. My jsme se vyklubali nějak později, ale uvidíme jak to dopadne. Manža má nar.3.5. a já 10.5. Budeme všichni hezky spolu. 🙂 🙂 🙂

Hodně tady řešíte výbavu pro mimi.( stránky zpět) My už máme všechno, teda skoro všechno - chybí jen kosmetika a pár drobností. Kočárek máme z minulého roku a ostatní se nakupovalo průběžně. Poslední věci jako matraci, monitor dechu a lehátko přinesl Ježíšek. Teď už máme padla. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre