Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
10. jan 2010

Dobré ránko 😀
Tak dneska jsme zažili asi nejhorší noc v životě... Asi od 18ti večer mě strašně bolelo břicho, ale ne jako v podbřišku, ale píchalo mě dole vlevo a šlo to až do boku.. Asi 3x jsme mysleli že pojedem na pohotovst, ale pak sem si to vždycky rozmyslela, malá mě vždycky kopnula, tak jsem věděla že je v pořádku 😉 vždycky sem to tak na půl hodky zaspala a pak znova, ještě jsem do toho běhala pořád na záchod a měla i průjem.. No a asi v 5 ráno jsem usla a probudila se teď a nic.. Tak teda nevim co to bylo

zdenkapo
10. jan 2010

Mishu to je ten jsk jsem na něj dávala odkaz na to dálkové? a ja vypadá? funguje to dobře?

Lucik tak to asi bylo spíš od těch střev,taky můžeš mít vnitřní hemoroidy--jsou to takové rozšířené žíly na střevech a to můžeš mít právě i křeče a píchání- ty mi zjistily právě při Tomáškovi a dělají se právě většinou při těhu nadměrným překrvením...

mishutka
10. jan 2010

zdenka:jo to je on, je hezký! Já moc na takové věci nejsem, ale co bych neudělala pro prcka. Máme ho smontovaný v ložnici 😀
Odpol. jdu ke známe má pro mě nějaké věci(lehátko, plýnky atd.)tak uvidím jestli něco přikoupím 😉

lucik...
10. jan 2010

zdeni aha a jak se to léčí nebo co s tim?

lucik...
10. jan 2010

moje mamka měla v týdnu taky nějaké střevní problémy, tak asi to bylo ono. Jinak si myslím že by mi bylo zle i teď a jentak to nepřešlo. A hlavně malá kopala, tak sem v klidu, že je v pořádku

zdenkapo
10. jan 2010

Mishu a zkoušeli jste to dálkové ovládání?

Lucik no nic stim,taky mi na to nic nedali,že prý to má spousta lidí a třeba o tom ani neví a těhu to nevadí a já taky měla problémy jen chvíli tenkrát a ta křeš nebo píchání může být vážně jen momentální a většinou jsem taky měla v noci,ale třeba to byla jen nějaká střevní viroza a už to přešlo

lucik...
10. jan 2010

zdeni jo jo, snad jo. Zítra jdu na KO, tak se o tom zmíním

adelka89
10. jan 2010

luci ja jsem mela neco podobneho cely vcerejsi den 🙂 sice jsem nemela prujem, ale taky me silene pichalo v levem boku a nemohla jsem se ani narovnat, strasne krece ... nejspis to bude i tim, ze streva jsou v tomto obdobi utlacovana delohou

mishutka
10. jan 2010

Jo zkoušeli, je to v pohodě!Po každém výpnuti a zapnutí ti zašne hrát jiná melodie.

antynka1
10. jan 2010

Mě tkaé dneska píchá v levém boku, ale taky to tipuju na střeva.

mishutka
10. jan 2010

Já měla včera na večeři vajčinu tak čekám co příjde 😀

lucik...
10. jan 2010

adel to sem ráda že nejsem sama, ale bylo to fakt hrozný. Jakmile sem se pohla tak šílená bolest, někdy i když sem se nehla, ale teď už vůbec nic, naštěstí. Chudák manžel, byl vzhůru celou noc se mnou a říkal že to byla nejhorší noc, že se o nás strašně bál

aaadus
10. jan 2010

lucik hlavně že už je líp, ale raději do dr zítra řekni pr klid duše
tak jsem dneska manžela hnala s postele ať mě odveze na cvičení a ono nebylo, protože si paní cvičitelka včera narazila kostrč. mě málem zapleštil, ale aspoň jsme zajeli na nákup a odpoledne snad půjdeme na bazén. tady pořád hustě sněží

xxx.klarka
10. jan 2010

dobré poledne holky,

já jsem dneska byla hrozně hotová, nemohla jsem se nějak dospat furt :-X

greegi, vítej.

anty, já kopanečky už cítila. Sice jen párkrát, taky spíše cítím jak se mi tam malá mele.

adelka89
10. jan 2010

luci kdyz se mi to stalo poprve tak jsme taky nevedeli co to je a manzel mel strasny strach, nekolikrat jsme se taky chystali na pohotovost, ale ted jsme tu bolest uz znali a fakt to bude asi tim travenim.

lucik...
10. jan 2010

aaadus jo jo řeknu 😉 Hlavně chci aby mi napsala hořčik 😉

aaadus
10. jan 2010

a mám zase nové úlovky z tesca - měli tam bodyčka s dl. rukávem za 75,-, tak jsem vzala 3, dvoje botičky - jedny capačky a druhé takové malé botasky za 48,- a přítulníčka za 75,-. zítra to konečně všechno musím nafotit

lemurka
10. jan 2010

Ahojte baby...tak aj ja sa pridavam k majovkam, aby sme sa trosku rozrastli 😉

aaadus
10. jan 2010

lemurka ahoj 🙂

jste mi včera udělaly chutě na zákusek, tak už pro ně manžel jel 😀

zuzub
10. jan 2010

ahojte 🙂 pekný víkend vám prajem. nemá už veľa času koníkovať lebo od pondelka som nastúpila opäť do práce 😝 vo štvrtok som mala poradnu, všetko ok.bola som trošku v sterse lebo som niekedy aj 2 dni necítila pohyby, ale teraz od piatku sa poriadne zosilneli 😅 je to úžasný pocit 😵
a vítam nové tehuľky 😉

zuzub
10. jan 2010

kočky nevideli ste niektorá naživo túto postieľku?
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...
chceme ju objednať len neviem akej je asi kvality.... a tu u nás som ju nikde v obchode nevidela

andelka
10. jan 2010

auds: cvičení nebylo? No teda. A příště bude? Chudák naše cvičitelka ☹

aaadus
10. jan 2010

zuzub jj, tu postýlku jsem viděla, ale její kvality jsem nezkoumala, protože postýlku už máme
andelka nebylo. příště by mělo být, zítra tam budu volat a nechám jim tam moje tel. číslo pro případ, že by ještě nebyla v pořádku. ale za chvíli jedeme na bazén na čapkárnu, tak se protáhnu aspoň tam

lienka1076__2
10. jan 2010

zuzub ja som ju videla v ZA v meste ju malú v jednom obchode. Je veľmi pekná a stojí tam 120-130 eur. Majú ju na Mariánskom námestí.

lucik...
10. jan 2010

My ted jedeme do ikey, tak se těším že koupíme něco i pro Viktorku 😵 😵 😵 Pomalu vyklízíme pokoj z kterého budeme dělat dětsý a zjistili jsme že nemáme ten bordel kam dát, tak musíme pro skříń 😀 😀 😀

zuzub
10. jan 2010

lienka ďakujem, jeeej ty si zo Žiliny to je super 😅 aspon niekto z májoviek.pôjdem sa tam pozrieť asi viem ktorý obchod myslíš, fuuha ale cena teda riadna 😠 ešte že sa dá cez net obejdnať

aaadus
10. jan 2010

lucik já se k tomu vyklízení pořád nemůžu dokopat, ale už musím. skříň taky musíme koupit, máme nějak moc oblečení 😅 a zkusím objednat i takové ty vakuové pytle, našla jsem je za dobrou cenu. a volal mi taťka že mi za 14 dní přijde pokojík vymalovat, tak to do té doby musím stihnout

andelka
10. jan 2010

adus: Já vidím cvičení tak za 14 dní, ještě uvidím. Plavčo si s manželem užijte a pak poreferuj, jaká je tam voda a kolik je tam o víkendu lidí. Chtěla bych tam zajít někdy později s kamarádkou. 🙂

lienka1076__2
10. jan 2010

Začali sa mi objavovať strie. Prečo? Veď už dva mesiace sa pravidelne natieram špeciálnym krémom a aj tak!!!!!! ☹ Čo ešte na to môže pomôcť??????

xxx.klarka
10. jan 2010

lienka, bohužel ti musím říct že když máš zlou kůži, tak se můžeš mazat xkrát děnně a stejně se Ti budou dělat. Vím to podle vlastní zkušenosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre