Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
10. jan 2010

jo to je ta ulice viniční 😀 tak to asi taky nebudu mít navýběr ale stále doufám že nikam nebudu muset

michalag
autor
10. jan 2010
michalag
autor
10. jan 2010

chlapcekovia : dievcatka
28 : 10

mumu12
10. jan 2010

Ahojte, dávno som nebola. Musím sa pochváliť, v piatok som bola na sone, je všetko v poriadku, len asi budem ako slonica, pán doktor mi posunul termín až na jún. toto bude velmi dlhé tehotenstvo 🙂 a ináč budeme mať asi dievčatko 😀

michalag
autor
10. jan 2010

jeeej mumu ahoj 🙂 ... blahozelaaam k dievcatku 🙂 😵

zzuzullka
10. jan 2010

ahojte, ste dnes zasa toho kopu nakecali 🙂

mumu,gratulujem k dievčatku 🙂

ja sa musím pochváliť, som mala dnes dve skúšky a obidve som zvládla za C tak som rada 🙂

michalag
autor
10. jan 2010

zuzul, super, gratulujem ku skuskam 🙂

zzuzullka
10. jan 2010

plánujete kupovať to vedierko na kúpanie bábätiek, alebo budete kúpať vo vaničke? ja som chcela to vedierko, ale neviem či to nebudú len vyhodené peniaze keď neskôr aj tak budeme musiet kupovať vaničku 😅

michalag
autor
10. jan 2010

zuzul, ja to vedierko kupovat urcite nejdem podla mna je to len zbytocnost ... namy vyhovovala uplne vanicka a ked sedel tak uz bol vo velkej vani

lucik...
10. jan 2010

blani já to vidím na ty střeva.. Bolestí sem sice nebrečela (i když sem k tomu neměla daleko - to se teda fakt těšim na porod 😀 ), já se hlavně bála o mimčo, aby bylo vše OK. A na pohotovst sem taky chtěla, ale bála sem se že si mě tam nechají 😀 😀 😀

Jdu spinkat, vůbec jsem se dnes nevyspala tak dobrou 😵 😵 😵

mirda1305
10. jan 2010

ahojte buduce majove mamicky 🙂 vsetkym vam gratulujem a pridavam sa do "skupiny" majoviek aj ja. vidim ze uz tu riesite nakupy a ine...len k zuzul...podla mna je vedierko tiez zbytocnost a podla tych fotografii co som videla, vyzera to celkom zvlastne

greeri
11. jan 2010

dobré ránko všetkým a príjemný nový pracovný týždeň 😵
zuzulka - vedierko má adus tuším, ja sa priznám, že ani neviem, ako vyzerá 😀

michalag
autor
11. jan 2010

Dobre ranko tehulky 🙂

mirda, vitaj!!! 🙂

greeriaj tebe pekny zaciatok noveho tyzdna 😉 🙂

Ja som mala tuto noc strasnu 🙄 , stale som sa prehadzovala do toho sa mi maly budil hadam kazdu hodinu a skopaval si paplon co inak nezvykne a o 4:00 sme isli cikat a sa prebral no nastastie potom este zaspinkal ... my mame dnes o 13:00 3D tak sa velmi tesime 😵 ale aj mam obavu ale snad bude vsetko v poriadku a mozno sa aj dozvieme co sa skryva v brusku 🙂

arcik
11. jan 2010

dobré ránko holky,

hlásíme se po víkendu....

Mirda adalší babule vítejte...

U nás byl víkend v poklidu,v sobotu jsem byla s malou sáňkovat a včera si jí vzala naše chůva..tak jsem si v klidu nakoupila a poklidila..
včera jsem vytáhla věci na prcka a zjistil asjem že toho mam mega moc a že ani nevim jestli to stihneme unosit ale když ne tak nevadí..schová se to pro někoho dalšího...

Michal tak držím pěsti ať vše dopadne dobře a víte co budete mít..

michalag
autor
11. jan 2010

arcik, ten sneh vam zavidim, u nas cely vikend lialo 😠

arcik
11. jan 2010

Michal hlásila švagrová že u vás jen prší a my se tu pomalu ve sněhu ztrácíme...nuž ake za chvilku to bude zase naopak uvidíš.... 😉

arcik
11. jan 2010

ty Michal jak ti spává v noci Samko??myslim jako normálně běžně....

michalag
autor
11. jan 2010

no tomu uz neverim, ale to ani nie koli mne kedze nemozem lyzovat ale koli detom, Sami bol strasne malo na boboch kedze este nevie uplne sam brzdit tak snim vzdy niekto ide alebo popri nom bezi a nato si ja teda netrufam

arcik
11. jan 2010

ani já a proto s ní jezdí z kopce manžel....já když si jí vemu na saně tak se jdem projít...jinak jako jezdit s ní někde z kopce si netroufám....

yanika
11. jan 2010

Dobre ranko,
zuzul gratulujem, ja si na vysledky pockam par dni/tyzdnov, tiez som mala minuly tyzden 3 skusky 😒
Ku tym hemoroidom moja rada: ja to mavam aj bezne a na zaciatku tehu ma to dost bolelo, ale pomohli mi cipky Avenoc - homeopaticke - dostupne v lekarni 😉 Ale tazku hlavu si z toho netreba robit, je to proste len jeden z mnohych priznakov....
Tak my zajtra ideme s manz. do Trnavy kuknut moj vysnivany kocik,tak som zvedava... vybrali sme Mutsy🙂 dúfam že tento Mucinko splní moje očakávania, lebo sa akosi neviem našťartovať s tým nakupovaním,keď vidím čo všetko už vy riešiteee....

antynka1
11. jan 2010

Krásné ráno holky,
toho sněhu je žu nějak moc, nsestíhám odklízet a už jsme zlomily i koště - nějak jsme nečekaly, že u nás v nížině budeme potřebovat takovou tu lopatu na odklízení sněhu - no dneska pro ní vyrážíme, jinak zapadneme 🙂

arcik
11. jan 2010

jojo Yanika ty máš aspoň favorita leč já se nemůžu rozhodnout...jsem fakt hrozná.....a proto jsem zavelela a kočík vybereme v Německu a hotovo..

yanika
11. jan 2010

michalaq: tak Ti drzim palce, aby to sa drobcek ukazal 😅
a vitam nove tvare medzi nami...
Ja idem zajtra na ten glukozovy test, tak vam potom napisem ako to prebiehalo.
Ale glukozu si mam kupit sama v lekarni a namiesat si to s 3dl vody, vypit, nic nerobit(ani cestovat mhd, takze idem autom) a po hodinke mi zoberu krv..

arcik
11. jan 2010

Bré ránko Anty...

jo holky prvorodičky nevim jestli to víte ale tuhle jste se bavily o investicích do očkvání pro prcky,a pro vás které jste se rozhodly investovat do prevenaru (pneumokok) mám dobrou zprávu....od 1.1.2010 je to bezplatné takže máte 8000 v kapse a můžete použít na něco jinýho 😉 nuž ale možná už to víte..

medan29
11. jan 2010

Jojo o tom očkování to vím, bylo to v telce ale říkalo se tam že moc lékařů to nechce dělat, protože to platí oni a pak jim to proplatí pojišťovna a když už tak je velká čekačka

arcik
11. jan 2010

medan hlavně že je to bezplatný ale ono se to rozjede

adelka89
11. jan 2010

dobre rano holky, ja jsme mela dneska tak blbe ny,ze jsem se nad ranem bala jit i na zachod 😅
jinak zeru jak kyselina a porad mam hlad ☹ ja v poradne tu vahu ve ctvrtek strhnu 😀
k tomu pneumokokovi.... neslysela jsem o tom a je to super .-)

antynka1
11. jan 2010

A Zuzulka - moc gratuluji ke zkouškám, jsi šikulka 🙂

adelka89
11. jan 2010

Zuz taky moc gratuluju ke zkouskam mne chybi jeste dve ...

antynka1
11. jan 2010

O tom očkování jsem slyšela aje to super zpráva 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre