Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
11. jan 2010

bibi kašli na koláč a po manžela pošli taxi a skladaj kočík 😀

babara
11. jan 2010

zdenka, mam za tebe radost! Snad to budem mit vsechny negativni.

tak zitra si samu doma zapnu, zajimaj me ty satky, na hynecka jsem poridila, ale az asi ve 4 mesisich, to uz davno drzel hlavicku, mela jsem strach, ze to vazu spatne a vyhovoval mi jen jeden uvaz, tak mozna pujdu na nejaky i kurz vazani at mi reknou, jestli to vazu dobre, chtela bych ted nosit uz od miminka

terkajesterka
11. jan 2010

ahojky, jdu vás pozdravit, jinak totálně nestíhám.....do toho všeho jsme rozlámali kočár, takže sháním nové golfky, dneska jedu jedny okouknout. Jenže musím autem 😒 , mhd bychom asi nedojeli. To jsem zvědavá, jak z té závěje vyjedu a jak smetu těch 30 cm sněhu z auta 😀

jaké golfky máte vy (co máte už dětičky, samozřejmě 🙂 ) ?

zzuzullka
11. jan 2010

ja tie zavinovačky budem kupovať len také klasické čo budem mať doma namiesto perinky keď príde nejaká návšteva tak aby mali malého v čom popestovať. inak na domáce používanie máme ešte perinky po mne a po bratovi a do vajíčka asi tiež nebudem kupovať tú zavinovačku. budem používať deku, šak v lete bude teplo 🙂

aaadus
11. jan 2010

brambur já asi konečně půjdu odzdobit stromeček 😀

terkajesterka
11. jan 2010

aaadus, tak to já taky musím udělat, jen nevím, kdy, protože jiříkovi se tak strašně líbí, pořád ho chce mít rozsvícený a to bude asi slzavý údolí, až stromeček zmizí 😖

zzuzullka
11. jan 2010

my už máme stromček odzdobený,ja sa práve nacpávam burákmi a čakám kým príde mm z práce čo bude každú chvíľu 🙂

aaadus
11. jan 2010

babara já zatím budu kupovat mimivak a jestli bude vyhovovat, koupím buď šátek nebo manducu

zzuzullka
11. jan 2010

aké veľké môže byť mimi v 23tt? vôbec neviem

blanka.k
11. jan 2010

Ahoj holky,
Pralinka - já taky chtěla GT3, ale po přečtení nějakolika diskuzí + 3 holky, coznám osobně ho mají, jsem od něj dala ruce pryč kvlli problémům s podvozkem a reklamacemi 😅 Ale jinak, kdyby to nebylo, tak neznám lepší kočárek (teda pro mě) 😅 Zbytek bohužel neznám
Nikka - já maloéjo od večrejšího večera necítím 😉 Taky třeba ráno se 2x převalí a pak až večer, to se "rozjede" s 3x kokpne 😅
Lucik .- gratulace ke kontrole, Magn.lacatcii beru taky, můžou se 3x2 denně, prý mám brát 2 večer (protože večer mi bývalo nejhůř) a když mi bude blbě, tak klidně i přes deen. A jaká je tam dávka v jedné tbl. Většinou tam bývá psáno 0,5 nějakých jednotek 😉
Zdeni - gratulace k "cukrovce" (že není 😀)
Někde jsem tu viděla u někoho v pase, že se mu dítko narodilo ve 23tt+ něco (prostěv e 24.tt) a mělo 480g. A co mám v mé chytré knize, tak píšou cca 24tt nebo cca 500g, že před pár lety muselo mít min.800,- ale teď prý je skoro 100% šancce, že nad 500g přežije, pokud se narodí ve spec.centru 😉Ale nad tím nemůžeme uvažovat, my tu ješt ěbudeme s pupíkama kecat min. 3 měsíce 😉

zzuzullka
11. jan 2010

blanka, presne tak, verím, že všetky detičky vydržia čo najviac, minimálne do 36tt 🙂

terkajesterka
11. jan 2010

aaadus, já jsem měla mimivak a došlo na něj asi jen 3x, vůbec v něm nechtěl být.......uvidíme, co druhý miminko. Navíc Jiíra byl velkej a těžkej, takže bylo přecejen jednodušší ho vozit v kočáru.

nikkka
11. jan 2010

zacinaju mi zavadzat rebra..normalne by som si asi spodne dve dala vybrat...to co bude potom ked budem mat velke brucho 😒

pralinka25
11. jan 2010

blani no ja viem, tiez som to citala. Ale pozerala som aj ine kociky a v podstate kazdy ma nieco 😒 asi bude musiet chodit pesi 😅

aaadus
11. jan 2010

terka já ho budu kupovat použitý a chci ho hlavně proto, že srpnu jedeme na slovensko na dovču, tak ať můžeme vyrazit i do lesa třeba
pralinka cam cortinu jsem párkrát viděla u maminek v obchodě, divně vrzaly a když chtěli mimčo pohoupat tak museli ze strany na stranu - jinak to nešlo a vypadalo to, jakoby chtěly to dítě vyklopit

bramburka
11. jan 2010

Terko my meli Chico, byla jsem max spoko, dokus mi je neukradli, ted mam pujcene babypoint a jsou děsný
http://www.eshopbaby.cz/katalog/multiway-golfov...

blanka.k
11. jan 2010

Pralin - přesně tak, každý má něco... kdyby GT3 to měl, ale šlo to v pohodě vyreklmaovat, tak jdu do něj....ale takto teda nééé 😅 U mého mě štve, že nevypadá tak hezky a má menší tu přihrádku na nákup 😠
Nikaa - mě zas zavazí břicho 😀
A musím se pochlubit, dnes jsem koupila čepičku do porodnice a je na ní...no kdo asi ....krtečéééék 😀 A taky za 120,- vnitřek do zavinovačky, teď jen pošít barevnou látkou a je to (mají v Tesku) a v Pompu mají takové ty pěnové podložky do vany, myslím, že je tu zmiňovala Doli, že jsou super, na netu je mají kolem 120,-, tak tady je asi o 20, dražší nebo tak nějak , ale i to jde. 😉

lucik...
11. jan 2010

blani jo jo je tam psáno 0,5 něčeho 😀

zdeni tak lehátko už mám doma a je super. Moooc hezká a ten materiál strašně příjemný

aaadus
11. jan 2010

lucik a vyfotíš to lehátko? já bych ho taky chtěla objednat

lucik...
11. jan 2010

aaadus heh.. možná až přijde manžel, já už ho zase složila a zalepila do krabice 😀 😀 😀 Ale vypadá přesně jako na obrázku 😀 😀 😀

aaadus
11. jan 2010

lucik jestli je jak na obrázku tak fotit nemusíš. a jde teda dát do úplného lehu jo?

blanka.k
11. jan 2010

Lucik - já přehlídal, jsetli jsi tu házela odkaz, jaké máš? Já se občas koukám na lehátka v obchodech, ale tam jsou taková nějaká nehezká nebo nevím.... 😀 A ten 0,5 to bude ta klasika, co se může až 6 denně (takže ber třeba 1-1-1 nbeo 0-1-1 nebo 0-0-2, záleží, kdy máš největší problémy), mě mudr. teĎ napsla další balení a říkala, že to budu brát už pořád, že se tím nic nezakzí 😉

lucik...
11. jan 2010

blani já odkaz nedávala 😉 Koukni ke mne do alba, je to to chicco relax & play to žluté

aaadus jo jo, dá se dát do úplného lehu

aaadus
11. jan 2010

a magnesium by se od 34tt nemělo brát, pak stačí pít magnesku, jíst mák, mandle místo toho

aaadus
11. jan 2010

lucik díky, jen co příjde nemocenská tak objednám 😀

blanka.k
11. jan 2010

Lucik - to s emi taky líbí...chtěla bych ideálně černožluté, aby to ladilo jak v obýváku, tak ložnici (jsem děsná co?) 😀

greeri
11. jan 2010

no babenky, vy ste ukecanneeeeee 😵 vám všetkým z Moravy a Čiech tak závidím tie kopy snehu, vraj ich v ktoromsi meste už hádžu do Vltavy, teda ste mohli radšej nám doviesť 😀
zdeni - blahoželám k výsledkom z testov cukrovkových 😅
a keď budete zajtra pozerať tú reláciu, kde budú hovoriť o nosení bába v šatkách, zhrniete to tu niekto tak v skratke? siiiim
lebo už som čosi počítala, ale každé info sa zíde 😉 ďakujem
a babatka v brušku aspoň do 36-teho týždňa - presne tak, ani o týždeň menej 😅

aaadus
11. jan 2010

greeri já ti klidně ten sníh přenechám, jsem kvůli němu ani ke kadeřnici nejela 😠 a včera jsme měli jet pro nábytek do pokojíčku a taky jsme nejeli

antynka1
11. jan 2010

greeri, tady si ty díly můžeš přehrát:
http://www.ceskatelevize.cz/program/10267441239...
Myslím, že to tam bude zítra.

antynka1
11. jan 2010

Tak šátky na miminka tam budiu ve středu, tj. 13.1.:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1148499747-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre