Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

janulka04
12. jan 2010

bibi, tu to mame v ramci poradne, od 20tt, 😵 takze ja ano, ale pri malych som nebola a odrodila som 😉 😀

blanka.k
12. jan 2010

Bibi - já jdu jen na takové rychlokurzy - 3x 1,5 hod. (1. je prohlídka porodnice a co nabízí u porodu, 2. o porodu, 3. kojení)

xxx.klarka
12. jan 2010

Holky, kolik můžu paralenu?? Mě dneska skolila nějaká chřipajzna nebo co to je ☹

aaadus
12. jan 2010

blanka sečteno, slyšelas to? 😀
bibi já určitě půjdu, dozvím se nejenom jak nejlíp porodit, ale i o kojení, šestinedělí, o alternativní medicíně třeba když je dítě neklidné a spoustu dalšího

janulka04
12. jan 2010

me sa to tiez pozdava, ze je to zdarma, navyse sa to robia v tej nemocke, kde budem, takze sa zoznamim s personalom..prostredim...

mishutka
12. jan 2010

Ta co ty Emitexky????furt váhám kterou????? 😅

aaadus
12. jan 2010

mishu já ju ještě nemám doma, ale objednávala jsem jarní

zdenkapo
12. jan 2010

Mishu všechny asi objednáváme tu jarní verzi 😉 pro mne teda na duben a pak na podzim než přejdem na fusak ideál

KURZy- byla jsem na takových co píše Blanka a nic mi to teda nedalo a nijak nepomohlo- stálo to 500,-Kč a v ceně otec u porodu, tak teď zaplatim jen 300,-Kč za otce u porodu jako druhorodička a na kurz teda nejdu

aaadus
12. jan 2010

klarka paralenů se může denně myslím 6tbl nebo zavolej dr

blanka.k
12. jan 2010

Já platím 300,- za každý ten "kurz" + 200,- za tatínka. Ale je to přímo v porodnici, co jsem si vybrala, takže je to o tom, jak to přesně probíhá tam, co dostanu na nadtsandaru a za kolik, jak se tam může tatínek angažovat u porodu, píšou, že je to hodinu, max. 2, takže to je pro mě akorát.
Adus - myslíš ten šílený výkřik a pak ránu? 😀 😀 😀 Tak kolik? 😉

aaadus
12. jan 2010

já budu chodit tady na ten kurz i s manželem
http://www.centrumlotos.net/?page=predporodni-p...
blanka 😀 utraceno 5483,-, ušetřeno 1919,-

blanka.k
12. jan 2010

Adus - a to je jen za oblečení nebo vše? 😉 Já jsem teď komplet na asi 35.000 😅 , ušetřeno cca 13.000 😉

lucik...
12. jan 2010

aaadus tak to si na tom ještě dobře 😀

Já bych taky chtěla na nějaký kurz, ale zatím jsem nic moc nehledala. Porodnice kde chci rodit má jen takovou besedu jak to tam chodí, ale nic víc

bramburka
12. jan 2010

holky prisla mi SMS: Oficiální upozornění, nepoužívat Nurofen Jahoda - sirup, č. šarže 909263, použitelnost do 4/2012 je závadný.

michalag
autor
12. jan 2010

ja som nebola ani pri Samkovi a ani teraz nejdem, naucia vas tam akurat teoriu a myslim si ze vtedy aj zabudnete na techniku dychania ktoru ste sa ucili ... my sme prvy porod zvladli uplne v pohode aj bez kurzu

aaadus
12. jan 2010

blanka jenom oblečení 😀 ten zbytek musím dopsat pokud si vzpomenu na všechny položky

bramburka
12. jan 2010

kurz nechci, ale prohlidka porodního salu je užitečná, to doporučuju. Oni vam tam reknou kam prijet, co delat kdyz prijedete, co bude nejdriv, co potom, pak jsem nebyla podle me tak vyjukaná.

antynka1
12. jan 2010

O kurzu přemýšlím, ale pořád se nemůžu rozhonout jestli do toho investovat nebo ne. Mám vyhlídnutý jeden v Neratovicích, je to 200/ hodina, je to 9 lekcí. No a k tomu ještě za stovku cvičení. Tak nevím, přemýšlím o tom, jestli mi to dá více než knížky. Od naučených technik dýchání se prý ustupuje a dává se přednost přirozenosti. Pokud mi nepůjde kojit, tak si stejně pozvu laktační poradkyni.... Takže nevím...

blanka.k
12. jan 2010

Brambur , Micha - vidím to stejně, chci jen základy, kdy a na jaké číslo volat, co si sebou zvít a co mi tam dají, jak jsou vybavení, co tam může taťka pomáhat, co tam všebudou mít pro malého. Moje kamrádka tam bude během pár dnů rodit, tak se tam chystám na takovou miniexkurzi ještě předtím 😀

zzuzullka
12. jan 2010

adus, tak teraz som skoro spadla zo stoličky. 5483 Kč len za oblečenie? ja som zatiaľ utratila cca 1700Sk a na začiatok mám už všetko kúpené. už len jednu zavinovačku, obliečky do postieľky a hotovo.

aaadus
12. jan 2010

zuzul já jsem kupovala hodně oblečení ve slevách, ale je to až tak na půl roku. kupuju už všechny velikosti ať pak nemusím lítat po obchodech s miminem

mishah
12. jan 2010

zuzulka:to jsi fakt neutratila skoro nic 😉 Já to raději teda taky nepočítám 😝 a to mám dost věcí po malém..

blanka.k
12. jan 2010

Mě to taky nepřijde tak moc, já za většinu věcí dala kolem 100 (což si myslím, že na mikiny, dupačky, svetříky, ... je dobrá cena (vše je z klas.obchodu nebo z Aukra ještě z cenovkou) a taky je to pár tisíc.... 😅

mishah
12. jan 2010

brambur.ta sms mi přišla taky...nevím ani,že je nějaký jahodový nurofen 😅

antynka1
12. jan 2010

Jsem pako, ale já od sebe nepoznám tu zavinovačku Jaro-léto od té druhé, poznám letní a zimní, tohle je třeba která:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26331203&tab=0
Abych neobjednala nějakou blbou....
Na Babymaxu to mají napsaný, ale jinde už ne.......

mishah
12. jan 2010

antyn:já to pochopila tak,že ta letní má ta ouška nahoře🙂)-tahle bude asi ta jarní bych řekla

aaadus
12. jan 2010

antynka to by měla být ta jarní

celkově utraceno 21.000,- (teda aspoň za to, na co jsem si vzpoměla 😅 )

antynka1
12. jan 2010

No ale koukni na tyhle dva okazy, jedni je jaro-léto, druhý jaro- podzim.... Ta jedna má ještě nějakou vycpávku či co....:
http://www.babymax.cz/emitex-jarni-letni-stahov...

http://www.babymax.cz/emitex-zavinovacka-do-aut...

Tady v tom obchodě to mají popsané, ale jinde ne..... Takže to mě mate....
A já chci tu první....

zzuzullka
12. jan 2010

ja som kupovala len na prvé mesiace a len nutné veci, žiadne zbytočnosti a kupovala som všetko buď z mimibazaru alebo tu z koníka z bazaru alebo z londýna tak preto som utratila tak málo

janulka04
12. jan 2010

tak, baby, k tomu kurz..ja by som tiez nesla, ale ja to mam tu v Nemecku v ramci prenatalnej starostlivosti....a nakolko som auslanderka, mne sa infosky zidu....na SVK som sice porodila bez komplikacii, ale tu neviem, co ma caka, navyse je tu X moznosti ako rodit, koho mat pri porode, potom co bude na izbe a tak...mne to velmi pomoze 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre