Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
14. jan 2010

tak gratuluje k dievcatku 😵

lucik...
14. jan 2010

takže co nakonec potřebuji.. Jen bepanhten, rybilku, mycí emulzi, olej z lékárny a něco na bolavé bříško..?

zzuzullka
14. jan 2010

matpaj, tak to je manžel asi rád, že bude mať v dome 3 baby 🙂

michalag
autor
14. jan 2010

lucik este lieh na pupok 😉

lucik...
14. jan 2010

michal jo jo, na ten sem zapomněla 😀

zzuzullka
14. jan 2010

ten bepanthen je na bolavé bradavky?a tušim sa nemusí pred kojením umývať, je to pravda? počula som že chlapci mávajú väčšie problémy s bolavým bruškom. čo ste na to používali?

matpaj
14. jan 2010

🙂 Ďakujeme. Inak babky nemáte nejaký recept proti "tehotenskej pažravosti"? Ja som 22tt a až teraz som začala byť strašne hladná. od začiatku tehu som pribrala už 9!!!!kíl to som jedla normálne, dokonca prvé mesiace som ešte vracala. moja lekárka je už zo mňa mimo, môžem vraj tak pribrať iba na bábo...... ☹ A ja teraz trpím neustálym hladom. ďakujem vopred za všetky rady.......

michalag
autor
14. jan 2010

a ja by som si v lekarni pre istotu este kupila rektalnu rurku 😉

mishah
14. jan 2010

Zuzul:na bolavé bříško nám radili nahřátou plínku(akorát,že v létě se asi nebude topit🙂 nebo pytlík s třešńovýma pecičkama( v DMku).My používali takový gel z lékárny myslím,že se jmenuje Pupík🙂 a masírovali.Jo a dost nám zabírala rektální trubička, když už bylo nejhůř-taky v lékárně za pár kaček,ale určitě je dobré ji mít nachystanou🙂

zzuzullka
14. jan 2010

matpaj to ja som mala až doteraz opačný problém. na začiatku som schudla 6kg a začala som jesť až od 20tt dovtedy som skoro vôbec nejedla ako mi bývalo zle. ale teraz som už našťastie trošku pribrala takže som už len cca -3kg od pôvodnej váhy. ja by som si tak predstavovala pribrať nejakých 8-10 kg od pôvodnej váhy. to by mi stačilo 😅

za ako dlho sa zahojí pupok bábätku?

antynka1
14. jan 2010

Mě ta modrá indulona taky překvapuje - ale je na seznamu porodnice v Neratovicích.
A ten líh na pupík, to je nějaký speciální nebo prostě půjdu do lékárny a řeknu, že chci líh?

mishah
14. jan 2010

Ahoj matpaj.-)) 🙂 nic si z toho nedělej, já mám teď taky pocit,že sním nějak víc...A ne vše, co by asi bylo potřebné... 😀 jako třeba ferrero 😅

zzuzullka
14. jan 2010

a nemôžem mu s tou trubičkou nejako ublížiť? neviem či by som sa to nebála použiť 😅

michalag
autor
14. jan 2010

antynka, pytaj si len lieh a oni ti daju, 😉 to je koli dezinfekcii aby sa tam nezaniesla infekcia, nam kazali to cistit vzdy pri prebalovani aspon mesiac po porode

lucik...
14. jan 2010

zuzzul stejnak mu tam budeš strkat teploměr 😀

xxx.klarka
14. jan 2010

Taaaaaaaak mi donesl teď tu zavinku, to úžasná🙂 Super materiál a ta barvička, no jsem nadšená 🙂

zzuzullka
14. jan 2010

mishah alebo napríklad celú tabulku horkej čokolády a lentilky k tomu ako ja 😅

sunny323
14. jan 2010

Ahojte tehulky, teraz som si az nasla Vás vsetky, teda májovky a aj ked som si necitala vsetky prispevky, tak som rada,ze niesom sama. Ja mam termin 5.5.2010, ak sa mi podari takisto pridam nejake fotky.. Ale mozem zodpovedne ov edat, ze som pribrala uz 13kg 🙂 Je to asi vela ze? Inak vsetkym drzim palceky, idem si vas pokukat v albumoch 🙂

zzuzullka
14. jan 2010

lucik, vidíš to ma nenapadlo 😅 si občas pripadám ako nejaká blbka keď tu je medzi nami toľko skúsených bab, a ja neviem vôbec nič 😅

klarka tak dúfam, že dáš foto do albumu nech sa môžme aj my kochať. je tiež dnes pofotím veci čo mám a dám si do albumu. dnes mi prišla krásna modrá letná zavinovačka čo som kupovala od jednej babenky za 210SK, no nekúp to 😀

michalag
autor
14. jan 2010

jeeej baby ale sme sa nejako rozrastli 🙂 ... sunny vitaaaaaaaaj!!!! 🙂 😉

zzuzullka
14. jan 2010

sunny vitaj medzi nami 🙂

v máji budú asi preplnené porodnice 😀

lucik...
14. jan 2010

zuzzul dej pokoj s přeplněnýma porodnicema 😀

xxx.klarka
14. jan 2010

zzuzu, neboj dám, teď zrovna mám vztek, protože foták zase hlásí "vybité baterie" ....... to není možné, furt nabíjím a furt jsou vybité 😠

sunny, vítej.

michalag
autor
14. jan 2010

zzuzul 😀 😀 😀

lucik...
14. jan 2010

vítam všechny nové těhulky 😀

mishah
14. jan 2010

sunny vítej 🙂 já si myslím,že jaro je nejlepší na miminko 😉 moc jsme si přála mít druhé na jaro,ideálně květen 😉 Tak se nedivím,že je tolik květňátek 😎

mishah
14. jan 2010

zuzul: aspon si tu hořkou vyvážila tím sladkým 😀 P.S.ferrero už došlo... 😉 (mělo 120g,takové to čokoládové 😀 )

matpaj
14. jan 2010

Mňam ferrero......A ja som teraz závislá od lentiliek, niekedy ich v robote zjem aj dve krabičky.... 😲 Ale fakt, poraďte....A zzuzullka rektálnu trubičku by som nepoužívala, niekde som čítala na ňu príspevky a neboli najlepšie....skôr tie masáže a gél na bruško.

zzuzullka
14. jan 2010

klarka, presne z takého istého dôvodu foťák už ani nepoužívam. radšej si počkám kým príde manžel z práce a pofotím jeho mobilom.

môžu chodiť tehulky na masáž? strašne ma bolí chrbát a už by som si tam dávno zašla len jedna známa ma postrašila, že nech teraz nechodím na žiadne masáže, že mi môže niečo stlačiť nejaké nervy či čo a môžem z toho potratiť. keby som nebola tehu tak ju hneď vysmejem a pošlem niekam ale takto mi to stále vŕta v hlave 😒

zzuzullka
14. jan 2010

mishas tak hneď som prestala mať výčitky keď si to tak pekne vysvetlila, že sa to vlastne vyvažuje- horká čokoláda a lentilky 😀 ale keď priberiem 20kg tak ich budeš chudnúť za mňa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre