Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

cumelila
16. jan 2010

Blanka tak to ma potešilo a fotoćky su nádhernéééé...keby si bližšie tak by som si Ťa veru objednala...naozaj krasne zabery 🙂 tak už sa teším čo vykúzliš keď príde ten novy blesk 😉

zdenkapo
16. jan 2010

Blani,no právě,mě se to nezdá,chce to fakt mít polohování pozvolné- jako má to co chci chicco relax§play- namá zarážky,můžeš si zvoli polohování zádíček jak chceš od sedu do lehu a polohování nožiček do dvou pozic... a maj taky černožluté,jako si koupila Lucik a hlavně- má to přídavné polstrování... je fakt nejlepší,ci jsem našla

mishutka
16. jan 2010

Zdravím 😀
zase jsem utracela a koupila malému v CaA tepláčky 😅 a bodyčka 😉
A taky jsme koupili skříň v Ikea do pokojíčku...

blanka.k
16. jan 2010

Cum - díky. Kouzla to asi budou, protože nevím, jak se vyfotím, když nebudu vidět co fotím a na co ostřím 😅 Jsem si koupila včera i za 120,- dálkové ovládání na foťák, tak sjem zvědavá, jak dopadnu, muž mi slíbil, že mi pomůže. No jsem zvědavá, postavím na místo muže, nastavím to na něj a pak mu ho předám, aby to zaostřil a zmáčkl 😅
Zdeni - jo, je to naprd :( Já jsem si dala ještě do albíčka tohle,
http://www.slune-cz.cz/lehatko-hauck-bungee-lei... to se mi líbí, že je takové decentní , ale to žluto černé je taky dobré. 😉

vladkaz1
16. jan 2010

mishutka super ,my mame uz plnu skrinu aj ja som trosicka povolila ,teraz sme malej aj postel kupili takze uz sa vrhnem len na kocik a satnik chcem

mishutka
16. jan 2010

vladka:já už jsem manželovi říkala ať mi to zatrhne 😀 a on že to neva že stejně kupuju velké věci 😉 A to je na druhou stranu pravda už jsem povýšila na vel.68 😉

vladkaz1
16. jan 2010

Mishu no moj nic nehovori dnes som 😀 odolavala spanielskej deke nemam po malej ,ale neviem ci to vyuzijem a je pekna za dobru cenuale pride mi to malinke 90X85 tusim

blanka.k
16. jan 2010

Moje nákupy naštěstí muž nějak nevnímá... 😀 akortá ráno, když ho budí zvonek a pošťačka, tak mu je jasné, že to je zas nějaký balíček z nějakého eshopu nebo Aukra 😀 Ale tam zas třeba objednávám i věci na foťák,atd. , tak taky moc neví, kolik toho kupuju přímo pro malého a co pro sebe. A pak šup s tím do krabic pod mou částí postele 😀

blanka.k
16. jan 2010

Vladka - co je španělská deka? 😨

mishutka
16. jan 2010

blanka:kdybych měla vlastní konto tak ví taky prd 😀 ale já mám doma hotovost na jídlo, a zbytek platíme kartou protože stejně všude jezdíme spolu a manžel je tak nadšený že můžem kupovat, ale já se snažím držet zpátky ať to pak neleží ladem 😉

vladkaz1
16. jan 2010

blanka to taka pekna makucka deka na zips co sa da zapat aj ako dekovy fusak

blanka.k
16. jan 2010

Vladka- díky za vysvětlení 😉
ted´jsem tu náhodou nakoukla do diskuze kouření v těhu... 😅 no raději jsem to moc nečetla, abych se vnitřně nerozčilovala.... 😅 docela mě překvapilo, jak velké procento kuřaček nepřestane kouřit, omezí to třeba na "jen" 5, 10 cigaret denně, že to dítěti prý míň ublíží než kdyby přestaly a kvůli absťáku se nervovaly, atd 😅 🤐 🤐

blanka.k
16. jan 2010
zdenkapo
16. jan 2010

Blani
tak to lehátko druhé je už asi lepší,ale zase mě by vadilo,že nemá barvy aspoň na té hrazdičce,to děti baví,ale to jsou jen mé názory 😉

mishah
16. jan 2010

vladka:já mám tu špan.deku-fusak,je fakt,že je kvalitní a moc pěkná, prakticky pořád jako nová,ale jako fusak jsme ji ani nevyužila...nemá průstřihy do kočárku a v postýlce jsme měli peřinku...A stála teda dost 😅

mishah
16. jan 2010

blani:pěkné 😎
ad lehátko:my měli na Lukáška půjčeno od Hauck a šlo polohovat plynule, teda asi ne nožičky,ale ono se to dalo krásně do rovinky a vůbec jak jsme potřebovali.Ten polstrovací polštářek ani nebyl potřeba,já mu kolikrát dávala nějakou dečku pod něj(viz foto v albíčku).Supr určitě je,že ty lehátka mají uši a jsou lehounká, lze kamkoli přenést,dávala jsem to na gauč i nastůl v kuchyni,když jsem vařila...Nocméně te´d kamarádka čeká mimi,takže asi taky koupíme to chicco...Jo a hrazdičku sjem na to dávala normálně tu obyč.plastovou a měnila na ní hračky 😉

matpaj
16. jan 2010

čaute babky....dnes sme boli na oslave.viete si predstavIŤ čo som tam pojedla........................ 😅

no, lentilky nemali......
babky, plánuje niektorá kúpiť EPINO?
ja mám strašnúskúsenosť po prvom pôrode-mesiac som si nemohla sadnúť, tak nad tým uvažujem.....

matpaj
16. jan 2010

inak blanka,to je fakt super......ukážem mm 😉

andelka
16. jan 2010

matpaj: Já už mám EPINO doma 😉 Už jsme se tu o něm dřív bavily. Udělám cokoliv, co mi v tomto ohledu může pomoct, byť jen teoreticky.

Jinak já se do debat ohledně výbavičky moc zapojovat zatím nemůžu, neb ještě skoro nic nemáme. Na první větší nákup se chystáme až za 14 dní. 😅

terkajesterka
16. jan 2010

holky, já vás totálně nestíhám 🙂

v pátek jsem byla na vyšetření na cukrovku a trochu se bojím, že to dopadne špatně ☹ protože při každém odběru moči mi v ní zjistili přítomnost bílkoviny, což asi nevěstí nic dobrého ☹ no, počkám na pondělní výsledky.

koukám, že přípravy jsou skoro všude v plném proudu 😉 já se přiznám, že nemám jedinou věc, když nepočítám to, co máme po jiříkovi...... no a epino doma nemám, protože mi přišlo, že stejně hlavička dítěte je tak veliká (nebo aspoň u nás to tak bylo), že by mi nepomohlo ani 5 epin. Já se přiznám, že jsem netrpělivě nástřih očekávala, protože jsem věřila, že pak se mi už konečně podaří hlavičku vytlačit 😀 😀 😀 ale každá na to máme jiný názor, naprosto chápu prvomaminky, že se toho obávají, já jsem se taky strašně bála, ale pak byla situace úplně jiná a nástřih byl proti samotnému porodu brnkačka 😉

no nic, jdu ještě probrouzdat internet, ještě se mi nepodařilo sehnat golfáče jako náhradu za ty naše rozlámané.........ach jo.

matpaj
16. jan 2010

andelka, prepáč 😒 pripojila som sa k vám neskôr.......tak som EPINO nestihla s vami prebrať....
no,som za vami vo všetkom po zadu...... 😔 🙄 mám výčitky....

lucik...
16. jan 2010

Ahoj holky 🙂

Tak máme doma kočár 🙂 Fotky dám zítra, teď už jsem mrtvá 🙂 Je krásnej 🙂 Jen jsme se u toho málem rozvedli protože můj manžel jaksi není technický tip a mooooc se u toho vztekal 😀 😀 😀 A když tam nasadíme tu korbu a autosedačku tak se to tam tak houpe a nevím co s tím, tak se zítra musíme jet podívat jestli se to houpat má nebo ne.. Já myslim že teda určitě ne..

Tak brou noc, popř. dobré ránko, určitě už chrníte 😉

blanka.k
16. jan 2010

Luci - dobrou a gratuluji ke kočárku 😉
Já jsem se zamilovala do tohoto lehátka... http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla... ještě k němu sehnat ideálně červenou hrazdičku s hračkama, takovou tu na "kolíček", která se pak dá přidělat na autosedačku, kočárek (ty jsou taky červené 😀 )

andelka
17. jan 2010

matpaj: Tak jsem to nemyslela. Já jen, že už jsme se o tom bavily, tak že víme o co jde a klidně si o tom můžem pokecat znova. 😉 Já tady holky taky až tolik nestíhám, ani pořádně dočítat, vždy jen několik stran zpět, ať jsem v obraze. Vždyť je nás tu tolik májovek a nemůžem tady být všechny celý den 🙂 Já mám taky pocit, že jsem hrozně pozadu - někdo už má celou výbavičku, vybraného pediatra...a já nic 😅

Jinak přeju všem dobré ranko 😵

luci: též blahopřeji ke koupi kočárku, no a uvidíte, jestli to tak má být nebo ne, to houpání.

O lehátku taky uvažuju, asi půjdem do nějakého od fisher price nebo od chiccca relax/play. Pokud se nám nepodaří sehnat k půjčení.

mirda1305
17. jan 2010

ahojte baby 🙂
som tu asi tyzden nebola a ako vidim tak ste sa pekne rozpisali 🙂 uz len to citat...este som zatial len na nejakej strane 490 cca 😀
dakujem za privitanie vsetkym..."tehulkuje" sa mi v zasade celkom dobre...ani ranne nevolnosti ani nadmerna unava ani nic podobne...keby sa mi nezvacsovali prsia a ine casti tela tak asi ani neuverim ze som tehotna 😀 😀 😀
ale co ma v poslednom case trapi je zaseknuty alebo zapaleny alebo nieco...nerv. ledva chodim. tak som sa teda rozhodla ze podstupim akupunkturu... mate s tym niektora skusenosti ???
inak co sa pohybov tyka...nas alexander, michal, artur...nevieme sa dohodnut...bude asi z tych trochu lenivejsich 😎 on akoze sa troska pohybe...nekope...asi bude pacifista 🙂...iba obcas ked sedim a rozpravam v praci tak akoby reagoval...chrobak maly 😉

dobre damy tak asi sa budem chodit na vas pozerat kazdy den pretoze zjavne to potom nebudem stihat citat... 🙂

xxx.klarka
17. jan 2010

dobré "ráno" ,

můj spánek mě jednou dodělá fakt že jo. V noci se furt budím a nemůýu špát, furt napit, na záchod a tak do kola. Hrozné. K ránu mě vždy vezme bolest hlavy že myslím že mi praskne. Nejlépe se vyspím k ráno a takto dopo. To je jediná doba kdy fakt zaberu. ☹

lucik, gratuluji ke kočárku 🙂 Mě psala paní že 22. by jim měli už dorazit zásoby, tak se těším 🙂 až budu vědět že je doma a tak.

Zítra mi má dorazit pár balíčku z mma a ten monitor dechu, tak snad to dorazí🙂 Už se těším.

Jinak jsem včera dostala nějáké potřeby pro mimíska a koupila jsem další puzzlíky na výzbody dětského koutku, tak pak nafotím. 🙂

bibi13
17. jan 2010

Dobré ranko..

zajtra idem na ten glukozovy test a už začínam mať strach..uf!!!

dnes mi prídu gratulanti, a ja sa musím mierniť s jedlom.. a mám tu toho tooooolkoo:(

michalag
autor
17. jan 2010

Ahojte ja len tak narychlo a opat si idem lahnut ... vcera ma skolila opat choroba (toto tehu uz 4x) 😒 , uplne som k.o.
bibi, tak ti drzim zajtra palce, aby vysledky dopadli na vybornu 😉 ...

ja sa chcem spytat tiez idem zajtra rano na GTT ale neviem ... nemoze vysledky ovplivnit ze som chora?

bibi13
17. jan 2010

jej michalag aj ty? bleee.. 😒 .. tak budem na teba myslieť a držať palce.. uf! to neviem či môžu ovplivniť..

ja som sa chcela spýtať na to štikutanie.. babatko začína štikutať až v 27tt? a ako sa to prejavuje?

medan29
17. jan 2010

Ach jo tak mě čeká zítra ta cukrovka v nemocnici, vůbec se mi tam nechce ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre