Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pralinka25
21. jan 2010

photoshop dokaze divy 😀

a este nieco 😀 http://www.topky.sk/cl/13/657885/Minister-chce-...

aaadus
21. jan 2010

antyn já mám narozeniny v ten den jako tvůj taťka 🙂 já porodit na tchýniny narozeniny tak mě picne 😅

blanka.k
21. jan 2010

Pralinko - tak vypadá po 14 dětech dobře...a co teprve my, jakou budeme mít postavičku, když budeme mít 1, 2 děti 🙂 To busou chlapi koukat 😀
Zuzul - strií tě zbavím hned ve Photoshopu 😀

antynka1
21. jan 2010

Aaadus - to mě taky 🙂 Raději ať si prcek ještě počká 🙂
Tady je odkaz na těch jejích 8 miminek - to jsou prďolkové 🙂

antynka1
21. jan 2010
zdenkapo
21. jan 2010

Pralinka
tak se nechápe překvapit

Blani,ta moje vanička je ta delší verze,má nějak kolem metru

Mishu
tak to pochybuju,že tohle schválej,když berou i mateřskou,mě to teda teď netrápí,ale je to hnus co se děje 😠

blanka.k
21. jan 2010

Zdeni - to bude asi ona, já se nechtěla moc natahovat, tak mi to vyšlo cca 95cm a kousek a pak se mi metr zlomil, ale ta druhá byla si jen 75, tak to bude ta větší, co jsem chtěla.

mishutka
21. jan 2010

zdenka:tak mě je to taky docela jedno, manžel si čas vždycky udělá 😉 ale koruna ke koruně 😀

blanka.k
21. jan 2010

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=498275 😉 Právě jsem objednala žluté hmyzáky (motýlek, včela,...) nad postýlku, ať je tu veseleji. 😉

aaadus
21. jan 2010

blanka pěkné. a jak to budeš přidělávat na stěnu, aby až se ti to nebude líbit nešla dolů i omítka?

mishutka
21. jan 2010

blanka:hezký!Já nic takového nemám v plánu páč se mi nechce za chvíli předělavat celý pokoj na studentský 😀
My měli v pokoji s manželem na stropě nalepeny ty fosforové hvězdičky a ještě do teďka mamina nadává, že to nechalo následky na omítce 😅

blanka.k
21. jan 2010

Adus - já to tam nechám, protože teď v tom místě mámae až nahoru skříň, takže ta se pak přesune jinam, a bude tam postýlka. A jak se mimčo přestěhuje do svého, tak skříň půjde na pův.místo a obrázky budou za ní čekat na dalšího potomka 😉

aaadus
21. jan 2010

já taky na zeď nic neplánuju lepit. by mě manžel zabil kdybych oloupala omítku

mishutka
21. jan 2010

aadus:to se zdá, ale furt dělat omítku 😖 To nemluvím když jsme si lepili plakáty na zeď 😝

blanka.k
21. jan 2010

tak kdyby to bylo v pokojíku, tak taky na to kašlu, tady to pak zadělám tou skříní. A i kdyby ne, tak plánuju asi za rok, dva zas vymalovat vystěrkovat praskliny, vymalovat, tak uvidíme.

mishutka
21. jan 2010

Já budu dělat omítky až děcka vyrostou, protože to stejně ještě 10x počmárají a odřou 😀

aaadus
21. jan 2010

mishu kdyby to odnesly jenom omítky tak by to bylo fajné. na sedačku se taky dobře kreslí 😀

pralinka25
21. jan 2010

my vyrobime teda origos detsku izbu. Skrinku staru sme uz pomalovali na detsky motiv (mam v albume) a tiez aj uchytky na komode v takych istych farbach. a na stenu tiez nieco nalepim. Tak ci tak presne ako pise mishutka decka to aj tak odru a pocmaraju tak ked vyrastu troska bude nutne to dat do poriadku, vymalovat a vystierkovat. A potom bud tie skrine pretriem znova na serioznejsiu farbu, vymenim dvere alebo ich vyhodim. Aj tak uz maju zopar rokov.
Pocitam s tym ze pri detoch nic nevydrzi vecne ako nove a serioznejsiu izbu budem robit az ked budu mat rozum a nebudu mat nicitelske zaujmy 😀

blanka.k
21. jan 2010

My naštěstí nakupovali odolný nábytek, kromě postele jde vše omýt a očistit... my jsem taky šikulky a furt něco vylíváme a vysypáváme 😀 A hned jak jsme se stěhovali, tak jsem urazili jeden roh, pak od kol, které parkujeme v obýváku máme v předsíni stopy na boku....furt se chystám to zamalovat 😀

pralinka25
21. jan 2010

my radi nieco prerabame a ako nas poznam nevydrzime mat vsetko 100 rokov rovnako. Takze minimalne decka sa prerabat bude. Nastastie tam neni nic cenne co by ma mrzelo. Vsetko je to nabytok velmi variabilny a mali sme s nim zariadeny jednoizbak. Vacsina je prirodne drevo ktore sa da lahko opravit prebrusit namalovat nalakovat a tak

aaadus
21. jan 2010

pralinka to jste šikovní. mě to i bavilo, ale manžel je kopyto a než něco udělá tak mu to musím 100x říct a ještě se u toho ksichtí jak kdyby snědl citron

pralinka25
21. jan 2010

no nas to bavi obidvoch ale niekedy musim nieco tiez tisic krat povedat 😀 to uz je ritual

pralinka25
21. jan 2010

chlapom to asi robi dobre alebo co 😝

lucik...
21. jan 2010

Ahojky 🙂

Tak jsem byla na kontrole, všechno je v pořádku 🙂 Tak zase za měsíc 😀 Říkala, že mám úplně skvělé výsledky na cukr, že po těch 2 hodinách už sem v krvi neměla vůbec žádnej 😀 😀 😀

Jinak jsme byli plavat a pak na pizze tak sem straaaaaaaašně přejedená, asi prasknu 😀 😀 😀

aaadus
21. jan 2010

lucik gratuluju k cukru 🙂 už tvého drahého přešla ta bručavá nálada?

lucik...
21. jan 2010

aaadus ani ne.. Na pizze sme se pohádali kvůli penězům 😀 😀 😀

aaadus
21. jan 2010

lucik je to možné? nebude úplněk nebo tak? 😀

lucik...
21. jan 2010

aaadus já nevim 😀 Teď čučí na nějaký dokument tak mam klid 😀

blanka.k
21. jan 2010

Pralin - až děti přejdou ničitelské zájmy .... za 20 let? 😀 😀 😀 😀 Taky jsem typ, co furt musí něco měnit 😅
Luci - gratuluji k cukru, já volám zítra, už aby to bylo.

babara
21. jan 2010

lucik, super

zas vas celej den docitam, a to jsem tu nebyla jen vcera odpo 🙂 ale zajimava temata - zapijeni, materska,...
no ja mojemu samozrejme zapiti nebranila, ale musim rict, ze mi v tu dobu co on zapijel nastartovala poporodni depka, ktera trvala mozna 2tydny, no 😒
holky mam strach, ze tu materskou znova zvednou kdovikdy, pisou nejdriv v kvetnu a znate to, ale uvidime, treba se kvuli volbam vybasnazi...

Blani, ja si taky u Hynecka rikala, podle nosa poznas kosa,... taky jsme oba nosati 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre