Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
26. jan 2010

Nám se bohužel do ložnice nevejde ani postýlka natož velká postel, takže to tak budem muset udělat

zdenkapo
26. jan 2010

Lucik
😀 no vždyŤ jo... taky jsem to řikala před porodem,ale já se bála,neměla jsem monitor dechu.teĎ ho mít budu

aaadus
26. jan 2010

zdeni tak doufám, že pak hodíš fotky. mě taky dneska popadla nakupovací mánie. a zítra jedu do města a to taky určitě domů nepřijedu s prázdnou 😅
a už se těším na večer až manžel přijede s kočárkem 😵

zdenkapo
26. jan 2010

Adus,jj, nafotím,snad to zítra přijde... já se těšim,až pojedem do Liberce do toho Babyexpert-Chicco,tam chci nakoupit oblečky na cestu z porodnice,čepičky a tak 🙂

medan29
26. jan 2010

Tak já jestli bude vše ok zítra u doktora tak taky vyrazím něco ještě koupit a ostatní zas v so, se divím že manža ještě nešílí že chci pořád do OV 😀

blanka.k
26. jan 2010

Zdeni - uvidíme, snad se neosype 😅 A těším se na fotku úlovků
Já říkala kamarádce, že chceme malého mít do cca 2 let u nás v ložnici v postýlce a pak mu zařídit vedle pokojíček, ale už dospělácký, tak prý to chce vidět, že oni "ostavili" malého v půl roce a prý pohoda 😅

aaadus
26. jan 2010

zdenka abych pravdu řekla, tak se mi v Chicu oblečení moc nelíbí, nevím proč. hezčí mi teda příjde v Tescu, HaM a CaA
malého bych taky tak kolem půl roku chtěla dát do pokojíčku. no a buď to půjde nebo to zkusíme později

lucik...
26. jan 2010

zdeni já vím že to pak bude jiné 😀 Ale budu mít monitor tak to snad přežiju 😀 Mě snad taky přijde zítra moje veeelká objednávka 😵

blanka.k
26. jan 2010

Já na balík čekala do půl 2, jezdí většinou mezi 10 a 11 a nic, tak sjem šla v půl 2 k mudr., teď kouknu na web a prý 26.1. doručování zásilky zákazníkovi...takže to vidím naklasiku, nikdo tu nebyl a zítra budu mít zas lístek, že si mám jít na poštu, že mě nezastihli. ☹

zdenkapo
26. jan 2010

Blani,
tak aŤ se kámoška přijede podívat k nám 😀 a to mu budou 6.6 3 roky,ale plánujeme ho přesunout do jeho pokoje 😉
snad se neosype,každé dítě snese něco jiného,je to jako se všim...
fotky dodám a hodim nějaké odkazy už teĎ...

blanka.k
26. jan 2010

Zdeni - přesně tak , ona hlavně čeká po roce druhé, takže by jim stejně už nic moc jiného nezbylo, aby se navzájem nebuudili. já doufám, že budu mít tak 2x, 3x větší rozestup mezi dětma 😅

aaadus
26. jan 2010

lucik a co ti všechno má přijít?
já čekám tento týden zásilku z Malviku, z MMB koš na pleny + lehátko do vody, fotoalba a rámečky. a vsadím se, že mi všechno příjde zítra jak nebudu doma. jak to funguje s PPL? ještě nikdy jsem od nich nic neměla tak nevím jak to funguje

zdenkapo
26. jan 2010

Adus,Lucik
tak to vám přeju,když budete mít pevné nervy...

Adus
no mě se to tam docela líbilo na mimísky a maj tam šíleně velký výběr různých značek,jako jsem jinde neviděla, jinak na TOmáška i teď na Aničku taky hodně nakupuju v Tescu a docela mají pěkné věci někdy v Kik

Blani
to bych normálka zavolala na poštu a stěžovala si, já to jednou udělala a mám od té doby klid, ta minulá pošťačka normálka klidně nechala naší důležitou poštu v protějším baráku,z toho jsem měla dost,kráva.... a Blani proč bys s pupíkem jako běhala na poštu? Vždyť pošta bezplatně umožnuje opětovné doručení- buď že se domluvíš telefonicky,nebo na WWW ale musíš na konkrétní den 3 dny dopředu,tak tam brnkni a nedej se- jsou za to placení!!!!

blanka.k
26. jan 2010

No jasně, klasika:
Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 26.01.2010 uložena na poště ... 😝 😝 😝
Minule taky, jsem si to pak vyzvedla a na zásilce jakýmsi škrabopisem napsáno, že tam chybělo cosi a že se ani nepokusili to dodat a uložili to rovnou (nevím, co adresa tam byla vč. čísla popisného a orientačního, směrováku,...)

zdenkapo
26. jan 2010

dudlíky-dvojbalení to růžové a průhledné http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9234329&tab=0

podložka 70x50 měkká http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2367...

kyblík ten růžový http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29556001&tab=1

kartáček http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25484067&tab=0

to je jen z dneška,to z pondělka pak nafotím z dneškem dohromady

aaadus
26. jan 2010

ve městě to pošty flákají a spoléhají na to, že jsou lidi v práci. ale pokud vám zásilky vozí často a ví, že býváte doma tak je to k vzteku

aaadus
26. jan 2010

zdenka ten dudlík mám taky, dostala jsem ho od kamarádky
2 dudlíky pro začátek stačí?

lucik...
26. jan 2010

blani u nás když poštu rozváží auto, tak se ani neobtěžuje to hledat, hodí to rovnouo na poštu nebo sem jede, ale hodí rovnou papír do schránky, neobtěžuje se čekat jestli někdo vyleze. Minule sem měla na papírku napsáno ČP nenalezeno 😀

aaadus spousta věcí 😀 Přebalovák, pleny, tetra osušky, dudlíky, teploměr, kartáček na vlásky, tampony do podprsenky a tak 😉

blanka.k
26. jan 2010

Zdeni - super, od této paní mi dnes měl dojít ten balíček, taky podložka 😉

blanka.k
26. jan 2010

Lucik - já jak minule šla rovnou na poštu, že 8 dní čekám na expres balík!, tak ho vyhrabala a že nešel doručit, že tam cosi bylo právě blbě...no hlavně,že dašlí den jsem měla ve schránce (asi 6 dní po dodání balíku na tu poštu) výzvu, že si ho mám vyzvednout! To je zajímavý, výzvu mi tam hodili, ale balík nemohli doručit 😝 Nehledě a to, že já ho měla už od minulého dne teda doma ☹

zdenkapo
26. jan 2010

Adus
ten Avent sensitiv je nejlepší pro mimča- mám to na jednom dítku už odzkoušené 😉 a dva stačí, v 6 měsících koupíš tu větší velikost 😉

Blani
taky tuto a ten rozměr? a za jak dlouho ti to poslala? myslíš že mi to do pátku přijde? dnes jsem poslala prašule a zítra by je měla mít na účtu

blanka.k
26. jan 2010

Zdeni - jinou, 75x85 😉 Ale hned ji z alba smazala, jak jsem si ji objednala . jeden den mi večer psala, že jí dorazily peníze, a že další den to posílá , v pátek to podala, včera dorazil balík na naši poštu a dnes mi ji prý chtěli dodat 😉

aaadus
26. jan 2010

holky, které chcete kupovat monitor dechu Babysense II, nechcete některá poukázku na slevu 1.000,-? mám 2, jednu využiju a druhé by bylo škoda. poukázku stačí poslat na adresu uvedenou na ní, sídlo firmy je v Brně

aaadus
26. jan 2010

jo ještě jsem zapoměla, po slevě ten monitor dechu bude stát 1.950,-

blanka.k
26. jan 2010

Ten má tu záruku jen 2 roky, že?

mishah
26. jan 2010

Tak jsme zpět ze Sibiře, hoďka teda bohatě stačila 😉
zdeni:paní mi to vyplnila,ale nepočítala nějakých 12 Kč, řekla mi rovnou,že to dobírečné je 112-takže asi ybch to na Tvém místě dopsala na místě,nebyl s tím problém,opravdu mi ochotně poradila..Navíc se tam nějak divně vyplňoval adresát-to jsem byla jako já a plátce ta paní...Prostě pro mě španělská vesnice...jinak ta složenka je hnedle vypsaná a potřeba je i podací lístek-částku Ti určo řekne ona sama podle váhy a ceny🙂))

aaadus
26. jan 2010

blanka jo jo, 2 roky

mishah
26. jan 2010

Avent sensitiv jsou asi dudlíky? 😀 Tak ty mám ještě dva prakticky nepoužité...malej dudlíky odmítal a fakt jediný, co ještě jakž takž chvíli udržel v pusince byly ty od Aventu 🙂
zdeni.mně se taky v chiccu moc líbily oblečky, navíc,když tam mají případně slevy,docela se to i vyplatí 😉 A jsou zas trochu jiné, než v tescu a HMkukde teda nejraději nakupuju na malého já)
Jinak my teda malého opravdu v 8 měsících přesunuli do jeho pokojíčku a spíme v obýváku..on se hrozně budil a musím říct, že od té doby spal celou noc a my s ním 😀do půl roku bych to ale neriskovala...I tak jsme měli dvěře pootevřené a všechno jsme slyšeli..

mishah
26. jan 2010

Tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne s tou mateřskou:

http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clane...

lucik...
26. jan 2010

Juuu, že by to dávali i zpětně, to by bylo skvělý 😵 Ale nebudem se radovat předčasně, známe ty naše "zákonodárce" že 😀

Mishah my to plánujem tak nejdřív od půl roku 😵 A pokojík máme hnedka vedle ložnice, takže bychom taky nechávali otevřeno, ale kdo ví jak to nakonec bude, třeba bude spát s námi v posteli až do 5ti let 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre