Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
26. jan 2010

Adus
jj v baráku a krb teda nemáme,ale asi kvůli zábraně,že? no tak to je taky náš problém- máme široký oblouk 102cm mezi kuchyní a obývákem,takže potřebuju tam zábranu a ještě na schodiště do 1.patra pod i nad schody- tam to vyrobí manže ze dřeva z OBI,ale do toho oblouku potřebuju original pro děti,když to budou žužlat, uvažovala jsem o té u IKEI- je otevírací

aaadus
26. jan 2010

blanka no jo no, jsem baba zvědavá 😀 a přeju dobrou a klidnou noc 😉
antynka ještě větší gratulace 😵 😵 😵

zdenkapo
26. jan 2010

Blani
tak se vykulíruj,dobrou

Anty,tak to blahopřeju a vítej do klubu 😀 Mám sice prvního chlapečka,ale teď na holčičku se nakupuju zase jinak 😉

zdenkapo
26. jan 2010

Anty a viděli jste kávové zrnko?

aaadus
26. jan 2010

zdeni jj, kvůli zábraně se ptám. mezi kuchyní a obývákem taky máme oblouk jen trošku větší, asi 2m. a na schodišti už vrátka máme, nechali jsme si je dělat hned se schodištem ať je to ze stejného dřeva. a dole na schodiště mě zábrana ani nenapadla, to budu muset nadhodit manželovi. a mezi tou kuchyní a obývákem mně to taky nenapadlo. aspoň mám zase nad čím přemýšlet

doli1
26. jan 2010

adus my máme krb a šimi niikdy neměl tendence k němu jít furt se musí říkat pálí už od malička ale šimi byl docela klidas nikdy nám ani nebral věci co byli na poličkách.to se kámošky divili že i dokumenty jsme měli daný nízko.u druhého nevim jak to budem řešit jestli uděláme zábranu nebo budem od začátku učit že pálí.
zítra jdu na test na cukr blééééé už za chvíli nesmím jest 😒

adelka89
26. jan 2010

anty gratuluju k holcicce, z te hlavicky si nic nedelej 🙂 my mame hlavicku zase o 2 tydny vetsi 😀 takze predpokladam ze budeme rodit driv 😀

zdenkapo
26. jan 2010

adus no právě... my máme schody kamené,žulové... na schody manža vyrobí,ale do toho oblouku objednám... ta z ikei jde otvírat,což je pro mne nutnost... natož se dvěma dětma... je problém už rozměr 102cm, natož ty se 2m,asi to bude š muset nechat vyrobit

antynka1
26. jan 2010

Zdeni - neviděla jsem nic - pořád mi uakzovala, že zrovna měří stehenní kost a atd. Pořád něco měřila a otáčela mě - potřebovala zkontrolovat srdíčko. Pak mi najednou podala papírovou utěrku, tak jsem byla zklamaná, že asi nic. Pak si mě posadila ke stolečku a ptala se, jesli chci vědět pohlaví 🙂 Určitě na něj koukala, ale já viděla prd 🙂 Hlavičku jsem poznala, ale to bylo tak všechno 🙂 Prohlížela fakt důkladně, počítala prstíky a tak 🙂
Jo a má 449 g. AKorát zase nevím celkové cm, jen kolik měří halvička, kosi atd... Kolik tak může mít cm?

zdenkapo
26. jan 2010

Adus
u tchýně taky vlastně mají krbová kamna a malej k nim taky nechodil,no uvidíš...

Anty
tak já mám taky placentu na přední stěně a všichni dr. hned,no to jde vše hůř vidět, jedině na tom 4D v Německu dr. nic nenamítal a vše krásně viděl- i oba stydké pysky nám ukazoval.... Anička měla právě tam v tom 20 +4tt 440g a teĎ nevim,ale já myslim tak celkem k 35 cm

aaadus
26. jan 2010

doli nad tím jsem taky uvažovala že tak budeme učit. my máme v obýváku plovoučku a kolem krbu kachle, tak jsem myslela, že když mu vytyčím prostor odkud mu bude říkát pálí a au, že by to snad mohlo fungovat
zdenka my máme schody dřevěné se zakulacenými hranami. no snad nebude moc karambolů. akorát mám strach z varné desky, docela dlouho trvá než vychladne
antyn a dostala jsi nějaký papír z toho velkého utz? tam by měly být všechny míry napsané. jen si musíš na netu zjistit která zkratka co znamená, třeba tady
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotenska...

antynka1
26. jan 2010

Zdeni díky. Asi taky popřemýšlím o nějakém tom 3D nebo 4D ultrazvuku ať je to lépe vidět.

mishah
26. jan 2010

hepinka a anty:gratuluju k holčičkám 😵 🙂

zdenkapo
26. jan 2010

Adus
no taky máme kluzké ty schody ,ale vodím TOmáška za ruku a Aničku budu mít na druhé ruce... v nejhorším tam nalepím ty kobercové nášlapy,ale to se mi moc nechce... Taky jak mám novou kuchyň,tak mám všechno od Baumaticu a sklokeramickou desku zamykatelnou a TOmášek je naučen,že tam nesahá a troubu mám tu s dovjitými dvířky,takže se o ně nespálí,ani při provozu,mají chlazení,ale proto taky chci tu zábranu,aby tam sami nechodili,ve dvou pak budou vymýšlet více koniny

Anty,
nemáš zač,ale na to 3-4D máš nejvyšší čas

Loučím se a dočtu ráno,papa

antynka1
26. jan 2010

Aaadus díky, ale já tam mám jen halvičku, délku stehenní kosti, vzdálenost temene atd.....

mishah
26. jan 2010

Holky, dobrou,jdu sledovat vraždy v midsom. 😉

lucik...
26. jan 2010

aaadus my máme krb a navíc to tady máme celé malé, takže i prostor kolem krbu.. Takže taky moc nevím jak to budem dělat... ☹

aaadus
26. jan 2010

lucik my máme místa jakž takž dost, ale nechce se mi montovat zábrana a ničit tím zdi. prostě ho budu učit, že tam to pálí a pokud tam vleze a spálí se tak ještě dostane na prdel

antynka1
26. jan 2010

S krbem taky ještě pořád nevíme co udělat...... Ještě uvidíme.......

lucik...
26. jan 2010

taky to tak asi budem praktikovat 😀 😀 😀

anty gratuluji k holčičce 😵 Už se to tu vyrovnáná co 🙂
Anty si na neschopence nebo chodíš do práce? Ptám se kvůli tomu jak si měnila tu doktorku, já se dozvím zítra jestli mě vezme jiná doktorka a právě nevím jestli nevadí že mam neschopenku

antynka1
26. jan 2010

Lucik - já nejsem na neschopence - ale pracuji z domova. Takže to ti bohužel neporadím.....

zamilovana
26. jan 2010

Ahojte dievčence, ja tiež čakám babenko v máji, a chcela by som sa spýtať, raz som tu u vás v teme čítala o sterilizatore z tesca do mikrovlnky, máte ho niektorá, ja som si ho kúpila dnes bol v akcii, tak som neodolala, ale doma som čítala návod,a vidím,tam že treba používať sterilizačné tabletky, ktoré sa rozpustia vo vode, trochu ma to prekvapilo prečo tá chémia 😒 máte s tým niektorá skúsenosti, či ich tam naozaj treba dávať, alebo stačí napustiť len čistou vodou?

michalag
autor
26. jan 2010

anty, gratulujeeem k dievcatku 😵 😵 😵 tiez k dobrym vysledkom 🙂 😵 🙂 😵

xxx.klarka
26. jan 2010

antynka, mooc gratuluju, super zprávičky 🙂 i já mám placentu na přední straně, na velkém UTZ to říkala dr, že je horší viditelnost, ale moje dr mi nikdy nic neřekla. 🙂 u ní jde malá vždy krásně vidět a pokaždé mám od ní pěknou foto.

lucik... , i ty chceš měnit doktorku? Taky nespokojená jako anty?

lucik...
26. jan 2010

anty aha.. hm to nevadí 😀

lucik...
26. jan 2010

klari já nejsem vyloženě nespokojená, mě vyhovuje, ale od spousty známých vím, že jim různé nemoci zanedbala... Vč. mojí mamky.. Tý zanedbala dost vážnou nemoc.. A tak mám strach aby mi taky něco nezanedbala.. Když jí řeknu že mě občas bolí břicho a tvrdne tak mi na to v podstatě ani nic neřekne.. Vím že se to děje asi vám všem, ale já bych od ní chtěla něco slyšet že jo... Myslim že je dobrá, dokud člověk nemá nějaký problém.. 😒

antynka1
26. jan 2010

Michalag - tedy, ty jsi rychlík 🙂 A už se nám to pěkně srovnává 😉

aaadus
26. jan 2010

zamilovana já neporadím, místo sterilizátoru mám toto:
http://www.medela.cz/produkty/quick-clean.php

aaadus
26. jan 2010

michalag zrovna jsem se chtěla zeptat jaké je skore. ty jo, nás už je tolik. ale asi tam nejsou všechny že, třeba ty co už se dlouho neozvaly

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre