Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
28. jan 2010

matpaj, tak snad bude brzy lépe 🙂 .... já Ti neporadím, mě břicho netvrdlo snad ani jednou, tak nevím jaký to je pocit:-/

pralinka25
28. jan 2010

matpaj a nemozes ist na PN?

adelka89
28. jan 2010

aduss no nasoukam je na sebe, ale vypada to dost divne 😀

aaadus
28. jan 2010

adelka určitě do té doby něco vymyslíš 😉

mishutka
28. jan 2010

Ahoj, tak poradna v poho 😉 Sice se zdám sestrám furt bledá a dokonce žlutá 😀 tak mě chtěli poslat na vyšetření žlučníku 😀 Ony mají dost!!!!!!
A najednou se jim nezdá, že přibírám 😕 Ale když má někdo kozy 2x větší a pupek 😝
4.2. jdu na te cukr😉

Jinač u nás padají zase ty sračky a vichr jak....

aaadus
28. jan 2010

mishu žlutá 😅 jako nevím kde by chtěli, aby jsme chytly barvu když slunko vyleze raz za uherský rok a k tomu je venku kosa. ale jinak gratuluji že všechno OK 😉 a cukr si užij, je to fakt "pochoutka" 😀

skretik
28. jan 2010

Ahoj holky, chvili jsem tu nebyla a docitat vas opravdu nezvladnu 😀 .
Chtela jsem se zeptat, nevim jeslti jste to tu uz nahodou neprobiraly, pokud ano, tak se predem omlouvam. Resily jste uz otazku plen? Jake pleny koupit na zacatek? Rozhoduju se mezi Huggies, Pampers a Happy (na Happy maji ted akci 1+1 v hypernove, tak premyslim, ze bych tam pro ne o vikendu sjela), ale fakt nevim.

Jinak ja uz mam po cukru, dalo se to vydrzet, rekla bych,ze to bylo uplne v pohode, ale ja ted miluji sladky, takze mi ten napoj ani nevadil, sice je to neprijmeny na lacno, zvedl se mi z toho trochu zaludek, ale jinak v pohode. No a 100% mame potvrzeneho kluka, takze se hlasim do kluciciho sboru 😀

aaadus
28. jan 2010

skretik gratuluji 🙂 jinak plenky - do porodnice mám koupené Happy Newborn a pak chci koupit Pampersky

lucik...
28. jan 2010

ahojky 🙂

skreti gratuluju k chlapečkovi 😵 😵 😵

zdenkapo
28. jan 2010

gratulace k poradnám...

Skretik
u TOmáška jsme používali ze začátku jen Pampers,teď zkusim Pampers normální i ty nové Bílé,Huggies a ty Happy možná,mám vzorek a přijdou mi na pohmat horší než výše zmíněné,tak uvidim až zkusim....

u nás napadlo přes noc asi 20cm sněhu a stále sněží,takže asi zapadnem...

dnes mi asi nepřijde ten balík z MMB- stále tam píšou doručováno k doručovací poště,tak asi zítra- jestli se k nám vyhrabou

BLANI
budeš mít dvě hrazdičky-dečky? ty malé?

mishutka
28. jan 2010

Já se toho cukru nebojím že mi bude blbě, ale že se poseru 😀

lucik...
28. jan 2010

aaadus do porodnice musíš mít své plenky? Já myslela že se dostávají 😀 Já mám plnou tašku plen od kamarádky, že jí ty malinké zbyly po jejím klučinovi, takže už koupím asi ty dvojky, ty sou od 3 do 5 kil a to už to mimi snad doma bude mít ne?

co říkáte na tohle http://www.malvik.cz/Klokanky-krosny-134/klokan... ?Já o tom docela uvažuju místo nosíkta

xxx.klarka
28. jan 2010

mishu, super🙂

skretik, gratuluji k chlapečkovi🙂

lucik... , to vidím prvně, ale vypadá to dobře! S těma plenama záleží na každé nemocnici, někde dají někde ne. Musíš kouknout do seznamu z té porodky kde chceš rodit.

skretik
28. jan 2010

holky dekuji 😵 .
Aaadus a pro ty ses rozhodla z nejakeho duvodu nebo jen tak 😅 ? A kolik baliku budete kupovat na zacatek. Ja bych prave kdyztak vyuzila te slevy v hypernove (jestli se to teda vztahuje i na ty nejmensi) a koupila bych ty Happy Newborn 2x a pak bych pripadne zkusila nejake dalsi.

lucik...
28. jan 2010

klari já právě myslím že v té mé nepotřebuji snad nic 😀 Ani pro mě - kromě své hygieny, porodních kalhotek a oblečení 😵 😵 😵
mě se to právě strašně líbí 😵 😵 😵

mishutka
28. jan 2010

lucik.jestli k tomu dávají ty chlapi 😀 😉

aaadus
28. jan 2010

mishu střeva mi to taky prohnalo, naštěstí až doma 😀 a měla jsem potom strašnou žízeň celý den
lucik v naší FN musíš mít svoje plenky, nejlépe si je vzít už na porodní sál. jako když nemáš tak ti půjčí, ale netváří se u toho nadšeně

lucik...
28. jan 2010

mishu no myslím že do toho budem muset navlíct ty své 😀 😀 😀

skretik
28. jan 2010

Jee Lucik to je hezke nositko 😎 , to je parada.

Tak ja s tema plenama fakt nevim 😒 . No jeste mam cas to nejak promyslet, ale nevim podle ceho vybirat 😒

xxx.klarka
28. jan 2010

lucik, to chce zjistit at víš, mi musíme mít vše svoje snad jen krom kosmetiky pro mimi😀

lucik...
28. jan 2010

skreti právě.. hlavně je super že to v té sedačce zapneš a mimi vytáhneš abys ho probudila - nebo ho asi probudíš, ale ne tak jako když ho z toho vyndaváš normálně 😵 😵 😵 A je to do 8kg, tak to je docela dlouho 😵

aaadus
28. jan 2010

lucik jo to nosítko je pěkňučké, ale ta pořizovací cena když nevíš, jestli v tom malá bude chtít být
skretik protože mají ten výkroj na pupík. dvoje by měly pro začátek stačit a když ne, tak dokoupím, ale to už pampersky 😉

xxx.klarka
28. jan 2010

Jinak k plenám, chci používat pampers, později uvidím co a jak. Zatím mám doma 3 balení 2, a 2 balení 3. Pak musím koupit do porodky ty 1, ty nejmenší. 🙂 Kupovala jsem je jak měli v tescu tu slevu.

blanka.k
28. jan 2010

Dobré ránko,
Yanika - rýmu mám pořád, ale už tak o 30% lepší, ale jinak pořád kašlu, vše mám v krku a nose nateklé a pálí mě to...už mě to štve 😔 Hlavně mě od včerejška bolí podbřišek jak při ms, tak doufám, že to brzo přejde ☹
Adus - no jo, krtečka bude mít všude. Včera si M. dal na facebook fotku ze 3D a popis Marcelek 🙂 A hned mu chodili gratulace, a pak takové ty zdvořilosti, jako krásná fotka a vybrali jste moc hezké jméno 😅 No, asi nepochopili srandu 😀
Adel - já fotila kamarádku, tak jsem jí řekla, ať vezme klas.rifle (ideálně nějaké tmavé a pak světlé kvůli pozadí, že je necháme rozepnuté, co nedopne, a taky to zas nevypadalo tak zle... http://www.btweb.cz/JMF (je to někde až na třetí "straně", bohužel na to nejde dát přímmo odkaz 😉
Matpaj - já je cítím na schodech, do kopce nebo když jdu třeba před 10, 15 min.
Lucik - já taky doufám, že v porodici něco dostanu, hlavně za ty prachy, co tam chtějí 😅
Skretik - gratuluji ke klučinovi 😉 Já mám jedno malé balení těch Happy (asi 42ks?) a pak koupím jedno malé Pemprsek (to čekám ž bude taky v akci 😀 )

skretik
28. jan 2010

No takze rozhodnuti bude stejne na me, protoze koukam, ze kazda budeme pouzivat neco jineho 😀 a jednotna nejlepsi znacka asi neexistuje 😀 ... Koupim teda asi taky 2baleni neceho a pak se uvidi, jak to mimiskovi bude vyhovovat. Mozna se sjedu podivat do te hypernovy na ty Happy a uvidim, je dost mozne, ze ta sleva stejne nebude na ty newborn 😀

blanka.k
28. jan 2010

Zdeni - jedna deka bude stačit 😀 No, ale Krteček je krteček 😀

zdenkapo
28. jan 2010

Lucik
musíš se zeptat tam,kde chceš rodit, nám dávali jen 3 pleny na den,zbytek svoje a měli teda košila,tak to jsem vůbec do porodky nebrala...
ale teda doporučuju mít zásobu 1,protože pokud budeš mít štíhlé mimi jako byl můj TOmášek,tak ty 2 ti budou kolem nožiček protékat a to mi věř,že mimi má hodně tekutou stolici 😉

To nosítko jsem už viděla v minulé Mamince na to byla reklama myslim- tyhle nosítka- připadaj mi ty mimča v tom taková zkroucená,neviděla jsem to na živo...

Maminka únorová mi přišla už včera 🙂

skretik
28. jan 2010

Lucik a videla si to nositko nekde "na zivo"?

lucik...
28. jan 2010

zdeni podle mě sou v tom v přirozené poloze jako v břišku, mě to přijde lepší než šátek 😀

lucik...
28. jan 2010

skreti viděla sem ho v tom malvíku 😉 je strašně příjemné na dotek 😀 Ale mimi sem v něm neviděla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre