Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
28. jan 2010

Michalag - jestli to bolí pravdu hodně a to ty už jako druhomamča naorzdíl do nás neznalých asi poznáš, tak být tebou tak pro klid duše tam jedu... Já osobně bych tedy chtěla vědět co se děje.... A manžovi by třeba v případě potřeby nedaly ošetřovačku? Nebo jak to máte u vás?
Babara - budu držet palečky

babara
28. jan 2010

miska, tak drzim palce, at ses v pohode a nemusis to resit, zkus si koupit to tabletkove magnesko.

aaadus
28. jan 2010

babara taky jsem si mohla volat dneska, ale když mám zítra poradnu tak jsem to odložila a užívala si "zdravých" věcí
pralinka drží, jen je mám poprvé a připadalo mi, že se ten vzduch z toho strašně dlouho vysává. ale asi to tak má být

zzuzullka
28. jan 2010

dnes som tu bola len na skok a práve som si prečítala čo je s blankou, držím jej veľmi palce aby to dobre dopadlo a bábätko ešte vydržalo. neviete niečo nové o nej?

antynka1
28. jan 2010

Zuzi jenom víme, že je v nemocnici na kapačkách a bude tam minimálně do neděle......

michalag
autor
28. jan 2010

babenky dakujem, ak to bude aj rano tak tak si zavolam k doktorovi a uvidim, ale zajtra robi len do 10:00 ☹

mishah, presne tiez som 2x lezala v nemocnici a viem ze je to tam len o lezani, podavani liekov (magnezko, nos-pa) a strava, bleee 😝 , ale co by bolo s mojim malym ☹ ☹ ☹ ... ale presne ako pisala blanka take bolesti ako na mrchu, len ja to mam v kuse 😒 ☹

zzuzullka
28. jan 2010

budem na nich strašne moc myslieť aby to zvádli, chúďa naše ☹

pralinka25
28. jan 2010

ja nad nimi uvazujem lebo miesta je malo a bude este menej 😅 len neviem ci to objednat alebo skusit niekde v obchode. Ale nemam predstavu kde. Aku mas znacku?

aaadus
28. jan 2010

zuzul nevíme. ta holčina co nám tu vzkaz nechávala ji bude psát zítra a měla by nám dát vědět co a jak

aaadus
28. jan 2010

pralinka značka žádná 😀 nevím jestli tu o těch vacích není diskuze nebo se to probíralo tady, ale ty neznačkové prý drží lépe jako nějaké dražší

michalag
autor
28. jan 2010

anty da sa to prezit a to ze tatino mal prednedavnom PN 2 dni a to uz sef penil lebo je tam dost dolezity, tak si neviem predstavit co by robil teraz a akurat od pondelka mi mamina zacina pracovat takze ... a uz zostava len svokra, ale to neviem ci by s nou maly ostal dlhsie, kedze nie je zvyknuty byt s nimi sam

zzuzullka
28. jan 2010

baby, nestrašte. jeden deň tu nie som a vy začínate mať problémy? to snáď nie ešte máme veľa času na rodenie...

michalag, dúfam že maličká vydrží čo najdlhšie u teba, držím ti palce 🙂

pralinka25
28. jan 2010

adus no sak ja znacku nemusim. Pohladam temu dik za tip 🙂

Pre dnesok sa lucim. Dobru noc vsetkym 🙂

antynka1
28. jan 2010

Mihalag nemáš to jednoduchý...... Zkus to magnézko, držím palečky.

zzuzullka
28. jan 2010

ok babenky, idem spať a dúfam, že zajtra tu budú len samé dobré správy a žiadne bolesti a predčasné porody... 🙂

antynka1
28. jan 2010

Když už jse u těch bolístek, tak mě tedy bříško taky dost často pobolívá jako na mrchu, ale ne moc a ne pořád, někdy spíše tlačí, ale mám to pořád stejný celé těhu, takže to moc neřeším - tedy teď cítím větší tlaky - na to taky pomáhá magnézko? Zatím piju jen Magnesii, ale to je zak 200 mg denně +100 v Mamavitu - kolik si dávkujete?

aaadus
28. jan 2010

pralinka já jsem koupila ty nejlevnější co jsem našla a ještě k tomu jsou barevné a voňavé 🙂
michalag raději si pro to magnezko zajdi, tím nic nezkazíš. a hlavně buď o nejvíce v klidu i když je to s malým náročné

michalag
autor
28. jan 2010

babenky dakujem 🙂

idem si ja lahnut 😉

bruuu nocku 😔 😔 😔

aaadus
28. jan 2010

antyn já beru Magnesii Lactaci 0,5 tbl a beru 1-0-1 a jedna tableta obsahuje 51mg hořčíku

aaadus
28. jan 2010

taky se loučím. dobrou noc všem 🙂

antynka1
28. jan 2010

Aaadus, takže denně 100 g - tak to vastně beru více 🙂
No ono to stejně je hned poznat, když se nešetřím, to se bříško hned ozve. No jo holky, prostě se musíme šetřit a pečovat o sebe 🙂

antynka1
28. jan 2010

Tak holky, taky krásnou dobrou a klidnou noc. Pa zítra 🙂

mishah
28. jan 2010

Holky, dobrou, mám nemocného Lukáška,takže bohužel klidná noc asi nebude ☹ 😢

monika.c
28. jan 2010

Ahojte dievcata,Blanke a malemu drzim velmi velmi palce,nech su v poriadku a Michala,ty len pekne oddychuj a ked to neprejde,hned rano k dr.neboj,s malym to nejako poriesis,viem,ze to mas tazke,ver mi,ja to poznam,nemam tu v uk ani mamu ani svoku a niekedy je to o drzku,este ze mam aspon zopar kamaratok,ktore pomozu 🙂 budem na teba mysliet a dufam,ze vsetko bude v poriadku 😉 ja som dnes nejako velmi unavena,ledva som to v praci vydrzala,este ze deticky cez obed spia,tak som si aj ja zatvorila oci na par sekund a hned mi bolo lepsie.nase babo je dnes nejako velmi kludne,tak aj ja dufam,ze bude vsetko v poriadku 🙂 tak dievcata,ako antynka napisala,musime sa setrit,lebo cim dalej to bude namahavejsie.tak prajem dobru nocku

lucik...
28. jan 2010

Holky co se to tu děje ☹ Mishu moc moc ti přeju aby to do rána přešlo a doufám, že to všechny v pohodě dotáhneme až dokonce 😒

medan29
29. jan 2010

Dobré ránko, ikdyž u nás zas sněží, ale už je docela teplo, jen -1C, tak se pořád nemůžu rozhodnout Tak uvažuji o tomhle
http://www.kocarky-sara.cz/kombinovany-kocarek-...
nebo
http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-espiro-gt-...

vladkaz1
29. jan 2010

Michalag drzim palce ,aj vam kocky co ste chore ,no pri najhorsom tam budes aj s malym 😔 .. viem ze je to hrozne ,ale len sa prosim nezanedbaj ... 😉
Kocky aj vam co ste chore prajem skore uzdravenie ... 😵
Vcera malej nic nebolo ,v noci skoro nespala,rano uz sopel nemohla dychat chuta ,vcera vecer grcala , isla som susede na den pre sanky ,ze spravim jej pekny program a ona sa pogrcala tatovi s placu .. tak mozno to mala zo soplu ...hrozne ,dufam ze nebude chora.. v noci len stonala, ale teplotu nema..
Ja som sa v noci zobudila na taku strasnu bolest v nohe v svale ... ze som myslela ze umrem baby!!!!
Taka bolest svalu ,normalne krc ,sa mi to z nicoho nic zaseklo .. hned som si isla data magnezko, teraz ma este ta noha boli!!!!!!!!

michalag
autor
29. jan 2010

Dobre ranko dievcata 🙂

tak mna akonahle som si lahla bolest presla 🙂 , skor sa objavi len ked stojim alebo chodim, tak si idem kupit to magnezko a nos-pu na bolest v podbrusku ... nehodite link na magnezko, ktore mate vy???

vladkaz1
29. jan 2010

Michalag Ahoj ,ja mam to co som ti posielala magne B6,je pri nom ale zevraj dobre vela pit tekutinu ...

michalag
autor
29. jan 2010

vladka a ako casto ho beries?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre