Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

leta
1. feb 2010

cumelila mne tiez tvrdne len spodok...

vladkaz1
1. feb 2010

tak ked sa prebera vaha ja mam zas kilo dole 😔
Lucik idem pozriet foto ,ci to je na tebe fakt vidiet ... ale ved ty si chuducka podla mna to nebude take strasne 🙂

doli1
1. feb 2010

cumelila mě taky tvrdne spíše dole nejvíš kolem pupku a víc už nee.

vladkaz1
1. feb 2010

Doli co nove 🙂

lucik...
1. feb 2010

vladko je to strašné 😀 Když to takhle půjde dál tak končim tak na 30kg 😀 😀 😀
Sem zvědavá v čem se pojedu fotit v půli března když se do starých džín nevlezu 😠 😀

vladkaz1
1. feb 2010

Lucik hlavne ze je babko zdrave ,este mas narok pribrat ..
Mne by to bolo jedno ,aka je tvoja vaha?

cumelila
1. feb 2010

leta:a ako často do dna? mne najčastejšie pri chodzi no ešte musim do aprila vydržat v prácičke a potom budem oddychovať 🙂

lucik...
1. feb 2010

vladko výchozí váha před těhu byla 61,9kg na 169cm a teď mi dr. napsala do průkazky 73,7kg 😀 😀 😀

leta
1. feb 2010

cumelila: mne napriklad aj v noci mam pocit, reps. pokazde ked mi treba na malu, tak nemam pocit v noci ze musim na wc ale rano mam tvrde brucho a ked sa vycikam tak v pohode a do dna neviem kolkokrat, ale mam pocit ze casto, zajtra skusim odsledovat 😉 a dam vediet. Vidim, ze ty tiez makas do nastupu na MD. Ja uz sa neviem dockat, mala by som koncit koncom marca a len zajtra a pozajtra robim pohovory na moje miesto, k tomu koniec roka, uzavierky...tak sa snazim moc nestresovat, aby to neuskodilo malej ale nie vzdy sa to da. Tak zajtra odsledujem a vecer to sem hodim. V utorok idem do poradne, tak sa opytam, lebo som z toho trosku na nervicky, kedze je to moje prve tehu a neviem co je normalna a co nie...

doli1
1. feb 2010

vladi jako co nového u nás?už mi to moc večer nemyslí.
nějak mě bolí hlava ale už ležim s notbukem v posteli

doli1
1. feb 2010

já bych řekla že tvrdnutí břicha hodně ovlivní plný močoví měchýř.mě se někdy zdá sen že mi tvrdne břicho tak nevim jestli je to zkutečnost nebo jen sen 🙂

matpaj
1. feb 2010

cautééééééééééééééé.... 😀

citam vas......zasa vaha...... 🙂

inak lucik, ja som vazila tak isto ako ty....vych vaha 61 pri 171cm a teraz vazim 74.......skoro rovnako priberame.....to je svanda... 😀

matpaj
1. feb 2010

no babky, ked pozeram vase bruska....bez urazky ale ja potom cakam trojicky.....a to som este v nizsom tyzdni...... 😅

musim sa vam konecne odfotit...... 😉

vladkaz1
1. feb 2010

Doli nic az na to ze som chora ...
Ani mne to nemysli zacala som kaslat idem spat lebo potom ma boli brusko .. sme same s malu ☹ tato dojde neskoro ...
No vidite ja som zacala na 78kg a mam 73 KG zas ...ale do konca tehu mozem mat aj 90 siat dufam ze nie 🙂
Ono je to individualne niekto nabere hned ku koncu sa len taha ... a niekto schudne a potom ku koncu naberie zas tolkooo .. som zvedava ako budem pokracovat .. ja sa cudujem ze na to ze nepriberam ma amly 582G v 23Tyzdni to je nadhera .. mala mala 385G v takom tt 🙂

leta
1. feb 2010

dozehlene, idem spat, dobru noc 😉

michalag
autor
1. feb 2010

matpaj a nechces si dat do passu aj TP?

vladkaz1
1. feb 2010

michalag nam zrusili album majovky ?,alebo preco mas tabulku vo svojom ...????

matpaj
1. feb 2010

michal, co je to?ja som debil.....nevyznam sa.......niektore mate tak krasne urobene albumy....ako? 😅

cumelila
1. feb 2010

leta: ano ano aj ja pracujem az do nastupu na matersku ale nakolko pracujem vo svojom kadernictve tak si aj oddychnem ked treba 😉 no tak nestresovať ,hlavičku hore a treba sa tešiť na miminko už to nejak zvladneme ..tak zajtra porataj a napiš 🙂
dobru nocku 😉

ps: nooo moja vaha plus 11kg 😕

matpaj
1. feb 2010

jeeeezis termin porodu, ale ten som tam pisala,preco sa mi nezobrazuje........... 😖

michalag
autor
1. feb 2010

vladka, ja mam tabulku aj v mojom al v albume Majovky2010 😉

matpaj, TP=termin porodu 🙂

michalag
autor
1. feb 2010

a ulozila si to?

matpaj
1. feb 2010

aaaaa michal, uz to tam mam.....som tuko.....ale podla dr mam termin 22.5........ 🙂

to ty si skoro o mesiac popredu.........zavidim..... 😅

matpaj
1. feb 2010

aj tak,ostatne baby maju v albumoch aj ty...... vselijake kalendare....tabulky....kde na to chodite?

a fotky vybavicky....na to nemam teraz kym chodim do prace cas,pridem domov hotova, to sa mi uz nechce..... 😒

michalag
autor
1. feb 2010

to co mam ja v albume sa vola digiscrapbook je tu o tom aj tema a potrebujes nato bud volne stiahnutelny program gimp alebo plateny Photoshop 🙂 😉 , ale ked je cas je to super zabavka 🙂

matpaj
1. feb 2010

no, tak to je na mna moc........... 😖

no, idem sa ja osprsit, zajtra ma caka poradna, to by som mala este do rana behat aby som nieco zhodila....to si zajtra zasa vypocujem..... 😝

drzte mi prsty............papáááááááááá 😉

monika.c
1. feb 2010

dievcata,ja vam tak zavidim,ze ste doma,ja este musim vydrzat do konca marca,alebo polovice?teraz este neviem,ale tu v uk sa uz moze ist 8 tyzdnov pred terminom porodu,tak uvidim,ja som chcela potiahnut trochu dlhsie,ale ak mi bude takto tvrdnut brucho,tak neviem neviem 😒
leta,aj nasa mala sa bude volat Laura,teda ak to bude dievcatko,doteraz dr.tvrdili,ze je to dievca,ale clovek nikdy nevie 😉
inak k tej vahe,ja som pribrala tiez uz 10 kilo a nejako sa tym vobec netrapim,vahu budem riesit az potom,brucho mam velke ako svet,ked budem mat cas,pridam do albumu
ozaj a dnes nam prisiel kocik,tak som velmi rada,nakoniec som sa rozhodla pre peg perego,uz je aj v albume 😉

lucik...
1. feb 2010

Tak je nás na tom s tou váhou takhle víc, to jsem ráda 😀 😀 😀

matpaj to je sranda jak přibíráme stejně 😀 Někdo říkal že se nejvíc přibírá do 28tt tak sem zvědavá jestli se to pak zastaví.. 😀 nechci překročit 80kg.. ne a ne a ne 😀

michalag
autor
1. feb 2010

monika.c kocik je pekny 🙂

michalag
autor
1. feb 2010

matpaj, jasne ze budeme drzat palce na poradni 😉 ...

mna to caka v stredu tak som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre