Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
2. feb 2010

adéla navrátilová mi zní tvrdě a barbora navrátilová zas moc R 😠

michalag
autor
2. feb 2010

vladka ze vajcaka, to mi nieco hovori 😀 😀 ...

vladkaz1
2. feb 2010

Lucik aj nasa svokra bola vedla s Lucky .. nehovor po predu a daj jake chces ... 😉 do nas sa kazdy staral len som nervy mala ..

lucik...
2. feb 2010

vladi dyť jo 😉 Ať si říkaj co chtěj 😀

Doli s tou Barborou to máš pravdu.. Ale jinak je to krásné jméno 😵

vladkaz1
2. feb 2010

Lucik ano chcela som babu ,vies aj je to praktikus ,ze veci po Lucke menej starosti a fakt si neviem predstavit ako budem tie vajka a pipinku umyvat a natahovat ...
Moj muz sa mi smeje ze este tak rada to budem robit ,ze ho k tomu nepustim 😀 😀 😀 😀 😀
Michalag ano vajcaci 😀 😀 😀 😀 Panelak panelak kukala si????
barbora navrátilová Doli neeee to mi nejako nejde k sebe

michalag
autor
2. feb 2010

vladka a ako budete volat Olivera? to sa len tak pytam
u nas ked som mojej mamine povedala ze to bude Lucia tak na mna pozrela a zagulala ocami ale rodicia sme my a my meno aj vyberame, takze sa musi zmierit 😉 inak ma smolu 😝 😀

vladkaz1
2. feb 2010

na Kiaru mi povedali ze je jak takecnica ... nechcem napisat aka to mi vsokra zahlasila a ked sme dali Lucku tak boli uplne mimo ze oni uz mysleli ze budu mat Kiarusku ,ach boze ta falos ble .. hlavne ked sa svokra k nam dotrepala hned jak som dosla s porodnice ofajcena ,ja som myslela ze ma drbne 😠
a ked som jim povedala nech malu nechaju ze fajcili tak sa strasne urazila ... haaaaa moj pri prichod eim dal zuvacko a kazal im umyt ruky ...

michalag
autor
2. feb 2010

vladi, jasne ze kukala to pre mna nie je vecer bez Panelaku 😉 ... a mne sa praveze zda ze chlapci sa lepsie umyvaju ako dievcatka, ale ono je to o zvyku ... ja by som racsej chlapceka

doli1
2. feb 2010

vždyt lucie je normální a dřív dost použivané jméno.
já prostě s jménem nevim

vladkaz1
2. feb 2010

Michlag Oliver .. tak ho budeme volat .. 😀
Lucku volam Lucia ,kamoska mi vravi nehovor jej tak skaredo ale pre mna je to krasne ,viac nez Lucka ,no proste je Lucia 😀

vladkaz1
2. feb 2010

Doli ved podla mna tym menom sa nic pokazit neda Lucia ze?...
Ta Adela je pekne meno .. ale mala som jednu koleginu falosnu tak mam zle spomienky na nu ..

michalag
autor
2. feb 2010

tak Luciou nepokazis nic lebo to meno vyznie pekne aj tak 🙂

doli1
2. feb 2010

vladka důležitý je si pamatovat kluk čůrá nahoru.jinak si taky myslim že se líp umyvá

michalag
autor
2. feb 2010

doli 😀

vladkaz1
2. feb 2010

Doli no uvidime ,jasne plienky budem skladat hore k pipinke ,no bude to nieco pre mna nove ... jasne ..
Moj muz sa naucil umyvat malej poriadne susurku .. najprv sa bal a teraz v poho .. 🙂

doli1
2. feb 2010

jdu spáti dobrou noc

michalag
autor
2. feb 2010

aj pre nas to bude zmena ale naucime sa 🙂

vladkaz1
2. feb 2010

Doli dobru nocku a vela snickov ,nech sa ti dobre hajuska 😉

michalag
autor
2. feb 2010

zajtra rano ma caka poradna tak idem do hajan aby som nevyzerala ako mrtvola 😅 😝 😀

Bruuuu nocku 😔

vladkaz1
2. feb 2010

Michalag aj tebe .. sak uz orchate .. zostanem tu sama? 😕 🙂

babara
2. feb 2010

doli, no vidis, tak vylucovaci metodou to vyresis 🙂 Ja bych zustala u ty Adelky 😵

vladka, se mi to nechtelo psat cely, ale teda s tim hackem, to je jina, to beru zpet 😀 😀 😀 Si delam srandu, ale jsou to moc hezka jmena i bez hacku. A Lucia mi zni tak jizansky, italsky i kdyz tam to ctou jako č.

ja bych se taky bala umyvat holcicku, ale to se clovek nauci, to je jasny.

babara
2. feb 2010

Tak dobrou, no to budou mit holky zitra radost tohle docitat 😀

lucik...
2. feb 2010

Dobrou 🙂

vladkaz1
2. feb 2010

Tak dobru kocky ja tu budem bludit 🙂 ,cakam na muza

michalag
autor
3. feb 2010

Dobre ranko 🙂

ja idem za par minut do poradne a potom na chvilku za maminou .... ak ma dnes niektora poradnu alebo ine vysetrenie tak drzim palce aby dopadli dobre 😉 🙂

aaadus
3. feb 2010

Dobré ráno,
doli já bych taky zůstala u Adélky, Adélo ji stejně budou říkat až bude hodně velká. Mně dodnes všichni říkají Adélko nebo Aduš, Adélo mi málokdo řekne
michalag Lucia je pěkné, Alexandra se mi taky líbí, ale říkala bych ji Sašenko 😵

jemrykka
3. feb 2010

dobré ránko 🙂
no vidím, že píšete os to šesť, priebežne som si to čítala, inak k tým menám ja som z toho už na nervy:P už ked niečo vyberieme tak sa mi to po mesiaci prestane páčiť. Stále uvažujem nad tým aby to dobre znelo k priezvisku, aby jej to nevedeli nejako deti skomoliť a aby to znelo pekne aj ako zdrobnenina. teraz sa mi páči meno Olivia...som zvedavá kolko ich ešte vystriedam:DD

aaadus
3. feb 2010

jemryka Lilien co máš v pase je moc hezké. Kamarádka má Lilianku a mně se to strašně moc líbí

xxx.klarka
3. feb 2010

dobré ráno,

takhle po ránu tolik stran na dočítání, ale poctivě jsem vše dočetla.

K porodu - chci zkusit to epino a cvičit s ním, třeba mi to pomůže a zabráním tím nástřihu. Toho bych se chtěla ušetřit, toho se docela bojím, né nástřihu samotného, ale toho hojení.

Lucie se mi taky moc líbí, ale tu má přítele brácha, tak by to bylo blbé. Oliver je taky moc pěkné jméno🙂

Jinak na mě přišla nespavost, jsem zlámaná z noci ... a ráno brzo vstávat. Na to nejsem zvyklá, vždy jsem byla spáč a spala jsem i do 10h, a teď padne půl 8 a oči už nezavřu. 😕

Holky,kolik jste nejvíce přibrali od poradny k poradny? Já mám navrch 4 kg, dr. se to asi moc líbit nebude co.

aaadus
3. feb 2010

klarka já jsem přibrala 4 kila za 4 týdny a nikdo mi neřekl ani bú, takže v klííííííííd a neřeš to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre