Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
9. feb 2010

ještě k těm postlkám... ty 2 polohy matrace, to je jak u klasické postýlky, že to pro miminko se dá dat výš?

zdenkapo
9. feb 2010

Skretik
jj,mám jí po TOmáškovi a využitá byla denně a ta vibrace je taky bezvadná- má i pásek k připevnění na ruku..., světýlko,může hrát ukolébavku....

postýlku máme jednu v ložnici nahoře a jednu v obyváku dole... a taky to lehátko a hrací deku,takže vyžití perfektní...

Sunny
avent je perfektní- dají se dokupovat náhradní díly- tady jsou stránky http://www.aventbaby.cz/dudliky

zzuzullka
9. feb 2010

blanka, tak teda marihuana...to sa bude drobcovi dobre spinkať 😀 pozri ku mne do albumu, mám tam vyfotenú našu postieľku s tými dvomi polohami 🙂

blanka.k
9. feb 2010

Zuzul - super, díky. A co to je za značku. Mě by stačila nějaká obyč. a asi s kolečkama.A ty 2 polohy jsou fajn.

zzuzullka
9. feb 2010

blanka, je to značka "booboo"

zzuzullka
9. feb 2010

tá naša má tiež na jednej strane kolečka na ľahšiu manipuláciu

evelin27
9. feb 2010

ako sa tehulkuje?už som dlhodobo PN, v 3 mesiaci sme mali problémy ale našťastie sa všetko vyriešilo a všetko je zatial OK...musím mať stále kľudový režim...

zzuzullka
9. feb 2010

evelin, tak sa len pekne šetri a nech ťa doma obskakujú, už nám chýba len pár týždňov do konca 🙂

bibi13
9. feb 2010

zzuzullka, ale asi najldhších pár týždnov..🙂

evelin27
9. feb 2010

zzuzullka aj ma 🙂 ale mňa už tá nuda nebaví ale čo nespravíš pre svojho drobca🙂

blanka.k
9. feb 2010

Evelin - já jsem doma přesně 5 měsíců (od půlky září 😅 ), už se taky těším až bude malý venku a budu se moct vrátit do "normálu" 😅

houbik
9. feb 2010

ahoj holky, my mame ty chuvicky taky od aventu ty 510 jak aaadus a cestovni postylku urcite chceme, pac budem hodne cestovat, ale taky vubec nevim kterou ☹ chtela bych nejakou kvalitni, at prave nemusim s sebou porad vozit jeste dalsi matraci do ni...a co vim od kamaradek, tak ty pridavne pultiky a strisky jsou uplne zbytecne, dulezita je asi ta polohovatelnost a ta matrace a taky aspon pro me jak je skladna...

evelin27
9. feb 2010

snažím sa Vás dočítať ale to budem potrebovať dosť dlhý čas🙂píšete a píšete🙂

zzuzullka
9. feb 2010

bibi, no to je fakt, už aby bol drobec na svete, ale zasa nech si počká až do termínu aby som stihla štátnice 🙂

evelin, ja nudu dobre poznám...som celé dni doma, bo nemám prácu ale doma mi nedovolia ani žehliľ, ani prať ani nič, bo sme už o jedno bábo prišli tak sa teraz strašne boja a všetko mi zakazujú...takže ja len tak zohrejem obed-aj ten varí vždy večer pred tým svokra- poumávam riad a sadnem k telke a čakám kedy prídu domov z práce

zzuzullka
9. feb 2010

evelin, to sa ani nesnaž, to je u nás nemožné 😀 😀 😀 ak ťa niečo zaujíma tak sa radšej znovu opýtaj, lebo kým by si nás dočítala tak malá bude na svete 😀

blanka.k
9. feb 2010

Houbik - přesně tak, taky mi stačí "jen" postýlka, a ještě jsem teď přišla na to, že moskytiéra, protože doma sice máme všude sítě, ale pochybuju, že v hotelech budou. Nebo třeba u cthýně nejsou. Ale ta se dá koupit na MMB za pár kaček. 😉 Docela mě překvapily hmotsnosti, naše dřevěná má cca 15kg, tyhe cestovní mají 12, 13 kg.

evelin27
9. feb 2010

🙂 zase som samozrejme nechcela čítať všetko len také aktuálnejšie...zzuzullka máme to dosť podobné🙂

sunny323
9. feb 2010

Babule, nemate nejaky tip na detske nalepky na stenu? Chcela by som nejaky pekny motiv ( ovecky, baranceky, kvetinky,....), ale nic som na nete pekne nenasla :(

adelka89
9. feb 2010

ahoj holky 🙂
ad cestovni postylky 🙂 my teda jsme jeste zadnou neporidili, ale mozna v budoucnu nejakou koupime hlavne kvuli dovolenym a nejakym rekreacim, jezdime docela dost a tak se bude hodit, u nasich i u tchyne mame postylku drevenou, takze tam prcek ma kde spinkat 🙂
na moskytieru jsem male zapomnela a jeste nam chybi sitka na kocarek ...

zzuzullka
9. feb 2010

sunny, bohužiaľ neporadím ☹

blanka.k
9. feb 2010

Sunny - já koupila krásné dřevěné na MMB za pár kaček 😉 a právě měli i beránky, já kupovala motýlky
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😉
Adel - dostala jsem tip, ženějaké iunivezrální pláštěnky, síťky a tašky na kočárek mají v DM drogerii, prý koklem 150 za ty plášt. a 500,- za tašku. Což je super cena, za originál pláštěnku na náš kočárek chtějí od 1350,- výš 😝

lucik...
9. feb 2010

adel taky mi chybí síťka na kočárek 😉

sunny neporadím, ale taky sháním, takže holky jestli máte tipy tak sem s nimi 😉

lucik...
9. feb 2010

blani a od koho si kupovala? Nevíš?

sunny323
9. feb 2010

ja som nasla akurat taketo nieco, to sa mi celkom paci: http://www.artsablony.sk/obchod/detske-10
paci sa mi myslim styl, ale nie motiv, takze hladam dalej

adelka89
9. feb 2010

blani ja jsem nasla prave na mmb nejakou univerzalni sitku na kocarek, sportak i postylku, ale pokud maji neco v DM tak na to mrknu. Plastenku na kocarek bysme meli dostat jako darek ke kocarku, ale sitka tam neni ☹

lucik...
9. feb 2010

sunny koukni na www.walldeco.cz ale je to drahé ☹

A nebo pak www.predlohy.sk a objednat předlohu a podle toho namalovat 😵 😵

pak taky tady www.hornshuch.cz ale to jsou spíš disney motivy

sunny323
9. feb 2010

jeeej, no idem pokukať trošku 🙂 Aj kamarát ma oslovil, že vyrába na stenu nálepky a fólie, kuknite si tu jeho pracu ( vyzdobil jeho sestre celú škôlku ) 🙂 Tak ak nenájdem nič, poprosím jeho 🙂
http://www.bppinguin.sk/galeria a kliknite na naše priestory..

greeri
9. feb 2010

ahojte tehuľky, všetkým k neg. OGT testom blahoželám, zzuzullka verím, že s diétou sa nejako zžiješ a potom Ti to už možno ani tak nepríde 🤐 😔
ja som na test bola dnes, ale bola som si pre roztok v lekárni, vypila som to doma a po dvoch hoďkách odber u lekára 😎 a narvala som si tam ráno šťavu z dvoch citrónov, tak hádam to neovplyvní výsledky nejako 😀 😀
a vítam nové tehuľky 😉 a s mms z pôrodnice by som veľmi nepomohla, lebo ja mám bez mms telefón 😀 ale ak sa teda dohodneme na niekom, tak do IP pošlite t.č. pošlem tam potom aspoň základné údaje a neskôr aj foto vložím sem alebo tak nejak 😉
a antynka držím palce na štátniciach
a klári vám s tým bytíkom, nech to tiež vyjde? to ho potom chcete spraviť kým bude mimi na svete?
a nad cestovnou postieľkou zatiaľ nerozmýšľame, ale každý tip sa raz zíde 😵

blanka.k
9. feb 2010

Adel - mám část koupenou v Brně v Olympii (je tam v té hlavní pasáži malý kráměk s dřevěnýma hračkama) a část objednanou tady, ale už tooh moc nemajjí, je to výprodej: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=498275 (mají tam právě i ty obvečky)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre