Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pralinka25
10. feb 2010

nikka presne tak. zalezi do akeho dna sa trafis 🙄

blanka.k
10. feb 2010

jejda, omluvám se ta ty hubky holky volalY, atd. 😀

nikkka
10. feb 2010

inak na stranke www.porada.sk su nejake otazky ohladom tej dovolenky, idem tam napisat aj ja a som zvedava co mi poradia..

blanka.k
10. feb 2010

Včera jsem poslala smskou anketu příbuzným, aby nám pomohli jestli to má být Petricek/Tomasek (psala jsem jim bez diakritiky, aby sis tím i telefony babiček poradily 😅, takže jsem se ptala,jeslti Petr nebo Tomáš ) a jedna odpověď zněla: Tak já jsem pro Patricka, druhá zas, že jsou pro Tadeáše 😀 Co dokáže diakritika a slepé babičky ... Ještě jsem tam měla poznámku, že jiné návrhy neakceptujeme. A sestřenka hned volala, že nejlepší by bhyl Onřej. No fakt rady nad zlato 😀

kajamatus
10. feb 2010

zdenka na oznacenie podprsenky a prsa z ktoreho som kojila som pouzila podobne umelohmotne spinky co sme mali v kancliku a este ma napadlo, ze taka mala umelohmotna karabinky sa da kupit aj v sijacich potrebach

http://www.dukeb.sk/obchod/doplnky-pracovneho-s...

http://www.bedimex.eu/karabinka-s-okem-30-mm-ce...

blanka.k
10. feb 2010

Nebo si na těch prsech dělat fixou čárky jak za piva v hospodě 😀 Co jsem koukala na kamarádka, tak ta kojí třeba 3 min z jednoho prsa, pak přeruší a kojí z druhého. A i v porodnici to ty 2 holky tak učili, že mají přehazovat během kojení. 😉

bramburka
10. feb 2010

Blani jasne nej je Ondřeja dik za tip na monitor, snad je novy za tuto cenu? to bych hned brala psala jsem ji

zdenkapo
10. feb 2010

Kajamatus
díky za typy, ta sponka bude asi lepší,nebude vidět pod oblečením 😉

Blani
😀 tak to bych se nechtěla pak vidět...
nám zase řekly 10 minut z toho u kterého jsme končili a pak z druhého tak dlouho doku mimčo pije,tak jsem to dělala já,tak jsem zvědavá,jak to budem dělat teĎ...
Blani neznám tvé příjmení,abych ti hlasovala do anketky,ale já mám TOmáška 😉



a jak jste kojily vy- teda prvomamči se asi zdrží anketky,že? 😀

lucik...
10. feb 2010

Tak jsem vás konečně dočetla vy drbny jedny 😀

Pugie to je mi líto ☹ Tou sušenkou po o to asi nebude, já jedla den předem taky sladké a pak ještě v noci sem měla housku protože sem měla strašnej hlad 😀

Mám takovej pocit, že to někdo zakřikl.. Není to tak dávno co tu někdo psal, jestli má vůbec někdo curkovku a rázem jsou tu 3 ☹

Jinak pediatr nevím. Myslím že u nás domů asi nejezdí, je to taková stará pani. Moc se mi k ní nechce, ale je to kousek, tak doufám že nás vezme. Budu tam muset zkusit zavolat.. Nemyslíte že je teď brzy? A příští rok mají otevírat nové dětské tady kousek a má tam být mladá doktorka, tak pak kdyžtak přejdeme tam 😉

lucik...
10. feb 2010

blani mě se líbí obě jména ale Tomášek asi víc 😵 😵

zdenkapo
10. feb 2010

Lucik
rozhodně to není brzy,lepší brzy než pozdě... taky tam budu volat zítra ať o nás ví- mě ale vezme automaticky,když k ní chodím s Tomáškem,ale aby s tim počítala 😉

blanka.k
10. feb 2010

Holky, mě se taky víc líbí Tomášek. Dřív petr, ale v porodnici jsem měla hrozně živý sen, že se mi líbil Tomášek, a nějak se to ve mě přepnulo a je to. U M. to bylo naopak, mo cse mu nezdál Petr a teď furt váhá 😅
Lucik - to jsem byla já, co jsem říkala, že cukrovka se nám vyhýbá 😅

antynka1
10. feb 2010

Mě se také líbí Tomášek - kdyby to byl kluk chtěly bychom Tomáše, Jakuba nebo Michala. Petr je hezký, ale manža je Petr, tak to nechceme 😀

aaadus
10. feb 2010

Ahojte,
přiznám, že jsem přeletěla jenom očima co nového
pugie to mě mrzí, ale je to jen na chvilinku 😉

Dnes mi dovezli balík a pan z PPL mi říkal, prý když bych nikoho nesehnala k porodu, že on by šel, že to pro něho byl nejlepší zážitek v životě 😀 Ale balík jsem ještě ani neotevřela, hned jsem pak jela k obvodnímu na EKG tak mám další zápis v průkajdě. Už jen razítko pediatra a mám vše splněno. Jinak mi dr říkal, že se to v těhu opravdu nemá přehánět s vitamíny, brát jen do 6. měsíce ať pak nerodíte obříka

A volali mi Malvika, že mi posílají balík, zítra by měl být doma 😵

aaadus
10. feb 2010

blanka tak mě se teda více líbí Vašík 😀 ne, dělám si srandu, Tomášek 😉

antynka1
10. feb 2010

Blanka bude mít stejně Marcelka, už jsme si na něj všechny zvykly, že jo hoky? 😀 😀 😀
Jj Blani, když jsi byla v nemocnici, tak tady tvému prckovi nikdo neřekl jinak než Marcelek 😀 😀 😀

blanka.k
10. feb 2010

Antyn - on mu tak niko neřekne jinak. My mu dali takový pracovní název, a chytlo se tookamžitě, takže i dárky k vánocům jsem měla se jménem Marcelek 😅 A včera mi taky přišla smska, aby to byl Vašík po dědečkovi 😀
Adus - no konečně, na Malvíkovi se konečně probudili 😅

lucik...
10. feb 2010

asi malvik zavítal na koníka 😀 😀 😀

aaadus z těch předloh nemám ještě žádnou reakci - ani na tu svou objednávku 🙄 🙄 😀

aaadus
10. feb 2010

blanka, lucik asi jo 😀 ale oni psali, že budou mít tento týden zboží
lucik aby se vůbec ozvali
Jsem rozbalila ten balík a jsem z toho celá jakási naměkko 😵

lucik...
10. feb 2010

aaadus no mě přišla jakoby zálohová faktura na tu mou obj. a pak jsem ještě psala o to doobjednání a zatím nic. Tak uvidím zítra a kdyžtak napíšu znovu 😀 😀

aaadus
10. feb 2010

lucik však kdyby už to nešlo doobjednat tak se nic nestane. Jaký ty chceš kupovat monitor dechu? Bebysense II?

lucik...
10. feb 2010

aaadus chtěla jsem původně nanny ale kamarádky kamarádka prodávala babysence za 1200 a je v záruce do září tohohle roku, tak mám ten 😉

aaadus
10. feb 2010

lucik aha, jsem myslela, že budeš kupovat nový. Mám totiž 2 kupony na slevu a to ten monitor výjde na 1950,- a jeden mi zbyde. Tak proto jsem se ptala

lucik...
10. feb 2010

kupovala bych nový, ale když se naskytla tahle možnost tak sem ji využila 😵 😵 😵

aaadus
10. feb 2010

lucik jasně. Kdybych taky měla tu možnost koupit od kamarádky, nový bych nekupovala

blanka.k
10. feb 2010

Já přemýšlím na tím Nanny. chtěla jsem ho koupit až za 2 měsíce, aby byl v záruce co nejdéle i na druhé dítě, ale zas cena 1500 je hodně příjemná 😉

matpaj
10. feb 2010

aaadus, hm, to si ma prekvapila s tymi vitaminikmi..... 😒 ja papam femibion....takze dalsi balik si uz nemam kupovat?

aaadus
10. feb 2010

Já beru ten babysense kvůli tomu, že má dvě podložky. Jedna bude v postýlce v ložnici a druhá bude v kolíbce v obýváku, popř. když pojedeme k našim na noc

aaadus
10. feb 2010

matpaj záleží na tobě. Já brala Femibion 800 do konce I. trimestru. Pak jsem měla začít brát Femibion 400, ale sama dr mi říkala, pokud budu jíst dostatek ovoce a zeleniny bohatě to stačí. A hlavně ta cena je šílená. Ale fakt záleží na tobě jak se rozhodneš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre