Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
11. feb 2010

ja dulu tiež nieriešim, dúfam, že k porodu pôjde so mnou manžel tak snáď mi tam aspoň trochu pomôže 😅

michalag
autor
11. feb 2010

mishah, ja o dule neuvazujem 😉

aaadus
11. feb 2010

andelka aby jsme se o ní ještě nepopraly 😀
Prozatím se loučím, jdu žehlit a pak fičím na jogu

zdenkapo
11. feb 2010

Mishah
rozhodně nechci- stačí mi manžel,je to taková intimní věc a už tak tam budu mít spoustu cizích lidí... nemyslimže by mi to nějak pomohlo...

Adelka
je to Babypoint Lasco a už se tento typ letos nedělá,tak jestli ho chceš,tak honem objednávej- najdeš to přes vyhledavač,ale na spoustě šopů ho maj,ale ve skutečnosti,když jsem tam psala,tak skladem už nebyl,tak tam předem napiš nebo zavolej.... jj,jde právě do úplného lehu a a ž do sedu pak na krmení, kšíry na přenášení,polstrování měkké, hračky na hrazdičce jdou vyměnit za jiné když chceš a ta hrazdička jde dát po celé délce,kam chceš- u těch kšírů to je moc nízko,na to by mimčo v leže teda nedosáhlo

xxx.klarka
11. feb 2010

Holky, tak se mi povedly, juchůůů 🙂 Tady foto: http://foto.dama.cz/foto.php?f=747080 a http://foto.dama.cz/foto.php?f=747082

simi.w
11. feb 2010

Ahojky 🙂
teda klarka, zrovna se kouknu na poslední příspěvek a taková dobrota......... 😀

pugie
11. feb 2010

teeda, vy mi dáváte s těma dobrotama tady 😉 taky jsem měla v plánu dělat koblížky, měla jsem na ně chuť co přišel novej Gurmán a v ňom recept a krásná "vesnická" fotka s pocukrovanejma koblížkama 😵 taky jsem měla nakoupený věci na štrúdl, ale když to teď nemůžu, tak na to prdim, to bych to musela doma držet pod zámkem 😠
už aby bylo jaro, ten sníh je otravnej, máme tu asi kolem 80cm a pořád padá a padá... já už nevim, kam mám chodit se psem kakat, všude jsou nahrnutý závěje a on si nemůže najít to správný místečko, do toho sněhu mi chudák zapadává a pak je celej nervózní 😀 😀

aaadus
11. feb 2010

klarka ty jo, tak mi pár pošli ju? 😀 Nebo když už nic tak aspoň recept 😅

zzuzullka
11. feb 2010

klarko, teda šikulka, pošli mi zopár 😀

pugie, tak jedine vždy na nejakom mieste odhrnúť sneh aby si mohol psík uľaviť 🙂

blanka.k
11. feb 2010

Ahoj,
já bych se nebála že matrace kokos-pohanka je zbytečný luxus. Za nějakých 550,- mi to přijde super cena, co jsem měla pův.vybranou v obchodě, co máme koupenou ložnici, tak tam stála matrace 1800,- 😅
Adel - to mě mrzí, hlavně ať ti to ležení pomůže, a neboj, já se narodila se skoro stjenou váhou, taky 31tt., ani tenrátv té nemocnci neměli inkubátor a vezli mě desítky km do Brna, taky je to skoro 30let zpátky,... a jak jsem krásně vyrostla 😀 😀 😀
Mishah - neuvažuju, protože pokud se mi podaříobsadit nadstand.porodní sál, tak tam by měl abýt furt se mnou PA, a když ne, tak holt mám asi smůlu 😅
Dnes jsem byla u účetní podepsat jakýsi papír z práce (asi 50 min cesty MHD + pěšky 😅 ), tak mám radost, udělá mi roční zúčtování daně a prý díky tomu, že jsem od září na PN, tak se můžu těšit na nějaké vrácení daní 😀 Ale pak jsem doteď spala jak mimino. Byla jsem i ve 2 knihkupectvích,a le když mě se vždyycky líbí drahé a veliké knihy, tak jsem si nic nekoupila, pka se mi nějak furt vracelo jídlo, tak jsem jela po asi 20min domů 😔 Tky se vám to stává? Mě teď třeba 2x denně, se najím a buď v klidu, anebo víc spíš když se třeba ohnu, tak se mi to jídlo vrací 😝

adelka89
11. feb 2010

blani diky moc za uklidnujici slova, snad tam maly jeste chvilku vydrzi.

zzuzullka
11. feb 2010

blanka, tiež sa mi vracia jedlo a ako hovoríš je to 😝 😝 😝

zzuzullka
11. feb 2010

adelka, neboj určite si ešte počká, veď vonku je teraz taká zima a u maminu v brušku je táááááák dobre 🙂 ja som z dvojičiek a moja mamina keď bola s nami tehotná, tak musela od nejakého 6. mesiaca byť v nemocnici a ležať a zvládli sme to až do konca. narodili sme sa pekne v termíne, ja som išla ako prvá a bratovi sa dokonca ani nechcelo ísť von 🙂

blanka.k
11. feb 2010

Adel - neboj,bude to dobré, ale od předminuléo týdne tuším, jak se cítíš. já jsem se teď hrozně uklidnila, když mi řekli, že malej má 1kg (takže teď může mít cca 1150g), tak vím,že kdyby se náhodou něco po..., tak už je to velký kluk a snad by to dobře dopadlo 😉 Ono je asi horší ta psychika než fyzická bolest, aspoň já to tak vnímám 😅 Takže hezky lež, pusť si třeba Krtečka nebo Pat a Mat a relaxuj 😀

aaadus
11. feb 2010

pugie a co máš za hafana? Asi nějakého pidi že?
blanka s tím jídlem se mi to taky sem tam stane, je to takové fuj 😝 , ale asi to k těhu patří že

Jogu mám dneska zrušenou, paní cvičitelce se porouchalo auto a do toho ji nějak odpadlo hlídání. Ale jsem ráda, dneska mě bolí kyčle a chodím jak důchodce 😀

lucik...
11. feb 2010

Adelko hlavně se fakt drž a lež, ale věřím že to bude dobré 😵 😵 😵

Klari vypadají luxusně.. Hoď sem recept prosíííím (nebo IP).. Děkuji 😵 😵 😵

lucik...
11. feb 2010

My jsme dnes byli plavat tak jsem úplně vyřízená 😀 Tak příjemně unavená 😵 😵 😵 Ale musím žehlit a chtěla sem péct perník, tak uvidim 😵

aaadus
11. feb 2010

lucik žehlení počká 😀 A perník se chystám péct v sobotu

pugie
11. feb 2010

adus: malou dělovou kouli - mopsíka 😀 😉

lucik...
11. feb 2010

aaadus nepocka 😀 Odkládám to už min.14 dní a dnes sem vyprala další prádlo takže už ani nemáme co nosit 😀 Ale na perník dnes prdim, teď jsem měla u tchýně 3 muffiny s tvarohem a čokoládou tak nemám na perník chuť 😀

zzuzullka
11. feb 2010

teda baby ale mi robíte chute s tým sladkým. tušim si urobím na večeru krupicu s grankom- a cukrovka musí ísť bokom 😀 😀 😀

lucik...
11. feb 2010

zzuzul občas ti to určitě neuškodí 😵 a krupici bych si teda taky dala jako 😀

aaadus
11. feb 2010

lucik se mi to nemele když jsem teď dožehlila že 😀 Ale v sobotu přijede mamina a ona je taková akční a chtěla by mi to ožehlit a to já nemám ráda 😅
pugie to se nedivím, že se nemá kde vytento 😀

aaadus
11. feb 2010

zuzul pokud nemáš tu cukrovku úplně mega hroznou a nepícháš si inzulin, bych si klidně sem tam dopřála. Neříkám, že každý den, ale sem tam to určo neuškodí. Kdysi se jakási těhu cukrovka neřešila a bylo po stresech. A dobrý tip na večeři 😀

zzuzullka
11. feb 2010

no veď tiež si to tak hovorím, že sem tam mi o sladké neuškodí a hlavne keď doteraz bolo moje telo zvyknuté na to, že som si dávala každý deń čokoládu, tak teraz mu nemôžem urobiť taký šok žeby som ju prestala úplne jesť 😀 😀 😀

lucik...
11. feb 2010

zzuzul tak ono se to sladké (nebo všeobecně cukry) nemají úplně vysazovat, pak jsou ty hodnoty ještě vyšší. Já si dám krupici zítra k obídku 😵 😵

adelka89
11. feb 2010

blani taky me uklidnila ta vaha, maly by mel vazit neco kolem 1300g a ma uz 1650g
zase mam nejake divne bolesti v podbrisku ☹ uz me desi vsechno

michalag
autor
11. feb 2010

blanka adelka, tak to vam krasne rastu 🙂 , ja idem na sono o tyzden v piatok tak som zvedava kolko nasa mala vazi, ale predpokladam ze bude mat menej kedze dievcatka byvaju mensie, ale uvidime 🙂

ja som robila krupicu v nedelu a mnam 🙂

michalag
autor
11. feb 2010

viem ze hurka by sa velmi nemala ale ja som dostala na nu chut, co myslite ked si ju dam budem velmi hnusna voci malej?

aaadus
11. feb 2010

michalag co je hurka? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre