Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
12. feb 2010

aaadus, když ty budeš kupovat L až XL co mi mám koupit teda já 😠 😒

matpaj
12. feb 2010

no, babky na PN, nezavidim....peniazkov je malo.....ja sa snazim este teraz makat aby som co najviac naskreckovala a mohla si nakupit vsetko co potrebujeme s babom.....

inak vcera ked som nakupovala veci pre babo, normalne mi prislo luto Pajky, na nu uplne zabudam, ale ona je zlata vzdy tie nakupene vecicky pozera so mnou a tesi sa a neriesi ze jej som nic nekupila......dnes jej idem kupit papucky a pozrieme nejaku knizku.......

babky co tu mate uz deticky.....nebojite sa ze starsi surodenci budu ziarlit?.... 😒

aaadus
12. feb 2010

klarka jsem se dneska fotila zepředu tak hodím fotku a uvidíš, že stehna nemám nejštíhlejší

matpaj
12. feb 2010

zdeni, taka blba otazka........tie nohavicky mam kupit teda sietovane a pracie....?neviem si predstavit ako sa to pouziva.....a ak nebudem nahodou sita su potrebne?..... 😒

aaadus
12. feb 2010

klarka tak je to v albu, až se podíváš dej vědět ať to můžu smazat 😉
matpaj já bych řekla, že ty kalhotky se používají hlavně kvůli očistkům. Nebo ne?

Jsem to psala manželovi o té PN a on mi napsal - tobě ubrali 2000,- a mně přirazili 20% na daních 😠

skretik
12. feb 2010

Super Zdeni, tak ja koupim pro jistotu 2 😉 a s tou kojici podprsenkou pockam uz teda jen mesic,no 😀 . taky si rikam, ze to vlastne uz muze prijit kdykoliv, ale do toho 30tydne jsem porad v klidu 😉 . I kdyz zitra zaciname 28tt podle MS a 29tt podle UTZ, takze uz se to blizi...

matpaj
12. feb 2010

babky a v lekarnach asi nemaju nejake vzorky na ukazku tych nohaviciek?.....ja by som tiez nevedela aku velkost....... 😒

antynka1
12. feb 2010

Adus - jak to myslíš s tím přirazením na daních? Daňová sazba se nemeněila ne? Zůstavá 15% (no i když všichni víme, že se počítá ze superhrubé mzdy, takže je ve skutečnosti 23%.....)

xxx.klarka
12. feb 2010

aaadus, koukala jsem. Nepřijde mi,že by jsi je měla nějak silné. Já mám přes jedno stehno jak vy některé v pase ☹

aaadus
12. feb 2010

antyn on je podnikatel a daně platíme čtvrtletně
klarka to se zdá, ale přes stehna a boky jsem macatá a vždycky jsem byla. Však si kup ty XL a nohavičky si nastřihni a mělo by to být ok. Myslím, že ty kalhotky budou dost pružné a když ne, tak si třeba kup nějaké obyčejné bavlněné kalhotky, které pak můžeš vyhodit ať se nestresuješ

xxx.klarka
12. feb 2010

aaadus, podle fotek to teda fakt není vidět!! 🙂 Zkusím koupit a uvidím, stejně je chci jen na první 2-3 dny, pak si koupím ty obyč bavlněný.

adelka89
12. feb 2010

klarko nemej obavy, ta kalhotky jsou vyrobeny pro tehotne a vyrobce predpoklada, ze tehotne nebudou jak barbie... takze ty XL jsou fakt hodne pruzne a urcite i velke, aby netlacily.

matpaj
12. feb 2010

co, este aj bavlnene?.......klarka tie su jednorazove?..........

antynka1
12. feb 2010

Adus - ty myslíš DPH? Jestli ano, tak to už chápu 🙂

aaadus
12. feb 2010

antyn jj, DPH

xxx.klarka
12. feb 2010

matpaj, néé, já si chci pak koupit na nošení ty obyčejný balvněný, ty co nosí starší paní ..... abych si neničila doma moje když budu ještě krvácet.

adelka, snad jo.

zuzub
12. feb 2010

ahojte, neviem či ste sledovali z júnoviek príbeh malej Bianci, ale dnes v noci sa stala anjelikom 😢 😔

houbik
12. feb 2010

ahoj holky, tak jsem vas docetla, nakoukla jsem do te cervnove diskuze o mirce, jak ste davaly odkaz a jsou tam spatne zpravy 😢 😢

jinak taky se ted snazim jeste makat, at sme pak vic v klidu financne, ale taky me serou, pac budu mit o 5 litru min na materske ☹ ale treba jeste projde zase to zvyseni...jo a k tomu cerpani dovolene...me bylo teda taky receno, ze si ji muzu vybrat soucasne pak jakmile zacne bezet rodicovska...tak nevim

xxx.klarka
12. feb 2010

houbik, též jsem nakoukla a je mi špatně z toho. ☹

aaadus
12. feb 2010

Už jsem si to taky přečetla 😢 😢 😢

antynka1
12. feb 2010

Zuzub - tak to snad ne...... Zrovna včera jsme tu o ní mluvily, jak to zvládá.... Derou se mi slzy do očí....

lucik...
12. feb 2010

ahoj holky,

to mě strašně mrzí.. Dyť to vypadalo už tak dobře 😔 😔 😔 😔

matpaj
12. feb 2010

hm, o Biance som necitala, je to strasne...........boze nechcem na take ani mysliet..... ☹

lucik...
12. feb 2010

jinak s tou nemocenskou mě to holky mrzí ☹ Já jsem na PN od ledna takže sem smířená s nižší dávkou.. A sem ráda že sem nedostávala tu větší, to by mne taky asi položilo 😅

antynka1
12. feb 2010

Je mi jí horzně líto, malá přibírala a vypadala, že je v pořádku... A hlavně chudák Mirka už přišla o dvojčátka.... Kdybych mohla, tak si jdu dát panáka na nervy....

skretik
12. feb 2010

jojo taky jsem to cetla a rano oplakala 😢 , taky jsem je sledovala a vcera to vypadalo tak nadejne ☹ . Budou ted potrebovat hodne sil a snad uz priste... 😔

lucik...
12. feb 2010

anty jo to máš pravdu ☹ Vypadalo to tak krásně, hezky rostla a nabírala 😔 😔 😔 Ale je fakt, že se narodila opravdu moc brzy ☹

luciik
12. feb 2010

Holky a kde je ta diskuze?
Moc mě to mrzí, musí to být hrozné 😢 😢 😢

aaadus
12. feb 2010

To je strašné přijít o 3 děti 😔

nikkka
12. feb 2010

ahojte..
to je strasne...je mi do placu.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre